برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

Saul

Registered User
لایک‌ها
3,864
من شنبه همین هفته رفتم گفت فقط سایت اردیبهشت رو قبول میکنه برج ده و دوازده رو نمیزاره!!!
منم از طریق اشنایی اقدام کردم ببینم میشه بندازم برج ده یا نه هنوز هیچ خبری نشده.
من پذیرش از **** دارم سر اشتباه یه نفر تو اون اداره داستان به مشکل خورد وگرنه همین برج هشت **** بودم
امیدوارم کارت ردیف شه داداش
من ک برج ده ردیف نشه میندازم اردیبهشت شش ماه دیرتر برم بهتره تا یونم پاره شه

sardar 1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
س
امروز برگه اعزامم اومد دیگه قبلا 6.1 نیروی هوایی بودم الان افتادم نیروی دریایی شایعه شده بود که نیروی هوایی دیگه تا اخر سال نیرو نمیگیره!شاید به خاطر این عوض شده
دوستان اگه کسی در این رابطه چیزی میدونه یا اگه کسی افتاده نیرو هوایی اطلاع بده

سلام
منم 1.6 نیرو هوایی خضرایی بودم عقب انداختن امروز برگه سفید گرفتم افتادم نیرو هوایی سیرجان .

reza4066

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان کسی از پادگان آموزشی احمد ابن موسی **** اطلاعی نداره؟؟؟تقسیم هاش چطوریه

ir9075

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
س

سلام
منم 1.6 نیرو هوایی خضرایی بودم عقب انداختن امروز برگه سفید گرفتم افتادم نیرو هوایی سیرجان .
عه پس معلوم شد که نیرو هوایی هم نیرو میگیره!اسم پادگان اموزیشت چیه برادر؟!

ir9075

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
س

سلام
مطمئنی افتادی نیروی هوایی؟!!سیرجان اصلا نیروی هوایی داره؟!یه پادگانه اونم برا نیروی دریایه ظاهرا

mehrad121

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان کسی از پادگان آموزشی احمد ابن موسی **** اطلاعی نداره؟؟؟تقسیم هاش چطوریه
پادگان احمد بن موسی 25 کیلومتری شیراز، یکم تو ارتفاعات هست دوست عزیز سرد هست از قضا، تقسیمات بعدی فسا، سروستان و از قضا جزیره تنب که نیرو دریایی **** هست. دوستان نیرو دریایی **** حتما باید چند ماهی رو جزیره برن البته حقوق بالاتر و کسر خدمت جزیره رو دارید، در کل **** هستید خیالتون راحت باشه

mehrad121

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام داداش منم سیرجانم
مگه خودشون نمیبرن اونجا؟پس برا چی گفتن ساعت 6 میدون **** باشیم؟!!دیگه چه احتیاجی به کرایه اتوبوسه
چرا داداش منظورم ی فراخوان عمومی بود که همدیگرو بشناسیم، **** وظیفه خودش اتوبوس داره واسه تمام مراکز امزشی ایران

sardar 1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بله مهرداد و ir9075
اشتباه تایپی بود نیروی دریایی سیرجان افتادم !
بچه کجا هستید تحصیلات تون ؟ من لیسانس تهران.

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
با سلام خدمت همه دوستان
من داخل نیروی زمینی ارتش خدمت میکنم و فکر انتقالی هستم - اتقالی هم به این شکل هست که باید آشنا به فرمانده پادگان زنگ بزنه تا انتقالی اوکی بشه
پارتی هم باید امیر به بالا باشه و امیر برشدار
دوستانی که آشنا امیر دارند ی( فرقی نداره از کجا باشه )= و افرادی که داخل جنوب غرب اهواز اشنا دارند پی ام بدند
شیرینی دوستان محفوظ هستش در صورت انتقال اینجانب

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
سلام به همه.
2 تا سوال دارم هر کی واقعا می دونه خواهشا جواب بده.
اولیش این که خدمات غیررزمی ینی اموزشی هم داره؟ مثل اموزشی عادی ؟
دومیش این که افراد تحصیل کرده مثلا کارشناسی ارشد که خدمات غیررزمی باشن. باید صبح تا شب باشن یا کار اداری باشن شبا میرن خونه؟ در واقع بجز پارتی اینایی که تا عصر هستن چطوریه؟

ir9075

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بله مهرداد و ir9075
اشتباه تایپی بود نیروی دریایی سیرجان افتادم !
بچه کجا هستید تحصیلات تون ؟ من لیسانس تهران.

منم لیسانس از تهران!بچه های نیرو دریایی سیرجان کیان بیاید حضورتونو بزنید!:general105:

reza4066

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با تشکر از راهنمایی شما.
امروز ظهر از **** وظیفه پیام اومد با این مضمون که یگان شما به لشکر ولیعصر در استان خودتون تغییر داده شده وبه اونجا مراجعه کنید!!
خیالم راحت شد چون بچه های لشکر آشنا هستند.
بازم از توضیحات شما تشکر میکنم دوست عزیز.
پادگان احمد بن موسی 25 کیلومتری شیراز، یکم تو ارتفاعات هست دوست عزیز سرد هست از قضا، تقسیمات بعدی فسا، سروستان و از قضا جزیره تنب که نیرو دریایی **** هست. دوستان نیرو دریایی **** حتما باید چند ماهی رو جزیره برن البته حقوق بالاتر و کسر خدمت جزیره رو دارید، در کل **** هستید خیالتون راحت باشه

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
ضعیف بودن چشم باعث معافی از دوران آموزشی سربازی میشه؟ اگر آره چقدر باید ضعیف باشه؟

بالا