برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
آقایون سلام،من پس از تحقیقاتی که داشتم متوجه شدم شاید شامل چند مورد از موارد معافیت پزشکی بشم.حالا باید از کجا شروع کنم؟ضمنا من دانشجویم و درسم 1ماه دیگه تمومه چون شنیدم مادامیکه دانشجویی نموتوانی دنبال معافیت پزشکی بروی.اول باید برم دکتر بیرون مطمئن بشم بعد برم **** وظیفه میدان **** یا روال دیگه ای داره؟من دفترچه ام رو اول بهمن پست میکنم و بعد برم دنبال کارای معافیت پزشکی کار درستیه؟(چون میخوام قبل از سال اعزام بشم.ضمنا لیسانس دارم.) در مورد مراحل معافیت پزشکی هم اگه یه توضیح کوچیکی بدید ممنون میشم.

اگه معافی شاملت نمیشه 1 بهمن پست کنی میفتی اونور سال شک نکن_ 24 میشی اونوقت

farzin_silver

Registered User
لایک‌ها
12
لباس نظامی باید بپوشی
فکر نمیکنم دیگه تقسیم بشی اگه نوشته اداری
من خودم لویزانم اداره بهداشت و درمان
کی نوشتن باید بری جنگال؟

Sent from my HTC One SV using Tapatalk

دهم باید برم.
این فاطمی رسته فنی و تاسیسات اینا چجور جاییه؟

sadegh571

Registered User
لایک‌ها
205
سلام
منم پیام نور بودم، تا اونجایی که اطلاع دارم باید نصف کل واحدارو پاس کرده باشی، مثلا ما که 140 واحد بودیم باید 70 تا پاس میکردیم تا فوق دیپلم بهمون بدن، برای خدمت هم باید تسویه کنید چون از دانشگاه یه برگه بهتون میدن که این آقا در این تاریخ دانشگاش تمام شده و معافیت تحصیلیش تمومه که اون رو پلیس +10 زمان ثبت اطلاعات ازتون میخواد، واسه کنکور هم اگر فوق دیپلم بهت بدن فقط کنکور کاردانی به کارشناسی لازمه بدی ولی اگه ندن آره دیگه باید از اول کنکور میدی!

دوست عزیز اگه صنوات تحصیلی ت تموم نشده و مشکل ادامه ی تحصیل نداری درست رو ادامه بده فوق دیپلمت رو بگیر بعد برو خدمت یعنی 70 واحد باید پاس کرده باشی اگر نه که باید انصراف بدی بعدا دوباره درست رو بخونی
تو دانشگاه آزاد که اینجوریه بعد خدمت دوباره میری دانشگاه خودت دوباره ثبت نام میکنی و ادامه ی درست رو میخونی و نیازی به دوباره کنکور دادن نیست دوستان مداما دارن اشتباه راهنمایی میکنن ... پیام نور رو نمیدونم شاید اونها هم همچین سیستمی داشته باشن ... منم 67 واحد پاس کردم تازه ورودی 86 بودم الآن دارم با دیپلم میرم خدمت ...باقی درسم رو هم بعد خدمت میرم میخونم ...

ممنون از راهنماییتون
الان با دانش آموزا اعزام میشم؟
اونوقت غیبت هم شامل حالم میشه؟

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
ممنون از راهنماییتون
الان با دانش آموزا اعزام میشم؟
اونوقت غیبت هم شامل حالم میشه؟
الآن دقیقا یعنی کِی ؟؟ شما اول باید انصراف بدی بعد میشی مثل من یعنی با همون مدرک پیش میری خدمت یا همون دیپلم ... به احتمال خیلی زیاد هم با دیپلمه ها اعزام میشی.منم خودم دقیقا مطمئن نیستم یکی دو روز دیگه برگ سبزم بیاد معلوم میشه دانشجوهای انصرافی با لیسانسه ها اعزام میشن یا با دیپلمه ها ولی قاعدتا باید با دیپلمه ها اعزام بشیم ...باید بجنبی اگه میخوای به 24 ماه نخوری ... تا بیای تسویه کنی با دانشگاه خودش کلی زمان میبره ...
غیبت هم که شامل حالت نمیشه هر وقت انصراف بدی یه سال وقت داری ...با توجه به شرایطط که احتما داره امسال اعزام نشی به نظرم بهتره درست رو بخونی حداقل با فوق دیپلم بری چون بعید میدونم صنواتت اجازه بده بتونی لیسانست رو بگیری با این تعداد واحدهای مونده ... یه ترم کامل پاس کنی فوق دیپلم رو میگیری بعدم انصراف بعدم خدمت بعد دو سال هم اگه واقعا حالت گرفت برو بقیه ش رو بخون اگه نه که عشق است فوق دیپلم

sadegh571

Registered User
لایک‌ها
205
الآن دقیقا یعنی کِی ؟؟ شما اول باید انصراف بدی بعد میشی مثل من یعنی با همون مدرک پیش میری خدمت یا همون دیپلم ... به احتمال خیلی زیاد هم با دیپلمه ها اعزام میشی.منم خودم دقیقا مطمئن نیستم یکی دو روز دیگه برگ سبزم بیاد معلوم میشه دانشجوهای انصرافی با لیسانسه ها اعزام میشن یا با دیپلمه ها ولی قاعدتا باید با دیپلمه ها اعزام بشیم ...باید بجنبی اگه میخوای به 24 ماه نخوری ... تا بیای تسویه کنی با دانشگاه خودش کلی زمان میبره ...
غیبت هم که شامل حالت نمیشه هر وقت انصراف بدی یه سال وقت داری ...با توجه به شرایطط که احتما داره امسال اعزام نشی به نظرم بهتره درست رو بخونی حداقل با فوق دیپلم بری چون بعید میدونم صنواتت اجازه بده بتونی لیسانست رو بگیری با این تعداد واحدهای مونده ... یه ترم کامل پاس کنی فوق دیپلم رو میگیری بعدم انصراف بعدم خدمت بعد دو سال هم اگه واقعا حالت گرفت برو بقیه ش رو بخون اگه نه که عشق است فوق دیپلم

حقیقتش الان که نه شرایط ادامه تحصیل رو دارم و نه تمرکز لازم برای درس خوندن. چون رشته تحصلیم هم سخته. میخوام زودتر از شر سربازی راحت بشم بعد با خیال راحت ادامه تحصیل بدم.
کلا پروسه انصراف چند روز وقت می بره؟
اگه بخوام امسال اعزام بشم تا کی فرصت دارم دفترچه رو ارسال کنم؟
راستی من شنیدم این قضیه 24 ماه شدن سربازی هنوز تصویب نشده!!! حقیقت داره؟

omn1990

Registered User
لایک‌ها
27
آقا ماديروز رفتيم و بالاخره افتاديم ٠٢ارتش تهران.
دوستاني كه قبلا اونجابودن يه آنار بدن ببينيم چجورياس.دمتون گرم

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
حقیقتش الان که نه شرایط ادامه تحصیل رو دارم و نه تمرکز لازم برای درس خوندن. چون رشته تحصلیم هم سخته. میخوام زودتر از شر سربازی راحت بشم بعد با خیال راحت ادامه تحصیل بدم.
کلا پروسه انصراف چند روز وقت می بره؟
اگه بخوام امسال اعزام بشم تا کی فرصت دارم دفترچه رو ارسال کنم؟
راستی من شنیدم این قضیه 24 ماه شدن سربازی هنوز تصویب نشده!!! حقیقت داره؟
والا هیچ تضمینی نداره امسال اعزام بشین اونم با این ترافیک درخواست خود منم خیلی امید ندارم امسال بفرستنم تازه من که 1دی دفترچه رو فرستادم ... من خودم بیشتر از یه ماه طول کشید تا نامه ی آخرم رو گرفتم و کلا تسویه کردم خیلی اذیتم کردن هربار که یکیشون تشریف نداشت نامه م رو امضا کنه یه هفته الکی الاف میشدم واقعا اذیتم کردن ... اگه تا آخر این ماه دفترچه ت رو پست کنی به نظرم باز یه احتمال داره امسال اعزام بشی ولی احتمال نشدنش هم زیاده
24 ماهه شدن خدمت هم فعلا احتماله اما وقتی میان رسما اعلام میکنن یعنی قطع به یقین میشه 24 ماه شک نکن ... اون موقع که نمیگفتن میخواد بشه 21 ماه کردنش 21 ماه حالا که دیگه دارن علنی اعلام میکنن ...

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
اگه معافی شاملت نمیشه 1 بهمن پست کنی میفتی اونور سال شک نکن_ 24 میشی اونوقت
ایشون اصلاً نمی‌تونند ۱ بهمن دفترچه را ارسال کنند. فراغت از تحصیلشون زودتر از اردیبهشت سال آینده فرستاده نمی‌شود.
----------------------------
دوستان قبل از سوال پرسیدن دفترچه را بگیرید و بخوانید. توضیحات کاملی دارد. خرجی هم ندارد،‌ چند ماه بعد می‌فرستیدش. حداقل از پیشنیازهای اعزام و دوره‌های اعزام باخبر می‌شوید.

hadi_723

Registered User
لایک‌ها
41
بچه ها من یه آشنایی پیدا کردم کرج واسم پذیرش **** بگیره، ولی بهم گفت چون دفترچت و فرستادی و کارت سبز دوره بسیج هم نداری نمیشه و باید قبلش میگفتی، اینم اضاف کنم که بسیجی فعال هم دارم، بهشم گفتم باز گفت فکر نمیکنم دیگه بشه! خلاصه داشتم تو سایت **** وظیفه میگشتم اینو دیدم:
سازمان وظیفه عمومی ناجا - نحوه پذیرش سهمیه یگان
گفته برگ سبزتونم (همون برگه اوله که میاد دمه خونه و تاریخ اعزام توش خورده دیگه درسته؟) که بگیرید میتونید واسه پذیرش اقدام کنید، پس چجوریه همه میگن باید قبل فرستادن دفترچه اقدام کنیم؟ مرسی :)

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
بچه ها من یه آشنایی پیدا کردم کرج واسم پذیرش **** بگیره، ولی بهم گفت چون دفترچت و فرستادی و کارت سبز دوره بسیج هم نداری نمیشه و باید قبلش میگفتی، اینم اضاف کنم که بسیجی فعال هم دارم، بهشم گفتم باز گفت فکر نمیکنم دیگه بشه! خلاصه داشتم تو سایت **** وظیفه میگشتم اینو دیدم:
گفته برگ سبزتونم (همون برگه اوله که میاد دمه خونه و تاریخ اعزام توش خورده دیگه درسته؟) که بگیرید میتونید واسه پذیرش اقدام کنید، پس چجوریه همه میگن باید قبل فرستادن دفترچه اقدام کنیم؟ مرسی :)

طرف برش نداشته! (یه اصطلاح دیگه هم میشه استفاده کرد :D )
همه اینایی هم که گفته یه بهونه بوده برای پیچوندن محترمانه شما!
مسئول من یه استوار 2ئه ، دیروز یکی رو به راحتی آب خوردن پذیرش کرد! به همین سادگی

hamiiid1234

Registered User
لایک‌ها
16
ما دیروز رفتیم خدمت. 01 یگان 721. حالا چی در انتظارمونه خدا میدونه. هر کی اطلاعاتی داره بده :D

farzad_sh_2020

Registered User
لایک‌ها
9
ما دیروز رفتیم خدمت. 01 یگان 721. حالا چی در انتظارمونه خدا میدونه. هر کی اطلاعاتی داره بده :D

721 دقیق نمیدونم ولی 01 جای خیلی خوبی هست
من اعزام 1-8 بودم و الان هرکی میبینتم میگه انگار خدمت خیلی بهت ساخته که سنگین تر شدی :)))

اسم فرمانده و افسر های آموزشت رو بده ببینم میشناسم یا نه . چون اینا هر کدوم شب ها افسر جانشین و افسر گردان و هنگ میشن

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
من حتی بسیجم نداشتم رفتم **** .
شما که با بسیج راحت میری.بودن بچهایی که هویژوری افتادن.بودن کسایی که بسیج داشتم رفتن بیرجند.
کسی میتونه یه جا نزدیک به منطقه 17 پذیرش بگیره (چایی و شیرینی محفوظه)؟
مدرک تحصیلیتون چیه .**** اموزشی لیسانس به بالا 256 هست .زیر اون میره نیشابور

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290

جای خوبی افتادی بخصوص 721 خیلی خوبه خیالت راحت بهترین جای ممکن هستش . فقط حواست باشه به کسی رو نده شاخ باش برا خودت اونجا . تلو میرین سوسول بازی در نیارین سرده یا ... یا لباس ببر یا عین منم نبردی عادت کن به هواش . بخصوص برجی که شما میرین خیلی سرده .

hamiiid1234

Registered User
لایک‌ها
16
721 دقیق نمیدونم ولی 01 جای خیلی خوبی هست
من اعزام 1-8 بودم و الان هرکی میبینتم میگه انگار خدمت خیلی بهت ساخته که سنگین تر شدی :)))

اسم فرمانده و افسر های آموزشت رو بده ببینم میشناسم یا نه . چون اینا هر کدوم شب ها افسر جانشین و افسر گردان و هنگ میشن

والا ما دیروز تا رسیدیم لباس دادن و تا شنبه مرخصی دادن. نمیدونم افسر ها کین ...

hamiiid1234

Registered User
لایک‌ها
16
جای خوبی افتادی بخصوص 721 خیلی خوبه خیالت راحت بهترین جای ممکن هستش . فقط حواست باشه به کسی رو نده شاخ باش برا خودت اونجا . تلو میرین سوسول بازی در نیارین سرده یا ... یا لباس ببر یا عین منم نبردی عادت کن به هواش . بخصوص برجی که شما میرین خیلی سرده .

خدا از دهنت بشنوه. راستش من بچه همدانم سرمای تهران برام خیالی نیست. دیروز برای پذیرش افسر ها داشتن میلرزیدن ولی به نظرم من هوا کاملا بهاری بود :D

hadi_723

Registered User
لایک‌ها
41
من حتی بسیجم نداشتم رفتم **** .
شما که با بسیج راحت میری.بودن بچهایی که هویژوری افتادن.بودن کسایی که بسیج داشتم رفتن بیرجند.
کسی میتونه یه جا نزدیک به منطقه 17 پذیرش بگیره (چایی و شیرینی محفوظه)؟
مدرک تحصیلیتون چیه .**** اموزشی لیسانس به بالا 256 هست .زیر اون میره نیشابور
والا من بچه خوزستانم مدرکمم لیسانسه پرونده بسیجمم خوزستانه 1 اسفند اعزامم، ولی خوب داریم نقل مکان میکنیم کرج و گفتم اونورا بیوفتم واسم راحتتره حداقل مرخصی بگیرم خونه نزدیکه، ولی خوب آشنا نداریم پذیرش بگیره برام :(

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
رفقای با مرام بخش سربازی :)
یه راهنمایی میخوام
من دانشجوام بخوام الان سفر تفریحی برم میتونم راحت پاسپورت بگیرم؟! به سفر تفریحی میدن راحت ؟!

Sent from my Awesome LG P713

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
دوستان یک سوال داشتم.
فرزندان جانباز که کسر خدمت دارن **** می افتند .چون هر کسی را دید که فرزند جانباز است **** انداختنش؟؟؟؟

بالا