برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

fshb

Registered User
لایک‌ها
31
سلام جناب یاسینی.
پدر من آّب مروارید دارند و می خواهند جراحی کنند. بیمارستان نور برای دو چشم حدود 5 میلیون هزینه می گرفتند که خیلی زیاده!
من در پست های قبلی از صحبت هاتون متوجه شدم که دکتر منصوری نصب خوب هستند در بیمارستان نگاه.
به نظر شما پدرم برای جراحی پیش این دکتر بروند؟ بیمارستان نگاه خوب هست؟ حدود هزینه برای دو چشم چقدر است؟ چه لنزی و چه دستگاهی برای جراحی خوب است؟

ما عضو بیمه تکمیلی هستیم و بیمه برای هر چشم 750 هزار تومان هزینه جراحی را می دهد. حال به نظر شما کدام بیمارستان و کدام دکتر برای جراحی مناسب تر هستند؟

واقعا از شما سپاسگذارم

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
من براي دوشنبه نوبت عنل زدم
دكترم تاكيد بر prk داره

چشمم بين ١.٧٥ و ٢.٢٥ و يكيشم استيك ماته

بهم گفت ٥٪ مشكوك عكس قرنيت و بايد ي عكس ديگه خاص بگيري ولي اصرار مردم صبح عمل عمس باشه

گفت ٩٥٪ عمل ميشي

٢٥٪ ك قيمت ها اضافه شد حدود ١٦٠٠ هزينه عملم ميشي

دوتا مشكل دارم

اول من از شنبه بايد سر كار باشم يعني ٥ روز استراحت ميتونم داشته باشه با مرخصي
اميد وارم بتونم پشت مانيتورم بشينم

دوم
عينك افتابي چي بخرم مشخصاتش چي بايد باشه اخه جديدا بينيم رو هم عمل كردم حدود سه ماه ميشه و نميتون روي بينيم عينك سنگين تحمل كنم

دوستان راهنمايي كنيد

دكترم دكتر ضيايي مطبش تو امادگاس اصفهان
اعتقادي ب قريشي ندارم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk 2

نگران نباش رفیق مطمئنا عمل با موفقیت همراه خواهد بود.

اولا فکر می کنم برای پنج شنبه کمی مشکل تاری دید خواهید داشت. سعی کنید چشمتون رو زیاد خسته نکنید.

دوما
عینک آفتابی لازم نیست بخرید مگر اینکه مرکز بهتون گفته باشه.
یک عینک آفتابی بهتون می دن که اگر چه مارک دار نیست ولی جاذ بسیار خوب UV است و برای مدتی که در افتاب خواهید بود چیز خوبیه.
انتخابتون در مورد دکتر ضیایی در آمادگاه بسیار خوبه. نگران نباشید دکتر بسیار خوبیه.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام جناب یاسینی.
پدر من آّب مروارید دارند و می خواهند جراحی کنند. بیمارستان نور برای دو چشم حدود 5 میلیون هزینه می گرفتند که خیلی زیاده!
من در پست های قبلی از صحبت هاتون متوجه شدم که دکتر منصوری نصب خوب هستند در بیمارستان نگاه.
به نظر شما پدرم برای جراحی پیش این دکتر بروند؟ بیمارستان نگاه خوب هست؟ حدود هزینه برای دو چشم چقدر است؟ چه لنزی و چه دستگاهی برای جراحی خوب است؟

ما عضو بیمه تکمیلی هستیم و بیمه برای هر چشم 750 هزار تومان هزینه جراحی را می دهد. حال به نظر شما کدام بیمارستان و کدام دکتر برای جراحی مناسب تر هستند؟

واقعا از شما سپاسگذارم

پدرتون رو ببرید پیش دکتر خانلری ازش بخواهید در نگاه عملش کنه.
لنز هم یک لنز آمریکایی بخرید مثلا آلکان بسیار عالیه.
فکر می کنم بیمه تکمیلی 80 درصد قیمت لنز رو هم میده.

راستی قیمت بیمارستان نور خیلی بالاست فکر کنم شاید دستگاه فمتو کاتاراکت خریده باشند.(دستگاه جدیدیه که قیمت خیلی بالایی داره)

meisam223

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام جناب یاسینی بزرگوار
اگه خاطرتون باشه قبلا هم مزاحمت شده بودم
آقای یاسینی الان 6 ماه از عمل لازکم با دکتر هاشمی میگذره
شماره چشمام 7 و 8 به همراه 3 و 4 آستیگمات بود به ترتیب واسه چشم چپ و راست
الان چشم راستم خیلی خوب شده تقریبا شده مثل زمانی که عینک میزدم اما هنوز چشم چپم دیدش تاره و حدود 0.4 هست توی آخرین ویزیت و دکتر معایناتمکه مرتبا میگه همه چیز خوبه و طبیعیه و دوره نقاهته و این که اپتومتریست هم میگه چشمات ضغیفی نشون نمیده ولی نمیتونم بیشتر از اون حد رو با چشم چپ تشخیص بدم. حتی بار آخر دکترم گفت یه توپوگرافی هم بگیر که گرفتم و باز با اطمینان گفت همه چیز طبیعیه، همه اینا در کنار اینه که هنوز توی شب ها چشم چپم کاملا افتضاحه و چند بینی شدید داره
می خواستم اگه لطف کنی شما هم نظرتون رو بگین و راهنماییم کنید.
ممنون

fshb

Registered User
لایک‌ها
31
لنز هم یک لنز آمریکی بخرید مثلا آلکان بسیار عالیه.

راستی قیمت بیمارستان نور خیلی بالاست فکر کنم شاید دستگاه فمتو کاتاراکت خریده باشند.(دستگاه جدیدیه که قیمت خیلی بالایی داره)
لنز هم یک لنز آمریکایی بخرید مثلا آلکان بسیار عالیه.

بسار مچکرم
دکتر خانلری بهتر هستن یا منصوری نصب؟
نگاه بهتر هست یا نور؟
نگاه تماس گرفتم گفتن ، 2.5 هر چشم و ما بیشتر از 1 تومن نمیتونیم هزینه کنیم. بیمه هم پرسیدم گفتن 750تومن برای هر چشم میدن، یعنی هزینه جراحی روبیمه جدا از لنز میده؟
مرسی بابت راهنمایی هاتون
عیدتون هم مبارک

masoo

Registered User
لایک‌ها
28
سلام
جناب یاسینی
دوستی دارم که دچار بیماری akh شده و ساکن مشهد هست،چه دکتری و چه بیمارستانی و چه راه حلی برای این ویروس پیشنهاد میدین؟؟؟متشکرم.

ROMARIYO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
200
سلام
ببخشید عمل prk انجام بشود 1 هفته بعدش میتونم سر کار برم ؟
کارم هم اپراتور کامپیوتر هست

word 123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اقای یاسینی با شماره چشم من ( مجموع 2 چشم + استیکمات = 14 ) بیمه تکمیلی یا تامین اجتماعی هزینه ای واسه فریم عینک میده ؟؟

با تشکر فراوان :)

fshb

Registered User
لایک‌ها
31
جناب یاسینی
دکتر رمضان زاده در بیمارستان صدر خوب هستند؟ شما بیمارستان و دکتری با هزینه حدود 1 ملیون تومان نمی شناسید؟ بیمارستان نور 4.5 میگیرن که به خیلی زیاده و نگاه هم 3 ملیون!

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.من منتظرم.

fshb

Registered User
لایک‌ها
31
جناب یاسینی
دکتر رمضان زاده در بیمارستان صدر خوب هستند؟ شما بیمارستان و دکتری با هزینه حدود 1 ملیون تومان نمی شناسید؟ بیمارستان نور 4.5 میگیرن که به خیلی زیاده و نگاه هم 3 ملیون!

fshb

Registered User
لایک‌ها
31
جناب یاسینی

fshb

Registered User
لایک‌ها
31
جناب یاسینی

fshb

Registered User
لایک‌ها
31
جناب یاسینی

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام جناب یاسینی بزرگوار
اگه خاطرتون باشه قبلا هم مزاحمت شده بودم
آقای یاسینی الان 6 ماه از عمل لازکم با دکتر هاشمی میگذره
شماره چشمام 7 و 8 به همراه 3 و 4 آستیگمات بود به ترتیب واسه چشم چپ و راست
الان چشم راستم خیلی خوب شده تقریبا شده مثل زمانی که عینک میزدم اما هنوز چشم چپم دیدش تاره و حدود 0.4 هست توی آخرین ویزیت و دکتر معایناتمکه مرتبا میگه همه چیز خوبه و طبیعیه و دوره نقاهته و این که اپتومتریست هم میگه چشمات ضغیفی نشون نمیده ولی نمیتونم بیشتر از اون حد رو با چشم چپ تشخیص بدم. حتی بار آخر دکترم گفت یه توپوگرافی هم بگیر که گرفتم و باز با اطمینان گفت همه چیز طبیعیه، همه اینا در کنار اینه که هنوز توی شب ها چشم چپم کاملا افتضاحه و چند بینی شدید داره
می خواستم اگه لطف کنی شما هم نظرتون رو بگین و راهنماییم کنید.
ممنون

عوارضی مثل دو بینی می تونه مدتها روی چشم باقی بمونه و زمان زیادی ببره برای درمان. وقتی شماره چشم بالاست و آستیگمات هم شدیده برداشت از قرنیه خیلی زیاده برای همین درمانش مدت زمان زیادی رو می بره.
من هم با نظر دکتر موافقم و فکر می کنم اگر صبر کنید مشکلتون حل میشه.
دقت کنید شبیه زخمی می مونه که زیر گوشن زده میشه و مدتها طول می کشه تا درمان بشه.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
بسار مچکرم
دکتر خانلری بهتر هستن یا منصوری نصب؟
نگاه بهتر هست یا نور؟
نگاه تماس گرفتم گفتن ، 2.5 هر چشم و ما بیشتر از 1 تومن نمیتونیم هزینه کنیم. بیمه هم پرسیدم گفتن 750تومن برای هر چشم میدن، یعنی هزینه جراحی روبیمه جدا از لنز میده؟
مرسی بابت راهنمایی هاتون
عیدتون هم مبارک
ببرید پیش خانلری.
هر دو بیمارستان نگاه و نور خوب هشتند فرقی نمی کنه.
بیمارستان نگاه گفت 2.5 پقدر قیمتش زیاد شده؟
یک ویزیت برید پیش دکرت خانلری و ازش در مورد قیمت سوال کنید. ببینید می تونه توی ونک پدرتون رو عمل کنه. اونجا ارزونتر میشه.

عید شما هم مبارک

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام
جناب یاسینی
دوستی دارم که دچار بیماری akh شده و ساکن مشهد هست،چه دکتری و چه بیمارستانی و چه راه حلی برای این ویروس پیشنهاد میدین؟؟؟متشکرم.

رفیق بیماری akh رو نمی شناسم ولی فکر می کنم در مشهد اصلا با بیماری های چشمی مشکلی ندارید با وجود دکتر های مقل دکتر زارعی و دکتر صداقت

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام
ببخشید عمل prk انجام بشود 1 هفته بعدش میتونم سر کار برم ؟
کارم هم اپراتور کامپیوتر هست

بله می تونید برید سر کار ولی کار کردن کمی مشکله. تقریبا دو هفته طول می کشه که دیدتون کامل بشه.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
اقای یاسینی با شماره چشم من ( مجموع 2 چشم + استیکمات = 14 ) بیمه تکمیلی یا تامین اجتماعی هزینه ای واسه فریم عینک میده ؟؟

با تشکر فراوان :)

بیمه یکبار هزینه فریم عینک رو تا یک سقف مشخص پرداخت می کنه. کلا روش زیاد حساب نکنید.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
جناب یاسینی

بله ایشون رو به حوبی میشناسم. یکی از دکتر های بسیار متبحر و خوب تهران هستند. مرکز صدر هم واقعا مجهزه. اگر صدر 1 تومن میشه حتما برید صدر. راستی سلام من رو به دکتر رمضان زاده برسونید.

بالا