• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
با سلام خدمت مهندس یاسینی بنده قوز قرنیه دارم وccl کردم با عینک دیدم تقریبا ده دهم هستش منتها تصاویر کاذب زیاد میبینم به همین خاطر مراجعه کردم ولنز gp گرفتم وقتی للنز میزارم سایه هایی که پایین اجسام وزیر نویس ها میبینم کلا رفع میشه ولی به جاش کمی بالا سایه اضافه میشم یه بار دکتر علیرضا نادری فیتینگ کرد که خیلی خوب نبود ویه بار کلینیک نور فیتینگ کردم که بهتر از دکتر نادری بود البته حدود یک هفته هست لنز میزنم در حالی که بالا اجسام با عینک سایه ندارم ووقتی پلک باز میکنم وفوکوس میکنم بهتر میشه به نظرتون مشکل از چی واینکه بهترین دکتر در تهران برای فیتینگ لنز که متخصص این کار باشه کی ؟احساس میکنم اگه دقیق تنظیم بشه صدرصد میشه .2-واینکه لنز من di =9.6 هستش به نظرتون اگه قطر لنز بیشتر باشه استیگمات رو بهتر پوشش میده
فکر می کنم شما نیاز به یک بررسی مجدد قرنیه دارید دکتر می بایست از ابتدا فیتینگ رو انجام بده.
فکر می کنم یکی از بهترین ها در این زمینه دکتر ناری بینا باشه. (مصطفی نادری) اگر فرصتی شد یک سری بهش بزنید.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
با سلام خدمت مهندس یاسینی:
من چشم راستم آب مروارید دارذ اگر بخواهم لنز مولتی فوکال RESTOR بگذارم چشم چپم که هنوز احتیاجی به عمل ندارد در ضمن برای مطالعه عینک 2.5 احتیاج دارد مشکلی نخواهد داشت.

بله این کاملا درسته. لنز مولتی فوکال می بایست به صورت bilateral نصب بشن یعنی در هر دو چشم باید نصب گردد به همین دلیل در زمان عمل یک چشم دکتر معمولا اون یکی چشم رو هم عمل می کنه و لنز مولتی فوکال قرار می ده که مشکلی پیش نیاد.
دقت کنید که اون یکی چشم هم بعد از مدتی نیاز به عمل پیدا خواهد کرد و با این روش دیگه نیازی به عمل اصلاح بینایی نیست.

nasahami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام. خیلی ممنون از همه ی زحمتاتون. خیلی استفاده کردم. ۲۲ سالمه و بعد از ۱۱سال عینک زدن میخوام عمل کنم. شماره ی چشمم ۳.۵ و ۴.۵ هست. ایا مرکز جوادالائمه ی قم خوبه؟ با دکتر باقری؟ ممنون میشم پاسخ بدید و من هرچه زودتر عمل کنم.

Ali--

Registered User
لایک‌ها
80
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
واقعا استفاده کردم از این تاپیک و نوشته های شما خیلی خیلی عالی بود
هر صفحه یه چیز جدید یاد گرفتم
من چشمم دور بین هستش (یعنی دور رو نمیبینم ) نمیدونم درست گفتم یا نه :D 2 هست شماره چشمم
میخواستم لیزیک کنم . یه دکتر خوب اگه میشه معرفی کنید که ما بریم زیر تیغ :general406:
رشت هستم

mahur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
@b.yasini
آقای یاسینی شرمنده از اینکه اینقدر سوال می پرسم.راستش اگر یادتون باشه چند روز پیش در مورد دکتر علیرضا نادری از شما پرسیدم که بسیار عالی پاسخ دادین و بنده رو راهنمایی کردین.راستش خانواده من با توجه به اینکه چند تن از اقوام توسط دکتر عین اللهی و دکتر برادران رفیعی در بیمارستان نگاه عمل شده اند تاکید دارند که با یکی از این دو پزشک هم مشورت داشته باشم.خلاصه اینکه حسابی گیج شده ام برای انتخاب پزشک می دونم هر سه این عزیزان فوق تخصص قرنیه و جزو پزشکان برتر هستند و شاید مقایسه آنها کار درستی نباشه ولی اگر براتون امکان داره بفرمایید کدام یک رو انتخاب کنم.راستش من خیلی زیاد از دکترم سوال می پرسم (همچنانکه با سوال های زیاد شما رو هم اذیت می کنم.حسابی شرمندم:() به نظر شما با این اوصاف بهتره برای مشورت از بین این سه به کدام دکتر صبور که بنده رو تحمل کنند، مراجعه کنم؟؟؟؟به دلیل بی نظمی یکی از قرنیه هام خیلی می ترسم که از این عمل پشیمون بشم. معذرت می خوام که وقت شما رو با این متن طولانی گرفتم.

دراکولا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر می کنم شما نیاز به یک بررسی مجدد قرنیه دارید دکتر می بایست از ابتدا فیتینگ رو انجام بده.
فکر می کنم یکی از بهترین ها در این زمینه دکتر ناری بینا باشه. (مصطفی نادری) اگر فرصتی شد یک سری بهش بزنید.
با سلامی مجدد مرسی از پاسختون .به نظرتون دکتر پرویز زرین بخش برای فیتینگ لنز چطوره؟

دراکولا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلامی مجدد ومرسی از پاسختون .به نظرتون دکتر پرویز زرین بخش برای فیتینگ لنز چطوره

powvex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
283
الان بهترین نوع عمل برای نزدیک بینی با نمره های حدود 2 همراه با آستیگمات چیه؟ دکتر خوبی که تهران عمل کنه و قیمت مناسب بگیره کیه؟ هزینه اش رو هم بفرمایید.

old_boy

Registered User
لایک‌ها
659
جناب یاسینی سلام
عملی هست کـــِ بشه به صورت دائم چشم رو به رنگ دلخواه در آورد ؟

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
با سلام. خیلی ممنون از همه ی زحمتاتون. خیلی استفاده کردم. ۲۲ سالمه و بعد از ۱۱سال عینک زدن میخوام عمل کنم. شماره ی چشمم ۳.۵ و ۴.۵ هست. ایا مرکز جوادالائمه ی قم خوبه؟ با دکتر باقری؟ ممنون میشم پاسخ بدید و من هرچه زودتر عمل کنم.
ایشان را به شدت توصیه می کنم هم بسیار متبحر هستند و هم بسیار آدم متدینی هستند. فکر می کنم از برخوردشان هم فهمیده باشید.
با خیال راحت بردی برای عمل.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
واقعا استفاده کردم از این تاپیک و نوشته های شما خیلی خیلی عالی بود
هر صفحه یه چیز جدید یاد گرفتم
من چشمم دور بین هستش (یعنی دور رو نمیبینم ) نمیدونم درست گفتم یا نه :D 2 هست شماره چشمم
میخواستم لیزیک کنم . یه دکتر خوب اگه میشه معرفی کنید که ما بریم زیر تیغ :general406:
رشت هستم
خواهش می کنم رفیق.
در رشت دکتر های زیادی هستند برای عمل.
کلا شهر بسیار مجهزیه.
مراکز خیلی خوبی داره.
ربدی پیش دکتر قنبر زاده یکی از دکتر های بسیار خوب رشت هستند.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
@b.yasini
آقای یاسینی شرمنده از اینکه اینقدر سوال می پرسم.راستش اگر یادتون باشه چند روز پیش در مورد دکتر علیرضا نادری از شما پرسیدم که بسیار عالی پاسخ دادین و بنده رو راهنمایی کردین.راستش خانواده من با توجه به اینکه چند تن از اقوام توسط دکتر عین اللهی و دکتر برادران رفیعی در بیمارستان نگاه عمل شده اند تاکید دارند که با یکی از این دو پزشک هم مشورت داشته باشم.خلاصه اینکه حسابی گیج شده ام برای انتخاب پزشک می دونم هر سه این عزیزان فوق تخصص قرنیه و جزو پزشکان برتر هستند و شاید مقایسه آنها کار درستی نباشه ولی اگر براتون امکان داره بفرمایید کدام یک رو انتخاب کنم.راستش من خیلی زیاد از دکترم سوال می پرسم (همچنانکه با سوال های زیاد شما رو هم اذیت می کنم.حسابی شرمندم:() به نظر شما با این اوصاف بهتره برای مشورت از بین این سه به کدام دکتر صبور که بنده رو تحمل کنند، مراجعه کنم؟؟؟؟به دلیل بی نظمی یکی از قرنیه هام خیلی می ترسم که از این عمل پشیمون بشم. معذرت می خوام که وقت شما رو با این متن طولانی گرفتم.
دوست عزیز معمولا بیماران از نتیجه عمل لیزر راضی هستند و دکتر خودشان را به دیگران هم توصیه می کنند.
باور کنید و به من اطمینان کنید دکتر نادری کارش فوق العاده عالیهو
من عمل ایشان را دیدم. خیلی از دکتر های معروف تهران در اصل عمل نمی کنند و در زمان بیهوش بودن بیمار کنار می روند و دکتر دیگه ای جای ایشان عمل می کنه. دکتر نادری یکی از اون دکتر هایی است که به جای دکتر های معرف تهران عمل می کنه و اسم عملش می مونه برای اون دکتر.
می تویند برای مشورت و عمل برید پیش دکتر برادران و یا دکتر عین الهی هر دو عالی هستند ولی بدانید که دکتر نادری را من به شدت توصیه می کنم.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
با سلامی مجدد مرسی از پاسختون .به نظرتون دکتر پرویز زرین بخش برای فیتینگ لنز چطوره؟
در مورد دکتر زرین بخش اگر اشتباه نکرده باشم خیلی چیز ها شنیدم. مخصوصا در مورد قوز قرنیه.
فکر می کنم خیلی از شرکت ها می گفتند کار ایشان خیلی خوبه.
البته من به شخصه با ایشان برخوردی نداشتم و عمل ایشان را ندیدم.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سنم 30 هست شماره چشمم رو نمیدونم هنوز چون دکتر نرفتم
سنتون برای عمل مناسبه.
شماره چشمتون رو بردی پیش یک دکتر یا اپتومتریست در بیارید اگر شماره اش به حدی باشه که عینک لازم باشه می تونید عمل کنید.
ولی همچنان م یگم اگر با عینک مشکلی ندارید عمل نکنید.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
الان بهترین نوع عمل برای نزدیک بینی با نمره های حدود 2 همراه با آستیگمات چیه؟ دکتر خوبی که تهران عمل کنه و قیمت مناسب بگیره کیه؟ هزینه اش رو هم بفرمایید.
بستگی به ضخامت قرنیه و محلی که عمل می کنید داره.
در تهران می تونید برید پیش دکتر خانلری برای همل کارشون بسیار عالیه.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
جناب یاسینی سلام
عملی هست کـــِ بشه به صورت دائم چشم رو به رنگ دلخواه در آورد ؟
بله نوعی عمل الان انجام میشه (در بیمارستان نور هم انجام میشه) که در ان با تاباندن نوعی لیزر به رنگ دانه های عنبیه رن آن را عوض می کنن.
این عمل هنوز در آمریکا انجام نمیشه پس بهتره صبر کنید تا مشکلات این عمل رفع بشه.

بالا