برگزیده های پرشین تولز

آموزش نصب Garmin GPS , حل مشکلات , بهترین نقشه [قابلیت مسیریابی حرفه ای و سخنگو]

nice.ice

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من گوشیم nokia 6110 navigator هست.زمانی که میخوام از توی گوشی فایل GarminMobileXT.SIS رو نصب کنم یه ارور میده که مینویسه certificet may not be valid yet .......
یه همچین چیزایی.میشه دقیق دقیق راهنمایی کنید خوااااااهشن :(

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
64
من گوشیم nokia 6110 navigator هست.زمانی که میخوام از توی گوشی فایل GarminMobileXT.SIS رو نصب کنم یه ارور میده که مینویسه certificet may not be valid yet .......
یه همچین چیزایی.میشه دقیق دقیق راهنمایی کنید خوااااااهشن :(
مشکل از ساین و احتمال بسیار تاریخ گوشی شماست که باید به میلادی کاملا درست باشد.

پیشنهاد می کنم به جای خسته کردن خودتان با گارمین ovi maps 3.01 مخصوص ورژن 9.2 که برای گوشی خودتان است استفاده کنید .بسیار قوی تر بهتر برای ایران و کاراتر

ayaran

Registered User
لایک‌ها
13
مشکل از ساین و احتمال بسیار تاریخ گوشی شماست که باید به میلادی کاملا درست باشد.

پیشنهاد می کنم به جای خسته کردن خودتان با گارمین ovi maps 3.01 مخصوص ورژن 9.2 که برای گوشی خودتان است استفاده کنید .بسیار قوی تر بهتر برای ایران و کاراتر

ميشه من هم راهنمايي كنيد.من توي OVI نقشه ايران رو پيدا نميكنم.يعني اصلا نداره.بايد چه جوري دانلود كنم نقشه ايران رو براي OVI

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
64
ميشه من هم راهنمايي كنيد.من توي OVI نقشه ايران رو پيدا نميكنم.يعني اصلا نداره.بايد چه جوري دانلود كنم نقشه ايران رو براي OVI
می تونید از نرم افزار ovi suit استفاده کنید یا از اینجا نقشه ها را دانلود و در جای خودش قرار بدید

ho3in.f

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ممنون تو قسمت3عکس هانیست خواهشن کمکم کنید مرسی

بالا