برگزیده های پرشین تولز

آموزش نصب Garmin GPS , حل مشکلات , بهترین نقشه [قابلیت مسیریابی حرفه ای و سخنگو]

slash_slash

Registered User
لایک‌ها
0
همه مراحل درست انجام دادم اما نه من نه دوستم هيچ نقشه اي نميبينيم زوم هم مي كنم نميشه كه نميشه

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
64
همه مراحل درست انجام دادم اما نه من نه دوستم هيچ نقشه اي نميبينيم زوم هم مي كنم نميشه كه نميشه
اگر نقشه رو در مسیر خودش با همون اسمی که گفتم درست کپی کنید نمایش داده میشه

توجه کنید حتما حتما یک بار باید gPS گوشی فعال بشه تا نقشه برای همیشه نشون داده بشه

slash_slash

Registered User
لایک‌ها
0
اگر نقشه رو در مسیر خودش با همون اسمی که گفتم درست کپی کنید نمایش داده میشه

توجه کنید حتما حتما یک بار باید gPS گوشی فعال بشه تا نقشه برای همیشه نشون داده بشه

من همه اين كارا رو كردم نميشه gps هم فعاله و سرعت و اينارو نشون ميده سيگنالم داره اما نقشه جايي نيست توي brower map هم شناختش و زده detailed map اما بازم نمياد گوشي دوستم اومنيا hd هست اونم هر كاري مي كنه مي گه نميشه

mehdi_25

Registered User
لایک‌ها
0
سلام صادق جان
دستت درد نکنه و خسته نباشی . گوشی من 5800 هست و از همین روشی که در پست 1# گفتی مراحل رو رفتم و Garmin فعال شد .
فقط یه سوال :
این مشخصات رستوران و هتل ها رو نداره . میشه اونها رو هم فعال کرد ؟

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
من همه اين كارا رو كردم نميشه gps هم فعاله و سرعت و اينارو نشون ميده سيگنالم داره اما نقشه جايي نيست توي brower map هم شناختش و زده detailed map اما بازم نمياد گوشي دوستم اومنيا hd هست اونم هر كاري مي كنه مي گه نميشه
ببخشید کمی دیر شد. اکانتم غیر فعال بود
-----------------------------------------------
نقشه های برنامه گارمین برای شناخته شدن توسط این برنامه باید در مسیر E:\Garmin قرار بگیره و گفتیم نقشه ای که دانلود میشه دارای اسم GMAPSUPP.IMG است و فایلی به همین نام یعنی gmapsupp.unl ساختیم و در مسیر E:\Garmin قرار دادیم تا نقشه رجیستر و قابل استفاده باشه.

اگر بالا رو رعایت کردید. این بار تمام اسم های gmapsupp رو به gmapprom تبدیل کن و دوباره تست کن.
------------------------------------------
استفاده از OVI Maps به جای گارمین توصیه همیشگی ماست

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
سلام صادق جان
دستت درد نکنه و خسته نباشی . گوشی من 5800 هست و از همین روشی که در پست 1# گفتی مراحل رو رفتم و Garmin فعال شد .
فقط یه سوال :
این مشخصات رستوران و هتل ها رو نداره . میشه اونها رو هم فعال کرد ؟
اگر نقشه 2.3.5 رو که در پست یک هست دانلود کنید می تونه رستوران و هتل سرچ کنه.

ولی اگر منظورتون مشخصات دقیق اون رستوران هست معمولا اصلا نداره که فعالش کنی

فقط برای بعضی هاشون به خصوص هتل ها شماره تماس هم داره

-------------------------------------------------------------------------
اگر از Ovi Maps استفاده کنید بهتر میتونید از این قابلیت استفاده کنید
-------------------------------------------------------------------------
اگر از نرم افزار جاوای رستوران یاب استفاده کنید آدرس و تلفن و قیمت غذاها و .... شهر تهران رو داره

ممنون

mahbod_j

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب sadeghspiderman با تشکر از پست مفیدتون . من ورژن 60 رو دانلود کردم و کار هم کرد ولی موقع route کردن فقط از روی نقشه میشه route کرد.یعنی وقتی از مکان های save شده در my locations بخوام استفاده کنم از برنامه خیلی سریع میپره بیرون.خواستم ورژن 50 رو دانلود کنم که لینکشو پیدا نکردم . ممنون میشم راهنماییم کنید.

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
جناب sadeghspiderman با تشکر از پست مفیدتون . من ورژن 60 رو دانلود کردم و کار هم کرد ولی موقع route کردن فقط از روی نقشه میشه route کرد.یعنی وقتی از مکان های save شده در my locations بخوام استفاده کنم از برنامه خیلی سریع میپره بیرون.خواستم ورژن 50 رو دانلود کنم که لینکشو پیدا نکردم . ممنون میشم راهنماییم کنید.
ورژن 60 که بهتره و باگ کمتری داره

شما بهتره نرم افزار گارمین رو پاک کنید و از اول نصب کنید

(البته برای نصب فقط از اون مرحله نصب sis به بعده)

mehdi3749

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.من همه کارها انجام دادم.برنامه کامل نصب شده است.ولی وقتی وارد می شوم نقشه را نمایش نمیدهد.
باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdi3749

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.من همه کارها انجام دادم.برنامه کامل نصب شده است.ولی وقتی وارد می شوم نقشه را نمایش نمیدهد.
باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sabina

Registered User
لایک‌ها
0
من تمام مراحل رو پیش رفتم ولی بازم نمیدونم چرا نقشه رو نمیاره
چیکار کنم؟

braveheart1981

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام آیا ورژن جدیدتری از 5.0.0.6.0 از گارمین منتشر شده؟

bahram1345

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام وخسته نباشيد قبل ازهرچيزي اززحماتتون تشكر ميكنم.
من Garmin.5.00.60 رو با راهنمائي شما روي Satio نصب كردم وخيلي خوب هم كار ميكنه ولي تنها مشكلي كه باهاش دارم اينكه وقتي نقشه روچند بار زوم اوت ميكنم يا Drag ميكنم براي پيدا كردن جائي روي نقشه, درحال Drawing هنگ ميكنه وازبرنامه مياد بيرون (لازم به ذكر كه Base Map GMAPBMAP.IMG رو هم كپي كردم وكارهم ميكنه)آيا پيشنهادي براي رفع اين مشكل داريد؟ممنون ميشم اگه كمكم كنيد."باتشكر از زحماتتون"

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
با عرض سلام وخسته نباشيد قبل ازهرچيزي اززحماتتون تشكر ميكنم.
من Garmin.5.00.60 رو با راهنمائي شما روي Satio نصب كردم وخيلي خوب هم كار ميكنه ولي تنها مشكلي كه باهاش دارم اينكه وقتي نقشه روچند بار زوم اوت ميكنم يا Drag ميكنم براي پيدا كردن جائي روي نقشه, درحال Drawing هنگ ميكنه وازبرنامه مياد بيرون (لازم به ذكر كه Base Map GMAPBMAP.IMG رو هم كپي كردم وكارهم ميكنه)آيا پيشنهادي براي رفع اين مشكل داريد؟ممنون ميشم اگه كمكم كنيد."باتشكر از زحماتتون"
این از ضعف های این برنامه هست. هنگ رو نمیشه کاری کرد. سعی کنید حافظه خود گوشی رو هم خالی نگه دارید که معمولا باعث بیشتر شدن سرعت میشه

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

گوشیم satio هست
از دوستانی که ستیو دارن خواهش میکنم کمک کنن
آقا من تمام مراحلم درسته و برنامه اجرا میشه و کامل
فقط صفحه نقشه سیاه هست و هیچی رو نمیاره
آنتن که 5 تا هست بالای صفحه فقط یدونش روشن میشه قرمز میشه
بقیشم هیچ اتفاقی براشون نمی افته توی محیط بازم رفتم ولی فایده نداشت

میشه بهم بگید من مشکل چیه
مشکل سخت افزاری که نیست

RPM

Registered User
لایک‌ها
0
sadeghspiderman عزيز نتونستم پ.خ بدم. راجع به اون درخواستتون هم شرمنده ، چون يمدت بود سر نمي زدم نديده بودم.

bahram1345

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باعرض سلام باراهنمائي شماگارمين رو روي Satio نصب كردم ومدت زيادي هم استفاده مي كردم ولي ازحدوديك هفته پيش ازكارافتاده وقتي برنامه رو اجرا مي كنم درحالت Searching for satellite ميمونه توقسمت آنتن ستون اول گاهي قرمز وگاهي بيرنگ ميمونه وسبزنمي شه تابشه ازش اسفاده كرد لطف مي كنيد راهنمائي بفرمائيد ممنون.

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
باعرض سلام باراهنمائي شماگارمين رو روي Satio نصب كردم ومدت زيادي هم استفاده مي كردم ولي ازحدوديك هفته پيش ازكارافتاده وقتي برنامه رو اجرا مي كنم درحالت Searching for satellite ميمونه توقسمت آنتن ستون اول گاهي قرمز وگاهي بيرنگ ميمونه وسبزنمي شه تابشه ازش اسفاده كرد لطف مي كنيد راهنمائي بفرمائيد ممنون.
این دلیل رو نمیشه گفت از کار افتاد برنامه

باید صبر کنید چون در همیشه در یک زمان مشخص روشن نمیشه

بالا