برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
خوب فکر کن یکم تا از این حرفا نزنی :happy:
البته ممکنه راستم بگه ها.
تو یه دیتاسنتر خوب مثه سینگل هوپ با 80 دلار میشه یه سرور خوب با این مشخصات گرفت براش:
Pentium 3 - 512MB Ram - 40GB Hdd - 4Mbps Port

armin321

Registered User
لایک‌ها
41
شما فکر نکن اومدی با نوشتن 4 تا پست و کپی پیست از این ور اونور

میشه شما لینک سایتهایی و اگر فروم هست ،تاپیکهایی که از اونها کپی و پیست شده رو اینجا قرار بدید؟

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
خب كمي از خصوصيات ايراني فاصله گرفتيم و ميشه بحث كرد

ضمن اين كه اگر مايل باشيد در صورت وجود ابهام تو پ خ دنبال كنيم

اصلا منظور اين نبود كه شما سرورهاتون مشكل داره و يا كسي ناراضي هست
شما يك سروري داريد كه مشخصاتش رو داديد كه اين سرور مادر هست

حرف يك كلمه هست يا مشخصات سرور مادرتون ايني نيست كه شما قرار داديد
يا اگر همين باشه كمي بي انصاف هستيد
ايني كه شما ميگيد حداكثر پهناي باند 1 ترا هم از درايت يا سياست كاريتون هست كه نميخوايد با افت سرعت مواجه بشيد
سياست كاريتون محترم هست و هر كسي ميتونه يه سياستي داشته باشه
حرف اينه كه براي نصب ويندوز و كانفيگ اول كار كه بايد انجام بديد تا بتونيد سرور رو تحويل بديد نبايد پولي گرفته بشه
نصب مجدد هر ماه يكبار هم نميتونه مشكل ساز باشه مگر اين كه بيشتر باشه كه بقيه هم پول ميگيرند نه اين كه دردسر هست بلكه فقط براي اين كه كاربر با سرورش درست تا كنه و هي نخواد ويندوز عوض كنه

من نه اينجا كسي رو پيشنهاد ميدم و نه كسي رو نفي ميكنم
منتها هر كسي سياستي داره و من هم اينجا فقط گفتم محض نمونه اين سياست شما درست نيست و كسي ميتونه سرور خوب و پايدار بده كه حداكثر 10 تا 15 وي پي اس روي سرورش نباشه و هارد رو هم كه غالبا يك ترا يا بيشتر هست به نسبت عادلانه تقسيم كنه و به مشتريش واگذار كنه
پهناي باند با مشخصات مثلا سرور شما يا نامحدود هست يا خيلي بيشتر از 24 ترايي كه شما حداكثر اجازه داديد هست پس پهناي باند رو هم نبايد نا عادلانه تخصيص بده

البته كار عادلانه سود كمي داره و شايد به دردسرش هم نيرزه منتها هستند كسايي كه عادلانه كار ميكنند و سود كمي هم ميگيرند.

شده بخاطر اسپم كل سرور خاموش ميشه و در مواقعي بخاطر همون اسپم جريمه تعلق ميگيره تا سرور مادر روشن بشه تمام اينها ضرر هست و كاربر نهايي به گردن نميگيره منتها باز هم نميشه به اين احتمالات نا عادلانه نگاه كرد

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
یه سری از موارد که خصوصی بود و ربطی به این فروم نداشت تو پ.خ گفتم ...

حرف اينه كه براي نصب ويندوز و كانفيگ اول كار كه بايد انجام بديد تا بتونيد سرور رو تحويل بديد نبايد پولي گرفته بشه
سرویس Unmanaged یعنی OS نصب کنی تحویل مشتری بدی. حالا دوست داشتن هر نرم افزاری نصب کنن! نمیتونن هزینه میدن براشون انجام میدیم. OS Reload هم به سیاست کاری برمیگرده، بنده هزینشو میگیرم. ممکنه یکی دیگه تا ماهی 10 بار هم نصب کنه برای مشتریش (از دردسر خوشش میاد). تو دیتاسنترها هم همچین چیزی داریم، بعضیاشون هزینه میگیرن ...

بنده به دنبال دردسر نمیرم (فقط و فقط به خاطر مشتریام) واسه همینه پکیج هامو بر اساس تجربه و سیاستی که پیش رو دارم چیدم. وگرنه میتونستم مثه بعضی از دوستان یه وی پی اس با هارد 200 گیگ ماهی 20 تومنم بدم ولی ... کسب اطلاعات بیشتر: www.webhostingtalk.ir تاریخ گذشتگان رو مطالعه کنید بد نیست (به همه ی دوستان پیشنهاد میشه)

به نظرتون بنده حق دارم به دیتاسنتری مثه theplanet اعتراض کنم که چرا مثه سرویس شما رو جایی مثه ovh (آشغال) 1/4 قیمت شما میده ؟!! ...

پدر پسر شجاع

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا تاپیک به این خوبی زدی دیگه چرا وسطش خرابش کردی؟

این وسط هم چرا یه لگد به فلان فروشنده می زنی , خوب معلومه تاپیک خودت خراب می شه , تهمت خراب کردن بازار اون فروشنده هم می خوری

الان هم دیگه نمی خواد این بحث را ادامه بدی, برگرد به موضوع اصلی تاپیک خودت
به مدیر هم یه پی ام بده که بیاد صفحه 3 این تاپیک که اصلا ربطی به موضوع تاپیک ندارد را پاک کنه

armin321

Registered User
لایک‌ها
41
آقا تاپیک به این خوبی زدی دیگه چرا وسطش خرابش کردی؟

این وسط هم چرا یه لگد به فلان فروشنده می زنی , خوب معلومه تاپیک خودت خراب می شه , تهمت خراب کردن بازار اون فروشنده هم می خوری

الان هم دیگه نمی خواد این بحث را ادامه بدی, برگرد به موضوع اصلی تاپیک خودت
به مدیر هم یه پی ام بده که بیاد صفحه 3 این تاپیک که اصلا ربطی به موضوع تاپیک ندارد را پاک کنه

موافقم
به مدیر بگو بیاد این تاپیک رو پاکسازی کنه
صفحه 3 بیشتر موضوعاتش بی ربط شده
حیفه این تاپیکه والا

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
ممد قاطی نکن ، ضرر داره برات :D
میری رو فرمانده خالی می کنی میزنه داغونت می کنه :lol:
بیخیال !

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
اقا يه سوال تو اين سايتا حتما بايد اول پرميموم بشي بعد پول درياري ؟نميشه با فري شروع كرد و بعد از طريق پول بدست امده اكانتت رو شارج كني ؟؟اگه ار كدوم سايتاش؟؟

mehrdad1991h

Registered User
لایک‌ها
5
اول سلام
بعد واقعا از تاپيك كه زدي ممنون
واقعا خيلي زحمت مي كشي كه اين مطالب را مي نويسي
از طرف خودم و تمام خوانندگان ممنونم

حالا يه چندتا سوال دارم اگه ممكنه جواب بديد

وقتي مي خواي فايلي را تو اين سرور ها (هات و...) اپ لود كنيم بايد از طريق سرور ( vps ) كه داريم اپ لود كنيم يا از روي كامپيوتر شخصي خودمون
از كدوم راحت تره ؟
از سرور وي پي اس نياز داره خيلي معطل بشيم
منظورم اينه كه با سرعت اينترنت ما هم كاري داره يا مثل ريموت اپلود هست
بعد برا دان لود هم همين طوره با سرعت ما كاري داره

بعد يه چيز ديگه فايل را كع آپلود كرديم به تعداد دفعات دانلودش بهمون قراره پول بدن درسته؟
حالا بعد از هر دانلودي پولش مياد تو حسابت يا امتيازي امتياز مياد چجوريه
اگه فايل پاك شه امتياز يا پول اون فايل چجوري حساب ميشه

خيلي خيلي ممنون

mehrdad1991h

Registered User
لایک‌ها
5
ببخشيد يه درخواست از تمام دوستان دارم

تا وقتي مجبور نشديد پست الكي نديد
تشكر و سوالات و... را همه را تو يه پست بزاريد

اگه ميشه مديران محترم بيان پست هاي اضافي را از اين تاپيك پاك كنند
كه اوليش همين پست خودمه

و لطفا و خواهشا تمنا ميكنم كسي نياد اينقدر جر و بحث كنه
التماستون مي كنم
تاپيك به اين خوبي داره خراب ميشه خوب

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
اقا يه سوال تو اين سايتا حتما بايد اول پرميموم بشي بعد پول درياري ؟نميشه با فري شروع كرد و بعد از طريق پول بدست امده اكانتت رو شارج كني ؟؟اگه ار كدوم سايتاش؟؟

چرا ميتونيد فيري ثبت نام كنيد و بعد كه پول در آورديد اكانتتون رو شارژ كنيد
البته فايل سرو هنوز اين امكان رو نداره
دپوزيت و فايل سونيك هم نداره
بقيه مشكلي ندارن منتها تو حالت فيري فايلهاتون مثلا تو هات و فايلسرو و ... دائم نيستند ولي در حالت پرميوم دائمي هستند

اول سلام
بعد واقعا از تاپيك كه زدي ممنون
واقعا خيلي زحمت مي كشي كه اين مطالب را مي نويسي
از طرف خودم و تمام خوانندگان ممنونم

حالا يه چندتا سوال دارم اگه ممكنه جواب بديد

وقتي مي خواي فايلي را تو اين سرور ها (هات و...) اپ لود كنيم بايد از طريق سرور ( vps ) كه داريم اپ لود كنيم يا از روي كامپيوتر شخصي خودمون
از كدوم راحت تره ؟
از سرور وي پي اس نياز داره خيلي معطل بشيم
منظورم اينه كه با سرعت اينترنت ما هم كاري داره يا مثل ريموت اپلود هست
بعد برا دان لود هم همين طوره با سرعت ما كاري داره

بعد يه چيز ديگه فايل را كع آپلود كرديم به تعداد دفعات دانلودش بهمون قراره پول بدن درسته؟
حالا بعد از هر دانلودي پولش مياد تو حسابت يا امتيازي امتياز مياد چجوريه
اگه فايل پاك شه امتياز يا پول اون فايل چجوري حساب ميشه

خيلي خيلي ممنون

اگه سرعتتون بالاست از كامپيوتر خودتون آپلود كنيد و با ريموت آپلود ميرور ايجاد كنيد و گر نه از وي پي اس كمك بگيريد كه با توجه به سرعت بالاش راحتتر هست

تا حدودي به سرعتتون ربط داره (براي اتصال به ريموت دسكتاپ) ولي اگر سرعتتون 64 هم باشه كفايت ميكنه
بقيه كارها به سرعت شما ربطي نداره شما فايل و با حداكثر سرعت سرور ميگيريد و با حداكثر سرعت سرور آپلود ميكنيد

بله هر چي داوننلود بيشتر پول بيشتر البته اين كه از كدوم كشورها داونلود بشه
داونلود كننده فيري باشه يا پرميوم و اين كه رنكتون چي باشه همه تائير داره البته نه تو همه سرورها هر كدوم به تناسب سياست هر سرور ممكنه فرق كنه
پولها رو ميتونيد هفتگي يا ماهيانه و يا هر وقت كه لازم داشتيد بگيريد (بسته به سياست هر سرور)
فايل تا زماني كه هست داونلودش پول داره وقتي هم پاك شد پولهاش ميمونه و از بين نميره

البته سرور مگاآپلود فرق داره
اين سرور به فايلهاي بالاي 100 مگ پول نميده
فايل هم كه با شكايت پاك بشه كل پولش از بين ميره

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
ببخشيد يه درخواست از تمام دوستان دارم

تا وقتي مجبور نشديد پست الكي نديد
تشكر و سوالات و... را همه را تو يه پست بزاريد

اگه ميشه مديران محترم بيان پست هاي اضافي را از اين تاپيك پاك كنند
كه اوليش همين پست خودمه

و لطفا و خواهشا تمنا ميكنم كسي نياد اينقدر جر و بحث كنه
التماستون مي كنم
تاپيك به اين خوبي داره خراب ميشه خوب

من هم به مدير پيام دادم كه اينجا رو پاكسازي كنه تا ادامشو شروع كنيم اما كسي تا بحال اقدامي نكرده

mehrdad1991h

Registered User
لایک‌ها
5
من هم به مدير پيام دادم كه اينجا رو پاكسازي كنه تا ادامشو شروع كنيم اما كسي تا بحال اقدامي نكرده

دوست عزيز شما به كارت ادامه بده هر وقت مديران پست هاي اضافي را پاك كنند مشكلي پيش نمياد
شما لطفا ادامه بديد

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
سلام
بازم ممنون به خاطر راهنمایی و کمک ها . چه اینجا چه پی ام

همونطور که تو پی ام گفتم با اپلود تو هاتفایل مشکل دارم ! ریموت هم میکنم سرعتش وحشتناک پایینه !

این دیپوزیت فایل هم انگار هیشکی ازش دانلود نمیکنه یا مشکل از منه !؟

چون نوشتید دیپوزیت هم سرور پردانلودی هست میپرسم

الان من دارم با 3 تا کار میکنم ! فایل سرو . فایل سونیک . دیپوزیت فایل

به نظرتون اگه خواستم سروری رو جایگزین دیپوزیت کنم چه سروری رو انتخاب کنم ؟ فایل فکتوری خوبه ؟

مرسی

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
برای پول دراوردن از اپلود فایل بجای اینکه فایلو تو یکی از اپلودسنترها اپ کنین میتونین از سایتهایی مشابه سایت زیر استفاده کنین:
iupload.us

وارد اکانتتون میشین و اسامی اکانتهای خودتون در هات فایل و دپوزیت و فایل فکتوری و... رو وارد میکنید
از این به بعد هر فایلی توی این سایت آپ کنید( با همون یک کلیک) توی تمام اکانتهاتون در اپلودسنترهای معتبر خودش اپ میکنه و لینک کلی میده که باید شر کنیدش و با هر دانلودی از هر اپلودسنتر پولشو دریافت میکنید ...
موفق باشید/

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
شما كه اينقدر اقايي كردي در حق بچه ها واسه به اشتراك گذاشتن چي خوب ميشد ميومدي همينا رو تصويري مي زاشتي البته بمانهد كه همين كارتم از سرخيلي از ماها زيادي ولي خب اينجوري حداقل ما مي فهميديم سرش چيه تهش چيه .من الان چنتا فايل در حد 10 تا 40 مگ اپ كردم تو هات و سونيك و تو چنتا فروم عربي گزاشتم كه مطمئنم دان كردنش ولي تو اكانتام چيزي نزده حالا نمي دونم اين نزدن ايابه خاطر فري بودنمه يا ....؟؟
پليز هلپ

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
سلام
بازم ممنون به خاطر راهنمایی و کمک ها . چه اینجا چه پی ام

همونطور که تو پی ام گفتم با اپلود تو هاتفایل مشکل دارم ! ریموت هم میکنم سرعتش وحشتناک پایینه !

این دیپوزیت فایل هم انگار هیشکی ازش دانلود نمیکنه یا مشکل از منه !؟

چون نوشتید دیپوزیت هم سرور پردانلودی هست میپرسم

الان من دارم با 3 تا کار میکنم ! فایل سرو . فایل سونیک . دیپوزیت فایل

به نظرتون اگه خواستم سروری رو جایگزین دیپوزیت کنم چه سروری رو انتخاب کنم ؟ فایل فکتوری خوبه ؟

مرسی

البته يه نگاه به اينجا بنداز
http://www.forum.persiantools.com/t159951.html

شرايط فايل فكتوري الان بهتر شده

دپوزيت بيشتر باب طبع روسها هست اونجا بيشتر اكانتشو دارند بايد بتونيد فروم هايي پيدا كنيد كه روسي زبان باشند و اونجاها شير كنيد لينكهاتونو

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
برای پول دراوردن از اپلود فایل بجای اینکه فایلو تو یکی از اپلودسنترها اپ کنین میتونین از سایتهایی مشابه سایت زیر استفاده کنین:
iupload.us

وارد اکانتتون میشین و اسامی اکانتهای خودتون در هات فایل و دپوزیت و فایل فکتوری و... رو وارد میکنید
از این به بعد هر فایلی توی این سایت آپ کنید( با همون یک کلیک) توی تمام اکانتهاتون در اپلودسنترهای معتبر خودش اپ میکنه و لینک کلی میده که باید شر کنیدش و با هر دانلودی از هر اپلودسنتر پولشو دریافت میکنید ...
موفق باشید/

اگه اینکارو با سرعت انجام بده که عالیه !
منتها سوال اینه که چی به این سایت میرسه ؟

شما كه اينقدر اقايي كردي در حق بچه ها واسه به اشتراك گذاشتن چي خوب ميشد ميومدي همينا رو تصويري مي زاشتي البته بمانهد كه همين كارتم از سرخيلي از ماها زيادي ولي خب اينجوري حداقل ما مي فهميديم سرش چيه تهش چيه .من الان چنتا فايل در حد 10 تا 40 مگ اپ كردم تو هات و سونيك و تو چنتا فروم عربي گزاشتم كه مطمئنم دان كردنش ولي تو اكانتام چيزي نزده حالا نمي دونم اين نزدن ايابه خاطر فري بودنمه يا ....؟؟
پليز هلپ

شماره حساب وارد کردید ؟
البته من اطلاعاتم کمه ولی اگه مطمئنید که دانلود داشته و چیزی ننداخته ! ممکنه به خاطر این مساله باشه !

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
اين سايتها يه لينك ميدند كه بايد با اون لينك بديد
مثلا اين لينك
http://www.iupload.us/files/1YUSZHUC/download.gif

اين سايتها درآمدشون از تبليغات هست
براي كسايي كه بخواند فايلشون دوام دار باشه بد نيست مثل مدير يك سايت و يا كسايي كه ليستي رو ميخواند به ملت بدند اما براي آپلودرها اصلا بدرد نميخوره
به چند دليل

1- يه تعدادي از داونلود مربوط به ليچرها هست دادن يه لينك نا آشنا همه رو فراري ميده اونوقت بايد توضيح بدي كه اينجا چند سروره هست و تو رو خدا بيايد داونلود كنيد

2- شما بايد اكانت همه اين سرورها رو داشته باشيد كه براتون آپلود كنه
من نميخوام با ميرور زياد شانس داونلودش رو كم كنم من نهايت 3 تا ميرور ميخوام
راپيد شير تقريبا 70 درصد شانس داونلودش از سرورهاي ديگه رو از بين ميبره
مگا اصلا به فايلهاي بزرگ پول نميده
چند تا سرور ديگش هم همينطور

3- در اين نوع لينك دادن لينك مستقيم داونلودرها ندارند و بايد تك تك لينكها رو تو مرورگر بزنند و سرور انتخاب كنند

4- وجود تبليغات براي سايت ميزبان خوبه اما براي يه آپلودر كه ميخواد فايلش داونلود بشه اصلا بدرد نميخوره

حتي فايلي كه الان تو سايتهاي انكريپت مخفي مكيشند هم تا زماني كه لينك ثابت نباشه داونلود ميشه و كسي به خودش زحمت اين كارها رو نميده

بالا