• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آنتی ویروس نود 32 ، یکبار برای همیشه: ویروسی نشوید

AliNi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود
با تشکر از خدمات شما بنده تقاضای یک لایسنس سه کاربره Eset Smart Security 8 + Eset Mobile Security را دارم لطفا راهنمایی بفرمایید.

algorithm_ft

Registered User
لایک‌ها
92
درود
با تشکر از خدمات شما بنده تقاضای یک لایسنس سه کاربره Eset Smart Security 8 + Eset Mobile Security را دارم لطفا راهنمایی بفرمایید.
سلام قیمت وشماره کارت برای شما پ خ شد ،نحوه تحویل بر اساس درخواست شما میباشد. با تشکر از خرید شما.

meaba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
درود بر شما
همکار عزیز من 50 تا دونه آنتی ویروس تک کاربره میخوام ،و میخواستم بدونم آیا امکان داره به جای 5 عدد آنتی ویروس تک که هدیه میدید درخواست دو کاربره بدم لطفا شرایط رو برام در پیغام خصوصی بفرستیدمرسی.

algorithm_ft

Registered User
لایک‌ها
92
درود بر شما
همکار عزیز من 50 تا دونه آنتی ویروس تک کاربره میخوام ،و میخواستم بدونم آیا امکان داره به جای 5 عدد آنتی ویروس تک که هدیه میدید درخواست دو کاربره بدم لطفا شرایط رو برام در پیغام خصوصی بفرستیدمرسی.
با سلام ، ممنون از سفارشتون ، بله قابلیت تبدیل هم وجود داره شرایط رو براتون پ خ کردم .

algorithm_ft

Registered User
لایک‌ها
92
آنتی ویروس اورجینال ایست اسمارت سکیوریتی 8 "ESET SMART SECURITY 8"

قابلیت ضد سرقت ( Anti – Theft )

گوشی های موبایل و لپ تاپ هم معمولا محصولات گران قیمتی هستند و همیشه هم مورد توجه سارقان بوده اند . تا حدی که برخی افراد پیشنهاد می کنند که کیف هایی که لوگوی برندهای گوشی و لپ تاپ دارند را خریداری نکنید . چون باعث جلب توجه سارقان می شود . اما اگر موبایل و یا لپ تاپ ما دزیده شود باید چکار کنیم ؟

اگر کاربر محتاطی باشید ، حتما با برخی برنامه های مشهور در این زمینه آشنایی دارید . برنامه هایی نظیر Prey که می توانند موقعیت جغرافیایی لپ تاپ و موبایل شما را مشخص کنند و یا تصویری از سارق که در مقابل دستگاهتان نشسته است را به شما نشان دهند .

در آخرین نسخه بسته امنیتی ESET SMART SECURITY 8 و ESET MOBILE SECURITY این قابلیت نیز در اختیار شما قرار می گیرد . اگر لپ تاپ و یا موبایل شما به سرقت رفت ، کافیست که به اکانت خود در وبسایت https://anti-theft.eset.com رفته و اعلام سرقت کنید . حالا کافیست تا سارق دستگاه را به اینترنت متصل کند . سپس اسمارت سکیوریتی که در تعامل با سرورهای شرکت سازنده ی خود است ، متوجه می شود که این دستگاه به سرقت رفته است . اکنون مرحله جمع آوری اطلاعات شروع می شود . موقعیت مکانی تشخیص داده شده ، اسکرین شات های از صفحه ویندوز تهیه می شود ، آی پی اتصال اینترنتی نیز ثبت شده و با استفاده از وبکم نیز تصاویری از فردی که مقابل دستگاه نشسته گرفته خواهد شد و به سرورهای ESET ارسال می شوند .

11.jpg

12.jpg

حالا شما می دانید که لپ تاپ تان کجاست و همچنین تصویری از سارق نیز دارید . همه این اطلاعات را می توانید به پلیس تحویل داده تا هرچه بهتر و سریع تر بتوانند سارق را گیر بیندازند .

توجه داشته باشید که این قابلیت به صورت پیشفرض در اسمارت سکیوریتی فعال نیست و باید در هنگام مواجهه با پنجره زیر ، دکمه Enable Anti – Theft را کلیک کنید .

6288.png
در صفحه بعد نیز باید با کلیک روی دکمه Create Account Now باید مراحل ساخت یک اکانت جدید را طی کنید . پس از ساخت اکانت باید وارد ایمیل خودتان شده و روی لینک تایید کلیک کنید تا فعال سازی انجام شود .

اکنون می توانید از طریق آدرس my.eset.com و وارد کردن اطلاعات کاربری خودتان ، وارد اکانت خود شده و با کلیک روی دکمه My Device is Missing اعلام سرقت کنید .

14.jpg

قابلیت دیگری هم که در این بخش وجود دارد ، Phantom Account نامیده می شود . در صورتی که این گزینه را از بخش تنظیمات تحت وب اسمارت سکیوریتی فعال کنید ، پس از ریست اولیه دستگاه ، دیگر اجازه دسترسی سارق به حساب های کاربری موجود در ویندوز داده نخواهد شد و به همین ترتیب کسی نمی تواند به اطلاعات شخصی و حساس شما دسترسی پیدا کند . در واقع پس از ریست ، دستگاه فقط با اکانت فانتوم لاگین می کند و در این اکانت نیز اجازه دسترسی به هیچکدام از فایل های هارد دیسک داده نمی شود . همچنین تمامی فعالیت های سارق نیز زیر نظر گرفته خواهد شد .
اما در پایان توضیحات این بخش شما باید به چند نکته توجه کنید :
* در صورتی که سارق با استفاده از یک سیستم عامل دیگر لپ تاپ شما را بوت کند ، مسلما این قابلیت کارایی نخواهد داشت .
* در صورتی که سارق هارد دیسک دستگاه را فرمت کند نیز این روش دیگر کارایی ندارد .
*در این روش نیاز به اتصال به اینترنت وجود دارد که در حال حاضر با وجود اینترنت های 3G بر روی گوشی های موبایل این روش بسیار مفید خواهد بود.
تست شخصی این قابلیت : در تست شخصی که بنده انجام دادم ، همه چیز به درستی عمل می کرد و موقعیت مکانی نیز همانطور که مشاهده کردید با اختلاف بسیار کمی درست تشخیص داده شد .
موفق باشید.

Last edited:

saba.nasim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سلام دوست عزیز
پ خ داده شده!
لطفا جواب بدین تشکر

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
اقا محصوله شما از خوده سروره نود اپديت ميشه؟
پشتيباني تراشه هست؟
بعد اون +eset چيه زديد رو قيمتا؟
نحوه خريد اسمارت سكوريتي ٥كاربره رو بفرماييد

algorithm_ft

Registered User
لایک‌ها
92
اقا محصوله شما از خوده سروره نود اپديت ميشه؟
پشتيباني تراشه هست؟
بعد اون +eset چيه زديد رو قيمتا؟
نحوه خريد اسمارت سكوريتي ٥كاربره رو بفرماييد
بله از سروره خود نود آپدیت میشه و پشتیبانی تراشه هست ولی به زودی محصول با پشتیبانی جدید معرفی خواهد شد.
اسمارت سکوریتی Eset Smart Security 8 + Eset Mobile Security ،یک عدد لایسنس آنتی ویروس موبایل هم به صورت هدیه روی این محصول هست .
شرایط خرید محصول 5 کاربره رو براتون پ خ میکنم .ممنون

algorithm_ft

Registered User
لایک‌ها
92
نحوه خرید لطفا
پس از انتخاب محصول درخواستتون رو به صورت پیغام خصوصی یا تماس تلفنی اعلام کنید .پس از واریز وجه بلافاصله لایسنس به شما تحویل داده خواهد شد.شماره تماس 88228064

algorithm_ft

Registered User
لایک‌ها
92
با سلام خدمت تمامی دوستان و همکاران پرشین تولز ، پکیج های جدید آنتی ویروس فروشگاه پروسیس با پشتیبانی جدید و بسیار قوی از تاریخ 25 بهمن 1393 آماده تحویل می باشد ،ضمنا این فروشگاه در نظر دارد به زودی آنتی ویروس های اورجینال کسپر اسکی را با قیمتی بسیار مناسب عرضه نماید ،لذا از تمامی همکاران درخواست میشود سفارشات خود را به صورت پیغام خصوصی اعلام نمایند.با تشکر

Last edited:

algorithm_ft

Registered User
لایک‌ها
92
با سلام خدمت تمامی دوستان و همکاران پرشین تولز ، پکیج های جدید آنتی ویروس فروشگاه پروسیس با پشتیبانی جدید و بسیار قوی از تاریخ 25 بهمن 1393 آماده تحویل می باشد ،ضمنا این فروشگاه در نظر دارد به زودی آنتی ویروس های اورجینال کسپر اسکی را با قیمتی بسیار مناسب عرضه نماید ،لذا از تمامی همکاران درخواست میشود سفارشات خود را به صورت پیغام خصوصی اعلام نمایند.
با تشکر

برای دریافت قیمت به همراه تخفیف ویژه همکار ، لطفا درخواست خود را در پیغام خصوصی اعلام نمایید .

Last edited:

Isfahan.2015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
با سلام ،من از همکارهای شما هستم که در اصفهان وشیراز فعال هستم ،میخواستم اگر لطف کنید قیمت همکاری محصولات کسپراسکی اورجینال و نود تک کاربره و 3 کاربره اورجینال(eset.com )رو اگر مقدور هست ،برای خرید 50 عددی و 500 عددی برای من ارسال کنید .ممنون

algorithm_ft

Registered User
لایک‌ها
92
با سلام ،من از همکارهای شما هستم که در اصفهان وشیراز فعال هستم ،میخواستم اگر لطف کنید قیمت همکاری محصولات کسپراسکی اورجینال و نود تک کاربره و 3 کاربره اورجینال(eset.com )رو اگر مقدور هست ،برای خرید 50 عددی و 500 عددی برای من ارسال کنید .ممنون
با سلام قیمت ها با احتساب تخفیف همکار برای شما ارسال شد.ممنون

meaba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام لطفا قیمت 50 عددی Eset Smart Security 8 + Eset Mobile Security پ خ کنید .

بالا