برگزیده های پرشین تولز

اخبار ورزشی

hossein1351

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دیدار دوستانه سپاهان ایران و الشعب امارات علیرغم شایستگیهای سپاهان 2 بر یک به سود میزبان خاتمه یافت
هوای دیشب شارجه بارانی و کمی سرد بود نیمه اول بازی بیشتر توپ در اختیار تیم الشعب بود که 2 گل این تیم در نیمه اول رقم خورد نیمه دوم با تعویض آرمناک و محمود کریمی و بزیک این تیم نبض بازی را در اختیار گرفت و توانست یکی از دو گل خورده را جبران کند اما با مشکلات داوری این تیم موفق نشد که گلی دیگر به ثمر برساند در یکی از صحنه ها با پاس بنگر کریمی با دروازه بان تک به تک شد و توپ را از بالای سر دروازه بان هم رد کرد ولی در بین راه دروازه بان سعی در گرفتن کریمی کرد که کریمی با تیز هوشی از این کار ممانعت بعمل آورد ولی در همین لحظه داور سوت زده و دروازه بان را اخراج کرد :eek: :( عجب این هم داوری در صورتیکه کریمی به راحتی میتوانست گل دوم را بثمر برساند بیشتر تماشاگران برای تشویق سپاهان آمده بودند ولی خوب سپاهان این بازی را باخت :wacko:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از hossein1351 :
دیدار دوستانه سپاهان ایران و الشعب امارات علیرغم شایستگیهای سپاهان 2 بر یک به سود میزبان خاتمه یافت
هوای دیشب شارجه بارانی و کمی سرد بود نیمه اول بازی بیشتر توپ در اختیار تیم الشعب بود که 2 گل این تیم در نیمه اول رقم خورد نیمه دوم با تعویض آرمناک و محمود کریمی و بزیک این تیم نبض بازی را در اختیار گرفت و توانست یکی از دو گل خورده را جبران کند اما با مشکلات داوری این تیم موفق نشد که گلی دیگر به ثمر برساند در یکی از صحنه ها با پاس بنگر کریمی با دروازه بان تک به تک شد و توپ را از بالای سر دروازه بان هم رد کرد ولی در بین راه دروازه بان سعی در گرفتن کریمی کرد که کریمی با تیز هوشی از این کار ممانعت بعمل آورد ولی در همین لحظه داور سوت زده و دروازه بان را اخراج کرد :eek: :( عجب این هم داوری در صورتیکه کریمی به راحتی میتوانست گل دوم را بثمر برساند بیشتر تماشاگران برای تشویق سپاهان آمده بودند ولی خوب سپاهان این بازی را باخت :wacko:
اين عربا تو بازيهاي دوستانه هم ول كن نيستن! اصلا حق سپاهان بود كه اينجوري ببازه! مرض داشتن رفتن با يه تيم عربي بازي دوستانه كردن!

hossein1351

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از hossein1351 :
http://server2.uploadit.org/files/hossein1351-P2240625.JPG
http://server2.uploadit.org/files/hossein1351-P2240633.JPG
این هم دو تا عکس که دیشب گرفتم البته تاوارز صراحتا از بحث داوری صحبت نکرد ولی موقع بازی که خیلی از آفساید الکی که میگرفتن اعصابش خرد شده بود همیشه باید جلوی این عربها کم بیاریم اه اه حالم بد شد:wacko: :(
بابا عكاس! بابا خبرنگار ارسالي!
243.gif

hossein1351

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
هواداران چلسي داور را تهديد به مرگ کردند

--------------------------------------------------------------------------------

باشگاه چلسي انگلستان ارسال نامه هاي تهديدآميز گروهي از هواداران چلسي را به هوگ داور نروژي ديدار تيم هاي چلسي و بارسلونا مورد انتقاد شديد قراردارد.

به گزارش گروه فوتبال جهان؛ باشگاه چلسي انگلستان با انتشار اطلاعيه اي در سايت اختصاصي خود تاكيد كرد: باشگاه چلسي هرگونه تهديد در خصوص داوران، مسئولين، بازيكنان و هواداران فوتبال را محكوم مي كند.
لازم به ذكر است، اخراج دل اورنو مدافع تيم فوتبال چلسي در جريان ديدار هفته گذشته تيم هاي چلسي و بارسلونا توسط هوگ داور اين مسابقه سبب شد تا گروهي از هواداران تيم فوتبال چلسي ضمن ارسال چندين نامه او را به قتل تهديد كنند!

http://www.ipna.ir/

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
مارادونا: مسي مثل خود من است

--------------------------------------------------------------------------------

ديه گو آرماندو مارادونا اسطوره آرژانتيني فوتبال جهان هموطن جوان خودش را مورد تمجيد قرار داد. مارادونا در مصاحبه با يک روزنامه آرژانتيني تاكيد كرد: "مارادوناي دوم آرژانتين فقط يك نام دارد و آن ليونل مسي است."

به گزارش گروه فوتبال جهان؛ ماردونا گفت: "مسي يك فوتباليست مادرزاد است و از ديد من فوتبال با نام جواناني چون مسي معني پيدا مي كند. او با اين سن كمش، حق دارد، به عنوان بهترين ستاره جهان انتخاب شود. هر كسي از تماشاي بازي رويايي مسي لذت مي برد و اميدوارم درخشش او را در لباس سپيد و آبي آرژانتين تماشا كنم."

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
بدترين نمره مهدوي كيا در جام يوفا

مهدي مهدوي كيا در بازي برگشت از مرحله يك شانزدهم نهايي جام يوفا كه مقابل تون سوئيس برگزار شد و به برتري 2 بر صفر هامبورگي ها انجاميد، نمايش ضعيفي از خود ارائه داد.

اين مساله باعث شد مهدوي كيا از مجله كيكر نمره 5/4 بگيردكه ضعيف ترين نمره او در اين پيكارها محسوب مي شود.
مهدي در 7 بازي جام يوفا به ميدان رفته كه 5 بار نمره 5/3 گرفته، يكبار نمره 5/2 و يكبار نمره 5/4. او در بازي پنجشنبه مقابل تون سوئيس كه به صعود هامبورگي ها انجاميد، چند موقعيت ايده آل را از دست داد.
هامبورگ در مرحله مقدماتي اين پيكارها با تيم هاي موناكو فرانسه، اسلاويا پراگ جمهوري چك، وايكينگ استاوانگر سوئد و زسكا صوفيه بلغارستان هم گروه بود كه پس از موناكو به عنوان تيم دوم گروه اول راهي مرحله يك شانزدهم نهايي شد و در اين دور، تون سوئيس را از پيش رو برداشت.
بازي مرحله يك هشتم نهايي هامبورگ روزهاي 9 و 16 مارس 2006 مقابل دينامو بخارست صورت مي گيرد.
مسابقه رفت در روماني است و بازي برگشت در آلمان، دينامو بخارست از گروه ششم مرحله مقدماتي به اين دور رسيده است.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
جواد زرينچه:
اكبرپور قرباني حجب و حياي خود شد

چين تايپه محك خوبي نبود

جواد زرينچه كاپيتان اسبق تيم فوتبال استقلال تهران معتقد است هنوز هم نمي‌توان به راحتي تيمي را قهرمان ليگ امسال ناميد، چراكه بازي‌ها از سختي زيادي برخوردار است.

شما در خصوص قهرماني ليگ برتر امسال چه نظري داريد؟

ببينيد، به نظر من قضاوت كردن در فاصله تقريباً 7 هفته تا پايان رقابت‌هاي ليگ برتر كار چندان درستي نيست. اما آنچه كه واضح و روشن است اينكه رقابت ميان تيم‌هاي استقلال، پاس، سايپا و حتي صباباتري سخت و فشرده است.

صباباتري؟!

صباباتري هم مدعي است. طي اين 7 هفته خيلي اتفاق‌ها ممكن است رخ بدهد.

استقلال اين فصل را چطور ديديد؟

استقلال خوب بازي مي‌كند. طي يكي دو سال گذشته اين تيم قهرماني را از دست داده است و حالا در هفته‌هاي پاياني ليگ برتر به نظر من بايد بازي زيبا را فراموش كند و به فكر كسب سه امتياز همه ديدارها باشد.

در طول فصل بارها و بارها بازيكنان قديمي استقلال ديگر بازيكنان را به بي‌تعصبي متهم كردند. در مورد بازيكنان استقلال چه عقيده‌اي داريد؟

آنها همگي لياقت پوشيدن اين پيراهن را دارند و در واقع همه آنها با تعصب بازي مي‌كنند.

آقا جواد! استقلال تيم بزرگي است. بنابراين گاهي حتي با يك حرف يا اظهارنظر جزئي وارد حاشيه مي‌شود. سرمربي استقلال در طول فصل چندين بار به تنهايي حاشيه‌ساز شد.

به نظر من امير قلعه‌نوعي براي استقلال زحمت مي‌كشد. خب، گاهي عصباني هم مي‌شود. هر مربي مي‌تواند ناراحت باشد. اما مهم اين است كه بازيكنان او را درك كنند.

فقط بازيكنان بايد مربي را درك كنند؟

مربي به لحاظ فني مي‌تواند تصميم بگيرد و همه موظف هستند قانوني را كه سرمربي وضع مي‌كند، رعايت كنند.

بازي دادن به نيكبخت واحدي ناآماده در اكثر بازي‌هاي اين فصل استقلال و كنار گذاشتن عليرضا اكبرپوري كه هرگاه به زمين مي‌آمد به حركت تيمي استقلال انرژي مي‌بخشيد هم جزو همين تصميمات فني است كه شما از آن حمايت مي‌كنيد؟

در همه جا شخصيت حرف اول و آخر را مي‌زند. اكبرپور روزي گل سرسبد استقلال بوده و حالا قلعه‌نوعي به او يك نگاه ديگري دارد. خب، به نظر من طبيعي است. شايد هم حق با اكبرپور باشد اما بايد پذيرفت كه اين قانون فوتبال است.

پس شما معتقديد اكبرپور قرباني قانون فوتبال شد؟

نه، اكبرپور قرباني حجب و حياي بيش از حد خود شد. من معتقدم هميشه شخصيت بازيكنان بي‌سر و صدا و بدون ادعا كه هيچ اعتراضي ندارند به بازي گرفته شده است و اين حرف من فقط در مورد اكبرپور و استقلال صدق نمي‌كند، تجربه به من اين مسأله را ثابت كرده كه بازيكنان بي‌سر و صدا هميشه مشكلات اينچنيني داشته‌اند.

به نظر شما اكبرپور مي‌تواند به اوج برگردد؟

چراكه نه. بايد تلاش خود را چند برابر كند. او بازيكن مستعدي است. از طرفي مربي تيم ديوانه نيست كه او را در بهترين شرايط كنار بگذارد. اما از طرفي نمي‌توان به اين نكته اشاره نكرد كه حجب و حياي بيش از حد اين بازيكن هم برايش مشكل‌ساز شده است.

استقلال براي رسيدن به قهرماني در هفته‌هاي پاياني چطور بايد عمل كند؟

همدلي رمز موفقيت است. به عقيده من همه بازيكنان بايد با تكيه بر اتحاد و همدلي كار كنند و براي قهرماني زحمت بكشند.

آنها تيم پاس را پشت سر خود دارند كه تا اينجاي كار با انسجام خاصي پيش آمده است، بنابراين خيلي بايد مراقب باشند.

در مورد ديدار برگشت استقلال و پرسپوليس چه عقيده‌اي داريد؟

داربي سختي مي‌شود. استقلال براي قهرمان شدن بايد پرسپوليس را ببرد. بازي فوق‌العاده حساسي خواهد بود. به نظر من پرسپوليس راحت‌تر از استقلال توپ را به گردش در خواهد آورد چراكه فشار روان كمتري را احساس مي‌كند.

فكر مي‌كنيد كادر فني استقلال مي‌تواند اين تيم را به موفقيت برساند؟

بله. چراكه نه. امير قلعه‌نوعي و مجموعه‌اي كه در حال حاضر براي استقلال زحمت مي‌كشند همگي سرد و گرم اين تيم را چشيده‌اند و من برايشان آرزوي موفقيت دارم.

چرا جواد زرينچه را امروز در استقلال نمي‌بينيم؟

هر زمان كه كار رو به سختي رفته، ما بوده‌ايم. شيريني با مردم بودن را با تمام دنيا عوض نمي‌كنم. اگر بگويند استقلال را با همه امكانات و دارايي‌اش مي‌دهيم اما به شرطي كه در كنار اين مردم نباشي، مطمئن باشيد كه قدم از قدم بر نمي‌دارم.

از اينها گذشته يك روزي بالاخره قلعه‌نوعي و اين كادر فني كه اتفاقاً زحمات زيادي كشيده‌اند هم مي‌روند و اشخاص ديگري مي‌آيند، مهم اين است كه خودمان را در چنين شرايطي فراموش نكنيم.

آقا جواد! در مورد تيم ملي و بازي مقابل چين تايپه چه نظري داريد؟

چين تايپه محك چندان خوبي نبود. در هر حال برانكو تصميم‌گيرنده است و البته نبايد فراموش كنيم كه ما مي‌توانيم با تيم‌هاي بزرگ‌تري هم بازي كنيم.

جام جهاني پايان فوتبال نيست، پس بايد برنامه‌ريزي منطقي داشته باشيم كه يكي از آنها توجه به فوتبال رده‌هاي پايه است. توجه به اين مسأله در فوتبال ما تحرك، پويايي و تحول ايجاد خواهد كرد.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
بوندس لیگا

کلن 0----3 بایر لورکوزن

ارمنیا بیله فیلد 1------0 دورتموند

بایرن مونیخ 5------2 فرانکفورت

ماینس 0-----2 کایزرسلاترن

شالکه 2-----0 نورنبرگ

وردربرمن 2-----0 گلادباخ

ولفسبورگ 2-----1 هانوفر

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
لیگ انگلیس

چارلتون 0-----0 استون ویلا

بلک برن 1-----0 ارسنال

بیرمنگام 1-----0 ساندرلند

چلسی 2----0 پورتموث

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
لیگ ایتالیا

سری A

پارما 2 ----4 فیورنتینا

رجینا 1----1 لیورنو

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
لیگ اسپانیا

اتلتیکو مادرید 5-----0 مالاگا

زاراگوزا 0 ------2 بارسلون

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
هافبك بايرن از امروز در تمرين تيم ملي

هافيك ايراني بايرن پس از مسابقه شب گذشته اين تيم برابر اينتراخت فرانكفورت به ايران بازگشت.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛كريمي كه شب گذشته تنها 18 دقيقه در برابر فرانكفورت به ميدان رفت، جهت بازي دوستانه تيم ملي ايران مقابل كاستاريكا شب گذشته راهي ايران شد.
چنانچه مشكل خاصي پيش نيايد كريمي از امروز در تمرين تيم ملي كشورمان حضور خواهد يافت.
مرد شماره هشت باواريايي ها پس از انجام بازي دوستانه در مقابل كاستاريكا در روز چهارشنبه جهت ادامه مسابقات بوندس ليگا به آلمان باز خواهد گشت.

http://www.ipna.ir/Negaresh_site/FullStory/?Id=119601

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
پانزدهمين روز بازيهای المپيک زمستانی تورين

درپانزدهمين روز رقابتهای المپيک زمستانی 2006‬تورين ايتاليا، عليداد ساوه شمشکی تنها اسکی باز ايران در رشته آلپاين، عصرشنبه آخرين مسابقه خود را برگزار کرد و در بين ۸۹ اسکی باز، به مقام پنجاهم رسيد.
ساوه شمشکی در رقابتهای مارپيچ کوچک که هفته گذشته برگزار شد، در بين ‪ ۸۲‬شرکت‌کننده به مقام سی و ششم دست يافته بود.

درادامه اين رقابتها در رشته اسکيت سرعت مردان، باب ديونگ، اسکيت باز هلندی مدال طلا را به گردن آويخت و اسکيت بازانی از آمريکا و هلند به ترتيب مدالهای نقره و برنزگرفتند.

دراسکی استقامت زنان نيز اسکی باز جمهوری چک به مقام قهرمانی رسيد و اسکی بازان روسيه و لهستان در مکان دوم و سوم ايستادند.

در مرحله نيمه نهايی مسابقات هاکی روی يخ، فنلاند تيم قدرتمند روسيه را با نتيجه ۴ بر صفر شکست داد تا هفتمين پيروزی خود را ثبت کند.

سوئد نيز با نتيجه ۷ بر ۳ تيم ملی جمهوری چک را از پيش رو برداشت تا در فينال اين رقابتها با حريف ديرينه اش فنلاند روبرو شود.

در يک روز مانده به پايان المپيک زمستانی، رده بندی کشورهای شرکت کننده در اين رقابتها بر اساس مدالهای کسب شده، به اين ترتيب است:

1- آلمان: 11 طلا، 12 نقره، 6 برنز
2- آمريکا: 9 طلا، 9 نقره، 7 برنز
3- اتريش: 9 طلا، 7 نقره، 6 برنز
4- روسيه: 8 طلا، 5 نقره، 8 برنز

ايتاليا ميزبان اين رقابتها نيزبا 4 طلا و 6 برنز در رده نهم است. موفقترين کشور آسيايی در المپيک زمستانی تورين تاکنون، کره جنوبی بوده که با 6 طلا، 3 نقره و 2 برنز در رتبه ششم قرار گرفته است.

اين رقابتها که از روز ‪ ۲۱‬بهمن ماه با شرکت ۲۵۰۰‬ورزشکار از ‪ ۸۴‬کشور آغاز شده است، روز يکشنبه پايان می يابد.

منبع : ف-ی-ل-ت-ر

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
جوليا مانکاسو، قهرمان مسابقات مارپيچ بزرگ زنان

جوليا مانکاسو، اسکی باز آمريکايی مدال طلای مسابقات مارپيچ بزرگ زنان المپيک تورين را به گردن آويخت.

مانکاسوی ۲۱ ساله، با زمان ۲ دقيقه و ۹ ثانيه و ۱۹ صدم ثانيه موفق به کسب اين پيروزی شد و تانيا پوزيانن فنلاندی با اختلاف ۷۰ صدم ثانيه در مکان دوم قرار گرفت و آنا اوتوسون از سوئد نيز سوم شد و به مدال برنز دست يافت.

دارنده مدال برنز مارپيچ بزرگ و سوپر جی مسابقات جهانی سال گذشته بعد از اين قهرمانی گفت: "قصد داشتم، يکی از سکوها ی المپيک را به خود اختصاص دهم، اما فکر نمی کردم بتوانم مدال طلای المپيک را کسب کنم."

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
شکست ماريا شاراپوا در فينال مسابقات تنيس زنان دوبی

ژوستين هنين هاردن شامگاه شنبه با پيروزی بر ماريا شاراپوا، تنيس باز مطرح روسی توانست به قهرمانی مسابقات آزاد دوبی برسد.

هنين هاردن که در دو ست متوالی با نتايج هفت بر پنج و شش بر دو به پيروزی رسيد، هيچ نشانه ای از مصدوميت کتفش که در سال 2005 به آن دچار شد، نشان نداد.

او گفت: "من از بازی خودم در اين هفته بسيار راضی هستم. با توجه به بارندگی و اين که ما ناگزير شديم ديروز دو بازی انجام دهيم، هفته سختی بود اما بدن من دوام آورد."

اين تنيس باز بلژيکی که تاکنون دو بار قهرمان مسابقات دوبی شده و دوازده بازی متوالی در اين رقابتها بدون شکست بوده است، به دومين قهرمانی خود در فصل جاری مسابقات تنيس زنان رسيده است.

در مقابل، شاراپوا از زمان موفقيتش در بيرمنگام پيش از رقابت های سال گذشته ويمبلدون تاکنون به هيچ فينالی راه نيافته بود.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
حذف اندی راديک از رقابتهای تنيس ممفيس

اندی راديک تنيس‌باز سرشناس آمريکايی روز شنبه با شکست مقابل جولين بنتو، حريف فرانسوی خود از دور رقابتهای تنيس ممفيس آمريکا حذف شد.

راديک که بخت شماره يک کسب عنوان قهرمانی اين رقابتها به شمار می آمد، با نتيجه ‪ ۲‬بر يک مغلوب بنتوی فرانسوی شد.

در ديدارهای ديگر مرحله يک چهارم پايانی، روبين سودرلينگ سوئدی در دو ست متوالی بر اندرو مورای بريتانيايی غلبه کرد، تامی هاس، تنيس باز آلمانی با نتيجه ‪۲‬ بر يک بر دميتری ترسونوف روس پيروز شد و کريستف ويگن بلژيکی با همين نتيجه مقابل پائول کاپديل از شيلی به برتری دست يافت.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
بوندس لیگا المان

دویسبورگ 2-----1 هرتا برلین

هامبورگ 0 -----2 اشتوتگارت

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
وووواااااااااااااییییی .... بابا این مایورکا 2 بر 1 رئال مادرید رو برد .
161.gif

بالا