برگزیده های پرشین تولز

اخبار ورزشی

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
رسول خادم سرپرست فدراسیون کشتی و محمد بنا عصر دیروز نشست مشترکی را برای بازگشت بنا به تیم ملی کشتی فرنگی برگزار کردند و توافقات مورد نظر انجام شد.

پیرو این نشست،‌‌ در جلسه صبح امروز (دوشنبه) شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی و پس از انتخاب حسن بابک به عنوان مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی، ارائه گزارش نشست دیروز و در پی درخواست و پیشنهاد مشترک سرپرست فدراسیون کشتی،‌ شورای فنی و مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی،‌ محمد بنا به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان منصوب شد و از اردوی آتی تیم ملی بزرگسالان فعالیت خود را آغاز می‌کند.

منبع: گرایش

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
با قهرمانی ایران در مرحله پایانی مسابقات بین المللی پرش با اسب باکو در جمهوری اذربایجان، سرود ملی کشورمان نواخته شد.
به گزارش واحد مرکزی خبر از باکو ، در مرحله پایانی مسابقات بین‌المللی دو ستاره(SCI2*)پرش با اسب، مازیار جمشیدخانی سوارکار کشورمان با اسب دزموند و با پرش بدون خطا از موانع در ۴۷ ثانیه و ۲۱ صدم ثانیه قهرمان این مسابقات شد.
در مرحله پایانی این مسابقات ۲۳ سوارکار رقابت کردند که مانوئلا کلاسو
سوارکار هلندی الاصل جمهوری آذربایجان نفر دوم و المار عبدالله اف از جمهوری آذربایجان، گاچچلادزه از گرجستان و مسعود مکاری نژاد از ایران نیز جایگاههای سوم تا پنجم را کسب کردند.
مازیار جمشیدخانی با اشاره به سطح بالای این مسابقات گفت: از اینکه با قهرمانی اش توانسته است سرود پر افتخار کشورمان را به صدا درآورد، بسیار خوشحال است.
وی افزود: پیش از این در مسابقات بین المللی سه نشان برنز کسب کرده بودم
و این نخستین مدال طلای مسابقات بین المللی بود که از آن خود کردم.
مسعود مکاری نژاد دیگر سوارکار کشورمان نیز با اشاره به کیفیت خوب مسابقات بین المللی پرش با اسب در باکو افزود: علیرغم هوای نامناسب و دشواری مسابقات ، با تلاشهای صورت گرفته جایگاه های اول و پنجم فینال این مسابقات نصیب کشورمان شد.
حامد علیمحمدی دبیر فدراسیون سوارکاری و سرپرست تیم اعزامی به باکو نیز با ابراز رضایت از کسب قهرمانی این مسابقات گفت: این مسابقات تمرینی برای افزایش رتبه بندی سوارکاران در فدراسیون جهانی سوارکاری و همچنین تمرینی برای حضور خوب تیم پرش با اسب کشورمان در مسابقات آسیایی است .
در مسابقات بین‌المللی دو ستاره (SCI2*)سه سوارکار از کشورمان با شش اسب حضور داشتند. در این مسابقات که زیر نظر فدراسیون بین المللی سوارکاری برگزار شد، سوارکارانی از کشورهای مختلف از جمله ایران، گرجستان و جمهوری آذربایجان حضور داشتند.

مازیار جمشیدخانی پرچم ایران را در باکو بر افراشت | اسب و سوارکاری ایران

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
محمد بنا: نباید خادم به تنهایی با مشکلات بجنگد/ حیدری انتخاب اصلحی بود

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: خوشحالم که رسول خادم با نایب رییسی علیرضا حیدری، یک انتخاب اصلح انجام داد.

محمد بنا در گفت‌وگو با خبرنگار کشتی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: حیدری یک مرد بزرگ است و جدای از این که آیا کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان بودجه ای اختصاص می‌دهند یا خیر، به خوبی می‌تواند امکانات و بودجه، به فدراسیون وارد کند. نباید حضور بزرگان مثل زمان خطیب صوری باشد که آقایان ******* و جدیدی و سوخته‌سرایی را به عنوان شورای سیاستگذاری انتخاب کرد،‌ اما در نهایت همه با گله رفتند و تصمیم خاصی هم گرفته نشد. پس طبیعتا انتخاب یک فرد با برنامه می‌تواند کار 10 نفر را انجام دهد.

او افزود: قرار نیست همه به کشتی سر بزنند، ولی در میدان باشند. اگر کنار هم باشند و یکی، دو انسان کارآمد مثل خادم و حیدری در کشتی باشند کار به خوبی پیش خواهد رفت. حالا که آقای خادم را وارد این میدان کرده‌اند و با بدهی هشت میلیاردی و یک عالمه مشکلات مواجه است باید به او کمک شود. وقتی چنین مرد بزرگی را به فدراسیون آورده‌ایم باید به او کمک کنیم و او را رها نکنیم تا به تنهایی با مشکلات بجنگد.

وی با بیان این که مهم‌ترین مساله در دور جدید تمرینات تیم ملی این است که همه ملی‌پوشان دور هم جمع شده‌اند، افزود: تیم از لحاظ روحی – روانی شکل و شمایل یک تیم کامل را به خود گرفته است. با همه زحماتی که کادر قبلی کشیده بود، نمی‌توانستند همه نفرات را این چنین دور هم جمع کنند. الان بچه‌ها با انگیزه خیلی خوب بین هم جمع شده‌اند. هر چند دور بودنشان از تمرینات دلیل بر ناآمادگی‌شان می‌شود. با شرایط خوبی که ایجاد شده روز به روز شرایط ملی‌پوشان بهتر می‌شود.

محمد بنا در تمرینات هوازی تیم ملی کشتی فرنگی

بنا در پاسخ به این سوال که نحوه انتخاب ملی‌پوشان برای رقابت‌های جام جهانی به چه صورت خواهد بود؟ بیان کرد: با هم فکری فدراسیون، شورای فنی و آقای بابک چون در نهایت سرمربی تیم ملی باید جوابگو باشد انتخاب نفرات منتخب بر عهده من و کادر فنی خواهد بود. هر سرمربی دوست دارد شایسته‌ترین نفرات را با خود به رقابت‌ها ببرد. برای من نتیجه‌ گرفتن در بزرگسالان خیلی مهم است و چون با پیروزی در جام جهانی روحیه خوبی بر تیم ملی حاکم خواهد شد من تلفیقی از کشتی‌گیران مطرح و هم‌چنین جوانان را در قالب دو تیم برای حضور در جام جهانی انتخاب خواهم کردم.

وی ادامه داد: ما نمی‌توانیم برای حضور در هر مسابقه‌ای رقابت‌های انتخابی برگزار کنیم. تا الان تنها یک رقابت قهرمانی کشور برگزار شده است و نفراتی که در این رقابت‌ها حضور داشتند باید چند وقت دیگر در رقابت‌های یادگار امام (ره) شرکت کنند، چون آن رقابت‌ها فرایندی برای رقابت‌های قهرمانی آسیا خواهد بود. البته همه آن نفرات انتخاب نخواهند شد ولی برای جام جهانی نیازی نیست که انتخابی داشته باشیم، چون اگر بخواهیم برای هر مسابقه‌ای انتخابی بگذاریم باید در طول دوازده ماه رقابت انتخابی داشته باشیم.

بنا با اشاره به این که به قهرمانان رقابت‌های داخلی رسیدگی خاصی نمی‌شود، گفت: وقتی در کشور آذربایجان رقابت‌های قهرمانی کشور برگزار می‌شود، به نفر اول پنج هزار دلار می‌دهند و تا سال بعد ماهی دو هزار دلار حقوق خواهد داشت اما ما به قهرمانان رقابت‌های داخلی چیزی نمی‌دهیم و توقع داریم که پشت سر هم در رقابت‌های انتخابی شرکت کنند.

او درباره کیفیت رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی کشور بیان کرد: فدراسیون به خاطر بی پولی مجبور شد که در خانه کشتی شماره "2" این رقابت‌ها را برگزار کند که کیفیت لازم را نداشت و مثلا رقابت‌های قهرمانی نوجوانان زمستان در تبریز برگزار شد، تابستان که می‌شود در اهواز انجام می‌شود!

بنا اضافه کرد: رقابت‌های بزرگسالان قهرمانی کشور همیشه همین بوده و چون در بزرگسالان تاریخ انقضای سنی وجود ندارد، کشتی‌گیری مثل هدایی از خوزستان با 35 سال سن کشتی‌های خوبی می‌گیرد یا کشتی‌گیران با تجربه‌ای مثل مهدی محمدی و داود عابدین زاده قهرمان می‌شوند. البته کشتی‌گیران جوان هم در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند. در کل قهرمانی کشور کیفیت متوسطی داشت.

محمد بنا در تمرین هوازی تیم ملی کشتی فرنگی

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی هم‌چنین گفت: نباید فکر کنیم در این مدت کارهای مهمی برای کشتی فرنگی انجام داده‌ایم. ما مثل روسیه نیستیم که نفرات زیادی در اوزان مختلف داشته باشیم که اگر یکی نبود کس دیگری را جایگزین او کنیم. روسیه هم با آن همه بزرگی سالهاست به دنبال کشتی‌گیر 84 کیلوگرم می‌گردد، اما باز هم به سراغ الکسی میشین می‌رود. همه دنیا به همین گونه است، مثلا مجارستان فقط یک تیم دارد. در هر صورت مسابقات باید برگزار شود و باید همه کشتی‌گیران را بررسی و خوب‌ها را از بین آنها جدا کرد.

وی با اشاره به این که تقریبا بیشتر کشتی‌گیران حاضر در رقابت‌های قهرمانی کشور را می‌شناسد، گفت: این که به دنبال این باشیم که مثلا چهره‌ای در قهرمانی کشور پیدا شود درست نیست، من بیشتر این کشتی‌گیران را می‌شناسم و با اکثر آنها در اردوهای تیم ملی حضور داشته‌ام. من در بزرگسالان تا نفر دهم و حتی بیستم را می‌شناسم. رقابت‌های قهرمانی کشور امسال هم سطح متوسطی داشت.

بنا با بیان این که از تغییر اوزان کشتی خوشحال است، اظهار کرد: خیلی از این اتفاق خوشحالم، چون برای ما خوب است. البته این مساله مثل یک هندوانه دربسته می‌ماند که هنوز مشخص نیست چه اتفاقی خواهد افتاد. مثلا ما می‌توانیم طالب نعمت پور را در 85 کیلوگرم و حبیب الله اخلاقی را در 80 کیلوگرم داشته باشیم که هر دو می‌توانند در جهان به راحتی مدال بگیرند، ولی از آن طرف سلجوق جبی ترک ممکن است در 80 کیلوگرم کشتی بگیرد که خطرناک خواهد شد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در پایان گفت: مثلا خیلی از 60 کیلوگرم‌های خوب دنیا به 59 رفته‌اند و حمید سوریان قرار است در این وزن کشتی بگیرد، چون وزنش کم است، شاید با مشکل مواجه شود. پس ما باید به خوبی تغییر اوزان چه در ایران و چه در کشورهای دیگر را با دقت بررسی کنیم، ولی در مجموع فکر می‌کنم به نفع ما خواهد بود.

behnam 1375

Registered User
لایک‌ها
1,298
بازیگران زیادی در سه دهه اخیر از دنیای " کشتی کج " به سینما آمدند که بسیاری از آنها هرگز در حد و اندازه بازیگران متوسط هالیوود هم ظاهر نشدند! اینبار در « 5 برتر » تصمیم به معرفی 5 ورزشکاری گرفتیم که از دنیای " کشتی کج " به سینما آمدند و توانستند تا حدودی موفق باشند.

hulkhogan2332.jpg

5- هالک هوگان : یکی از تنومند ترین و پر افتخارترین کشتی کج کاران تاریخ این مسابقات که از محبوبیت بسیار بالایی نزد آمریکایی ها برخوردار هست و به واسطه همین محبوبیت هم پایش به سینما و تلویزیون کشیده شد. البته هالک هوگان موفقیت در خور توجهی در سینما و تلویزیون بدست نیاورد و در طی دوران بازیگری اش در انواع و اقسام آثار ضعیف و کمدی حضور پیدا کرد. با اینحال نام وی را می توان به عنوان یکی از کشتی کج کارانی که بیش از دیگران در دهه ی هشتاد و نود در تلویزیون حضور داشت، قرار داد.

john_cena.jpg

4- جان سنا : یکی دیگر از محبوب های دنیای کشتی کج که همواره با سر و شکلی یکدست ( شلوارک و کلاه ) در دنیای کشتی کج مشاهده می شود و چند سالی هم هست که سر از دنیای سینما درآورده. سنا اگرچه در عالم سینما چندین فیلم کم ارزش پلیسی بازی کرده و در مجموع پرونده درخشانی ندارد اما با اینحال با توجه به آثاری نظیر « 12 راند » ، می توان امیدوار بود که در آینده وضعیت بهتری هم در سینما نصیبش شود.

rowdy-roddy-piper-21721621.jpg

3- رودی پایپر : یکی از محبوب ترین کشتی کج کاران دهه ی هشتاد میلادی که خیلی زود سر از سینما و تلویزیون درآورد. پایپر در عالم کشتی کج تقریباً به هر افتخاری که وجود داشت رسید ولی در هنر هفتم در آثار اکشن و سطحی ماندگار شد. پایپر یکی از پرکارترین بازیگرانی است که از دنیای کشتی کج به سینما آمده و البته هرگز تصویری ماندگار از خود در سینما بر جای نگذاشت.

Steve-Austin.jpg

2- استیو آستین ( Stone Cold ) : یکی از " کله خراب " ترین افراد حاضر در دنیای کشتی کج که هرگز حتی در رینگ هم اعصاب درست و حسابی نداشت و همین ویژگی را هم با خود به سینما آورد و موفق شد در مُشتی آثار سطحی و کم ارزش ایفای نقش کند. فیزیک و چهره آستین و مشخصاً فیگوری که از وی در دنیای کشتی کج در اذعان باقی مانده، باعث شده تا وی در عالم سینما هم همواره نقش فردی " گردن کلفت " یا خشن را ایفا کند و اَبدا انعطافی در نقشهایش مشاهده نشود. با اینحال به نظر می رسد که استیو آستین بتواند در آینده حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشد به شرط اینکه هالیوود هم بتواند به این فرد تنومند و بی اعصاب اعتماد کند!

Dwayne-Johnson-sells-estate.png

1- دواین جانسون ( راک ) : بدون شک موفق ترین ورزشکاری که از دنیای کشتی کج به سینما وارد شده، دواین جانسون یا همان راک معروف است که یکی از محبوب ترین های تاریخ کشتی کج محسوب می شد. دواین جانسون سالها زیر سایه لقب راک یا همان « صخره » ، در سینما فعالیت کرد اما پس از مدتی تصمیم گرفت تا حضورش در سینما را جدی تر کرده و از نام و فامیل واقعی خودش در فیلمها استفاده کند. حقیقت این هست که کمتر کسی فکر میکرد دواین جانسون بتواند سرنوشتی فراتر از همقطاران کشتی کج کارش داشته باشد اما رفته رفته مشخص شد که جانسون دارای استعدادهای فراوانی در بازیگری هم هست و این استعداد در سالهای اخیر چنان پرورش یافت که امروز نام وی به عنوان یکی از گرانترین هنرپیشه های هالیوود در بخش اکشن مطرح می شود.

Desire HD

Registered User
لایک‌ها
20
همشون خوبن...من خیلی از هالک هوگن خوشم میاد...

rapico

Registered User
لایک‌ها
519
المپیک زمستانی سوچی روسیه در شرایطی به پایان رسید که ایران هیچ جایی در جدول رده بندی نهایی توزیع مدالها نداشت!!!

acostic

Registered User
لایک‌ها
756
بین قهرمانان ملی هستند کسانی که در زندگی واقعی (غیرورزشی)، کوهی از مشکلات دارند و مجبورند برای برخورداری از حداقل زندگی و تامین نیازهای خانواده از بام تا شام کار کنند و صمد عباسی یکی از این قهرمانان است که اکنون با مسافرکشی روزگار می گذراند.

به گزارش ایرنا قرار گرفتن روی سکوی شماره یک در میادین جهانی، اهتزاز پرچم سه رنگ ایران و سرود «سرزد از افق مهر خاوران»، حس غرور و افتخار را پس از ماه ها تلاش، رنج و زحمت می آفریند.

اما مدت کوتاهی پس از وعده های پررنگی که شاید بسیاری هم عمل نشود و عکس و مصاحبه ها، زندگی بسیار سخت برای این گروه از قهرمانان که نیاموخته اند می توانند از ورزش، شهرت و بهره گیری نامعمول از ارتباطات خود نیز کاسبی کنند، فرا می رسد.

صمد عباسی دارنده دو مدال طلای جهانی، دو مدال نقره آسیایی و اپن جهانی و بسیاری عناوین ریز و درشت دیگر دنیای وزنه برداری معلولان، این روزها با وضعیت جسمی خود (معلولیت) از راه مسافرکشی چرخ زندگی را می گرداند تا مجبور نشود نیازمند دیگران باشد.

وی که از ملی پوشان باسابقه وزنه برداری جانبازان و معلولین است و عناوین بسیاری دارد، با ابراز نگرانی از وضعیت آینده خود، در اردوی های تیم ملی حضور می یابد و در مسابقات مختلف بر پولاد سرد غلبه می کند.

عباسی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، به تشریح وضعیت خود پرداخت و گفت روزگار چندان مطلوب نیست و مشکلات زندگی تاب و توانم را می گیرد.

وی با اشاره به اینکه تنها از راه مسافرکشی مخارج زندگی خود و خانواده را تامین می کنم، گفت: تمامی تلاش هایم برای یافتن شغلی ثابت که پایان بخش عذاب هر روزه رانندگی برای مسافرکشی باشد، شکست خورده است.

عباسی اظهار کرد: وزنه برداری رشته بسیار سنگینی است و برای موفق شدن در آن به تغذیه، استراحت خوب و استفاده از مکمل های مناسب و مجاز نیاز دارم که متاسفانه از آن بی بهره ام.

قهرمان دو دوره مسابقات جهانی، گفت: برای تامین هزینه های زندگی، نه تنها استفاده از مکمل های غذایی را کنار گذاشته ام، بلکه حتی مجبورم استراحت خود را کاهش داده و ساعات بیشتری مسافرکشی کنم و غذاهای ساده بخورم که سبب افت بدنی می شود.

وی درباره مسکن خود گفت: چند سال پیش از سوی سازمان بهزیستی یک واحد مسکن مهر داده شد، اما برای تشکیل خانواده مجبور به فروش آن شدم و هم اکنون در منزل پدرم زندگی می کنم.

عباسی ادامه داد: زمان حضور در اردوی تیم ملی، زیرنظر کادر فنی تمرینات منظمی را پشت سر می گذارم، اما پس از پایان اردو و در بازگشت به کرمانشاه، باز هم مجبورم ساعت ها مسافر کشی کنم.

وی، رانندگی در مدت طولانی با توجه به شرایط معلولیت را بسیار سخت توصیف کرد و گفت: این وضعیت باعث شده تا کمردرد بگیرم که موقع تمرینات و بلند کردن وزنه، شدت یافته و به طور قطع در آینده ای نه چندان دور مشکلات جدی ایجاد خواهد شد.

عباسی در ادامه و در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون از سوی مسوولین حمایت شده است، گفت: حمایت به معنای حل کننده مشکلات نه، ولی سال 2008 پس از قهرمانی در مسابقات جهانی، 20 سکه طلا گرفتم.

وی خاطرنشان کرد: چند تجلیل محدودتر نیز صورت گرفته است، اما این کمک ها مقطعی است و نمی تواند درد خاصی را از زندگی پردرد من ومشابه من درمان کند که فقط نیاز به یک شغل ثابت داریم.

قهرمان وزنه برداری معلولان جهان با تاکید بر اینکه اکنون کار نیاز اصلی من است، ادامه داد: در سال های اخیر بارها به مسوولین مختلف مراجعه و تقاضای کارکرده ام، اما متاسفانه درها همه بسته است.

عباسی ادامه داد: شهرداری یکی از نهادهای مورد مراجعه من بوده است، زیرا بسیاری از هم تیمی هایم در استان های دیگر با حمایت و همکاری شهردار و مسوولین شهرداری شهر خود در آن استخدام و مشغول کار شده اند، اما تاکنون نامه هایی که به شهرداری کرمانشاه نوشته ام بی پاسخ و بی نتیجه مانده است.

وی افزود: حداقل می توانم، مانند بسیاری از افراد ضمن برخورداری از یک شغل نه چندان تخصصی، وظایف خود را انجام دهم و با حداقل دستمزد و حقوق زندگی خود را تامین کنم.

عباسی همچنین ادامه داد: فکر نمی کنم به عنوان یک قهرمان وزنه برداری جهان که با تمام وجود برای موفقیت کشورم تلاش کرده و زحمت کشیده ام، انتظار زیادی باشد که از مسوولین بخواهم حداقل یک دکه یا مغازه کوچک به من بدهند تا بتوانم روی آن کار کرده و خرج و مخارج زندگی خود را تامین کنم.

وی همچنین از اینکه تاکنون اجازه ملاقات با استاندار کرمانشاه را به وی نداده اند، گلایه کرد و گفت: به عنوان یک قهرمان ملی که بارها پرچم مقدس ایران را به اهتزاز در آورده ام این انتظار و خواسته را دارم تا بتوانم از نزدیک مدیر ارشد استان را ملاقات کنم تا راهی بر ای این مشکل بیابد.

عباسی در عین حال از مدیرکل بهزیستی استان به دلیل توجهی که به ورزشکاران معلول کرمانشاهی دارد، قدردانی کرد.

وی در پایان و با اشاره به اینکه هم اکنون در اردوی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین حضور دارد، اظهار کرد: 14 فروردین 93 قرار است به عنوان نماینده دسته 54 کیلوگرم همراه سایر ملی پوشان عازم مسابقات جهانی امارات شوم.

کسب مدال طلای مسابقات جهانی 2008 نیوجرسی آمریکا، مدال طلای مسابقات جهانی 2009 طرابلس، مدال نقره مسابقات گزینشی المپیک 2012 لندن در امارات، کسب دو مدال نقره در مسابقات آسیایی و اپن جهانی مالزی در سال 2014 و کسب دو عنوان چهارمی مسابقات آسیایی گوانگژو در چین و مسابقات جهانی مالزی در سال 2010 از جمله افتخارات صمد عباسی وزنه بردار معلول کرمانشاهی به حساب می آید که اکنون فقط یک شغل می خواهد.

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
اون وقت این فوتبالیستامون که بازیشون به لعنت خدا هم نمیرزه پول مردم و بیت المال رو میخورن و ادعاشونم .....خر رو پاره میکنه
خیلی ناراحت شدم این متن رو خوندم
ببخشید

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292
اقا جام جهانی کشتی هستش و اینجا هیچ خبری نیست!!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
ارمنستانی ها که خیلی خسته بودند بندگان خدا... ایران عامرکا کی هست؟

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292
خسته هم نبودن حرفی نداشتن جلو این تیم ..خدا کنه این دفه بتونن از پس جردن بر بیان

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
همه ی عامرکایی ها رو میبریم ، اما این بد بدن رو نمیشه برد :دی ، خیلی قدره..

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292
ایران رفت فینال کسی اسامی روسارو داره ؟؟

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
خوندن متن خیلی برام ناراحت کننده بود و واقعا جای تأسف داره برای مسئولین کشور که هر روز آقا زاده هاشون با بی سوادی کامل سر شغل های تخصصی قرار میگیرن ولی قهرمان ملی که معلوم نیست چند سال دیگه آینده اش در چه حالی باشه رو حتی تحویل نمیگیرن ! به روی خودشون هم نمیارن !! توی کشور های دیگه کلی پول به ورزش کاراشون میدن آخرش هم هیچی , این بیچاره ها تغذیه مناسب هم ندارن میرن مدال میارن , انصافا این حقشون نیست ! حق دیدار برای همه آزاده که با شهردار منقطه یا شهر خودشون دیدار کنن از اینکه این بنده خدا رو قبول نمیکنن به خاطر اینه که نمیخوان کاری براش انجام بدن !

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724

آخر مسابقه بوده و دونده اسپانيايي مي بينه که دونده کنيايي خيلي آروم داره
مي دوه. متوجه مي شه که دونده کنيايي فکر مي کنه مسابقه تموم شده. براي

همين به جاي اين که يک برد غيرمنصفانه به دست بياره، مي ره پشت حريفش و

خط پايان رو نشونش مي ده. توي مصاحبه اش هم گفته که وقتي ديدم سرعتش

رو کم کرد مي دونستم که مي تونم ازش جلو بزنم و برنده باشم، اما اين پيروزي

حق من نبود. براي همين رفتم سمتش و خط پايان رو نشونش دادم و اون تونست

اول بشه که البته لايق برنده شدن هم بود.

roteal2007