برگزیده های پرشین تولز

ادامه‌ی اقتصاد و تورم در کشورمون؟

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,558
سلام دوستان.
به نظرتون اگر تورم و گرونی همینطوری در کشور ادامه پیدا کنه چی میشه؟! به نظرتون آیا تغییری حاصل میشه؟!

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
753
همین جوری بریم جلو، میرسیم به نخریدن

مثل نخریدن گوشت

تورم و گرانی کم کم خودش رو نشون میده

گرونی ادامه داره ولی کم کم

گوشی میانرده 400 دلاری اگر 5 سال پیش می خریدیم، الان رسیدیم به گوشی 150 دلاری و زیاد بهمون معلوم نیست! وقتی نتونستیم گوشی 80 دلاری بخریم، اون موقع دادمون در میاد. همان طور که خانواده بازنشسته و مستمری بگیر دیگه با حقوق 7 تومنی زندگیشون نابود داره میشه

کم کم متوجه میشیم

اگر توافق هسته ای صورت بگیره هم اتفاقی که می افته فقط یک مقدار قدرت خرید بیشتر میشه و ارز پاشی صورت میگیره و به هیچ وجه ایران یک کشور تولید کننده نخواهد شد

1- اگر هم توافق نشه کم کم شاهد کمبود عرضه بنزین و گاز، از کار افتادن پالایشگاه ها و نیروگاه های برق خواهیم بود.

2- حتی اگر ارز خارجی وجود داشته باشه (که نیست!!!) : پس از، از کار افتادن نیروگاه های برق و نبود گاز، کاهش تولید سیمان و آهن چشم گیر خواهد بود. با از کار افتادن پالایشگاه ها به نابودی آسفالت بزرگراه ها می رسیم.

3-1- کاهش تولید سیمان و آهن، منجر به کاهش عرضه و در نتیجه افزایش قیمت ساخت ساز می رسیم.

3-2- نابودی آسفالت ها و عدم ترمیم آن ها که حتما وضع اسفناکش رو تجربه کردید، منجر به خرابی خودرو و لاستیک و همین طور مصرف بالای بنزین میشه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
انحصار اینترنت
انحصار خودرو
انحصار رادیو تلویزیون
انحصار خونه و ملک (مسکن مهر)
انحصار مخابرات و ارتباطات
و...
حتی اگه اینترنت رو از خودشون میگیری، فیلترشکن هم باید از خودشون بگیری!!!
بین این همه انحصار که برای کاسبی خودشون ساختن دنبال چی هستی؟!! کدوم تغیر؟
به رتبه یک بی ارزش ترین پول دنیا نگاه کن. ایران!!
اینم بخون
دلار زیمبوه،
ارزش این پول آنقدر کم بود که این پول در سال ۲۰۱۴ منسوخ شد و اکنون مردم زیمبابوه از ارز های کشور های دیگر استفاده می کنند.
اکنون زیمبابوه یکای پول مستقل ندارد و هرگونه دلار زیمبابوه بی‌ارزش است.

Last edited:

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,222
تورم مث یه قطاری هست که رو هر ایستگاه متناسب با گرانی یه قشر از جامعه تاب نمیارن و پیاده میشن...‌‌در نهایت فقط قشر مرفه جامعه تاب میارن و تو این قطار میمونن.

a.ferdosi

Registered User
لایک‌ها
847
تورم مث یه قطاری هست که رو هر ایستگاه متناسب با گرانی یه قشر از جامعه تاب نمیارن و پیاده میشن...‌‌در نهایت فقط قشر مرفه جامعه تاب میارن و تو این قطار میمونن.
پروژه از بین بردن قشر متوسط بصورت کامل

غنی فقیر

ALI.KAKA22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
کاش حاصل بشه البته نه اقتصاد بلکه همون که اقا محمد بالاتر عرض کردن بعد اینکه قدرت خریدا بیاد پایین تر از این

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
انحصار اینترنت
انحصار خودرو
انحصار رادیو تلویزیون
انحصار خونه و ملک (مسکن مهر)
انحصار مخابرات و ارتباطات
و...
حتی اگه اینترنت رو از خودشون میگیری، فیلترشکن هم باید از خودشون بگیری!!!
بین این همه انحصار که برای کاسبی خودشون ساختن دنبال چی هستی؟!! کدوم تغیر؟
بانک و قبرستون و... هم در انحصار دولت!
نمونش خودم. 6 ماه نتونستم درگاه مستقیم بانکی بگیرم چون باید هزار تا مجوز جور کنم
برای کار اینترنتی میگن مکان و دفتر ثبت کن!!! آخه *** اگه من میخواستم دفتر و مکان بزنم مغازه اجاره میکردم نه سایت بزنم
فکر نکنید بگید میخوام مثل آدم مالیات بدم کار راه بندازم میگن بفرما
آخرش نتونستم درگاه بگیرم و کارم رو برای همیشه تعطیل کردم
با این حساب که نمیزارن کسی کسب و کار خودش رو راه بندازه، شغل و کار هم در انحصار دولت! اگر مورد تایید *** بودید میارنتون کارمند *** بشید پول و بیمه میندازن جلوتون اگر مورد تایید نبودید خبری نیست باید جمع کنی از ایران بری

خلاصه راهی جز گریختن از ایران نیست. فقط همین و بس

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,482
نمونش خودم. 6 ماه نتونستم درگاه مستقیم بانکی بگیرم چون باید هزار تا مجوز جور کنم
برای کار اینترنتی میگن مکان و دفتر ثبت کن!!! آخه *** اگه من میخواستم دفتر و مکان بزنم مغازه اجاره میکردم نه سایت بزنم
با این حساب که نمیزارن کسی کسب و کار خودش رو راه بندازه، شغل و کار هم در انحصار دولت! اگر مورد تایید *** بودید میارنتون کارمند *** بشید پول و بیمه میندازن جلوتون اگر مورد تایید نبودید خبری نیست باید جمع کنی از ایران بری

بذار در این دم آخری یک نصیحت افتکی بکنمbav3_154fs759111.gif

وضع مملکت که اظهر من الشمسه. منم نمیخوام ماستمالی و سفیدنماییش کنم:D. اما شما داری در این مملکت زندگی میکنی، بنابراین باید روال حاکم بر این مملکت رو درک کنی و با همین وضعیت، بهترین راه رو انتخاب کنی

راه حل 99 درصد مشکلات شما، مشارکته. برای مشارکت موفق هم باید تعاملت با دیگران خوب باشه. باید همیشه خودت رو در جایگاه طرف مقابل قرار بدی و بعد پیشنهاد های منصفانه بدی که به نفع اون طرف هم باشه. باید یه جاهایی از حقت بگذری برای اینکه روابط برای خودت جور کنی. باید منافع بلند مدتت رو در نظر بگیری ... شما یه جا میرفتی کار میکردی، دو ماه بعد باهاش دعوات میشد و تاپیک میزدی که داره ازم بیگاری میکشه:D در صورتیکه چه بسا اگر با اون آدم میساختی، الان میتونستی روی جواز کسبش درگاه بانکی بگیری (مثال میزنما، حالا شاید با اون آدم واقعا نمیشد کنار اومد، اما همه که مشکل دار نیستن)

شما و دبوی در طول این سالیان عضویت من در پی تی، دائما در حال تاپیک دعوا زدن در پی تی بودین:D، دبوی سر چکه کردن کولر جایی که اجاره کرده بود، یک قشقرقی به پا کرده بود که نگو:ROFLMAO:. مردم خسارت های خیلی بزرگتر از اینو به تعارف می اندازن و با یه فدای سرت حلش میکنند.

بعضی وقت ها اصلا طرز نگاهتون به آدم ها با پرخاشه. مثلا میگی طرف میلیاردره بهش میگم خرج سایتت 2 میلیون میشه زورش میاد بده:( خب چه ربطی داره:p من قدیما توی اینترنت میگشتم از هر کی خوشم می اومد بهش پول میدادم. بنچمارکر میدونه:D، اما در همون حال اگر به نظرم یه چیزی هزار تومن می ارزید و ازم دو هزار تومن بابتش میخواستن، زورم می اومد بدم:(
اصلا شما چیکار به درآمد و وضع مالی طرف داری! پول سرویسی که میدی رو بگیر. هیچ پولداری هم خوشش نمیاد کسی در درآمدش کنجکاوی کنه. بشخصه اگر کسی بیاد بهم بگه، مثلا درآمدت انقدره، من دو برابرش میکنم و نصفشو بده به خودم، در اولین فرصت اون آدم رو از صفحه زندگیم محو میکنم:D

مساله بعدی هم اینه که چرا انقدر از بالا به مردم نگاه میکنی ؟:cry: تاپیک هات اینا بوده که کارمنده مفتخوره، وانتیه مفتخوره، این مفتخوره، اون مفتخوره. من درس خوندم آخرش اینطوری شد ... من مطمئنم شما اگر کارمند هم بودی الان شاکی بودی که مشاغل آزاد مفتخورن:p بعدشم آقا یه لیسانس گرفتی دیگه. آنچنان از سیستم آموزشی طلبکاری که انگار فوق دکترا از هاروارد گرفتی و قدرتو ندونستن:D. از مشتری هات هم طلبکاری همیشه. در تاپیک هات میگی 4 تا مشتری خوب پیدا کنم، جواب این گدا ها و فلان فلان شده ها رو ندم دیگه:p. آقا هر کسی که به شما مراجعه میکنه برای خودش شخصیت داره، محترمه، حق داره که سرویس و جواب محترمانه بگیره. اگر حوصله سر و کله زدن با مردم رو نداری، کارتو عوض کن:p...

همونطور که وضع مالی مشتری به من ربطی نداره، وضع مالی من هم به مشتری ربطی نداره ! اگر وضعم انقدر خوبه که نمیخوام برای مشتری با مبلغ خرید خرد وقت بذارم، باید بساطمو از منظر عموم جمع کنم:p. زشت ترین رفتار در مواجهه با ارباب رجوع همینه که ارائه دهنده خدمت به مبلغ خرید مشتری احترام بذاره. این روش بعضی از بنکدارها و بازاری های بی سر و پای بازار تهرانه:D اگر عمده فروشی، پشت شیشه مغازه ات بزن عمده فروشی، لطفا برای خرید خرد سوال نفرمایید. نه اینکه چیزی نزدی، مشتری میره تو، حال نداری حرف بزنی یا اون کله بی صاحب مونده رو تکون بدی:ROFLMAO:

چقدر حرف زدم. خلاصه اش اینه که یاد بگیر بدون دعوا و شاکی بودن دائمی با مردم تعامل کنی طوری که اونها هم سود کنند، بعدش موقعیت مشارکت برات پیش میاد. مجوز نداری، مجوز دار باهات شریک میشه. سرمایه گذار برای کارت پیدا میشه. آدمی که دفتر و شرکت و پرونده مالیاتی و غیره داره، شریکت میشه. همه کارها رو که تکی نمیشه انجام داد، حتی اگر هم بشه، شرکت تکنفره از یک حدی بیشتر نمیتونه گسترش پیدا کنه. باید سر کیسه رو شل کنی، دست بده داشته باشی تا برات برگرده. پول باید بچرخه، یه جاهایی باید با ضرر کار کنی تا بعدا با سود بیشتر بهت برگرده. اگر بخوای همیشه سود خودتو در نظر بگیری، کار نمیچرخه

Last edited:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
بذار در این دم آخری یک نصیحت افتکی بکنممشاهده پیوست 1325797

وضع مملکت که اظهر من الشمسه. منم نمیخوام ماستمالی و سفیدنماییش کنم:D. اما شما داری در این مملکت زندگی میکنی، بنابراین باید روال حاکم بر این مملکت رو درک کنی و با همین وضعیت، بهترین راه رو انتخاب کنی

راه حل 99 درصد مشکلات شما، مشارکته. برای مشارکت موفق هم باید تعاملت با دیگران خوب باشه. باید همیشه خودت رو در جایگاه طرف مقابل قرار بدی و بعد پیشنهاد های منصفانه بدی که به نفع اون طرف هم باشه. باید یه جاهایی از حقت بگذری برای اینکه روابط برای خودت جور کنی. باید منافع بلند مدتت رو در نظر بگیری ... شما یه جا میرفتی کار میکردی، دو ماه بعد باهاش دعوات میشد و تاپیک میزدی که داره ازم بیگاری میکشه:D در صورتیکه چه بسا اگر با اون آدم میساختی، الان میتونستی روی جواز کسبش درگاه بانکی بگیری (مثال میزنما، حالا شاید با اون آدم واقعا نمیشد کنار اومد، اما همه که مشکل دار نیستن)

شما و دبوی در طول این سالیان عضویت من در پی تی، دائما در حال تاپیک دعوا زدن در پی تی بودین:D، دبوی سر چکه کردن کولر جایی که اجاره کرده بود، یک قشقرقی به پا کرده بود که نگو:ROFLMAO:. مردم خسارت های خیلی بزرگتر از اینو به تعارف می اندازن و با یه فدای سرت حلش میکنند.

بعضی وقت ها اصلا طرز نگاهتون به آدم ها با پرخاشه. مثلا میگی طرف میلیاردره بهش میگم خرج سایتت 2 میلیون میشه زورش میاد بده:( خب چه ربطی داره:p من قدیما توی اینترنت میگشتم از هر کی خوشم می اومد بهش پول میدادم. بنچمارکر میدونه:D، اما در همون حال اگر به نظرم یه چیزی هزار تومن می ارزید و ازم دو هزار تومن بابتش میخواستن، زورم می اومد بدم:(
اصلا شما چیکار به درآمد و وضع مالی طرف داری! پول سرویسی که میدی رو بگیر. هیچ پولداری هم خوشش نمیاد کسی در درآمدش کنجکاوی کنه. بشخصه اگر کسی بیاد بهم بگه، مثلا درآمدت انقدره، من دو برابرش میکنم و نصفشو بده به خودم، در اولین فرصت اون آدم رو از صفحه زندگیم محو میکنم:D

مساله بعدی هم اینه که چرا انقدر از بالا به مردم نگاه میکنی ؟:cry: تاپیک هات اینا بوده که کارمنده مفتخوره، وانتیه مفتخوره، این مفتخوره، اون مفتخوره. من درس خوندم آخرش اینطوری شد ... من مطمئنم شما اگر کارمند هم بودی الان شاکی بودی که مشاغل آزاد مفتخورن:p بعدشم آقا یه لیسانس گرفتی دیگه. آنچنان از سیستم آموزشی طلبکاری که انگار فوق دکترا از هاروارد گرفتی و قدرتو ندونستن:D. از مشتری هات هم طلبکاری همیشه. در تاپیک هات میگی 4 تا مشتری خوب پیدا کنم، جواب این گدا ها و فلان فلان شده ها رو ندم دیگه:p. آقا هر کسی که به شما مراجعه میکنه برای خودش شخصیت داره، محترمه، حق داره که سرویس و جواب محترمانه بگیره. اگر حوصله سر و کله زدن با مردم رو نداری، کارتو عوض کن:p...

همونطور که وضع مالی مشتری به من ربطی نداره، وضع مالی من هم به مشتری ربطی نداره ! اگر وضعم انقدر خوبه که نمیخوام برای مشتری با مبلغ خرید خرد وقت بذارم، باید بساطمو از منظر عموم جمع کنم:p. زشت ترین رفتار در مواجهه با ارباب رجوع همینه که ارائه دهنده خدمت به مبلغ خرید مشتری احترام بذاره. این روش بعضی از بنکدارها و بازاری های بی سر و پای بازار تهرانه:D اگر عمده فروشی، پشت شیشه مغازه ات بزن عمده فروشی، لطفا برای خرید خرد سوال نفرمایید. نه اینکه چیزی نزدی، مشتری میره تو، حال نداری حرف بزنی یا اون کله بی صاحب مونده رو تکون بدی:ROFLMAO:

چقدر حرف زدم. خلاصه اش اینه که یاد بگیر بدون دعوا و شاکی بودن دائمی با مردم تعامل کنی طوری که اونها هم سود کنند، بعدش موقعیت مشارکت برات پیش میاد. مجوز نداری، مجوز دار باهات شریک میشه. سرمایه گذار برای کارت پیدا میشه. آدمی که دفتر و شرکت و پرونده مالیاتی و غیره داره، شریکت میشه. همه کارها رو که تکی نمیشه انجام داد، حتی اگر هم بشه، شرکت تکنفره از یک حدی بیشتر نمیتونه گسترش پیدا کنه. باید سر کیسه رو شل کنی، دست بده داشته باشی تا برات برگرده. پول باید بچرخه، یه جاهایی باید با ضرر کار کنی تا بعدا با سود بیشتر بهت برگرده. اگر بخوای همیشه سود خودتو در نظر بگیری، کار نمیچرخه
افتک جان
سئو سایت مثل میوه فروشی نیست بگم قیمتش اینه و ثابت باشه
مجبورم طبق انتظار و بودجه کارفرما قیمت بدم. ممکنه من 2 تومن قیمت بدم ولی اون بخواد 100 تومن بده یا من 100 تومن قیمت بدم ولی اون 2 تومن هم نخواد خرج کنه
واسه همین اول قیمت از اون طرف مقابل درمیاریم نه اول از خودمون. اصلا یکی از اصول بازاریابی همینه

درمورد شراکت، آره حرفت درسته ولی برنامه میخواد که اگه طرف لاش بازی درآورد یا گدا بود میخواست فقط خودش بخوره چی کار کنیم. یعنی یه قرارداد محکم لازمه. مگرنه من از خدامه همه در کنار هم بخوریم نه فقط بگم همه اینا مال منه من زحمت کشیدم.

بازم دستت درد نکنه حوصله تایپ داشتی. ولی درک کن هر کسی تو این مملکت زندگی کنه اعصابش شخمی میشه حوصله سر و کله زدن با آدم گدا رو نداریم.
نمونش بهت بگم. سایت یه *** رو میخواستم بگیرم زبونم مو درآورد اونقدر که بهش گفتم نتیجه کار برات مهمه نه یه کارمند صبح بیاد ظهر بره کلی هم نمونه کار نشونش دادم. آخر سر گفت یه کارمند سئو میخواییم.
چون میخواست پول نه حقوق اداره کار بده ولی چه بسا من با همون هزینه براش کلماتی که میخواست میارودم بالا
طرف میلیاردر فقط مونده بود در و دیوار رو طلا بزنه. دیدم دوباره رفته آگهی سئو زده
این آدم گدا نیست پس چیه؟
تو خودت رو بزار جای من چه جوابی بهش میدی؟

@the boy
آخرین نصیحت خاله افتک رو بخون که فروم داره تعطیل میشه. این دم آخری یه چیزی فهمیده باشیم

Last edited:

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
همینجوری بریم جلو تورم سه رقمی میشه بعد ابر تورمه،اون موقع دیگه تولید معنی نمیده کشور ما به سمت واردات به جای تولید داره میره در واقع به سمت کالا به کالا رفته همون بلایی که سر صدام آوردن نفت در برابر غذا،بیکاری ها بسیار گسترش پیدا میکنه و نارضایتی اقتصادی موج گسترده تر اعتراض ها و اعتصابات رو به همراه میاره،حتی این نارضایتی به سمت نظامی ها هم خواهد رفت همینطور که همین الان رفته،اینکه این اعتراضات تاثیری بر حکومت داره یا نه نمیدونم ولی میدونم موج گرسنگی و فقر کشور در بر میگیره

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
رکورد تورم رو شکستن. تورم نقطه ای نزدیک 70 درصد. پارسال به بهانه آزادسازی یارانه بود می گفتن تورم بالائه و به تدریج بهتر میشه. امسال چه مرگشون بود. بهتر نشد هیچ بدتر شد. سال مهار تورم بود مثلا

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151

من امروز ساعت 11 تمام سایتهامو پاک کردم و هاست هاشو ساسپند کردم.... و از وب خدافظی کردم.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
من امروز ساعت 11 تمام سایتهامو پاک کردم و هاست هاشو ساسپند کردم.... و از وب خدافظی کردم.
خوبه، دیگه به فیلترینگ، گوگل و اینترنت وابستگی ندارید
به چه کاری تغییر شغل دادید؟
منم از سئو یه سرمایه به جیب بزنم شغل های بعدیم رو راه میندازم
ولی خل ایده و پلن از سرمایه و از همه چی مهم تره
کسی ایده پرداز خوبی باشه بدون سرمایه هم میتونه پولدار بشه

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
خوبه، دیگه به فیلترینگ، گوگل و اینترنت وابستگی ندارید
به چه کاری تغییر شغل دادید؟
منم از سئو یه سرمایه به جیب بزنم شغل های بعدیم رو راه میندازم
ولی خل ایده و پلن از سرمایه و از همه چی مهم تره
کسی ایده پرداز خوبی باشه بدون سرمایه هم میتونه پولدار بشه
چه کار مثلا
ایده هاتون در اشتراک بذارید ممنون

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
چه کار مثلا
ایده هاتون در اشتراک بذارید ممنون
نمیدونم
من ذهنم محدوده
تازه دارم کتاب میخونم ذهنم باز شده
مثلا من اگه برگردم به سال 88 که کالمپیوتر خریدم
همون کامپیوتر رو از پنجره اتاق پرت میکردم بیرون میردم 6 ماه رایگان شاگرد بنگاه میدم
الان میلیارد ها میلیارد سرمایه داشتم تا هفت نسلم از کار بی نیاز بودن
بدون هیچ زحمتی
همون پول رو میزدم تو کار دیگه ای
بنگاه املاک هر کدوم چند تا خونه واسه خودشون دارن. سرمایه باد آورده اش بماند. همون پول اجاره خونه براشون کافیه
خودتون رو به یک کار محدود نکنید...
من هر چی پولدار میشناسم نه سواد دارن نه تخصص روز اولش هم سرمایه نداشتن...

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
نمیدونم
من ذهنم محدوده
تازه دارم کتاب میخونم ذهنم باز شده
مثلا من اگه برگردم به سال 88 که کالمپیوتر خریدم
همون کامپیوتر رو از پنجره اتاق پرت میکردم بیرون میردم 6 ماه رایگان شاگرد بنگاه میدم
الان میلیارد ها میلیارد سرمایه داشتم تا هفت نسلم از کار بی نیاز بودن
بدون هیچ زحمتی
همون پول رو میزدم تو کار دیگه ای
بنگاه املاک هر کدوم چند تا خونه واسه خودشون دارن. سرمایه باد آورده اش بماند. همون پول اجاره خونه براشون کافیه
خودتون رو به یک کار محدود نکنید...
من هر چی پولدار میشناسم نه سواد دارن نه تخصص روز اولش هم سرمایه نداشتن...
با این طرز تفکر ببخشید ولی به جایی نمیرسی،صنف بنگاه رو نمیخوام تطهیر کنم ولی بدون هیچ زحمتی و سرمایه ای بنگاه دار به جایی برسه خواب و خیاله،اصل درآمد بنگاه اجاره نیست خرید و فروشه ،از اون طرف اجاره فقط سال اول کمیسیون داره از سالهای بعد به شرط اومدن همون بنگاه فقط حق تقریره اینقدر هم دردسر داره که میشناسم بنگاهایی که اصلا اجاره قبول نمیکنن،اگه فکر میکنی بدون سرمایه بنگاه دار میتونه پولدار بشه بله امکانش هست ولی اینقدر باید ارتباطاتش و فن بیانش بالا باشه که مشتری جذب کنه اگه بدون سرمایه میخواستی بنگاه داری کنی و شاگردی کنی ولی ارتباطات نداشته باشی چطور میخواست وضع مالیت خوب بشه؟همون کامپیوتر اگه خوب یاد میگرفتی و برنامه نویس قوی میشدی خیلی درآمدت از خیلی از املاکیا که دارن تو این بازار راکد مگس میکشن بهتر بود

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
با این طرز تفکر ببخشید ولی به جایی نمیرسی،صنف بنگاه رو نمیخوام تطهیر کنم ولی بدون هیچ زحمتی و سرمایه ای بنگاه دار به جایی برسه خواب و خیاله،اصل درآمد بنگاه اجاره نیست خرید و فروشه ،از اون طرف اجاره فقط سال اول کمیسیون داره از سالهای بعد به شرط اومدن همون بنگاه فقط حق تقریره اینقدر هم دردسر داره که میشناسم بنگاهایی که اصلا اجاره قبول نمیکنن،اگه فکر میکنی بدون سرمایه بنگاه دار میتونه پولدار بشه بله امکانش هست ولی اینقدر باید ارتباطاتش و فن بیانش بالا باشه که مشتری جذب کنه اگه بدون سرمایه میخواستی بنگاه داری کنی و شاگردی کنی ولی ارتباطات نداشته باشی چطور میخواست وضع مالیت خوب بشه؟همون کامپیوتر اگه خوب یاد میگرفتی و برنامه نویس قوی میشدی خیلی درآمدت از خیلی از املاکیا که دارن تو این بازار راکد مگس میکشن بهتر بود
نه
بازم میگم پول تو املاکه
صد بار دیگه هم همین حرف رو میزنم

درمورد زبون بازی و مهارت بازاریابی. اون که آره . اگه زبون باز نباشن که باید برن بمیرم. سرمایش همون زبونشه طوری بتونه دروغ بگه از هر چی حرف راست محکم تر...

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
بازم میگم پول تو املاکه
پول تو تخصصه همونطور که اون طرف با زبون بازی به جایی رسیده تو هم که سئو کاری سایتتو بیار صفحه اول گوگل کلی مشتری میگیری میشی پولدار

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
پول تو تخصصه همونطور که اون طرف با زبون بازی به جایی رسیده تو هم که سئو کاری سایتتو بیار صفحه اول گوگل کلی مشتری میگیری میشی پولدار
سئو محدوده
لغمه درشت رو با سئو نمی‌تونید بردارید
ولی بنگاهی میتونه
مگر اینکه با سئو. فروشگاه خودم رو راه بندازم. ولی نتونستم بخاطر درگاه بانکی که تو پست های قبلی گفتم

بالا