برگزیده های پرشین تولز

ادغام تاپیک هایی که دیگر فعال نیستند

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
فوتو كپي عزيز، قيمت‌ها رو از اين پايين‌تر نمي‌تونم بيارم. همين‌جوريش هم واقعاً ارزونه. حقيقتاً اين كار من نيس، همين‌جوري شروع شد و كلي هم از من وقت مي‌گيره. اتفاقاً كاكو رو كه ديده بودم، داشتم بهش مي‌گفتم كه مي‌خوام 3-4 روز ديگه بنويسم كه قيمت‌ها رو بايد بالا ببرم. همة بچه‌ها مي‌دونن كه قيمت فيلم‌هاي معمولي هم بيشتر از ايناس.

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
قزمر جان من حدود 300 تا از فيلم ها رو از imdb.com اطلاعاتشو گرفتم. يه چيزي حدود 60 تاشو فعلا ميخوام. همه رو با هم ليست بدم يا تكه تكه؟

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
صفر و يك عزيز،
توصيه مي‌كنم تو هم مث بقية دوستان، اول تعدادي از فيلم‌هايي رو كه مي‌خواي انتخاب كن و اون‌ها رو سفارش بده. اگه راضي بودي، بقيه رو هم سفارش بده.
اين‌جوري هم خرجش يه هو برات زياد نمي‌شه، هم من فرصت مي‌كنم كه برات كپي كنم و هم از كيفيت اون‌چيزي كه خواهي ديد مطمئن‌تري.
مخلصم.

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
آقا سجادي راس مي‌گه! دهن من هم سر سينك كردن زيرنويس سرويس شد. واسه فيلم «دزدان درياي كارائيب» گفتم بذار زيرنويسش رو بيارم...نشون به اين نشون كه 2 ساعت بعد ديدن فيلم رو شروع كردم!

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
در مورد DVD هايي كه دوستان خواسته بودن، بايد عرض كنم كه قيمت هر يك ديسك DVD كه كپي بشه، 5000 تومان خواهد بود. اگه تعداد، بيشتر از يك DVD بشه (مثل همون ارباب حلقه‌ها كه صحبت شد)، يه تخفيفي هم از توش در مي‌آد.
DVD ها بر روي DVD خام با مارك Fastec (يا مارك‌هاي بدردبخور ديگه) كپي مي‌شه.
DVD هاي مادر، از كيفيت بسيار بالايي برخوردارن و صاف از بلاد استكبار جهاني اومدن.
قيمت DVD ها رو من محاسبه نكردم (من خودم اصلاً DVD Writer ندارم!) بنابراين اگر احياناً كم يا زياده، من بي‌گناهم!
دوستان در مورد چند تا DVD پرسيده بودن كه همين‌جا به اون‌هم پاسخ بدم، بد نيس:
DVD هاي زير دو تا ديسك دارن:
Minority Report
AI
As good as it gets
Monsters Inc
Beauty And the Beast
Finding Nemo

DVD هاي زير تك‌ديسك هستن:
Blue
Red
White
About Schmidt
Chocolate
Devil's Advocate

و DVD هاي زير هم:
ارباب حلقه‌ها 2: 4 تا ديسك كه شامل فيلم و كلية جوانب اون مي‌شه.
ده فرمان كيشلوفسكي: 3 تا ديسك

قربون كلية دوستان پرشيني!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ای بابا چرا ؟ سینک که کاری نداره !! قزمر از تو بعیده به خدا . ماشالله استادی که شما . همون نرم افزاری که گفتم خیلی عالیه و مطمئنم اگر هلپشو بخونید حتما یاد میگیرید . اگر بازم نشد بگید من یه هلپ بنویسم براتون .

فعلا اینو داشته باشید که :
هر مقداری از زیر نویس ها رو که بخواهید ( یا مثلا کلش رو با ‍Ctrl+A انتخاب کنید .) سپس تو ادیت گزینه آخر پائین برید تو قسمت تایمینگ . و مثلا با عدد + یا - بگید زمان زیر نویس های انتخابی رو جلو یا عقب ببره . اول حدس بزنید چند ثانیه جابجاست ( خیلی وقتا به ثانیه نمیرسه ) بعد اونو جابجا کنید . حتی تا صدم ثانیه هم میشه جابجا کرد . چند بار با این نرم افزار کار کنید راه میوفتید ! ولی توصیه میکنم با نرم افزار های دیگه کار نکنید ! این توصیه ام رو هم جدی بگیرید !
گفتم من 3 ماه گشتم و نتیجه اش اینه ! مابقی نرم افزارها خیلی محدودن ! اصلا قابلیت های اینو ندارن .
راستی قزمر بوی آهنگای خوب خوب اومد ! بابا نا لوطی ! ما هم مشتری شی به مام میدی ؟
چاکر قربون !

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
نه كاكو جون، اون قد هم ديگه مبتدي نيستيم، ولي بايد يه سري سر خودت بياد كه Fps فيلمت با زيرنويس‌هات نخونه. اون وقت مي‌بيني چه بلايي سرت مي‌آد! يا اين‌كه نويسندة زيرنويس احمق ورداشته باشه چند دقيقه از فيلم رو هم توي ديسك يك و هم توي ديسك دو آورده باشه. و تو هم از همه جا بي‌خبر ورداري دو تا تيكه رو به هم بچسبوني و بر اساس زمان فيلم خودت جدا كني. خلاصه داستاني داشتيم. بعدشم دفعة اول بود كه با اين برنامه كار مي‌كردم.
الباقيش هم ما مخلصيم!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خوب عزيز جون ! با اين نرم افزار كه گفتم مود Fps رو تبديل به Time كن !!!!! اين كه بديهيه ! معلومه كه اين ها اونائيش كه تو اينترنته يا با Fps دي وي دي يا با Fps وي سي دي ميسازن . ولي تو Avi دست شما بازه تو Fps و ميتوني بالا پائينش كني .
زماني كني مشكلت حل ميشه .
يكم با اين نرم افزاره كه گفتم كار كني راه ميوفتي . هلپش خيلي عاليه !! واقعا ميگم .
چاكريم .

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

MojtabaGol.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:eek:
آقا من ديروز هول شدم درست تست نکردم. فقط انجمن شاعران مرده درسته بقيه همونجور که گفتم فقط صدای فيلم پخش می شه (مثل فايل صوتی باهاش برخورد می شه!) راستش من اصلا اصلا تو اين Divx و Avi وارد نيستم. انجمن شاعران... فقط يه فايل ای.وی.آی بود و پخش شد اما بقيه دو تا فايل ديگه هم هست... خواهشا يه کمکی بکنيد. برنامه خاصی بايد نصب کنم برای ديدن؟؟؟
منتظرم ها...

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
داش مجي ! احتمانا پلاگين هاي DIVX رو براي AVI نداري . DivXPro511GAINBundle رو بگير خودش پلير DIVX است .
اون دو تا فايل هم زير نويسند .
برو از سايت Afterdawn.com نرم افزار Vobsub رو بگير . نصب كني همراه پلي كردن فايل توي سيستم TRAY (اين پائين سمت راست )مياد كه ميتوني سوئيچ كني بين داشتن زير نويس و نداشتن اون .
خوش بگذره با اين فيلمات ! جاي ما هم ببين . ميدونم چقدر حال ميكني .

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Ghazmar :
نه كاكو جون، اون قد هم ديگه مبتدي نيستيم، ولي بايد يه سري سر خودت بياد كه Fps فيلمت با زيرنويس‌هات نخونه. اون وقت مي‌بيني چه بلايي سرت مي‌آد! يا اين‌كه نويسندة زيرنويس احمق ورداشته باشه چند دقيقه از فيلم رو هم توي ديسك يك و هم توي ديسك دو آورده باشه. و تو هم از همه جا بي‌خبر ورداري دو تا تيكه رو به هم بچسبوني و بر اساس زمان فيلم خودت جدا كني. خلاصه داستاني داشتيم. بعدشم دفعة اول بود كه با اين برنامه كار مي‌كردم.
الباقيش هم ما مخلصيم!

با عرض ارادت خدمت همه دوستان راستش این داش غازمار راست میگه هرکدوم از این زیرنویسا یه جورن ما هم که گفته بودیم از پشت کوه اومدیم خلاصه سرویسیانو (به زبون ایتالیانو) :wacko:

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Ghazmar :
سجادي جان، من كه برات پي-ام گذاشتم كه!

غازمار حون منتظر بودم این سرویس VBulletin كه دست گل اين داش احسان رييس كل به ما خبر بده ولي نداده بود. خلاصه حالا ديدم و يه جواب هم نوشتم. پول رو هم فردا پس فردا ميريزونم به حساب.

دوستت داريم :blush: (از طرف همه گفتما :cool: )

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
قزمر خان
در مورد کیفیت ما ندیده قبول داریم (هر چند بقيه تاييد كردند) به خاطر اين ميگم همه رو با هم تحويل بگيرم كه delivery ما دو تا يه كم سخت تره.منم زياد عجله ندارم ميتوني سر فرصت كپي كني برام. پولش هم مساله اي نيست. ولي اگه بازم بخواي تكه تكه تقاضا ميكنم. در مورد پست تيپاكس هم سوال كردم. قيمت ارسال يك بسته يك كيلوگرمي از تهران به شيراز حدود 1500 تومانه كه ميتوني تقاضا كني كه در مقصد دريافت بشه.

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
قزمر خان
در مورد کیفیت ما ندیده قبول داریم (هر چند بقيه تاييد كردند) به خاطر اين ميگم همه رو با هم تحويل بگيرم كه delivery ما دو تا يه كم سخت تره.منم زياد عجله ندارم ميتوني سر فرصت كپي كني برام. پولش هم مساله اي نيست. ولي اگه بازم بخواي تكه تكه تقاضا ميكنم. در مورد پست تيپاكس هم سوال كردم. قيمت ارسال يك بسته يك كيلوگرمي از تهران به شيراز حدود 1500 تومانه كه ميتوني تقاضا كني كه در مقصد دريافت بشه.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوستان من با مشقت زیاد !!!! یه فایل هلپ ورد درست کردم اساس ولی شده 200 کیلو ! جایی رم ندارم آپلود کنم ! شما جایی رو سراغ ندارین ؟ یا اگه میخواید میل کنم براتون شما بزارین یه جایی !
این hostiran هم كه تموم شد ؟

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Kako :
دوستان من با مشقت زیاد !!!! یه فایل هلپ ورد درست کردم اساس ولی شده 200 کیلو ! جایی رم ندارم آپلود کنم ! شما جایی رو سراغ ندارین ؟ یا اگه میخواید میل کنم براتون شما بزارین یه جایی !
این hostiran هم كه تموم شد ؟

آقا بفرستش واسه من. ترتيبش رو مي‌دم!

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از MojtabaGol. :
:eek:
آقا من ديروز هول شدم درست تست نکردم. فقط انجمن شاعران مرده درسته بقيه همونجور که گفتم فقط صدای فيلم پخش می شه (مثل فايل صوتی باهاش برخورد می شه!) راستش من اصلا اصلا تو اين Divx و Avi وارد نيستم. انجمن شاعران... فقط يه فايل ای.وی.آی بود و پخش شد اما بقيه دو تا فايل ديگه هم هست... خواهشا يه کمکی بکنيد. برنامه خاصی بايد نصب کنم برای ديدن؟؟؟
منتظرم ها...

مجتبي جان، مي‌دونم يه خورده برخورد لري با موضوع مي‌كنم، اما توصيه مي‌كنم بر اساس راهنماي دوستمون مرتضي (http://www.lostlord.com/archives/002528.html)، اون دو تا فايلي رو كه نوشته واس خودت دانلود و نصب كن. اين‌جوري همه چيزايي كه لازمه يه جا نصب مي‌شه.
اگه احياناً مشكلت حل نشد خبر بده.
مخلصيم!

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از sefrvayek :
قزمر خان

آقا اگه تو مشكلي نداري، من هم حرفي ندارم. ليستت رو بده، قيمت رو حساب مي‌كنم و بهت مي‌گم تا كار رو شروع كنيم. در مورد تكه تكه سفارش دادن هم مي‌خواستم تو راحت باشي. اگه تو با يه دفه سفارش دادن راحت‌تري، فبها‌المراد. من در خدمتم.
قربون تو.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دوستان
اين فايل اول يه فايل ورد است كه درست كردم براي رفع اشكالات رفقا ! ;)
دومي يك نمونه از فايلهاي زير نويس است (مربوط به فيلم Leon:the Professional )كه براي راحت تر بودن كار گذاشتم .

ايشالله مشجلات حل شه ! اگه نشد مطرح كنيد . اگه از دستم بر بياد و بلد باشم حتما كمك ميكنم .

چاكر همگي .
:)

http://home.ripway.com/2004-1/62186/subtitle.doc

home.ripway.com/2004-1/62186/leoneng.txt

بالا