برگزیده های پرشین تولز

ادغام تاپیک هایی که دیگر فعال نیستند

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Kako :
سلام . " حسين جون .. باطلش كردي ! " ( با لحن داش پرويز خونده شه !)
راستي اين ديويكس فرمت جديده ؟ يادمه يه دفعه قبلا به منم گفتي ! ؟
مگه اين فارگو چيه ؟ همه فروم شد فارگو ! ميگم يه تاپيك بزن .
مخلصيجاتيان!

داش ياسر عجب چيزيو نقل قول زدي. دمت گرم.
اين ديويكس هم بابا همون Divx خود شماهاست. ديگه تو هم به بيسواتي ما گير نده ديگه.

فارگو هم علت داره. و الا از شما چه پنهون منم خيلي اونموقعا كه ديدمش باهاش حال نكردم. ولي يه چيزي گفتيم مونديم توش :wacko:

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
قزمر جان من كماكان منتظر خبر جنابعالي هستم. در ضمن لطفا فيلم dr. strange love رو هم به ليست درخواستي هاي من اضافه كن.

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Sajjadi :
داش ياسر عجب چيزيو نقل قول زدي. دمت گرم.
اين ديويكس هم بابا همون Divx خود شماهاست. ديگه تو هم به بيسواتي ما گير نده ديگه.

فارگو هم علت داره. و الا از شما چه پنهون منم خيلي اونموقعا كه ديدمش باهاش حال نكردم. ولي يه چيزي گفتيم مونديم توش :wacko:

آخ سجادي جان گفتي...
من هم 2-3 سال پيش كه ديدم، حال نكردم باهاش. گر چه قاعدتاً بايد خيلي بيشتر خوشم مي‌اومد!
آها، الان يادم اومد. سجادي جان، آقا اين رو رسانه‌هاي تصويري روي CD زده. اگه قضيه خيلي فوريه و اينا، مي‌توني ازشون بگيري. سانسور چنداني هم كه نداره.

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از sefrvayek :
قزمر جان من كماكان منتظر خبر جنابعالي هستم. در ضمن لطفا فيلم dr. strange love رو هم به ليست درخواستي هاي من اضافه كن.

صفر و يك عزيز، به روي چشم. همين امروز پاسخ نامه‌ات رو برات خواهم فرستاد.
مخلصم!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ما جستيم !
مخلصات !

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
داش كاكو كه جاي خود داره بابا...

MojtabaGol.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الو... تا قيمتت گرون نشده اينا رو من می خام!! راستی بازم ممنون از قبلی ها خيلی حاليدم.
Blade Runner
Blue Velvet
Paths Of Glory
Solaris
Taxi Driver
Lolita
منتظر قيمت و ...

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Ghazmar :
آخ سجادي جان گفتي...
من هم 2-3 سال پيش كه ديدم، حال نكردم باهاش. گر چه قاعدتاً بايد خيلي بيشتر خوشم مي‌اومد!
آها، الان يادم اومد. سجادي جان، آقا اين رو رسانه‌هاي تصويري روي CD زده. اگه قضيه خيلي فوريه و اينا، مي‌توني ازشون بگيري. سانسور چنداني هم كه نداره.

غازمار جان ايني كه اينا زدن همونيه كه من تو سينما ديدم. ترجيحا ميخوام يه كيفيت خوب داشته باشه چون اينا نميدونم چيكار ميكردن فيلماي چند سال پيش كه تو سينما نشون ميدادن حسابي كدر بود مثل بازي و هفت فينچر يا همين فارگو و يا راه رفتن مرد مرده.
خلاصه كيفيت توپ ميخوام. ترجيحا دي وي دي با پشت صحنه.
ارادت داريم

UserPro86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه ي بر و بچه هاي pt مخصوصآ عشق فيلما.كاشكي اينجارو زودتر پيدا كرده بودم به هر حال آقا قزمر(درست نوشتم؟)منم تا گرون نشده ارباب حلقه ها رو با هوش مصنوعي رو مي خواستم.در ضمن مي خواستم بدونم چون دي وي ديش مال خودتون بوده همه چيشو ريختين رو سي دي يا نه؟(مثل مصاحبه و ...)راستي لطفآ بگين كه چطوري مي تونم فيلمارو تهيه كنم؟

kafkamedia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قزمر منو ببخش فكر نمي كردم ناراحت شي !

ببين ، من با معلم طراحي م مبادله فيلم دارم ، چند روز پيش قرار بود براش سگ آندلسي رو ببرم ، ولي در كمال تعجب (!) ديدم كه توي سي دي هام نيست !

قزمر جون داريش ؟

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از kafkamedia :
قزمر منو ببخش فكر نمي كردم ناراحت شي !

ببين ، من با معلم طراحي م مبادله فيلم دارم ، چند روز پيش قرار بود براش سگ آندلسي رو ببرم ، ولي در كمال تعجب (!) ديدم كه توي سي دي هام نيست !

قزمر جون داريش ؟

:blink: :blink: :blink:
ناراحت؟! واس چي بايد ناراحت بشم كافكا جون؟!
ولي سگ آندلسي رو هم ندارم.
خيلي مخلصيم!

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Sajjadi :
غازمار جان ايني كه اينا زدن همونيه كه من تو سينما ديدم. ترجيحا ميخوام يه كيفيت خوب داشته باشه چون اينا نميدونم چيكار ميكردن فيلماي چند سال پيش كه تو سينما نشون ميدادن حسابي كدر بود مثل بازي و هفت فينچر يا همين فارگو و يا راه رفتن مرد مرده.
خلاصه كيفيت توپ ميخوام. ترجيحا دي وي دي با پشت صحنه.
ارادت داريم
سجادي جان، اين‌جوري ندارم. مي‌‌سپرم به بچه‌ها اگه گرفتن، بهت خبر مي‌دم. ولي خيلي روش حساب نكن، چون راستش هم فيلم خيلي پر طرفداري نيس و هم نسبتاً قديميه.

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از UserPro86 :
سلام به همه ي بر و بچه هاي pt مخصوصآ عشق فيلما.كاشكي اينجارو زودتر پيدا كرده بودم به هر حال آقا قزمر(درست نوشتم؟)منم تا گرون نشده ارباب حلقه ها رو با هوش مصنوعي رو مي خواستم.در ضمن مي خواستم بدونم چون دي وي ديش مال خودتون بوده همه چيشو ريختين رو سي دي يا نه؟(مثل مصاحبه و ...)راستي لطفآ بگين كه چطوري مي تونم فيلمارو تهيه كنم؟
UserPro عزيز،
راستش يكي از بچه‌ها فيلم‌ها رو بصورت كامل تبديل كرده بود. تا جايي كه خاطرم هست، ارباب حلقه‌هاي 2، حدود 5 تا ديسك خود فيلم شده بود و 8 تا ديسك هم حواشي فيلم. ارباب حلقه‌هاي يك هم يه چيزي تو همين مايه‌ها، ولي كمتر از اين.
هوش مصنوعي رو هم من فقط خود فيلم رو تبديل كردم. DVD هاش خونه هست. (ارباب حلقه‌هاي 2، 4 تا DVD بود و AI هم 2 تا DVD). ولي بايد ببينم وقتش رو پيدا مي‌كنم تا حواشي‌اش رو هم برات تبديل كنم يا نه.
خبرش رو بهم بده كه مي‌خواي يا نه.

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از sefrvayek :
صفر و يك بسيار عزيز،
آقا شرمنده، سرم شلوغه. email ات رو دريافت كردم و فردا بهت جواب مي‌دم، براي تاريخي كه مي‌آي تهران هم فكر مي‌كنم حدود 10 تا از فيلم‌هات رو بتونم حاضر كنم. باز هم شرمنده از اين‌كه دير پاسخ دادم.
خيلي مخلصم.

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از MojtabaGol. :
الو... تا قيمتت گرون نشده اينا رو من می خام!! راستی بازم ممنون از قبلی ها خيلی حاليدم.
Blade Runner
Blue Velvet
Paths Of Glory
Solaris
Taxi Driver
Lolita
منتظر قيمت و ...
مجتبي جان،
فيلما رو برات مي‌زنم. بعدش زمان تحويل پولش رو حساب مي‌كنيم.
منتها يه خورده طول مي‌كشه، سرم شلوغه.
قربون تو.

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Ghazmar :
صفر و يك بسيار عزيز،
آقا شرمنده، سرم شلوغه. email ات رو دريافت كردم و فردا بهت جواب مي‌دم، براي تاريخي كه مي‌آي تهران هم فكر مي‌كنم حدود 10 تا از فيلم‌هات رو بتونم حاضر كنم. باز هم شرمنده از اين‌كه دير پاسخ دادم.
خيلي مخلصم.

سلام قزمر جان. شرمنده ميدونم سرت خيلي شلوغه. ولي 10 تا خيلي كمه. من تو تهران زياد رفيق ندارم كه بريم بيرون بره همين 10 تا فيلم فكر كنم سه روزه تموم شه ديدنش. من يك ماهي تهران هستم(شايد تا عيد) يه كاريش واسم بكن. بازم شرمنده.

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
10 تا فيلم در 3 روز؟؟؟ بابا بي‌خيال!!! چه سرعتي؟!
صفر و يك عزيز، اين كه نوشتي يه ماه تهران مي‌موني، اوضاع رو بهتر مي‌كنه. فكر مي‌كردم مي‌آي و يه روز هستي و برمي‌گردي. باشه. اين‌جوري سعي مي‌كنم حدود نصف فيلم‌هات رو حاضر كنم برات.
قربون تو.

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از sefrvayek :
سلام قزمر جان. شرمنده ميدونم سرت خيلي شلوغه. ولي 10 تا خيلي كمه. من تو تهران زياد رفيق ندارم كه بريم بيرون بره همين 10 تا فيلم فكر كنم سه روزه تموم شه ديدنش. من يك ماهي تهران هستم(شايد تا عيد) يه كاريش واسم بكن. بازم شرمنده.

بابا اند سرعت. تو كيانوريوز نيستي كه فيلم سرعتو بازي كردي؟ :cool:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من كه تا يه فيلم خوب ميبينم سعي ميكنم تا چند روز چيز ديگه اي ( علي الخصوص تيلويزيون نبينم ) تا مزه اش رو خوب بچشم .
قزمر ! دركت ميكنم !
( اين دو خط هيچ ربطي به هم ندارند . الكي خودتونو خسته نكنيد ! )

بالا