• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ادمین عزیز نودهشتیا از میان ما رفت و به آسمان پر کشید!

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
عنوان و محتوای این پست همون عنوان و محتوای پستیه که تو نودهشتیاست! [لینک]
البته هدف این پست بیشتر غیر از تسلیت گفتن اینه که اگه جای این وبمستر بودید فکر میکنید چه اتفاقی برای سایت شما می افتاد؟
کسی وصیت نامه ای گذاشته تاحالا؟
نام کاربری ایشون تو پرشین تولز اگه اشتباه نکنم اینه: @jowshany
الان با برادرشون صحبت کردم علت فوت ایست قلبی در خواب بوده که خیلی متاثر شدم
چند روز پیش پیغام دادم بهش جواب نداد با خودم گفتم مسافرته اما نمیدونستم سفر آخرت رفته
روحش شاد
soruce: page: 3 post: 1​

و بَشِّرِ الصَّابِرِينَ الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ أُولَئِكَ عَلَيْهِمْ صَلَوَاتٌ مِنْ رَبِّهِمْ وَرَحْمَةٌ وَأُولَئِكَ هُمُ الْمُهْتَدُون.

و شكيبايان را بشارت ده. كسانى كه چون مصيبتى به آنها رسيد گفتند: ما از آن خدا هستيم و به او باز میگرديم. صلوات و رحمت پروردگارشان بر آنان باد، كه هدايت يافتگانند.

محمد جوشنی رو شاید خیلی ها نشناسند ، ولی ادمین نودهشتیا رو چرا !

پسر جوون و پر از ایده ای که سالها پیش کلنگ تاسیس اولین کتابخونه مجازی با این ابعاد رو زد و بالغ بر شش ساله که در این زمینه فعالیت میکنه .

امروز سوم بهمن ماه ، سیزده روزه که ادمین دیگه بین ما نیست. سیزده روز طول کشید تا بتونیم دکمه های کیبورد رو به بازی بگیریم و این کلمات پر از درد رو تایپ کنیم. سیزده غروب دلتنگی بی حضور پر از امید ، پر از زندگی ، پر از پشتکار و پر از خلاقیت ادمین گذشته.

محمد جوشنی به گردن خیلی ها حق داره ، خیلی ها که برای اولین بار جسارت قلم به دست گرفتن رو پیدا کردن و این روزها در بازار تالیف اسمشون زبون به زبون میچرخه ، خیلی ها که برای اولین بار در این فضا دیده شدند ، خوانده شدند و به بار نشستند ، خیلی ها که از سر دیوار های بلند تنهایی و غربت پر کشیدند و اینجا ساکن همیشگی شدند . خیلی ها که به قصد پر کردن اوقات فراغتشون برای اولین بار عضو شدند و حالا سالهاست که سایت مامن تنهایی ها و ناراحتی هاشونه ..

محمدی که نسبت بهش بی انصافی شد و همیشه گذشت و اهمیت نداد. که برخلاف تمام مشکلات کوتاه نیومد و دست از کار نکشید ... به خاطر رسالتی که روی دوش خودش احساس میکرد.

اون رسالت حالا روی دوش همه ی ماست. همه ی ما که توی روزهای خوشی کنارش بودیم و حالا باید امانت دار میراثی باشیم که به یادگار گذاشته.

دست ایشون از دنیا کوتاهه. از همین جا خواهش میکنم از همه ی کسانی که به هر دلیلی از محمد دلخوری داشتند که حلالش کنند. که هر کسی که بشناسدش میدونه این پسر چقدر با محبت و دل نازک بود ، و تمام جدیت و دیسیپلینی که توی این فضا داشت به خاطر مسئولیتی بود که به عهده داشت.

اداره ی سایت بعد از ایشون دست برادرشونه. با امید به هر روز پربارتر شدن و به اوج رسیدن نتیجه ی شش سال زحمت شبانه روزی محمد جوشنی.

A4.jpg

سفرت به خیر اما

تو و دوستی خدا را

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی

به شکوفه ها ، به باران

برسان سلام ما را ...

Last edited:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
واقعا نارحت شدم. من یوزرشون رو توی پی تی دیده بودم قبلنا توی بعضی تاپیکها شرکت میکرد.
علت مرگ چی بوده؟
باز خوبه دادشش بوده و نمیزاره حداقل این زحمات چندین سالش هدر بره وگرنه اگه داشش نبود سایتش و کل زحماتش به کل از بین میرفت.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
علت مرگش رو در جریان نیستم تو تاپیکش هم نبوده ولی 13 روز پیش فوت کرده.

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
علت مرگش رو در جریان نیستم تو تاپیکش هم نبوده ولی 13 روز پیش فوت کرده.
جوون هم بود بنده خدا. معلوم نیست از فکر و خیال بوده یا مریض یوده؟
اما واقعا باید براش احترام خاصی قائل شد چون سایتش واقعا یه ایده جدید و یه تحولی در وب فارسی بود.

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
ای وای. چقدر ناراحت کننده بود... خدا رحمتش کنه. اون موقعی که گفتگوی آزاد اینجا تعطیل شد، یه مدتی با بچه ها رفتیم انجمن ایشون. خیلی آدم با شخصیت و محترمی بود. روحش شاد

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,153
خیلی ناراحت شدم. روحش شاد.
انجمن سایتش رو راه اندازی کرده بودم واقعا پسر مودب و با شخصیتی بودن.
خدا رحمت کنه و به خانواده ش صبر عطا کنه.

hossein454545

Registered User
لایک‌ها
142
چه ناراحت کننده - مطمئنا با این همه تعریف و تمجید از ایشون،جایگاه خاصی پیش خدا خواهد داشت.

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
روحش شاد
خدا بیاموز چندین مرتبه اینجا تو پی تی همکاری داشتیم.

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
خدا رحمت شون کنه

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
من عاشق امضاش بودم ، حیف ...:(
چقدر مرگ و میر زیاد شده تو این مملکت بی صاحابی.

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
خدا رحمتشون کنه
واقعا خبر ناراحت کننده ای هست
دوستان لطفا یک فاتحه ای برای مرحوم بخونید
فاتحه مع الصلوات

Navid2zp

Registered User
لایک‌ها
213
خدا رحمتشون کنه
واقعا چیزی رو از خودشون در وب ایران به جای گذاشتند که هیچوقت فراموش نمیشه.

بالا