• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ادمین عزیز نودهشتیا از میان ما رفت و به آسمان پر کشید!

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
روحش شاد،
خدا رحمتش کنه.

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
انشاالله خداوند روحشان را قرین رحمت الهی قرار دهد و به بازماندگان ایشان صبر فراوان عطا کند :(

پ.ن: دوستان، کسی از نحوه فوت ایشون خبر داره؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
سلام

اول از همه اگر خانواده ی محترمشون تاپیک رو میخونن خدمتشون تسلیت عرض میکنم.. شاید آخرین باری که باهم صحبت کردیم 4 یا 5 سال پیش بود .. پسر مودب و با شخصیتی بود و بعدها که انجمنش معروف شد به خودم میگفتم اگر حالا پیام بدم بهشون جواب من و میدن؟ [ که البته یه جورایی با خودم شوخی میکردم ] ...

چیز دیگه ای نمیشه گفت خدا به خانوادش و مخصوصا مادرشون صبر بده ... :(

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
خدا رحمتشون کنه
به خانوادشون هم تسلیت میگم
انشاالله خداوند روحشان را قرین رحمت الهی قرار دهد و به بازماندگان ایشان صبر فراوان عطا کند :(

پ.ن: دوستان، کسی از نحوه فوت ایشون خبر داره؟
تا جای که اطلاع دارم ایست قلبی در خواب بوده ( منبع : یکی از دوستان نزدیک آقای جوشنی )

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
خدا رحمتش کنه
پسر خوبی بود از همون ابتدای فعالیت نودوهشتیا باهم تبادل لینک داشتیم و دوست شدیم
تو کار جدی بود و حرفه ای خیلی هم برای نودوهشتیا زحمت کشید
باورم نمیشه محمد از میان ما رفته واقعا خیلی ناراحت شدم خدا به خانواده اش صبر بده

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
باورم نمیشه محمد فوت شده به حساب دوستای نزدیک بودیم 2 3 ماهی بود ازش خبری نداشتم ..... خیلی پسر گلی بود همیشه تلفنی در ارتباط بودیم از چند سال پیش که یکی از سایت هاشو خریدم و ایده 98ia هنوز پیداه نشده بود اینقدر ادم خوبی بود که قبلش به من می گفت بیا این دامین رو بگیر و این ایده رو بزن جواب می ده که من قبول نمی کردم و اخر خودش زد و البته با وجود محمد این سایت اینقدر رشد کرد

بدجوری حالم گرفته شد خدابیامرزتت محمد جان :(:(:(:(:(

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
محمد عزیز هر روز باهاش صحبت میکردم الان چند روزه این موضوع رو شنیدم هنوزم باورم نمیشه :(:(:(:(:(

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
خدا رحمتشون کنه مرگ مسیری هست که همه باید بریم اما مرگ جوان خیلی سخته خدا به خانوادش صبر بده
قدر لحظاتتون رو بدونین و اون رو برای اذیت و آزار هم صرف نکنید

malek1620

Registered User
لایک‌ها
65
اصلا باورم نمیشه .
من ادمین کافه گلستان هستم و رمان های سایت ایشون رو با ذکر منبع در اپلیکیشن خودمون میزاشتیم . تقریبا بیش از یه ماه پیش کلی از طریق ایمیل با هم مکاتبه کردیم . خیلی محترمانه برخورد میکرد . خدا رو شکر ما هم به در خواست ایشون همه رمان ها رو از اپلیکیشنمون حذف کردیم . و الا حق الناس بر گردنمون می بود . بنده هم به نوبه خود به برادرشون و خانوادشون و طرفداران سایت نودهشتیا تسلیت عرض می کنم .
خدا رحمتش کنه .

بالا