• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ادمین عزیز نودهشتیا از میان ما رفت و به آسمان پر کشید!

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
الان با برادرشون صحبت کردم علت فوت ایست قلبی در خواب بوده که خیلی ناراحت شدم
چند روز پیش پیغام دادم بهش جواب نداد با خودم گفتم مسافرته اما نمیدونستم سفر آخرت رفته:general503:
روحش شاد

Last edited:
  • Like
Reactions: cms

آیدیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
149
ناگهــان بانگی برامد خواجه مرد .:oops::(

یه سایت فروش فیلم داشت ناقلا میخواست فروکنه به کسی الکی میگفت دارم میرم خارج .. ایران نیستم بیاید بخرید !
مارمولک .. o_O

ولی ادم متاسف میشه چرا باید یه جوون که هنوز بسیاری از باقی عمرش مونده ناعافل غزل رو بخونه ؟
دود - استرس - پارازیت - بدبختی - گرونی - طلاق
دارن چه میکنن با این مردم ؟

• Like
Reactions: ap3

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
خداوند رحمتش کنه .

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151

......

ولی ادم متاسف میشه چرا باید یه جوون که هنوز بسیاری از باقی عمرش مونده ناعافل غزل رو بخونه ؟
وقتی از چیزی خبر ندارید زود قضاوت نکنید ما هم روزی میریم این سفر برای همه مون هست
محمد در یه مقطعی واقعا قصد ترک ایران را داشت (فکر میکنم میخواست بره استرالیا) حتی میخواست نودوهشتیا را بفروشه که منصرف شد
همه ما ممکنه تو زندگی تصمیماتی بگیریم که بعد انجام نشه یا نتونیم به اون مسیر برویم ولی صحبت شما در این مورد اصلا درست نبود
خدا رحمتش کنه من که جز خوبی چیزی ازش ندیدم

Last edited:
  • Like

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,287
باورم نمیشه جوون زرنگ و خوشتیپی بود
خدا رحمتش کنه

• Like

قوی سیاه

Registered User
لایک‌ها
96

یه سایت فروش فیلم داشت ناقلا میخواست فروکنه به کسی الکی میگفت دارم میرم خارج .. ایران نیستم بیاید بخرید !
مارمولک .. o_O

سلام ، متاسفم از بکار بردن لفظ مارمولک که شاید در واقع معنای حقه باز رو بیشتر تداعی میکنه ؛ اونم برای جوون خلاق ، مؤدب ، با وجدان و نجیبی که هفت سال بی امان روی اولین و بزرگترین سایت کتابخونه ی مجازیه ایران ، تلاش ، همت و صبوری بی وقفه خرج کرد و با تمومه مشکلات روز و ساعت و دقیقه ای از رسالتش ، سایتش و اهدافش پا پس نکشید و امروز به عینه شاهد هستیم که چندین نویسنده ی پر طرفدار که تو دنیای واقعی چندین و چند کتاب چاپ کردن ، فرزند خلف و بالحق سایت نودهشتیا و خالق همیشه محبوب و مدبرش ، مرحوم محمد جوشنی هستند . در مورد تحصیل در خارج از ایرانم تصمیم راسخ داشتن که بعدها به خاطر دوری از خانواده و دوستان و صد البته مدیریت سایت نود هشتیا تغییر عقیده دادن و تحصیلاتشونو در تهران پی گیری کردند . ایشون دانشجوی ترم آخر مهندسی کامپیوتر بودن و فقط دو تا امتحان تا اخذ فارغ التحصیلی شون باقی مونده بود که متاسفانه و صد افسوس اجل مهلت نداد تا این جوون نازنین و خوش فکر و آینده دار بیش از این شاهکارها در دنیای مجازی و واقعی خلق کنه ؛ بی شک یکی از محبوبترین ادمین های فضای مجازی بود . برای اثبات این محبوبیت سری به سایت نودهشتیا و عزا و ماتم و شوک هزاران هزار کاربرش بزنید تا بفهمید این جوون بیست و شش ساله چقدر محبوب و عزیز دنیای مجازی و واقعی بود .
روحت شاد محمد عزیز ، که روی سایتی که بالغ به نود درصد کاربرانش دخترها و خانومها هستن ، تو نجیب ترین ، پاک ترین ، خوش اخلاق ترین ، وظیفه شناس ترین و دلسوز ترین مدیر بودی و ثانیه ای از موقعیت و موفقیتت سواستفاده و تخطی نکردی .
آسوده بخواب که پایان تلخ تو از تلخ ترین و سوزناک ترین کتابهای سایتتم ، جگر سوز تر بود ؛ آسوده بخواب .

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
سلام و عرض ادب ، خدا بیامرزدشون ، واقعآ ناراحت شدم ، انشالله خداوند به خانوادشون صبر بده .
پ ن : بیرون سوز سرما میاد..! :(

amaa_tama

Registered User
لایک‌ها
96
خدا رحمتشون کنه . انشاالله که برادرشون هزاران سال عمر کنه . مرگ همیشه نزدیکه باید به یاد خدا بود. مرگ جوان ها این روزها آدم رو خیلی خیلی خیلی ناراحت میکنه. حیف شد حال که وقت استفاده از زحمتهاش بود عمرش رو داد به شما ها . لطفا برای این دوست عزیزمون که به رحمت خدا رفته هر کی این تاپیکه میخونه یه صلوات بفرسته .

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
خدا بیامرزتش

http2iran

Registered User
لایک‌ها
1,772
خدابیامرزدتش ،
پ ن : انجمن بسیار زیبا با مطالب کاربرپسند ، یک روز 100 تا پست پشت سر هم فرستادم فرداش من برای همیشه رفتم تو لیست سیاه .

* کدخدا

Registered User
لایک‌ها
626
سرزمین جماعت خواب ، جماعت خواب زده ، ملت چورتی
خدابیامرزدتش ، یک روز ما هم میریم امیدوارم اونروز همه به خوبی ازمون یاد کند .

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
با استرس و فشاری که فضای مجازی به من وارد میکنه فکر نکنم عمرم از ایشون بیشتر بشه.
خدا رحمتشون کنه.انشالله که وضع زندگی مردم بهتر میشه و مرگ تو جوونی کمتر

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
حیف

• Like

teyhoo83

Registered User
لایک‌ها
146
خدا رحمتش کنه.

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

Web_Site

Registered User
لایک‌ها
261
خدا رحمتشون کنه ..
انشاءالله خدا به خانوادشون صبر بده واقعا سخته
----------
دیر یا زود این اتفاق برای هممون خواهد افتاد .. امیدوارم از ما هم به نیکی یاد کنند ..

بالا