• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ادمین عزیز نودهشتیا از میان ما رفت و به آسمان پر کشید!

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
من یخده ترس برم داشت یکی از آشنایان گفت هفته پیش فامیل اونا هم که تازه داماد بوده ایست قلبی کرده

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
.......
روحت شاد محمد عزیز ، که روی سایتی که بالغ به نود درصد کاربرانش دخترها و خانومها هستن ، تو نجیب ترین ، پاک ترین ، خوش اخلاق ترین ، وظیفه شناس ترین و دلسوز ترین مدیر بودی و ثانیه ای از موقعیت و موفقیتت سواستفاده و تخطی نکردی .
آسوده بخواب که پایان تلخ تو از تلخ ترین و سوزناک ترین کتابهای سایتتم ، جگر سوز تر بود ؛ آسوده بخواب .
دوست عزیز خواستم پیغام خصوصی بدم مثل اینکه غیر فعالش کردید
من دیروز ساعتی با برادرشون داشتم رو جیمیل صحبت میکردم که یکدفعه رفتن شماره اون مرحوم رو هم دارم اما خاموشه
اگر شماره برادرشون یا یکی از اعضای خانواده شون رو دارید لطفا پیغام خصوصی ارسال کنید فوریه
ممنون

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
روحش شاد.
امیدوارم قبل از حادثه به حسابهای خودش رسیدگی کرده باشه چیزی که خیلی از ماها از اون غافلیم.و اصلآ به این فکر نمیکنیم که ممکنه یک دقیقه بعد نباشیم.
باز جای شکر داره که برادرشون رو جایگزین داشتن و اطلاعات سایت رو ایشون داشتن برای اداره سایت.
اگه تنها بودن این سایت با این همه قدمت و کاربر نیست میشد.
چیزی که خودم الان ازش غافلم و تنهایی سایتم رو با 100هزار کاربر میچرخونم.
این میتونه یک تلنگر باشه و باید پشتوانه واسه خودمون بگذاریم به کسی که بهش اعتماد داریم اطلاعات و اموزشهای لازم رو بدیم که لااقل اون دنیا حرص نخوریم .
درصدی از درآمد رو هم ماهانه صرف ما کنه اون دنیا لااقل حرس نمیخوریم و برکاتش و آثارش روحمون رو آروم میکنه:)

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232

hossein454545

Registered User
لایک‌ها
142
امروز سرطان یکی از محبوب ترین مغازه دارهای محلمون رو از دنیا برد.خیلی عزیز بود و همه دوستش داشتند.
واقعا نمیدونم دلیل مرگ جوونا چیه؟جوونم نشد میانسال اصلا چه فرقی میکنه.
چرا باید بیماری تو این سنین زیاد و باعث مرگ بشه.حرص و جوش و ترس از خیلی از چیز ها مانند بیکاری داره جوون های ما رو نابود میکنه(من اطرافیان رو میگم)

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
خدا رحمتش کنه

آیدیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
149
یکی از فامیلها رو تو خیابون دیدم ناغافل رد شدم منو صدا زد .. گفت منو نشناختی .. !! پسر عمه ام بود .. بعد از سالها زن و بچه داری بخاطر بیکاری جوری پیر و فرتوط شده بود که رخسارم تیره گشت. باورم نبود این جوون اینقدر شکسته شده باشه یهو !
چه بر سر جوونها داره میاد ؟

اگر که دجله پر از قایق نجات شود ........ پس از خرابی بغداد میرسد مارا
به چاه گور اگر منعکس شود فریاد ........ چه جای داد که بیداد میرسد مارا :(

eskimos91

Registered User
لایک‌ها
148
خدا رحمتشون کنه.
ولی یه نکته ای هم هست
اگر توی منزل بعد از مرگ کسی همه اطلاعات حساب های اینترنتی من رو داشته باشه
چون که متاسفانه اطرافیان من به اینترنت علاقه ندارن!
سایتمم یکی دو ماه بعد از خودم از بین میره!

ضمن اینکه بچه ها مواظب سلامت خودتون باشید
من یه داداش دارم متولد 73 هست و متاسفانه دو سال پیش به دلیل مشکل قلبی مجبور شدیم واسش باتری (ضربان ساز) بذاریم
ان شالا همه جوونا سالم و سلامت باشن

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
خدا رحمتش کنه خیلی پشتکار داشت و زحمت میکشید
نگرانم
نگران همه وب مستر هایی که ورزش نمیکنند
نگران همه وب مسترانی که تغذیه نامناسبی دارند
نگران همه وب مسترایی که شبا بیدارند و روز ها هم بیدار!
نگران همه ی خدمات دهندگان هاستی که همش در حال تحمل استرس های زیاد و مخصوص این نوع خدمات دهی هستند
نگران همه فروشگاه دارانی که 24 ساعته پیگیر و درگیرن
نگران صاحبان فلک زده ی سایت های غیرمجاز فیلم و موزیک که همش از ترس پلیس فتا تا حد ر.... تو شلوارشون بهشون استرس وارد میشه
نگران سلامت قلب و چشم و جسم و روح روان همه فعالین دنیای کسب و کار مجازی ام

دوستان جا داره از امروز برنامه ریزی کنید و نگذارید مشکلاتی مثل رکود و کسادی بازار که خیلی از ماها امروزه درگیرشیم و باهاش دست و پنجه نرم میکنیم شما رو شکست بده
از امروز برای نرمش و ورزش وقت بذارید سخت نگیرید اگه نمیتونید هر روز حد اقل 30 دقیقه پیاده رویه بی وقفه و تند کنید همین نیم ساعت معجزه میکنه
از امروز تنفس عمیق بکشید بنویسید بزنید کنار مانیتور پی سی یا پائین مانیتور لپ تاپتون تا فراموش نکنید
از امروز کلسترول بد و نمک و شکر سفید و استرس که هر 4تا برای قلب مضرن کمتر استفاده کنید
از امروز صابون گلنار و صابون عروس رو ببوسید بذارید کنار!
از امروز تو هر یک ساعت خیره شدن به مانیتور 15 دقیقه به چشمهاتون با نگاه به فاصله دور و محلی ثابت استراحت بدید
از امروز هر دینی که دارید به عبادت مخصوصش بپردازید آرامش روحی زیادی میده
از امروز سعی کنید فیلم چورنو نگاه نکنیدکه هممون میدونیم انتهاش به صابون گلنار ختم میشه فیلم های چورنی که دارید رو کمپلت دیلیت کنید
از امروز غذاهای ساده و سالم و دمنوش های مفید بخورید و بنوشید و برای غذاتون وقت بگذارید خوب بجوید و موقع کار غذا نخورید

به امید سلامتی و شادی و درستکاری برای وب مستر های خوب پی تی و همه ی چند میلیارد مردم کره زمین

http2iran

Registered User
لایک‌ها
1,772
خدا رحمتش کنه خیلی پشتکار داشت و زحمت میکشید
نگرانم
نگران همه وب مستر هایی که ورزش نمیکنند
نگران همه وب مسترانی که تغذیه نامناسبی دارند
نگران همه وب مسترایی که شبا بیدارند و روز ها هم بیدار!
نگران همه ی خدمات دهندگان هاستی که همش در حال تحمل استرس های زیاد و مخصوص این نوع خدمات دهی هستند
نگران همه فروشگاه دارانی که 24 ساعته پیگیر و درگیرن
نگران صاحبان فلک زده ی سایت های غیرمجاز فیلم و موزیک که همش از ترس پلیس فتا تا حد ر.... تو شلوارشون بهشون استرس وارد میشه
نگران سلامت قلب و چشم و جسم و روح روان همه فعالین دنیای کسب و کار مجازی ام

دوستان جا داره از امروز برنامه ریزی کنید و نگذارید مشکلاتی مثل رکود و کسادی بازار که خیلی از ماها امروزه درگیرشیم و باهاش دست و پنجه نرم میکنیم شما رو شکست بده
از امروز برای نرمش و ورزش وقت بذارید سخت نگیرید اگه نمیتونید هر روز حد اقل 30 دقیقه پیاده رویه بی وقفه و تند کنید همین نیم ساعت معجزه میکنه
از امروز تنفس عمیق بکشید بنویسید بزنید کنار مانیتور پی سی یا پائین مانیتور لپ تاپتون تا فراموش نکنید
از امروز کلسترول بد و نمک و شکر سفید و استرس که هر 4تا برای قلب مضرن کمتر استفاده کنید
از امروز صابون گلنار و صابون عروس رو ببوسید بذارید کنار!
از امروز تو هر یک ساعت خیره شدن به مانیتور 15 دقیقه به چشمهاتون با نگاه به فاصله دور و محلی ثابت استراحت بدید
از امروز هر دینی که دارید به عبادت مخصوصش بپردازید آرامش روحی زیادی میده
از امروز سعی کنید فیلم چورنو نگاه نکنیدکه هممون میدونیم انتهاش به صابون گلنار ختم میشه فیلم های چورنی که دارید رو کمپلت دیلیت کنید
از امروز غذاهای ساده و سالم و دمنوش های مفید بخورید و بنوشید و برای غذاتون وقت بگذارید خوب بجوید و موقع کار غذا نخورید

به امید سلامتی و شادی و درستکاری برای وب مستر های خوب پی تی و همه ی چند میلیارد مردم کره زمین
نامرد در این متنت ریز نکاتی مهمی بود تو با این کارت قلب سیستم وبمستری رو نشونه گرفتی :D واقعآ باید فکر به حال دین ، ایمون ، ورزشمون کنیم که زود دیر میشه . :general710:

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
خدا رحمتشون کنه.
ولی یه نکته ای هم هست
اگر توی منزل بعد از مرگ کسی همه اطلاعات حساب های اینترنتی من رو داشته باشه
چون که متاسفانه اطرافیان من به اینترنت علاقه ندارن!
سایتمم یکی دو ماه بعد از خودم از بین میره!

ضمن اینکه بچه ها مواظب سلامت خودتون باشید
من یه داداش دارم متولد 73 هست و متاسفانه دو سال پیش به دلیل مشکل قلبی مجبور شدیم واسش باتری (ضربان ساز) بذاریم
ان شالا همه جوونا سالم و سلامت باشن
خب عزیز من شما یه ولیعهد واسه خودت انتخاب کن از همین بچه های پی تی که فردا حیفه سایتات
برعکس تو من چون از فامیلا هستند عزیزانی که در فکر رخنه به لایه های اسرار ما فکرشو کردمو سیستمی زدم که اگر یه مدت بهش سر نزنم خود به خود کل اطلاعات و کدها و غیره که براش زحمت کشیدم واسه این عزیزان ارسال می کنه

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
وبمستر صبح از خواب بلند میشه صبحانه کاملا مقوی رو می زنه تو رگ(شما بخون نون و پنیر که پر از روغن پالم و هزارتا چیز دیگه هست و چای شیرین که قند هم خود دانید که چه سمیه) حالا تا شب بدون کوچکنرین حرکتی که حتی این رکورد رو موجودی به نام تنبل هم نداره مشغول کار میشه و ناهار و شام هم که معلومه یا برنج مصنوعی یا سیب زمینی اعیونی با کلی دغدغه سگ دو زدن پدر و مادر دانشگاه رو شهریه رو می رسونه و تا 30 و چند سالگی همش از راه دور واسه دخترا سوت بلبلی می زنه و وقتی 30 و چند سالگی زن می گیره باید تا چندین سال دنبال قرض و قوله باشه وقتیم چشمشو وا می کنه می بینه فرشته مرگ تو تلگرام پی ام داده حاضر شو صیح اول وقت خفتت می کنم
اما اینور بچه مایه دار وقتی دلش می گیره یه سفر دور دنیا می کنه این از اوضاع تغذیه عین خیالشم نیست از کجا حسابش پر میشه
do.php

سخن نهایی
زیاد به خودتون فشار نیارین و کم کار کنید و بهینه ورزش کنید بابا به خدا این سایت بیچاره بعد از مطلب گذاشتن هر چی ازش دور باشی و کمتر انگولک کنی بهتر رشد داره
زیاد غصه دنیا رو نخورید
بازم به خانواده این عزیز تسلیت میگم مرگ جوان سخته و اگر جوان هم این جوان باشد که خیلی از دوستان از ادب و شخصیتش گفتند صبر برای خانوادشون و دعا برای شادی روح خودشون

haftir

Registered User
لایک‌ها
470
روحش شاد . هممون یه روز میریم بالاخره دیر یا زود 3>

iranweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
برام جالب بود که فوت یک وبمستر این قدر بازخوردهای متفاوتی داشت و حداقل برخی از ما ها رو به فکر فرو برد!
خدا ایشون رو هم رحمت کنه..
با این وضع سیاست های دولت از سنگ اندازی هایی که می کند، اگر به زودی وضع ما هم این طوری نشه، باید کلامون رو بندازیم هوا!!!

بالا