برگزیده های پرشین تولز

ادیتور کاملا فارسی htmlarea3 برای مویبل تایپ نسخه 3.2

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
خسته نباشی شاهد جان
ادیتور کامل و کار راه اندازی هست
فقط یه مشکل الان که نصبش کردم باهاش برخورد کردم
البته این مشکل رو توی سه چهار تا سایت که ام تی روشون نصب کردم امتحان کردم و همگی همین مشکل رو داشتن

من وقتی مطلبی در قسمت متن نوشته می نویسم و یا عکسی می زارم و ارسال رو می زنم اون پست ارسال می شه ولی هر چیزی که در قسمت متن نوشته قرار دادم ارسال نمی شه و فقط عنوان پست و نوشته اضافی ارسال می شه

هم با فایر فاکس امتحان کردم هم با اکسپلورر

فقط در یک حالت هست که به صورت کامل ارسال می کنه همه چی رو که اونم به صورت تصادفی متوجه شدم
وقتی متن و یا عکسی در قسمت متن نوشته ( Entry Body ) می گذارم و روی لینک " نمایش به صورت کد " در ادیتو کلیک می کنم و بعد ارسال می زنم
این تنها وقتیه که مطالب کامل ارسال می شه

می خواستم ببینم مابقی دوستان هم این اشکال رو دارن و روش حل این مشکل چیه؟

logical

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم این مشکل رو دارم و برای همین هم پاکش کردم البته یک چیز دیگم هست که نمیشه بگی مشکل ولی اگر برای ادامه متن هم بود بهتر بود .

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
آخه اینجوری که نمیشه حداقل یه پیگیری می کردین که دوستانی که این پلاگین رو زحمت کشیدن آماده کردن اشکالات رو متوجه بشن و در صدد رفع بر بیان تا زحماتشون هدر نره

شاهد جان لطفا یه نگاه بکن و برای رفع مشکل راه حل بگو ممنون

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
خسته نباشی شاهد جان
ادیتور کامل و کار راه اندازی هست
فقط یه مشکل الان که نصبش کردم باهاش برخورد کردم
البته این مشکل رو توی سه چهار تا سایت که ام تی روشون نصب کردم امتحان کردم و همگی همین مشکل رو داشتن

من وقتی مطلبی در قسمت متن نوشته می نویسم و یا عکسی می زارم و ارسال رو می زنم اون پست ارسال می شه ولی هر چیزی که در قسمت متن نوشته قرار دادم ارسال نمی شه و فقط عنوان پست و نوشته اضافی ارسال می شه

هم با فایر فاکس امتحان کردم هم با اکسپلورر

فقط در یک حالت هست که به صورت کامل ارسال می کنه همه چی رو که اونم به صورت تصادفی متوجه شدم
وقتی متن و یا عکسی در قسمت متن نوشته ( Entry Body ) می گذارم و روی لینک " نمایش به صورت کد " در ادیتو کلیک می کنم و بعد ارسال می زنم
این تنها وقتیه که مطالب کامل ارسال می شه

می خواستم ببینم مابقی دوستان هم این اشکال رو دارن و روش حل این مشکل چیه؟

بله این مشکل وجود داره...یعنی موقعی که من اینو درست کردم به صورت هک قالب و بعد شاهد پلگینش کرد متوجه شدیم...راستش مشکلیه که خیلی دنبالش گشتم ولی هنوز نشده رفعش کنم...من گفتم هم توی انجمنی که ادیتور رو گذاشتم و هم اینجا که بابا هر کی دانلود میکنه باید مشکلاتش رو بگه...که الان تازه شما اولینش هستی که داری ایون میگی...حالا ببنیم چی میشه!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از ITX :
بله این مشکل وجود داره...یعنی موقعی که من اینو درست کردم به صورت هک قالب و بعد شاهد پلگینش کرد متوجه شدیم...راستش مشکلیه که خیلی دنبالش گشتم ولی هنوز نشده رفعش کنم...من گفتم هم توی انجمنی که ادیتور رو گذاشتم و هم اینجا که بابا هر کی دانلود میکنه باید مشکلاتش رو بگه...که الان تازه شما اولینش هستی که داری ایون میگی...حالا ببنیم چی میشه!
خوب من اينو چند جاي مختلف تست کردم ...
فکر ميکنم itx جان يه جايي از کار ، کدهاي اسکرپت توي صفحه اينتراي خود ام تي با اين قاطي ميشن ! مثلا يه متغير هم نامي وجود داشته باشه ! من هم خيلي بهش ور رفتم ! بايد انگاري بيشتر باهاش ور برم ... :D

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نظر من برای ادیتور با TinyMCE کار کنین بهتره، چون با همه مرورگر ها هم سازگاری داره...

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من برای ادیتور با TinyMCE کار کنین بهتره، چون با همه مرورگر ها هم سازگاری داره...

میدونی میلاد...تینی هم یه خورده سنگینه...این یه اسکریپ براش ریدیف کردن که 70 درصد لود شدنش رو سریع میکنه...رو اون هم دارم کار میکنم...بدبختی اینجاست که صفحات ام تی سی جی ای هستن...اگر پی اچ پی بودن که ادیتور های ترو تمیزی براش میشد ردیف کرد!

خوب من اينو چند جاي مختلف تست کردم ...
فکر ميکنم itx جان يه جايي از کار ، کدهاي اسکرپت توي صفحه اينتراي خود ام تي با اين قاطي ميشن ! مثلا يه متغير هم نامي وجود داشته باشه ! من هم خيلي بهش ور رفتم ! بايد انگاري بيشتر باهاش ور برم ...

آره شاهد جان...صد در صد همینه...برای اینکه من با ورژن قبلیش مشکلی ندارم(ادیتور منظورمه)...این ورژن 3 هست که طریقه باز شدن صفحاتش فرق کرده در ضمن ادیتور 3 هم با ام تی 3.17 ست کرده بودن مشکلی نداشته...برای این 3.2 مشکل داره و اگر بازم فکر کنیم میبینیم که این ام تی 3.2 هستش که کدهای اسکریپتش تغییر کرده وزیاد شده...و مثل اینکه جفتشون با هم تداخل داشته باشن...یه چیز تو این مایه ها!

مشکل اینه که سرم این روزا به شدت شلوغه...وگرنه یه کاریش میکردم! سعی میکنم یه چیزی حاظر کنم!

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
خب اولا اینکه از آی تی ایکس و شاهد و میلاد عزیز ممنون هستم که زحمت کشیدن و این ادیتور رو آماده کردن
بهرحال اگر اون کاری که من گفتم بکنیم می شه از این ادیتور استفاده کرد
یعنی بعد از نوشتن مطلب روی لینک " نمایش به صورت کد "
من حالا با همین روش باهاش سر می کنم تا شما ها یه وقتی بکنین و یه راه حلی پیدا کنین

میلاد جان یه لینک دانلودی چیزی هم بده بریم ببینیم اینی که گفتی چیه

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
تايني رو قبلا خيلي ها براي ام تي آماده کردنش !
اما خوراک ورد پرسه ! با اون اسکريپت اپتيمايزرش ! :D

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
این تاینی پلاگینه؟

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
آره با آژاکس نصب میشه...
میدونی چیه...آدم ادیتوری رو که واسه ورد پرس ردیف کردن رو با این ادیتوری که واسه ام تی با تینی ردیف کردن میبینه...کلی به امتی بازا دری وری میگه!!!!

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از ITX :
ميدوني ميلاد...تيني هم يه خورده سنگينه...اين يه اسکريپ براش ريديف کردن که 70 درصد لود شدنش رو سريع ميکنه...رو اون هم دارم کار ميکنم...بدبختي اينجاست که صفحات ام تي سي جي اي هستن...اگر پي اچ پي بودن که اديتور هاي ترو تميزي براش ميشد رديف کرد!
کجاش سنگینه، کل ادیتور 400 کیلو نمیشه!؟
24.gif

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از میلاد :
کجاش سنگینه، کل ادیتور 400 کیلو نمیشه!؟
24.gif
400 کيلو کمه؟ :blink:
مثکه به جمع مرفهين بي درد پيوستي ميلاد !
من اينجا الان 33.6 هم کانکت نميشم ! :(

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
بالاخره پیشنهاد چیه؟
بابا اینهمه خدای ام تی اینجا مثل نقل و نبات ریخته یک دونه فردین پیدا نمی شه بره همین اشکال پلاگین htmlarea3 رو برطرف کنه؟
خداوکیلی این خوب بودا فقط همین یه مشکل رو داره فعلا

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
اگر حل می شد که خیلی عالی بود
من توی بلک میک فکر کنم بود که اون یکی ادیتور رو شاهد برای دانلود گذاشته در این آدرس
اونم رو البته من نصب نکردم هنوز ولی تا جایی که استفاده کننده ها دربارش حرف زدن فهمیدم همین مشکل رو هم اون داره
حالا منم می خوام بدونم یه ادیتر خوب و به دردبخور که فارسی هم شده باشه و در ضمن اشکال هم نداشته باشه کسی سراغ نداره؟

hamedana

Registered User
لایک‌ها
0
من ماله شاهد و اي تي ايكس رو نصب كردم اما همونه هنوز مشكل دارند

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
من ادیتور پلگینش رو نوشتم...منتها هنوز پابلیش نکردم...مشکل داره هنوز!

بالا