برگزیده های پرشین تولز

ارائه channel در گوگل ادسنس برای وبمسترها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
صحیح....
میشه بفرمائید چقدر وقته با ادسنس آشنا شدید؟
من پستها و تاپیک های دیگه ی شما رو خوندم . شما خودتون اکانت adsense داری . اومدی اینجا خوشمزگی کنی ؟ یا مثلا میخوای منو ضایع کنی ؟
مثلا خیلی توی adsense حرفه ای هستی که تو پروفایلت واسه location نوشتی Google Adsense ؟
پست دادنت واسه اینه که اعلام کنی اطلاعاتت خیلی زیاده ؟ به همه پیغام خصوصی بده و اینو بگو . شاید اینجوری عقده هات خالی بشه .
به شما ربطی نداره که من چند ساله با adsense آشنا شدم و کار میکنم . سوال دیگه ای داری هم اینجا نپرس . برو جای دیگه خوشمزگی کن شاید بهت یه پولی هم دادن .
از دوستان دیگه که خودشون رو خدای adsense میدونن هم تقاضا میشه شخصیت خودشونو اینجا خراب نکنن . چون آخرش ضایع میشن و آبرویی که تو این چند سال داشتن به باد میره .
اگر کسی انتقادی داره یا مشکل شخصی داره لطفا توی پیغام خصوصی مطرح کنه و فضای فروم رو خراب نکنه . بعضی ها چند ساله که عضو فروم های مختلف هستند و تعداد پستهای بالایی هم دارن اما هنوز اینو متوجه نمیشن .

نتیجه اخلاقی : با هم سن خودتون شوخی کنید ( گرچه لحن نوشتن این یارو شوخی نبود )

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
قضیه داره پیچیده میشه :)
دوستان اصلا چرا با هم دعوا میکنید. یا تیکه میندازید اگه میخواید هم دیگه رو از اشتباه دربیارید! موثر تر اینه که این کارو محترمانه انجام بدین :) :rolleyes:

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اصلا چرا با هم دعوا میکنید. یا تیکه میندازید اگه میخواید هم دیگه رو از اشتباه دربیارید! موثر تر اینه که این کارو محترمانه انجام بدین :) :rolleyes:
اخه امیر جان، شما بگو یه نفر که خودش اکانت adsense داره واسه چی میاد با این لحن مسخره سوال میکنه ؟ کلی هم یارو ادعاش میشه و توی پست های دیگه میگه که به قول خودش اینکارست و مویی تو اینکار سفید کرده و ... .
این همون قضیه ای هست که تو chat هم در موردش حرف زدیم ( با شما و خیلی از دوستان دیگه ی pt ) و معلوم هم نیست چرا افراد سعی دارن مثلا بقیه رو ضایع کنن یا اطلاعات خودشون رو به رخ بکشن و همه رو هم رقیب میبینن و دنبال دشمن میگردن که باهاش دعوا کنن !
مدیران فروم هم هیچ برخوردی با این افراد ندارن و به دلایلی مثل قدیمی بودن فرد مورد نظر یا تعداد پستهایی که داره احتمالا افرادی مثل من رو از فروم اخراج میکنن .
به هر حال من که فکر نمیکنم تا چند سال دیگه فرهنگ بسیاری از مردم ما از این بهتر بشه .
اینجا همه دوست دارن کل کل کنن و دعوا راه بندازن . نمیدونم اینکارو میکنن که حوصلشون سر نره یا از نظر شخصیتی مشکل دارن . امیدوارم این بحث مسخره بیشتر از این کش پیدا نکنه و اینجور افراد پستهای بیخودی نزنن تا ما هم بتونیم به بحث اصلی برسیم و به وبمسترها channel بدیم .

با تشکر
محسن میرزایی

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
اخه امیر جان، شما بگو یه نفر که خودش اکانت adsense داره واسه چی میاد با این لحن مسخره سوال میکنه ؟ کلی هم یارو ادعاش میشه و توی پست های دیگه میگه که به قول خودش اینکارست و مویی تو اینکار سفید کرده و ... .
این همون قضیه ای هست که تو chat هم در موردش حرف زدیم ( با شما و خیلی از دوستان دیگه ی pt ) و معلوم هم نیست چرا افراد سعی دارن مثلا بقیه رو ضایع کنن یا اطلاعات خودشون رو به رخ بکشن و همه رو هم رقیب میبینن و دنبال دشمن میگردن که باهاش دعوا کنن !
مدیران فروم هم هیچ برخوردی با این افراد ندارن و به دلایلی مثل قدیمی بودن فرد مورد نظر یا تعداد پستهایی که داره احتمالا افرادی مثل من رو از فروم اخراج میکنن .
به هر حال من که فکر نمیکنم تا چند سال دیگه فرهنگ بسیاری از مردم ما از این بهتر بشه .
اینجا همه دوست دارن کل کل کنن و دعوا راه بندازن . نمیدونم اینکارو میکنن که حوصلشون سر نره یا از نظر شخصیتی مشکل دارن . امیدوارم این بحث مسخره بیشتر از این کش پیدا نکنه و اینجور افراد پستهای بیخودی نزنن تا ما هم بتونیم به بحث اصلی برسیم و به وبمسترها channel بدیم .

با تشکر
محسن میرزایی
خوبه. کارت حالا حالا ها مونده تا بخای چنل بدی به کسی.

ضمنن، سن شما رو 16-17 ساله تخمین میزنم.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538

سلام کاشان وب عزیز. شما اگه خیلی عادی میامدین میگفتین که این کار امکان نداره و اکانت بن میشه و ... پذیرفتنی تر بود :)
به هر حال الان موضوع مورد اشاره شما اثر گذاری خودشو از دست داد چون کدورت به وجود اومد.
از توجه شما ممنون :)

راستی لطفا بیشتر توضیح بده که چرا اکانت باید بسته بشه؟ مگه تعدد چنل توی گوگل جرمه؟ یا اگه کلیک اینولید زیاد بشه اتفاق بدی میوفته؟

موفق باشید

wooow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا کسی هست بما چنل بده؟ بازدید ایرانی زیر 10% دارم و روزی تقزیبا 1000 ای پی

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

الان به اون نتیجه ای که میخواستی رسیدی ؟ حالا بشین واسه خودت هر چقدر خواستی تخمین بزن . اصلا شما خدای گوگل .
از دوستان هم هر کس خواست بره از ایشون channel بگیره که خیلی کارش درسته و کمک کنه که ایشون بتونه کاسبی کنه و تو مطلب اینو اون پست نده و خوشمزگی نکنه .

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام کاشان وب عزیز. شما اگه خیلی عادی میامدین میگفتین که این کار امکان نداره و اکانت بن میشه و ... پذیرفتنی تر بود :)
به هر حال الان موضوع مورد اشاره شما اثر گذاری خودشو از دست داد چون کدورت به وجود اومد.
از توجه شما ممنون :)

راستی لطفا بیشتر توضیح بده که چرا اکانت باید بسته بشه؟ مگه تعدد چنل توی گوگل جرمه؟ یا اگه کلیک اینولید زیاد بشه اتفاق بدی میوفته؟

موفق باشید
حرفش این چیزا نبود . فقط میخواست بگه خیلی حالیشه . ما هم اعتراف کردیم که این آقا خدای گوگل هستن . فکر کنم عقده هاش خالی شده باشه . امیدوارم دیگه مزاحمت ایجاد نکنه تا ما هم بتونیم به کارمون برسیم .
تعداد channel هم جرم نیست اما کلیکهای invalid مشکل ایجاد میکنه که برای اون برنامه خاصی داریم .

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا کسی هست بما چنل بده؟ بازدید ایرانی زیر 10% دارم و روزی تقزیبا 1000 ای پی
وبلاگ شما رو قبلا دیدم و براتون دیروز ایمیل زده بودم و توضیحات کامل داده بودم . ایمیل به دستتون نرسید ؟

بازدید تا 20 یا 30 درصد از ایران هم واسه ما ایراد نداره . برای این قضیه برنامه خاصی داریم .

این یارو kashanweb هم اومده اینجا کاسبی . میتونی ازش channel بگیری . کمک کردن به اینجور آدما هم خیلی ثواب داره .

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543

هيچ تاپيكي تابحال نديدم كه كسي بياد يه خدمتي بكنه و بقيه سعي در ......... ايشان نكنند :(

"......." يعني دقيقآ مطمئن نشدم كه چه چيزي بنويسم :blink:

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام
مرسی که جواب دادید
من اگه همه قسمتها رو اینگلیش کنم و دیگه فارسی نویسم نمیشه کاری کرد یا از دیگر تبلیغ دهندها استفاده کرد.مرسی

KeywordCountry

Registered User
لایک‌ها
0
یکی از نکات جالب پی تی اینه که بجه ها برای اینکه خوصلشون سر نره با هم درگیر می شن :دی
اقا من تاییدیه گرفتم؟

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
آقا منم میخوام ، میل دادم بهت اما اصلا نوفهمم !!

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام

تاپیک بدی نیست و زمینه یکمک به خیلی از دوستان رو فراهم میکنه.

اما جناب kashanweb عزیز . اینکه ایشون چند سالشون هست یا چند سال سابقه دارند هیچ ربطی به اصل قضیه نداره ، پس نوع برخورد از پیش میتونست امکان چنین عکس العملی از جانب اشون رو به همراه داشته باشه.

از طرف دیگه ، آقای میرزایی .. پاسخ درست به انتقاد ، نشونه ی صداقت و دقت شماست.
و جواب کلوخ رو با سنگ نمی دن!
کاشان وب هم از کاربران قدیمی و خوش سابقه هستند.

ایراد کاشان وب عزیز هم اگه درست مطرح میشد درست بود . اکانت عمومی ، حتی اگه شما مشتری قدیمی و خوش سابقه ی گوگل باشید، همیشه همراه با ریسک هست. حتی اگه کلیک های اینولید و ویزیتور ایران فیلتر بشند.

این امکان فقط برای دارندگان اکانت پریمیوم فراهم هست که مسئولیت هر چنل به عهده ی همون چنل باشه.

به هر صورت کار خوبی شروع کردید و با اطلاع رسانی دقیق به کسانی که از شما چنل میگیرند ، جلوی خطاهای احتمالی اونها رو بگیرید تا به ضرر خودشون و شما تموم نشه ..

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مرسی که جواب دادید
من اگه همه قسمتها رو اینگلیش کنم و دیگه فارسی نویسم نمیشه کاری کرد یا از دیگر تبلیغ دهندها استفاده کرد.مرسی
سلام،
به نظرم بهتره سایت دیگه ای بزنی . این سایت بیشترش بازدید ایرانیه و با عوض کردن زبان سایت هم زمان زیادی میبره تا درصد بازدید ایرانی کم بشه . با این درصد پایین بازدیدهای خارجی هم پول زیادی درنمیاری .
اگه خواستی سایت دیگه ای بزنی برام ایمیل بزن تا اگه کمکی از دستم برمیاد برات انجام بدم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا