برگزیده های پرشین تولز

ارائه channel در گوگل ادسنس برای وبمسترها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از نکات جالب پی تی اینه که بجه ها برای اینکه خوصلشون سر نره با هم درگیر می شن :دی
اقا من تاییدیه گرفتم؟
اگه منظورت تاییدیه واسه اون کد هست : آره . اینطرف verify شد .

wooow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم پیغام زدم.چک کن پیلیز

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

تاپیک بدی نیست و زمینه یکمک به خیلی از دوستان رو فراهم میکنه.

اما جناب kashanweb عزیز . اینکه ایشون چند سالشون هست یا چند سال سابقه دارند هیچ ربطی به اصل قضیه نداره ، پس نوع برخورد از پیش میتونست امکان چنین عکس العملی از جانب اشون رو به همراه داشته باشه.

از طرف دیگه ، آقای میرزایی .. پاسخ درست به انتقاد ، نشونه ی صداقت و دقت شماست.
و جواب کلوخ رو با سنگ نمی دن!
کاشان وب هم از کاربران قدیمی و خوش سابقه هستند.

ایراد کاشان وب عزیز هم اگه درست مطرح میشد درست بود . اکانت عمومی ، حتی اگه شما مشتری قدیمی و خوش سابقه ی گوگل باشید، همیشه همراه با ریسک هست. حتی اگه کلیک های اینولید و ویزیتور ایران فیلتر بشند.

این امکان فقط برای دارندگان اکانت پریمیوم فراهم هست که مسئولیت هر چنل به عهده ی همون چنل باشه.

به هر صورت کار خوبی شروع کردید و با اطلاع رسانی دقیق به کسانی که از شما چنل میگیرند ، جلوی خطاهای احتمالی اونها رو بگیرید تا به ضرر خودشون و شما تموم نشه ..
سلام،
شما درست میگی . ریسک کار بالاست . ما سعی کردیم روشها و برنامه هایی رو استفاده کنیم که درصد کلیک های اشتباه رو پایین بیاریم و بازدید ایرانی رو هم به کمترین حد برسونیم و امیدوارم اینکارمون نتیجه بده .
از channel ها هم درصد کم میگیریم و یا نمیگیریم . چون هدف اصلیمون ایجاد یک گروه وبمستری قوی هست و سایتی رو ایجاد کردیم برای این گروه و تمام وبمسترهایی که درخواست channel داده بودن رو اونجا عضو کردیم تا ضمن آموزش وبمسترها برای adsense و سیستم های دیگر تبلیغاتی این زمینه هم ایجاد بشه که وبمسترها بتونن بیشتر با هم در ارتباط باشن و همکاریشون فقط به سیستم های تبلیغاتی و تبادل لینک محدود نشه و بتونیم با همکاری وبمسترها و برنامه نویس های گروه ضمن توسعه ی سایتهای عضو ، به اجرایی شدن ایده ها و پروژه های اعضای گروه کمک کنیم .
انشالا در آینده ی نزدیک اکانت premium هم میگیریم تا خیال خودمون و وبمسترها رو راحت کنیم .

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
آقا قربونت مال مارو بذار تو اولویت :D

KeywordCountry

Registered User
لایک‌ها
0
اقا اون کد من یادت نره
که زودتر همکاری را شروع کنیم

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام

تاپیک بدی نیست و زمینه یکمک به خیلی از دوستان رو فراهم میکنه.

اما جناب kashanweb عزیز . اینکه ایشون چند سالشون هست یا چند سال سابقه دارند هیچ ربطی به اصل قضیه نداره ، پس نوع برخورد از پیش میتونست امکان چنین عکس العملی از جانب اشون رو به همراه داشته باشه.

از طرف دیگه ، آقای میرزایی .. پاسخ درست به انتقاد ، نشونه ی صداقت و دقت شماست.
و جواب کلوخ رو با سنگ نمی دن!
کاشان وب هم از کاربران قدیمی و خوش سابقه هستند.

ایراد کاشان وب عزیز هم اگه درست مطرح میشد درست بود . اکانت عمومی ، حتی اگه شما مشتری قدیمی و خوش سابقه ی گوگل باشید، همیشه همراه با ریسک هست. حتی اگه کلیک های اینولید و ویزیتور ایران فیلتر بشند.

این امکان فقط برای دارندگان اکانت پریمیوم فراهم هست که مسئولیت هر چنل به عهده ی همون چنل باشه.

به هر صورت کار خوبی شروع کردید و با اطلاع رسانی دقیق به کسانی که از شما چنل میگیرند ، جلوی خطاهای احتمالی اونها رو بگیرید تا به ضرر خودشون و شما تموم نشه ..
دوست من!
من نه دنبال این هستم که خودم رو مطرح کنم، نه چنل ادسنس میدم، نه نیازی به این کار دارم. من مطمئن هستم که هر کسی که حداقل تابحال 2-3 تا اکانت سوزونده باشه، به خوبی با ابعاد این کار (غیر ممکن) آشنا هست! حال کسیه آمده اینج وا ادعا میکند برای چنل گوگل، با این درصد ریسک بسیار بسیار بالا و سود کمه خودش و کلی برنامه های ایده آلیستی برای کمک به وب مستر که مطمئنیم وقتی وارد کار بشود هیچکدامشان را نمی تواند اجرا کند (نه که نخواهد، نمی تواند!). ما باید الکی تشویقش کنیم؟ به نظرتان راهش درست است و نتیجه ای جز ضرر برای هر دو طرف خواهد داشت؟

من آمدم توی این تاپیک، فقط سئوال کردم چند وقت است ادسنس کار میکنید. صاحب تاپیک انواع اقسام اتهامات و تهمت ها رو به بنده مرحمت فرمودند. نه اینکه قادر به پاسخگویی نباشم، صاحب تاپیک را لایق نمی بینم هم کلام شوم. اگر فکر می کنید این راهش است، ادامه دهید.

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من!
من نه دنبال این هستم که خودم رو مطرح کنم، نه چنل ادسنس میدم، نه نیازی به این کار دارم. من مطمئن هستم که هر کسی که حداقل تابحال 2-3 تا اکانت سوزونده باشه، به خوبی با ابعاد این کار (غیر ممکن) آشنا هست! حال کسیه آمده اینج وا ادعا میکند برای چنل گوگل، با این درصد ریسک بسیار بسیار بالا و سود کمه خودش و کلی برنامه های ایده آلیستی برای کمک به وب مستر که مطمئنیم وقتی وارد کار بشود هیچکدامشان را نمی تواند اجرا کند (نه که نخواهد، نمی تواند!). ما باید الکی تشویقش کنیم؟ به نظرتان راهش درست است و نتیجه ای جز ضرر برای هر دو طرف خواهد داشت؟

من آمدم توی این تاپیک، فقط سئوال کردم چند وقت است ادسنس کار میکنید. صاحب تاپیک انواع اقسام اتهامات و تهمت ها رو به بنده مرحمت فرمودند. نه اینکه قادر به پاسخگویی نباشم، صاحب تاپیک را لایق نمی بینم هم کلام شوم. اگر فکر می کنید این راهش است، ادامه دهید.
اینکه من میتونم اینکارو انجام بدم یا نه فقط نیاز به کمی صبر داره تا به همه ثابت بشه . از کجا میدونی که تا حالا اکانتهای من بسته نشده ؟ مثلا فکر کردی من درصد ریسک رو نمیدونم ؟ اینکه تو نمیتونی اینکارها رو انجام بدی دلیل نمیشه بقیه هم نتونن .
توی تاپیک هم درست سوال نکردی . من همین سوالها رو توی chat یا ایمیل به بیشتر بچه ها جواب دادم . چون با لحن درست و به دور از غرض ورزی سوال پرسیدن .
نوشتی منو هم لایق نمیبینی ! به نظر میاد زیاد خودتو آدم حساب کردی !! حالا چرا اینقدر ادعا هستی رو نمیدونم ! چون 3 ساله تو pt عضو هستی و خودتو قدیمی میدونی و احتمالا هر کی زودتر عضو بشه آدم تره ؟! چون تعداد پستهات داره میرسه به 500 تا و حتی یکیشون ارزش خوندن نداره ؟ یا چون 2 - 3 ساله adsense کار کردی و هنوز مثل قدیم خنگی و از adsense چیزی حالیت نمیشه ؟ شاید هم هنوز دنبال جایی هستی که عقده هاتو خالی کنی .
لطفا خودتو بیشتر از این ضایع نکن و برو همون پستهای بی محتوا و مسخره ی خودتو توی تاپیک های دیگه ادامه بده یا توی دنیای تخیلی خودت با adsense سرگرم باش و خودتو خدای adsense حساب کن .

----------------------------
مدیر forum هم اگه خواست منو اخراج کنه لطفا قبلش از این یارو kashanweb یه تست بگیره تا مشخص بشه که خنگ و دیگر کلماتی که بکار بردم توهین نبوده .

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
انشالا در آینده ی نزدیک اکانت premium هم میگیریم تا خیال خودمون و وبمسترها رو راحت کنیم .
اگر به هزار سايت هم چنل بدي پرايميوم نمي شي
پرايميوم يعني با يك سايت كلي بازديد داشته باشه نه اينكه تو هزار تا سايد كد بزاري و بگي حالا كه بازديد اينقدر بالاست پس ...

ولي من روي وب سايتي كار ميكنم كه به زودي پرايميوم ميشه ...
به كسي هم چنل نميدم
چون در اكانت پرايميوم هم اگر يك چنل تخلف كنه كل اكانت بسته ميشه (البته چون پرايميوم هستي ممكنه بار اول بهت اخطار بدن)

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
حدودا چند تا بازدید میخواد تا بشه پریمیوم ؟

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر به هزار سايت هم چنل بدي پرايميوم نمي شي
پرايميوم يعني با يك سايت كلي بازديد داشته باشه نه اينكه تو هزار تا سايد كد بزاري و بگي حالا كه بازديد اينقدر بالاست پس ...

ولي من روي وب سايتي كار ميكنم كه به زودي پرايميوم ميشه ...
به كسي هم چنل نميدم
چون در اكانت پرايميوم هم اگر يك چنل تخلف كنه كل اكانت بسته ميشه (البته چون پرايميوم هستي ممكنه بار اول بهت اخطار بدن)
این نوشته ی من بوده که شما هم نقل قول کردین :
" انشالا در آینده ی نزدیک اکانت premium هم میگیریم تا خیال خودمون و وبمسترها رو راحت کنیم ."

شما از این جمله برداشتتون این بوده که من قراره به 1000 تا سایت channel بدم و از طریق اونا بازدید ببرم بالا و بعد به اکانت premium برسم ؟
اگه قرار بود همچین کاری بکنم جمله رو جور دیگه مینوشتم . به اندازه کافی سایتهای پربیننده دارم و روی سایتهای خودم حساب میکنم .

الان هم گوگل مثل قدیم اونقدر سخت گیر نیست . شما اگه تخلف داشته باشی بهت اخطار میده که فلان لینک یا channel رو پاک کن و اگر اینکار رو بکنی اکانت بسته نمیشه . البته به میزان تخلف هم بستگی داره .

امیدوارم شما هم بتونید اکانت premium بگیری ( البته بعد از ما :D )

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
یا علی !
آقا این چنل ما چی شد ، گشنمونه !!!؟
اصلا میشه یا نه !؟

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
به دو طرف می گم، این نیز بگذرد. عمر نیز بگذرد!!!

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
آقایون این کار امکان پذیر است چرا خودتون رو اینقدر زحمت می دید ؟

منم از سه سال پیش با ادسنس کار می کردم . دورانی هم با گروه آپادانا بودم .طرف اینقدر پول گیرش اومد که گذاشت رفت آمریکا و دگه برنگشت و کارو ادامه نداد .
این کار امکان پذیر است . لازمش اینه که کسی که کارو شروع می کنه کاملا با قوانین گوگل آشنا باشه و برخوردش با اعضا بسیار سختگیرانه باشه و براحتی از خطاهای اونا نگذره.

دوما کسایی که می خوان چنل بگیرن نباید با این هدف ( درآوردن پول از این را) سایتی یزند یا سایتشونو بطور کل تغییر بدند چون مطمئن باشند خیلی زود نا امید می شن.( تجربه خودم) چون توی اینکار اگر قصد خلاف نداشته باشه در اولای کار درآمدی نداری و تنها با علاقه شما به موضوع مورد کار ممکن هست به کارتون ادامه بدید و متوقف نشید.

سوما کلا گرفتن آدرس خارجی و یا نقد کردن چک ها اینقدر برام من دردسر ایجاد کرد ( حتی با اینکه فامیلم آمریکاست )
که کلا قید ادسنس رو زده بودم . حالا یک بنده خدایی آمده اینکارو رو بعهده گرفته . همه باید تشویقش کنیم و بهش
خدا قوت بگیم و اونو راهنمایی کنیم تا توی اینکار ب مشکل بر نخوره .
البته احتمال بوجود آمدن مشکل هم خیلی زیاده ولی با تفکر خوب می شه ازش پیشگیری رد. ادسنس هم اونقدرها سختگیر نیست. مخصوصا اگر تعداد کلیکات آنقدر ا نامعقول نباشه یا توسط یک نفر انجام نشه.
من دلیلی نمی بینم که ریسک اینکارو مثلا از خرید سهام در بورس بالاتر بدونیم. توی هر کاری هم ریسک هست و هم سود. مهم جمع کردن حواس هست.

و چهارما : باید چد روز صبر کیم تا کد ادسنس رو بدی به ما . برای من یک هفته هست حسابمو ساختی ولی کد ادسنس ندادی فقط یک کد آنالیز گوگل بود. ( البته گفتم سایتم هنوز آزمایشیست و کاربراش کم)

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بر اساس مواردی که تو این مدت اتفاق افتاده ، خیالتون راحت باشه !
اگه صاحب اکانت خلافی نکنه ، به خاطر خلاف چنلها هیچ مشکلی براش پیش نمیاد. در کل برخورد گوگل با دارندگان اکانت پریمیوم تفاوت داره ..

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
بر اساس مواردی که تو این مدت اتفاق افتاده ، خیالتون راحت باشه !
اگه صاحب اکانت خلافی نکنه ، به خاطر خلاف چنلها هیچ مشکلی براش پیش نمیاد. در کل برخورد گوگل با دارندگان اکانت پریمیوم تفاوت داره ..
عزيز از نظر گوگل صاحب اكانت و صاحب همه چنل ها همش يك نفر و اينكه پانصد نفر بريزن سر يك اكانت تو گوگل معنايي نداره
پس وقتي يك چنل تخلف كنه گوگل صاحب اكانت رو مجازات ميكنه - نه اينكه بگه آهان اين چنل مال حسن قلي بود ، پس غضنفر جان ديگه به حسن قلي چنل نده ...

نه خير !

البته خوب اكانت هاي پرايميوم كم پيش مياد بسته بشن و معمولا دفعه اول اخطار ميگيرن

البته من نميدونم چرا همه دارن از پرايميوم حرف ميزنن چون اين براي شما يك رويا بيش نيست و شما نميتونيد با اين چيز ها بهش برسيد

براي پرايميوم شدن بايد براي مدت طولاني براي يك وب سايت سي ميليون بازديد ماهيانه جور كنيد كه سايت هاي اينگونه در جهان كم اند (منظورم اونهايي كه اين بازديد رو دارن و از آدسنز استفاده ميكنن - چون هر كس چنين بازديد داشته باشه ميره از سايت آدورتيزينگ دات كام تبليغ ميگيره كه به ازاي بازديد پول ميده و اينجوري در آمدش از آدسنز خيلي بيشتر ميشه ...)

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
فكنم بحث داره خارج از موضوع تاپيك ميشه
وهركي هم درمورد قوانين وچم وخم گوگل ادسنس ميخواد بره توي تاپيك مربوطش كه اونجا صحبت كنه

---------------------------------------------------------------
راستي اقا مال ما فراموش نشه فكنم فردا يكهفته ميشه اون كد امار

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
آقا پس چی شد ؟
حداقل بگو میشه یا نمیشه تا خیالم راحت باشه!

karimicae

Registered User
لایک‌ها
0
فكنم بحث داره خارج از موضوع تاپيك ميشه
وهركي هم درمورد قوانين وچم وخم گوگل ادسنس ميخواد بره توي تاپيك مربوطش كه اونجا صحبت كنه

میشه بگین تاپیک مربوطش کجاس؟ من که هر چی گشتم نبود؟:blush:
اگه میشه یکی قوانین گوگل ادسنس رو کامل توضیح بده plzzzzzzzzzzzzz

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا