برگزیده های پرشین تولز

از بین رفتن رنگ بدنه در آیفون 5 !!

mego

Registered User
لایک‌ها
255

به نظر میرسد که این به یک روال در نسل های متعدد آیفون شده است که هر آیفون علاوه بر تغییرات مشکلاتی رانیز با خود دارند و کاربرانی که با خوشحالی به خرید آن ها میروند با این مشکلات مواجه میشوند
آیفون 4 با مشکل آنتن دهی و 4اس با مشکل باتری و اکنون آیفون 5 با مشکل در بدنه

بله بسیاری از کاربران به خصوص افرادی که آیفون به رنگ مشکی آن را تهیه کردن گزارش هایی از فرو رفتگی و رنگ رفتگی در امتداد لبه های نوار آلومنیمی در نسخه ی Black/slate داده اند این گزارش توسط افرادی که رنگ سفید را خریداری کرده اند کمتر بوده شاید بدلیل محبوبیت رنگ مشکی

obrian

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان می خواستم ببینم اپ استور ژاپن هم iphone 5 اومده قیمت لاکش چنده .بعد ما اونجا آشنا داریم میتونه برام پست بکنه (بخاطر تحریمها گفتم یعنی با وجود این می تونه برام پست بکنه یا راهش مسدود شده)

arm4n

Registered User
لایک‌ها
20
همون تیکه پلاستیک رو میگی دیگه؟؟

پ.ن: میتونستی این رو با یوزر اصلیت بگی. فقط عضو شدی همین یه پست رو بدی!

به چه چیزایی فک می کنی
من تازه با این انجمن آشنا شدم

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
بچه ها درسته این خبر اگه واقعی باشه اون انتظاری که از جنس بدنه و کیفیتساخت اپل داشتیم زیر سئوال میره ولی مطمئنن یه دلیلی ....حالا چی من نمی دونم یه سری دید یهر چی بلا سرش میگه یه حکمتی داره اینم احتمالا یه حکمتی داره

چه میدونم شاید جنس بدنه قبلی قابل بازیافت نبوده برای محیط زیست ضرر داشته و این جنس الودکی خطر کمتری داره انتی باکتریال هست (شاکی نشید ها مثلا گفتم )

ولی مهم ترین چیز اینه که با دلار خدا تومن بهتره همین جوری ایراد بگیریم که دلمون خدایی نکرده خدایی نکرده چشم میمون چیتوز کور ایفون 5 نخواد

زنده باد نکسوز
فقط دعا دعا میکنم نکسوز جدید رو یا مترولا بزنه یا ایسوس دیگه سامسونگ کوفتی نزنه

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
عجب داستانی شد مهرداد !!!! همین 2 ساعت پیش 4Sامو دادم رفت !!!!! اگه اینطوری باشه باید دوباره برم سراغ 4S !!!! :blink:

علیییییی! چرا دادیش رفت مرد؟؟:blink:

بچه ها درسته این خبر اگه واقعی باشه اون انتظاری که از جنس بدنه و کیفیتساخت اپل داشتیم زیر سئوال میره ولی مطمئنن یه دلیلی ....حالا چی من نمی دونم یه سری دید یهر چی بلا سرش میگه یه حکمتی داره اینم احتمالا یه حکمتی داره

چه میدونم شاید جنس بدنه قبلی قابل بازیافت نبوده برای محیط زیست ضرر داشته و این جنس الودکی خطر کمتری داره انتی باکتریال هست (شاکی نشید ها مثلا گفتم )

ولی مهم ترین چیز اینه که با دلار خدا تومن بهتره همین جوری ایراد بگیریم که دلمون خدایی نکرده خدایی نکرده چشم میمون چیتوز کور ایفون 5 نخواد

زنده باد نکسوز
فقط دعا دعا میکنم نکسوز جدید رو یا مترولا بزنه یا ایسوس دیگه سامسونگ کوفتی نزنه

یاشار جان ، اپل همیشه با دادن هر نسل از آیفونهاش ، هم با یه سری چیزها طرفدارهاش رو خوشحال میکرده ، و هم با یه سری چیزهای دیگه نا امید. همیشه این اپل .... یه کاری میکرده که به آیفون بشه یه خرده ای گرفت ، ولی خوب اول و آخرش انقدر خوبیهاش به همه میچسبید که دیگه کسی به بدی ها و نا امیدیهاش فکر نمیکرد. ولی ایندفعه دیگه من نمیدونم واقعاً کدوم یکی از مواردی که ارایه داده باید کسی رو خوشحال کنه. صفحه عجیب غریب دراز با اسپکت ریچیو عجیب غریب؟ سوکت 3.5 میلیمتری ته گوشی؟ LTE??? ....

دیگه وقتی انقدر محصول جدیدش صدای طرفدارای اپل رو در اورده ، یه چنین چیزی دیگه به نظر من حکمتی نداره ، مشاهده یک چنین چیزی از اپل کاملاً غیر قابل قبوله.

اگه میبینین htc one s این مشکل رو داره ولی زیاد کسی بهش توجه نمیکنه ، به این دلیله که از تولید سری سنسیشن به بعد دیگه ندیدیم htc گوشی بدون مشکل ایجاد کنه (گرچه گوشیهاش رو هنوز هم خیلی دوست دارم) ، وقتی هم که اعتبار یه کمپانی انقدر خراب بشه ، دیگه کسی روش به اونصورت حساب باز نمیکنه. ولی مشاهده ی چنین چیزی از محصول اپل ، کمپانیی که واقعاً مغروره و واقعاً هم خیلی خوب کار کرده تو این چند سال ، ضربه ی نه چندان آرومی به اعتبار این شرکت میزنه.

Last edited:

mmft

Registered User
لایک‌ها
58
جالبه همه دارن راجع به چیزی که هنوز اثبات نشده و در حد حدس و گمان هست نظریه پردازی میکنن. راجع به همه محصولات اپل همیشه اینطور حرفها درمیومده و داستانها گفته میشده ولی بعد از اومدنش توی بازار فراموش میشدن اون حرفها. شما 4s رو هم بگیری با سوزن خراش بدی توی ذوق میزنه چون جنسش بدتر از 5 هست. هرگوشی بدین دستم من میتونم با سوزن خراشش بدم. امتحانش مجانیه. این شایعات برای بازار داغ کنی اپل هست عین فنر همه رو جمع میکنن و بعدش یهو با اثبات مهم نبودن نقد فنرها آزاد میشه برای خرید و اپل جهش میکنه
صبر کنین حالا حالاها

mentiroso

Registered User
لایک‌ها
57
شرط میبندم 3.4 ماه دیگه شرکت اپل iphone 5s رو میده بیرون با بدنه ای مشابه 4s ..از اپل بعید بود...

bneshaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا جاي خالي استيو احساس ميشه,شديداً

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
کلا بدنه آلمینیومی مزخرفه حالا رنگش هم نمیرفت چون آلمینیوم تو پر نیست با یه ضربه کوچک قر میشهکه حال آدم رو میگیره
واقعا 3gs و 4 از نظر بدنه شاهکار بودن مخصوصا 4 که از نظر زیبایی و استقامت عالی بود
ولی این منو یاده آیفون 2 انداخت یعنی به نظرم اپل تو آیفون 5 عقبگرد کرده به نظرم
البته باز هم باید بیاد و آدم از نزدیک ببینه

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
استیو کجایی! :eek:

hassan.m

Registered User
لایک‌ها
984
چقدر بد.!! از اپل بعید بود.!!
این تیم کوک، تن عمو استیو رو تو قبر میلرزونه با این شاهکارش.!

soheildvb

Registered User
لایک‌ها
85
چاییدن بابا .
اکسپریا مینی 200 تومنیم اینطور نمیشه که الان ایفوننننننننننننننننننن 555555555 شده .

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
خیلی جالبه که دوستان انقدر سریع باور می کنن !!!

البته من که به شخصه منتظر همچین خبری بودم ، چون از سال 2007 که آیفون عرضه شده هر سال یه شایعه ای ( که شایدم درست باشه ولی نه به این بزرگی) براش درست می کنن .

پ.ن : امیدوارم تو ایران هیچ کس نخردش ، هر چی کمتر باشه دیرتر خز میشه . ;)

پ.ن : قبل از اینکه بنچ مارک ها بیاد همه می گفتن سامسونگ s3، آیفون 5 رو میخوره و ... حالا که بنچ مارک ها اومده می گن بزار s4 بیاد ببین چه خبر بشه ...:lol:

M 3 H R D A D

همکار بخش موبایل و بازارچه عمومی
همکار انجمن
لایک‌ها
401
خیلی جالبه که دوستان انقدر سریع باور می کنن !!!

البته من که به شخصه منتظر همچین خبری بودم ، چون از سال 2007 که آیفون عرضه شده هر سال یه شایعه ای ( که شایدم درست باشه ولی نه به این بزرگی) براش درست می کنن .

پ.ن : امیدوارم تو ایران هیچ کس نخردش ، هر چی کمتر باشه دیرتر خز میشه . ;)

پ.ن : قبل از اینکه بنچ مارک ها بیاد همه می گفتن سامسونگ s3، آیفون 5 رو میخوره و ... حالا که بنچ مارک ها اومده می گن بزار s4 بیاد ببین چه خبر بشه ...:lol:

دیگه سایت های رسمی تأیید کردن ملت هم با چشم خودشون دیدن ! از شایعه فراتره این مشکل ....
بابا یکی از بچه اندی مدت بود گیر داده بود دیگه دیشب اومد به زور گوشی رو گرفت دیگه !

یه نقشه ی دقیق بکش دوباره ازش پس بگیر :D

mjs.ja01

Registered User
لایک‌ها
5
بابا با یه محافظ ژله ای حله دیگه

M 3 H R D A D

همکار بخش موبایل و بازارچه عمومی
همکار انجمن
لایک‌ها
401
بابا با یه محافظ ژله ای حله دیگه

از لحاظ روانی وقتی بدونید اون چیزی که داخل محافظ هست رو نمیشه بیرون آورد چون خش میافته تأثیری بدی روی مصرف کننده داره ....

ضمناً محصولات اپل همیشه به دوام و کیفیت بالا مشهور بودن ....

M.Saleh

Registered User
لایک‌ها
153
اینجوری که خیلی بده این همه پول بدی بعد رنگ گوشیت بره خیلی ضایع میشه

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
دیگه سایت های رسمی تأیید کردن ملت هم با چشم خودشون دیدن ! از شایعه فراتره این مشکل ....

یه نقشه ی دقیق بکش دوباره ازش پس بگیر :D

میشه دو تا لینک از اون سایت های معتبر قرار بدی ؟؟؟

sk3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این هم ویدئویی از تست افتادن پلاستیک کهنه(به قول بعضی از دوستان) و 4s
این ویدئو قدیمیه و از این بابت عذر میخوام که شاید بعضی از دوستان دیده باشن
من نظری درباره این تست ندارم،خودتون ببینید و قضاوت کنید

iPhone 4S vs. Samsung Galaxy S II Drop Test - YouTube

بالا