برگزیده های پرشین تولز

از بین رفتن رنگ بدنه در آیفون 5 !!

M 3 H R D A D

همکار بخش موبایل و بازارچه عمومی
همکار انجمن
لایک‌ها
401
این اولین تاپیک بی ربط بنده در پرشین تولز هست ، ولی واقعاً از این خبر بدجور ناراحت شدم ....

از روز اولی که دیدم اپل در ساخت آیفون 5 از آلومینیوم آنودایز شده استفاده کرده به این فکر میکردم که چطور ممکنه رنگش نره ! چون قبلاً این رنگ رفتگی خیلی توی گوشیهای htc مشاهده شده بود ....

متأسفانه آیفون 5 هم همین مشکل رو داره ....

لینک رسمی خبر :

Apple iPhone 5 aluminum shell plagued by chipping issues - GSMArena.com news

در آخر همین خبر gsmarena عنوان کرده امیدوارم اپل جوابی برای این موضوع داشته باشه ! البته بعید میدونم بتونه جوابی بده چون گوشی به مرحله تولید انبوه رسیده ...

messi2011

Registered User
لایک‌ها
844
متاسفانه این مورد واقعا برای آیفون 5 وجود داره
یکی از بچه های انجمن ios هم که از نزدیک رفته بود توی یکی از Store های لندن این مشکل رو از نزدیک دیده بود!!!
رنگپریدگی هایی روی بدنه این گوشی ایجاد میشه که خب توی رنگ مشکی واقعا ناراحت کننده هست!!

M 3 H R D A D

همکار انجمن
لایک‌ها
401
به شخصه از غولی مثل اپل انتظار چنین اشتباه ساده ای رو نداشتم ، فقدان حضور استیو جابز میتونه دلیل اصلیش باشه ....

mego

Registered User
لایک‌ها
255
دقیقا بعد از یه مدتی میشه مثل درب پشت گوشی hd2 .بعد از 2 ماه از ریخت و قیافه میفته.

messi2011

Registered User
لایک‌ها
844
به شخصه از غولی مثل اپل انتظار چنین اشتباه ساده ای رو نداشتم ، فقدان حضور استیو جابز میتونه دلیل اصلیش باشه ....

استیو جابز به همراه خودش خلاقیت و نواوری رو هم برد !!!

HAMSADE

Registered User
لایک‌ها
16
حالا باز طرفدارای اپل بیان بگن کیفیت و این چیزا !!!!

mego

Registered User
لایک‌ها
255
آیا بدنه ی پشتی آلمینیومی آیفون ۵ به راحتی خراشیده می شود؟

بعد از رونمایی رسمی آیفون ۵ و مشخص شدن این که این گوشی از آلمینیوم در بدنه ی پشتیش بهره می برد، سوال هایی پیش آمد که آیا این قسمت در برابر خط و خش مقاوم است و یا نه!
اما بلافاصله پس از عرضه ی آیفون به بازار، نگرانی های زیادی در مورد بدنه ی پشتی این گوشی در اینترنت پیچید؛ در عکس هایی که منتر شده است، این قسمت از آیفون ۵ بسیار زود خط به خودش گرفته و همچنین به نظر می رسد که لبه ی این گوشی خیلی زود خط و خشی می شود!
یک نفر در یکی از فروم های خارجی عکسی را از آیفون ۵ منتشر کرده که قسمت پشتی و همچنین لبه این گوشی را به وسیله ی کلید در آورنده ی سیم کارت خراشانده است که نتایج بدی را بدست آورده است.

هر چند که ما هیچ موقع با گوشی خود همچین کاری را نمی کنیم، ولی در استفاده ی روزمره امکان به وجود آمدن همچنین خراش هایی است که اصلا خوب به نظر نمی رسد.

lordkabir

Registered User
لایک‌ها
6
واقعا ناراحت کننده هست مخصوصا واسه ما ایرانیا که با قیمت خیلی بالایی باید بخرم بعد خط و خش هم ایجاد بشه.................

messi2011

Registered User
لایک‌ها
844
من گفتم بعد عمری یه گوشی میگیرم حد اقل 3-4 ماه نگهش دارم ولی اینم اینطوری شد!!!

arten_wanted

Registered User
لایک‌ها
22
عجب داستانی شد مهرداد !!!! همین 2 ساعت پیش 4Sامو دادم رفت !!!!! اگه اینطوری باشه باید دوباره برم سراغ 4S !!!! :blink:

M 3 H R D A D

همکار انجمن
لایک‌ها
401
عجب داستانی شد مهرداد !!!! همین 2 ساعت پیش 4Sامو دادم رفت !!!!! اگه اینطوری باشه باید دوباره برم سراغ 4S !!!! :blink:

اوه این چه کاری بود کردی ! حتماً از فردا که بازاریا خبردار بشن قیمت 4اس رو میبرن بالا ! :eek:

ARIYAN0000

Registered User
لایک‌ها
162
دوستان یکی از رفقای بنده به قصد خرید آیفون رفته بود آلمان بود میگفت حتی اون هایی رو که برای بررسی تو اپل استور گذاشتن اینطوری شدن چند جا هم خوندم
باز باید صبر کرد بدنه ی آیفون 5 مث وان اس هست و خیلی ها وان اس خریدن که متاسفانه رنگ بدنش رفته خیلی تابلو میشه و باز سفیدش به نظرم کمتر خودش رو نشون بده

M 3 H R D A D

همکار انجمن
لایک‌ها
401
دوستان یکی از رفقای بنده به قصد خرید آیفون رفته بود آلمان بود میگفت حتی اون هایی رو که برای بررسی تو اپل استور گذاشتن اینطوری شدن چند جا هم خوندم
باز باید صبر کرد بدنه ی آیفون 5 مث وان اس هست و خیلی ها وان اس خریدن که متاسفانه رنگ بدنش رفته خیلی تابلو میشه و باز سفیدش به نظرم کمتر خودش رو نشون بده

من خودم وان اس خریدم بعد از 4 روز رنگ بدنه اش رفت بدون اینکه حتی به جایی برخورد کنه یعنی فقط با دست تماس داشت !! اینم عین وان اس شده ظاهراً .....

arten_wanted

Registered User
لایک‌ها
22
اوه این چه کاری بود کردی ! حتماً از فردا که بازاریا خبردار بشن قیمت 4اس رو میبرن بالا ! :eek:
یحتملون َ !!!!! الان تاپیک خرید 4اس میزنم ! :D

آرین دیدی بهت گفتم پشیمونم ! دیدی گفتم باید صبر کرد ! دیدی بد بخت شدم ! :D

pedsarjon

Registered User
لایک‌ها
41
من مال یکی از دوستامو گرفتم اما واقعا شیکه بی شرف
الانم معلوم نمیکنه باس دوسه ماه دستش باشه بعد رنگش یکم بره معلوم میشه

بالا