• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

از مالزی چی می دونید ؟ چی می خواید بدونید ؟

Network01

Guest
لایک‌ها
3
خیلی لطف دارید شما

ببخشید به ترتیب بیشترین محاجر ها تو مالزی از چه کشورهایی هستند؟

قیمت تویوتا لند کروز جدید و BMW x6 رو میدونید حدودا چنده اونجا؟! ممنون

my2ir

Registered User
لایک‌ها
4
مالزی مایه ننگ جهان اسلام است

مرگ بر مالزی

لعنت بر ایرانیهایی که مقیم مالزی هستند و پول خود را می ریزند در جیب این حروم لقمه ها

درود بر شما دوست عزیز که به من هم توهین کردی شما بمون همون ایران به توهین کردنت ادامه بده و همین مایه ننگ جهان اسلام داره قیمت ارزش روز به روز پیشرفت می کنه و شما روز به روز پسرفت
بشین لعنت خدا و پیغمبر رو بر کم عقلی ها و بی خردی مردم خودت بفرست
آفرین

پی نوشت : مایه ننگ جهان اسلام اون احمقی هست که نمی فهمه چجوری به بقیه احترام بگذاره و به همه توهین می کنه و فکر می کنه هر کاری خودش می کنه درسته هر دینی خودش داره درسته هرجور خودش لباس می پوشه درسته . در ضمن آقای مسلمون و جهان اسلامی :
سوره بقره : آیه الکرسی :
لا اکراه فی الدین ( هیچ اجباری در دین نیست )
به این می گن آزادی دین
من مسلمونم و دوست دارم مشروب بخورم به تو و امثال تو هم هیچ ربطی نداره تا وقتی مزاحم کسی نشدم کسی حق نداره دخالت کنه توی زندگیم . کسی هم بخواد کوچکترین آزادی من رو ازم بگیره و بخواد برام مزاحمت درست کنه دورش رو یه خط قرمز می کشم و نگاش هم نمی کنم. به این می گن آزادی دین . نه اینکه اگه کسی تو خیابون مست بود همونجا شلاقش بزنید . آدم مستی که به کسی بی احترامی کنه مستحق مجازاته ولی کسی که با کسی کار نداره چرا باید مجازات بشه ؟
بهتره یه بار پاتو بزاری بیرون از مملکتت البته می دونم پات به جای آزاد برسه اول می ری فری شاپ و چند تا باتل مشروب می گیری و شب هم که خدا بده برکت
بعدشم که پات رسید به مملکتت می ری یه امام زاده صالحی داوودی یا امام رضا که گناهات پاک شه

خدا همه رو ببخشه اونم نه با معیار تو و امثال تو . با معیار خودش
گود لاک

Last edited:

my2ir

Registered User
لایک‌ها
4
هه هه
:lol:

منم سوال دارم .
فرض کنیم من الان همه ی 100 میلیون تومنی رو که توی پس اندازم دارم میخوام از بانک بکشم بیرون بیام مالزی واسه زندگی و کار و غیره .
مثلا یه خونه ی 2 خوابه می خوام که توی یه محله ی آروم و امن باشه و ارزش خریدن رو داشته باشه ،
یه کار درآمد زا داشته باشم در حالی که دیپلم هستم ،
یه ماشین خوب هم داشته باشم که بتونم باهاش برم سر کار ، تفریح و ... .
کلا واسه این چند مورد چه پیشنهاد هایی دارین ؟
این مبلغ برای عملی کردن این کار ها کافیه ؟
خیر 100 میلیون می شه 250 هزار رینگت برای اقامت 10 ساله نیاز به 300 هزار رینگت معادل 120 میلیون دارید
مگه اینکه تحصیلی یا کار بگیرید 1 ساله یا دوساله و تمدید کنید
خونه رو می تونید قسطی بخرید ماشین هم همینطور با 30 درصد پرداخت نقدی و اقساط تا 9 سال با سود 3 درصد ( قابل توجه این رفیقمون که می گه پولتون رو بریزید تو مالزی ، لا اقل پول بهرش مثل بانک های ایران نیست )
بهترین پیشنهاد رستورانه یا اینکه چند تا ماشین بخرید اجاره بدید هر ماشین ماهی حداقل 500 تومن در آمده براتون

my2ir

Registered User
لایک‌ها
4
قیمت خودرو در مالزی چجوریه؟
ایا مثل ایران تعرفه بالا برای ورود خودرو وضع کردند؟
خیلی ارزون نیست ولی وام می دن
مثلا" یک ماشین ویرا اتوماتیک رو می تونید با 12000 رینگت تمیزش رو پیدا کنید
بله تعرفه داره ولی مثل ایران انقدر زیاد نیست ولی نسبت به جاهای دیگه دنیا زیاده

my2ir

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
ممکنه در مورد مطلب بولد شده به طور کامل توضیح دهید؟
با تشکر
بله موسسات زبان هستند که پول می گیرند و ویزای یک ساله تحصیلی صادر می کنند خیلی ساده
تقریبا از 4000 رینگت تا 5000 رینگت می گیرند و ویزای یک ساله می دن و سال بعد هم می تونید دوباره همین رقم رو بدید و تمدید کنید

my2ir

Registered User
لایک‌ها
4
خیلی لطف دارید شما

ببخشید به ترتیب بیشترین محاجر ها تو مالزی از چه کشورهایی هستند؟

قیمت تویوتا لند کروز جدید و BMW x6 رو میدونید حدودا چنده اونجا؟! ممنون

خواهش می کنم
به ترتیب نمی دونم ولی اینا خیلی زیاد هستن ( خارجی به معنی اینکه پاسپورت مالای نداشته باشند ) :
ایرانی
قزاق و روس ( خیلی که زیاد نیستن ولی هستن )
مغول ( به ایرانی ها نمی رسن )
عرب ( از عربستان عراق یمن و سوریه که فرهنگشون هم نسبتا بالاست و تقریبا هم جمعیت ایرانی ها هستن )

قیمت بی ام دبلیو از ایران یک ذره نوش ارزون تره ولی دست دومش خیلی کمتر تقریبا 30 الی 40 درصد
لند کروزر رو خبر ندارم ولی از سایت carlist.com.my می تونید ببینید

my2ir

Registered User
لایک‌ها
4
میشه بگید بیشترین مهاجر رو به ترتیب کدوم کشورها دارند تو مالزی؟
قیمت تویوتا لند کروز رو میدونید چنده؟ جدیدش رو ؟

داخل پست شماره #46 جواب دادم خدمتتون

Network01

Guest
لایک‌ها
3
خواهش می کنم
به ترتیب نمی دونم ولی اینا خیلی زیاد هستن ( خارجی به معنی اینکه پاسپورت مالای نداشته باشند ) :
ایرانی
قزاق و روس ( خیلی که زیاد نیستن ولی هستن )
مغول ( به ایرانی ها نمی رسن )
عرب ( از عربستان عراق یمن و سوریه که فرهنگشون هم نسبتا بالاست و تقریبا هم جمعیت ایرانی ها هستن )

قیمت بی ام دبلیو از ایران یک ذره نوش ارزون تره ولی دست دومش خیلی کمتر تقریبا 30 الی 40 درصد
لند کروزر رو خبر ندارم ولی از سایت carlist.com.my می تونید ببینید

ممنون عزیز

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
بجز رستوران چه کار دیگه ایی میشه انجام داد که درآمدش خیلی خوب باشه و بشه پیشرفتش داد نه مثل رستوران یا سوپرمارکت که جای پیشرفت نداره

مثلا فردی با 500 میلیون شروع کرده کنه بعد از 1 سال کنه حداقل 800 میلیون و این 800 میلیون باز بشه 1.200 (جای پیشرفت داشته باشه)

Altima

Registered User
لایک‌ها
0
من دو سه روز اونجا بوده ام مسافرت کاری البته از طرف شرکت.
فهمیدند آمریکاییم آی بهم حال دادند. خودشون بردند قسمت نایت لایفشون . علف مجانی هم دادند کشیدم. میگفت بگیرند زندان و اعدام و ... داره . اون دخترهاییشون که توی خیابونها بود زشت بودند اما اونهایی که توی کلابهاشون بود خوب بود.
میبینند خارجی هستند همینطور که توی خیابون راه میری پیمپ ریخته میبرتت توی هتل دخترها رو ردبف میکنه میگه انتخاب کن! من گفتم خب اینها که فایده نداره نمیخوام نزدیک بود دعوا بشه میگه نه باید یکیشون رو انتخاب کنی ما رو الاف کردی لووول! ولی خب بالاخره گفتم گمشو بینیم بابا...از همون کلابشون خود خواننده بند رو آخر شب دعوت کردم هتلم :) ( وقتی برای بیعانه بجای پول خودشون دلار بذاری روی استیج و کل بند رو به درینک دعوت کنی اینجوری میشه :p ) اگه بگردم شاید بتونم عکسش رو هنوز پیدا کنم .

اما جای خوبی برای زندگی نیست. آمریکا قانون داره . اونجا هرکی به هرکی بود. آمریکا هیچ وقت همچین چیزی پیش نمیاد که وسط مرکز شهر که نایت لایف هست پیمپ هم باشه. هرگز. ( مگر خب لاس وگلاس . اون حرفش جداست .) هیچ وقت با شیشه ی الکل نمیزارند توی خیابون راه بری. حتما باید ظرف پلاستیکی باشه. حداقل سن من یکی رو هم که چک نکرد ببینه چند سالم هست مجاز هستم الکل مصرف کنم یا نه . تو آمریکا پیش نمیاد همینجوری فاحشه ایستاده باشه سر خیایون ( محله های داغون و سیاه پوست و فقیر نشین رو استثنا کنید ) ... اونجا اتفاقا فاحشه هاش سر خیابونهای گرون قیمت ایستادن! لوووول!

my2ir

Registered User
لایک‌ها
4
آموزشگاه های زبان انگلیسی در مالزی چطور هستند؟ تاثیری هم داره؟
آموزش زبان در مالزي - شركت پويا انديشان

کدام یک از همه بهتر است؟

بله 100 درصد تاثیر دارن ولی نه در حد آیلتس 6.5
بریتیش کانسیل هست و ای ال اس این دو تا رو خیلی تعریفشون رو شنیدم همچنین مرکز آموزش زبان دانشگاه اپییت

my2ir

Registered User
لایک‌ها
4
بجز رستوران چه کار دیگه ایی میشه انجام داد که درآمدش خیلی خوب باشه و بشه پیشرفتش داد نه مثل رستوران یا سوپرمارکت که جای پیشرفت نداره

مثلا فردی با 500 میلیون شروع کرده کنه بعد از 1 سال کنه حداقل 800 میلیون و این 800 میلیون باز بشه 1.200 (جای پیشرفت داشته باشه)

سرمایه گذاری در مسکن
سرمایه گذاری در پلن های بانک HSBC
و دادن وام شخصی به افراد !

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
می خواستم بپرسم از لحاظ بازار کار برای رشته ای مثل فیزیوتراپی چطوره؟ درامد خوبی داره شرایط استخدامیش چیه؟زبان و ... منظورمه

my2ir

Registered User
لایک‌ها
4
می خواستم بپرسم از لحاظ بازار کار برای رشته ای مثل فیزیوتراپی چطوره؟ درامد خوبی داره شرایط استخدامیش چیه؟زبان و ... منظورمه
روی پزشکی در مالزی زیاد حساب نکنید مگر اینکه خصوصی کار کنید مثل دندانپرشک یا پزشک های ایرانی مالزی
ولی شرابطش خیلی سخته چون دکتر خارجی قبول نمی کنن به راحتی با وجود دانشگاه های پزشکی فراوون

imaneln

Registered User
لایک‌ها
45
ممنون از راهنماییتون دوست گرامی .
خب چند تا سواله دیگه :
1. نرخ بیکاری و تورم رو بگید
2.برای راه اندازی یک رستوران شیک چقدر پول نیازه ؟
3.برای مرکز اجاره ی ماشین چی ؟
4.برای کارشناس رشته ی IT اونجا موقعیت شغلی وجود داره ؟ شخصی با داشتنش می تونه کار درآمد زایی داشته باشه ؟

trademark

Registered User
لایک‌ها
3
میگم این ده سال تموم بشه
بعدش چی میشه؟
دیگه باید برگردی ایران؟

trademark

Registered User
لایک‌ها
3
میگم این ده سال تموم بشه بعدش چی میشه؟