• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
3g+voip+adsl+hdd+printer sharing
all in one

N &G VODAFONE modems

:)

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
فقط به چهار نفر دیگر احتیاج هست برای قرعه کشی

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
چرا چهار نفر مگه با 15 نفر قرعه کشی انجام نمیشه ؟؟
تا الان که لیست شماره یک 18 تا اسم داره ؟؟
هدیه: تمام عزیزانی که خریدار این محصول هستند در همین تاپیک اعلام سفارش میکنند و مشخصات ارسال را پ خ مینمایند.هر 15 خرید در قرعه‌کشی یه مودم3G به ارزش 130000 تومان شرکت میکنند و یکنفر از این 15 نفر(خرید) برنده اعلام میشود و مودم برایشان ارسال میشود.(ملاک شمارش اعلام های خرید در همین تاپیک و درج امتیاز بازارچه است.قرعه‌کشی هر سری توسط یکی از اعضای خوش نام این انجمن انجام می‌شود.ممکن است در یکروز 15 سفارش ثبت شود یا در 10 روز)

فعلا فقط 12 نفر به ایشون امتیاز دادن

AS_SEPYANI

Registered User
لایک‌ها
70
با سلام خدمت دوستان.من این مودمو خریدم ولی خواستم کمی راهنماییم کنید.وقتی با گوشی به wifi این مودم وصل میشم یه سری از برنامه هامو باز میکنه واینترنتش درسته اما یه سری دیگه به اینترنت وصل نمیشن
مدل hg556a
ورژنV100R001C10B061SP01
رو خودش زده ver.c
ولی تو تاپیک 201 زده 30692 ورژن b هست.خواهشا یه کمکی بکنید.روانمو ریخته بهم

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
سلام
تنظیمات pptp و l2tp روش ست میشه؟

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 4 Beta

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
با سلام خدمت دوستان.من این مودمو خریدم ولی خواستم کمی راهنماییم کنید.وقتی با گوشی به wifi این مودم وصل میشم یه سری از برنامه هامو باز میکنه واینترنتش درسته اما یه سری دیگه به اینترنت وصل نمیشن
مدل hg556a
ورژنV100R001C10B061SP01
رو خودش زده ver.c
ولی تو تاپیک 201 زده 30692 ورژن b هست.خواهشا یه کمکی بکنید.روانمو ریخته بهم
ببینید اینکه این مودم بیاد یه سری برنامه را اینترنت بدهد و یه سری را فیلتر کند تنها در صورتی اتفاق میافتد که کنترل والدین فعال باشد و یه لیست سیاه درست کرده باشید که بعید میدانم.مشکل شما به مودم ربطی ندارد اگر بیشتر توضیح بدهید شاید ایراد را متوجه بشویم.مثلا چه برنامه ای؟همیشه؟

سلام
تنظیمات pptp و l2tp روش ست میشه؟

بله ست میشوند

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
تهران امکانش هست حضورا خدمت برسیم؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
تهران امکانش هست حضورا خدمت برسیم؟

محیط کار ما اداری است و فروشگاهی نیست.تنها همکار و برای عقد قرارداد امکان دارد.با این حال برای تهران پیک میکنیم.و هزینه را هم اگر خواستید میتوانید به پیک بدهید

AS_SEPYANI

Registered User
لایک‌ها
70
مودم قبلی من تی پی لینک بود و همه برنامه ها رو باز میکرد.اما از اون موقعی که این مودمو خریدم برنامه هایی مثل بازار و دیوار رو تو اندروید باز نمیکنه.بروزرام خوب کار میکنن و سرعنشون عالیه.

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
مودم قبلی من تی پی لینک بود و همه برنامه ها رو باز میکرد.اما از اون موقعی که این مودمو خریدم برنامه هایی مثل بازار و دیوار رو تو اندروید باز نمیکنه.بروزرام خوب کار میکنن و سرعنشون عالیه.

من شخصا از این دو اپ دارم استفاده میکنم با چند تا مودم دیگه هم امتحان کردم بدون مشکل بود.همانطور که گفتم اگر تنظیمات مودم را دستکاری نکرده باشید بعید است مودم این اپ ها را فیلتر کند.مشکل جای دیگری است

farshid_j61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روش unlock کردن این مودم برای شما میگویم ، این روش خودم 100 درصد تست کردم و هیچ مشکلی ندارد و عالی جواب میدهد.(برای اولین بار در ایران )

همان طور که این دوست ما amir_dj69 اعلام کرد نسخه 70 و 83 بعد از نصب این فریمور و بعد از تنظیمات adsl ، بعد از باز کردن صفحه وب شما به این صفحه که عکس آن را در زیر میگذارم redirect میشوید یعنی نمیتوانید هیچ صفحه ای باز کنید.ولی می بینید که اگر ip هر سایتی پینگ کنید به شما reply میدهد ، من فهمیدم هر چیزی که هست از dns و نمی گذارد اسم سایت به ip تبدیل بشود. باید حتما دانگل 3G به همراه سیم کارت شرکت مذکور در داخل مودم قرار داشته باشد که کار بدهد

مشاهده پیوست 379891

الان روش unlock کردن این مودم برای شما میگویم ، این روش خودم 100 درصد تست کردم و هیچ مشکلی ندارد و عالی جواب میدهد.(برای اولین بار در ایران )

یک توضیحی در مورد 2 نسخه آخر یعنی نسخه 70 و نسخه 83 بدم در نسخه 70 ، Twonky که برای DLNA استفاده میشود ( Twonky سرور : شما میتوانید فایلها را از طریق موبایل و یا تلویزیون به صورت وایرلس از روی هارد و فلش که به

مودم متصل است استریم کنید )
نسخه 7 است که زیرنویس(فارسی) را ساپورت میکند و فرمتها صوتی و تصویری بیشتری و کیفیت بالاتر و استریم بهتر ویدیو و نسخه 83 Twonky 5.1.4 است که زیرنویس پشتیبانی نمی کند.نسخه 50 و 61 هم نسخه Twonky 5 است. که زیرنویس ساپورت نمی کند.

مراحل آنلاک کردن:توجه: کلیه عواقب ناشی از این آموزش بر عهده خود کاربران می باشد و و من هيچ گونه مسئوليتي را نمي پذيرم

این آموزش برای نسخه 70 ، 77 ، 83 و ... قابل استفاده است .(من خودم نسخه 83 را تست کردم ولی احتمالا از نسخه 70 استفاده کنم)

1- نسخه 70 یا 83 که لینک به همراه آموزش آن قبلا قرار دادم را فلش کنید (روی مودم بریزید )

نسخه V100R001C10B083 (Routers Only A or B): Published in October / November 2012
http://212.166.190.34/zonadescargas/IOS_HG556aV100R001C10B083.zip

نسخه V100R001C10B070SP03
http://212.166.190.34/zonadescargas/AI_VA_DD_HG556aV100R001C10B070SP03.zip
Wifi پایداری بیشتری دارد
ورژن جدید Twonky Media Server 7.0
قابلیت backup از تنظیمات

2- تنظیمات adsl و وایرلس را تو مودم انجام بدهید و بعد گزینه save and reboot بزنید.بعد از گذشتن 3 دقیقه

3- شما به admin interface یا همان صفحه اصلی تنظیمات مودم بروید و بعد به قسمت Management -> Settings -> Backup بروید، فایل backupsettings.conf روی کامپیوتر ذخیره کنید .

الان اگر ping بگیرید مثلا dns گوگل ping 8.8.8.8 به شما Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=100ms TTL=45 میدهد .

4-با نرم افزار Notepad++ فایل backupsettings.conf باز کنید (لینک دانلود نرم افزار پایین برای شما میگذارم) از طریق قسمت find که با crt+f باز میشود خط lanDns1="a.b.c.d" و lanDns2="e.f.g.h" را پیدا می کنیم منظور از a b c d ، آیپی(ip) است مقدار آن به مقادیر زیر تغییر می دهیم و فایل را ذخیره میکنیم
http://download.tuxfamily.org/notepadplus/6.3.3/npp.6.3.3.Installer.exe

lanDns1="8.8.8.8"
lanDns2="8.8.4.4"
5- مرحله بعد باید این فایل بکاپ تنظیمات که تغییر دادید در مودم ریستور (بازگردانی) کنیم برای این کار به مسیر Management / Settings /Update می رویم فایل backupsettings.conf که تغییر داده بودیم را در اینجا انتخاب و گزینه update settings را فشار می دهیم .

6- بعد از مراحل بالا با دکمه restart پشت مودم (منظورم سوزنی پشت مودم نیست ) مودم reboot می کنیم.

7- مرحله بعد باید به مودم TELNET کنیم من دستورات به ترتیب مینویسم هدف ما از این کار تغییر PRIMARY DNS , SECONDARY DNS است به DNS گوگل است.(برای آموزش بیشتر میتوانید HELP ، تلنت لینوکس مطالعه فرمایید)
داخل CMD Command Prompt دستورات وارد می کنیم.

8-
Telnet to 192.168.0.1
admin
VF-EShg556
sh
echo " " > /etc/resolv.conf
echo nameserver 8.8.8.8 > /etc/resolv.conf
echo nameserver 8.8.4.4 >> /etc/resolv.conf
exit
save

9- بعد از مراحل بالا با دکمه restart پشت مودم (منظورم سوزنی پشت مودم نیست ) مودم reboot می کنیم.

الان از اینترنت لذت ببرید.

اگر امتحان کردید و کار نداد ، از قسمت Advanced Setup تیک گزینه DNS Proxy Enable بردارید.

من نسخه 83 ، آنلاک هم براتون میگذارم که نیازی به مراحل بالا نیست و طبق آموزش قبلی روی مودم فلش کنید.

نسخه 83 آنلاک شده(این هنوز خودم تست نکردم من لاک ریختم و به صورت دستی به روش بالا آنلاک کردم)
Download HG556aV100R001C10B083 rar

من همه این مراحلو دونه دونه رفتم ولی نتیجه نگرفتم. اشکال از کجا می تونه باشه؟ لطفا راهنماییم کنید. ممنون

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521

من شبیه این مشکل رو قبلا داشتم که با تعویض ISP حل شد. اگر براتون مقدوره امتحان کنید!

AS_SEPYANI

Registered User
لایک‌ها
70
چیکار باید بکنم؟چجوری؟میشه توضیح بدید؟

armin_mohtasham

Registered User
لایک‌ها
161
سلام
اگر مودم ودافون موجود دارید
لطفا قیمت آخر
و اینکه سری b.g.n میخام
اهواز هستم
شماره تماس لطفا
ممنون

sagittarius_158

Registered User
لایک‌ها
39
فعلا فقط 12 نفر به ایشون امتیاز دادن

من فک کردم لیست قرعه کشی شمتره یک منظور کسانی که خرید کردن و امتیاز دادن هست
اگه جسارتی شده عذر میخوام

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
من همه این مراحلو دونه دونه رفتم ولی نتیجه نگرفتم. اشکال از کجا می تونه باشه؟ لطفا راهنماییم کنید. ممنون

شما برای چی میخواهید انلاک کنید؟ از فریم ور کارخانه ای استفاده کنید.تفاوتی در استفاده روزمره ایران ندارد
سلام
اگر مودم ودافون موجود دارید
لطفا قیمت آخر
و اینکه سری b.g.n میخام
اهواز هستم
شماره تماس لطفا
ممنون
پ خ شد دوست من
من فک کردم لیست قرعه کشی شمتره یک منظور کسانی که خرید کردن و امتیاز دادن هست
اگه جسارتی شده عذر میخوام

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
شما سرورید.کلیه قوانین فروش و هدیه ما طبق پست اول است.
موجود هست ؟وقيمت كف ؟
سلام
موجود هست قیمت 130 + هزینه ارسال طبق پست اول
105 سری جی هم هست

به زودی تاپیک جدیدی ایجاد میکنم برای فروش مودمهای ارزانتر وایرلس ودافون

farshid_j61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با فریم ور کارخانه ای ، کار نمی کنه. یعنی با ISP کانکت میشه ولی همین که می خوای یه سایت باز کنی، همون تصویر اتصال با مودم 3G رو نشون میده.

ehsan149

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

سلام دوست عزیز

اول توضیح بدهید که کدام فایل دانلود کردید و روی مودم ریختید؟؟؟ چون hw version مودم شما c (چون گفته بودید SN:31901) باید نسخه 77 روی مودم بریزید و مراحل انجام بدهید.سعی کنید دستورات CMD درست انجام بدهید و هر کجا پیغام خطا گرفتید اینجا بنویسید تا راهنمایی کنم.برای رفتن به تنظیمات مودم از یوزر ادمین استفاده کنید.

مرحله نهم که انجام داده اید نباید با سوزنی پشت مودم ، ریست کنید بلکه باید دکمه restart پشت مودم 10 ثانیه نگه دارید یعد ول کنید ، اگر درست انجام بدهید مودم صدای تیک میدهد و چراغهای مودم جلو و پشت یک لحظه خاموش و روشن میشود.

Last edited:
بالا