• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

t.A.T.u

Registered User
لایک‌ها
14
سلام ممنونم از حسن توجه شما .....
آقا متشکرم ... انجام میدم عرض میکنم خدمتتون

دم شما رو گرم که زودی راهنمایی میکنید
اگر بگرشت سره جاش چیه مودم رو اید ایمیل کنم برای گرفتن فریمور جدید ؟؟

شما فریمور ایرلندرو ریختی رمزش و یوزرش اینه admin
VF-IEhg556

شما اینو بریز
http://212.166.190.34/zonadescargas/AI_VA_DD_HG556aV100R001C10B061SP01.zip

البته بهتره ایمیل بزنی و خودشون فریمور رو بهت بدن

آقا سجاد یوزر پستون نخورد به فریمورم .. و فریموری که معرفی کردید هم خواستم اپدیت کنم ارور داد و نشد

یوزر و پس فریمور جدیدم advanced هست ..

تشکر از راهنمایی شما عزیزان .. کماکان درخواست راهنمایی دارم

با توجه به این صفحه میشه راهنمایی کنید کدوم فایل مناسب مودم بنده هست ...
http://wiki.bandaancha.st/Huawei_HG556a_de_Vodafone&usg=ALkJrhiqseX1V8TYPFCx8AK7aAHR7b1n1Q

Last edited:

ahmadhafezy

Registered User
لایک‌ها
54
سلام. مودم من بلاخره امروز صبح رسید . یعنی این پست رو درشو گل بگیرن بهتره با شتر بفرستی زودتر میرسونه یک هفته طول داد به خاطر یه تعطیلی.
اقا مودم خیلی با کیفیت و شیک هست راحتم تنظیم شد.
دست درد نکنه و ممنون راستی برای گارانتی چیکار کنم؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام ممنونم از حسن توجه شما .....
آقا متشکرم ... انجام میدم عرض میکنم خدمتتون

دم شما رو گرم که زودی راهنمایی میکنید
ا[/url]

فریم ور پشتیبانی را نصب کنید.نباید ورژن ایرلند را نصب میکردید
سلام. مودم من بلاخره امروز صبح رسید . یعنی این پست رو درشو گل بگیرن بهتره با شتر بفرستی زودتر میرسونه یک هفته طول داد به خاطر یه تعطیلی.
اقا مودم خیلی با کیفیت و شیک هست راحتم تنظیم شد.
دست درد نکنه و ممنون راستی برای گارانتی چیکار کنم؟

ایمیل گارانتی در پست اول هست شماره سریال دستگاه را ارسال کنید.فایل اموزش هم در انتهای پست اول اضافه شد

OKTAY50000

Registered User
لایک‌ها
332
یک عدد خریداری شد

t.A.T.u

Registered User
لایک‌ها
14
آقا یکی به داد من برسه لطفا ... این ورژت فریمورم بود V100R001C10B050SP01 بعدش فریمور نمیدونم ایرلند رو روش زدم شد این V100R001C08B031SP03

حالا چجوری میتونم برگردم ... فایل اولیه مودم V100R001C10B050SP01 رو تو نت نمیتونم پیدا کنم ...!!! چجوری دانگریدش کنم ؟؟

کمک

sajadperspolis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
آقا یکی به داد من برسه لطفا ... این ورژت فریمورم بود V100R001C10B050SP01 بعدش فریمور نمیدونم ایرلند رو روش زدم شد این V100R001C08B031SP03

حالا چجوری میتونم برگردم ... فایل اولیه مودم V100R001C10B050SP01 رو تو نت نمیتونم پیدا کنم ...!!! چجوری دانگریدش کنم ؟؟

کمک
درود رفیق

این لینک فریمور 50
دانگریدش هم مثل آپگریده کافیه بزنی نصب بشه
(پست اول آپدیت شده که آخر پست اینک آموزش هارو گذاشته یکیش ماله آپدیت کردنه)

69lordalireza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یکی از این مودما دارم تا چند وقت پیش از ای دی اس ال استفاده میکردم ولی الان اسباب کشی کردم خونه جدیدمون نویز خطش بالاست نمیشه ای دی اس ال استفاده کرد مجبورم از وایمکس مبین نت استفاده کنم مودم وایمکسمم وایرلس نیست می خوام از این مودم به عنوان اکسس پوینت استفاده کنم اولا اگه میشه بگین که کابلی که از مودم وایمکس میادو به کدوم پورت باید وصل کنم ثانیا من الان به پورت اول و چهارم وصل کردم تست کردم همه ی کامپیوترایی که با کابل اترنت وصلن اینترنت دارن ولی اونایی که با وای فای وصل میشن اینترنت ندارن البته بگم کامپیوترایی که با وای فای وصل میشن به شبکه وصل میشن یعنی مصلا میتونم با هاشون از یه کهمپوتره متصل دیکه فایل بردارم ولی فقط به اینترنت کانکت نمیشه .
اگه کمک میکنه شما فرض کنین از این می خوام به عنوان repeater برای افزایش رنج استفاده کنم
لطفا اگه راه حلی داره سریعا بگین چون این خیلی مودم خوبیه یه مشتری پیدا کردم نمی خوام بهش بدم ممنون

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
ممنونم ...فریمور پشتیبانی رو از کجا میتونم دانلود کنم یعنی این ورژن V100R001C10B050SP01

فریم ور را از ایمیل پشتیبانی درخواست کنیذ یرایتان ایمیل میکنند.این فریم ور دوستمان هم خوبه.اگر مشکل حل نشد فکر دیگری میکنیم.

سلام من یکی از این مودما دارم تا چند وقت پیش از ای دی اس ال استفاده میکردم ولی الان اسباب کشی کردم خونه جدیدمون نویز خطش بالاست نمیشه ای دی اس ال استفاده کرد مجبورم از وایمکس مبین نت استفاده کنم مودم وایمکسمم وایرلس نیست می خوام از این مودم به عنوان اکسس پوینت استفاده کنم اولا اگه میشه بگین که کابلی که از مودم وایمکس میادو به کدوم پورت باید وصل کنم ثانیا من الان به پورت اول و چهارم وصل کردم تست کردم همه ی کامپیوترایی که با کابل اترنت وصلن اینترنت دارن ولی اونایی که با وای فای وصل میشن اینترنت ندارن البته بگم کامپیوترایی که با وای فای وصل میشن به شبکه وصل میشن یعنی مصلا میتونم با هاشون از یه کهمپوتره متصل دیکه فایل بردارم ولی فقط به اینترنت کانکت نمیشه .
اگه کمک میکنه شما فرض کنین از این می خوام به عنوان repeater برای افزایش رنج استفاده کنم
لطفا اگه راه حلی داره سریعا بگین چون این خیلی مودم خوبیه یه مشتری پیدا کردم نمی خوام بهش بدم ممنون
با سرج در گوگل اموزش را پیدا میکنید..مربوط به شبکه است و من سر رشته ندارم.ولی دیدم که این کار را کردن و امکان پذیر است

sagittarius_158

Registered User
لایک‌ها
39

تا جایی که من میدونم باید DHCP مودمت رو غیر فعال کنی و به صورت دستی یک IP در رنج IP مودم وایمکست بهش بدی
مثلا اگه ای پی مودم وای مکست هست 129.168.0.1 برا مدوم وایرلست بزار 192.168.0.120
البته خودم این کار رو نکردم فقط خوندم

t.A.T.u

Registered User
لایک‌ها
14
درود رفیق

این لینک فریمور 50

دانگریدش هم مثل آپگریده کافیه بزنی نصب بشه
(پست اول آپدیت شده که آخر پست اینک آموزش هارو گذاشته یکیش ماله آپدیت کردنه)

ممنونم آقا منم گیرم همین فریمور هست ..لینکتون ور نمیتونم دانلود کنم متاسفانه اصلا تو نت این فریوموری که میخوام گیر نمیاد ... به پشتیبانی ایمیل زدم ولی هنوز جوابی دریافت نکردم ..

داستان شده هااااااا

sajadperspolis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
ممنونم آقا منم گیرم همین فریمور هست ..لینکتون ور نمیتونم دانلود کنم متاسفانه اصلا تو نت این فریوموری که میخوام گیر نمیاد ... به پشتیبانی ایمیل زدم ولی هنوز جوابی دریافت نکردم ..

داستان شده هااااااا
ازه انگار برداشتن ب نظرم همین 61 رو بریز فرقی نداره ورژن کمتر یا بالاتر

ببین شما میتونی ورژن 83 هم بریزی که لاک میشه دستگاه ولی باز میتونی دانگرید کنی به 61
شما این ورژن هارو امتحان کن:
77و 83 اگه ریخته شد میتونی راحت برگردی به 61

t.A.T.u

Registered User
لایک‌ها
14
ازه انگار برداشتن ب نظرم همین 61 رو بریز فرقی نداره ورژن کمتر یا بالاتر

ببین شما میتونی ورژن 83 هم بریزی که لاک میشه دستگاه ولی باز میتونی دانگرید کنی به 61
شما این ورژن هارو امتحان کن:
77و 83 اگه ریخته شد میتونی راحت برگردی به 61

والا من مودمم ورزن B هست و من روش فریمور C ریختم ...
الان هر چی فریمور و با هر ورژنی روش میخوام فلش بزنم فاتال ارور میده

sajadperspolis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
والا من مودمم ورزن B هست و من روش فریمور C ریختم ...
الان هر چی فریمور و با هر ورژنی روش میخوام فلش بزنم فاتال ارور میده
:-؟

حالا باز صبر کن ببین کسی دیگه میتونه راهنمایی کنه یا نه من تو فروم خارجیا میگردم برات.
اگه درست نشد به نظرم جی تگ کن البته سخته یه کم :D

سیستم عاملش کلا عوض میشه و کارایی های دیگه بش اضافه میشه البته بگم کار راحتی نیس متخصص میخواد ولی از مرگ دائمی مودم که بهتره..

t.A.T.u

Registered User
لایک‌ها
14
:-؟

حالا باز صبر کن ببین کسی دیگه میتونه راهنمایی کنه یا نه من تو فروم خارجیا میگردم برات.
اگه درست نشد به نظرم جی تگ کن البته سخته یه کم :D

سیستم عاملش کلا عوض میشه و کارایی های دیگه بش اضافه میشه البته بگم کار راحتی نیس متخصص میخواد ولی از مرگ دائمی مودم که بهتره..

خدا خیرت بده ..آره همین جی تگ رو میگید اگر اموزشی داره بهم بدید ممنون میشم ..کاچی بعض هیچی ... دمت گرم

sajadperspolis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
If we have bad some firmware and the router will not start, we must do this: We enter the TCP / IP network of our card, put the following data and connect the ethernet cable.

• IP: 192.168.1.2
  • Network Mask: 255.255.255.0
  • Door link: 192.168.1.1
With the router off press the restart button (you do not need the paper clip to press), and while holding, turn on the router. Maintain pressed the reset button until we see that the power LED is off or until it's been a pretty long time (30 seconds). At that time we will not press the restart button.

Now open a browser and type http://192.168.1.1 We see a recovery site to upload the firmware again. We just have to select the firmware file you want to upload and wait 2 minutes to complete the process

یافتم با کمک رفیقم
اول تنظیمات کارت شبکه رو باید روی تنظیمات بالا که نوشته بزاری(قرمز رنگ بالا)
میگه وقتی دستگاه خاموشه دکمه ریست (دکمه بزرگه) 30 ثانیه نگه دار و زمانه که دکمه رو نگه داشتین بعد دستگاهو روشن کنید تا چراغ ال ای دی خاموش بشه
فک کنم ادامش میگه وقتی پی سی شناخت لنش رو لازم نیست ریست رو یزنی

بعد باید تو مرورگر 192.168.1.1 رو بزنی و صفحه ریکاوری میاد میتونی فریمورتو بریزی و صبر کنی تا نصب بشه

اگه 1.1 نبود 192.168.0.1 رو امتحان کن امیدوارم جواب بگیری

t.A.T.u

Registered User
لایک‌ها
14
If we have bad some firmware and the router will not start, we must do this: We enter the TCP / IP network of our card, put the following data and connect the ethernet cable.

• IP: 192.168.1.2
  • Network Mask: 255.255.255.0
  • Door link: 192.168.1.1
With the router off press the restart button (you do not need the paper clip to press), and while holding, turn on the router. Maintain pressed the reset button until we see that the power LED is off or until it's been a pretty long time (30 seconds). At that time we will not press the restart button.

Now open a browser and type http://192.168.1.1 We see a recovery site to upload the firmware again. We just have to select the firmware file you want to upload and wait 2 minutes to complete the process

یافتم با کمک رفیقم
اول تنظیمات کارت شبکه رو باید روی تنظیمات بالا که نوشته بزاری(قرمز رنگ بالا)
میگه وقتی دستگاه خاموشه دکمه ریست (دکمه بزرگه) 30 ثانیه نگه دار و زمانه که دکمه رو نگه داشتین بعد دستگاهو روشن کنید تا چراغ ال ای دی خاموش بشه
فک کنم ادامش میگه وقتی پی سی شناخت لنش رو لازم نیست ریست رو یزنی

بعد باید تو مرورگر 192.168.1.1 رو بزنی و صفحه ریکاوری میاد میتونی فریمورتو بریزی و صبر کنی تا نصب بشه

اگه 1.1 نبود 192.168.0.1 رو امتحان کن امیدوارم جواب بگیری

آقا متشکرم ... یه چند تا لینک منم پیدا کردم ولی چون زبانم خوب نیست متوجه نشدم کاملا ..
این تیکه اول رو چجوری بادی انجام بدم ..یعنی انجام دادم نگرفت ..گفتم شاید استباهی انجامش دادم

خدا خیرت بده پیگیر کار هستی ..متشکرم

سایت خود وودافون

اینم یکی دیگه

کسی چیزی فهمید به ما هم بگه لطفا

ahmadhafezy

Registered User
لایک‌ها
54
دوستان یه سوال برای خاموش کردن مودم راهی جز جدا کردن از برق نداره یا من ندیدم؟؟؟

انصافا مودم خوبیه من قبلا کلی با نتم مشکل داشتم حل شده. مثلا اپ استور رو باید حتما چیز میزدم تا باز بشه الان دیگه نه راحت باز میکنه.

sajadperspolis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
آقا متشکرم ... یه چند تا لینک منم پیدا کردم ولی چون زبانم خوب نیست متوجه نشدم کاملا ..
این تیکه اول رو چجوری بادی انجام بدم ..یعنی انجام دادم نگرفت ..گفتم شاید استباهی انجامش دادم

خدا خیرت بده پیگیر کار هستی ..متشکرم

سایت خود وودافون

اینم یکی دیگه

کسی چیزی فهمید به ما هم بگه لطفا

• Temporarily disable firewall and antivirus protection on your computer
  • Download the firmware from
  • Unplug the power cord
  • Press the button labelled as RESTART, don't release it yet!
  • Plug the power cord
  • Wait 10 seconds
  • Release the RESTART button
  • Browse to http://192.168.1.1
  • Upload .bin file to router
  • The upgrade may take about 2 Min or so
  • Wait for it to reboot
  • Log back in to http://192.168.1.1 with advanced: advanced
  • Under Management then Settings then click on restore factory defaults
  • Wait for it to reboot
  • Then log back on
  • You can now configure your router for your Internet connection
1_ آنتی ویروس فایروال رو موقتی قطع کن
2_ فریمورو دانلود کن(همون 61 که داری کافیه)

3_کابل برقو بکش بیرون
4_دکمه ریستارتو نگه دار(دکمه بزرگه) و رهاش نکن
4_10 ثانیه صبر کن
5_دکمه ریستارتو رها کن
6_برو به آدرس 192.168.1.1 یا 192.168.0.1
7_آپدیت فریمورتو انجام بده (همون ورژن 61)
8_2 دقیقه یا بیشتر صبر کن که آپدیت انجام بشه
9_صبر کن ریبوت بشه
10_باز برو به آیپی 192.168.1.1 یا 192.168.0.1 یوزر پس مربوطه رو بزن ( همونی که تو پست 1 هست فکر کنم بشه)
11_برو توی Managment >> setting و ریست فکتوری کن و صبر کن بیاد بالا مودم
و تمام مودمو تنظیم کن حالشو ببر

اون یکی هم زیاد بود دارم فوتبال میبینم اگه جواب نداد(که ایشالا میده) اونم برات ترجمه میکنم :D

t.A.T.u

Registered User
لایک‌ها
14
  • Temporarily disable firewall and antivirus protection on your computer
  • Download the firmware from
  • Unplug the power cord
  • Press the button labelled as RESTART, don't release it yet!
  • Plug the power cord
  • Wait 10 seconds
  • Release the RESTART button
  • Browse to http://192.168.1.1
  • Upload .bin file to router
  • The upgrade may take about 2 Min or so
  • Wait for it to reboot
  • Log back in to http://192.168.1.1 with advanced: advanced
  • Under Management then Settings then click on restore factory defaults
  • Wait for it to reboot
  • Then log back on
  • You can now configure your router for your Internet connection
1_ آنتی ویروس فایروال رو موقتی قطع کن
2_ فریمورو دانلود کن(همون 61 که داری کافیه)

3_کابل برقو بکش بیرون
4_دکمه ریستارتو نگه دار(دکمه بزرگه) و رهاش نکن
4_10 ثانیه صبر کن
5_دکمه ریستارتو رها کن
6_برو به آدرس 192.168.1.1 یا 192.168.0.1
7_آپدیت فریمورتو انجام بده (همون ورژن 61)
8_2 دقیقه یا بیشتر صبر کن که آپدیت انجام بشه
9_صبر کن ریبوت بشه
10_باز برو به آیپی 192.168.1.1 یا 192.168.0.1 یوزر پس مربوطه رو بزن ( همونی که تو پست 1 هست فکر کنم بشه)
11_برو توی Managment >> setting و ریست فکتوری کن و صبر کن بیاد بالا مودم
و تمام مودمو تنظیم کن حالشو ببر

اون یکی هم زیاد بود دارم فوتبال میبینم اگه جواب نداد(که ایشالا میده) اونم برات ترجمه میکنم :D

آقا دمت گرم ...

خدا مادر بچه هاتو زیاد کنه ...

درست شد اونم چه درست شدنی ... اصلا نفهمیدم چی به چی شد ..اون 10 ثانیه و اونا رو نفهمیدم چه جوری رعایت کنم ..من فقط سوزن دستم بود هی میزدم توی سوراخ ریست اونم ریست نمیکرد منم لبام آویزون

همینجوری حیرون اومد ای پی رو 192.168.1.1 وارد کردم و اینتر رو زدم که این صفحه اومد

http://www.8pic.ir/images/13655911124787504180.jpg

منم فرصت رو اماده دیدم و فریمور دوستمون اقا منصور رو که ورژن 83 بود و تغییراتی رو که نمیدونم چی چی بود رو توش اعمال کرده بودن و یک بک آپ از مودمشون گرفته بودن رو منم هم برای آپدیت فریمورم استفاده کردم
خلاه ..چند دقیقه مراحل طول کشید

بعدش روفتم دوباره آی پی رو زدم و میخواستم طبق اخرین دستور برم یه ریست فکتوری از قسمت منیجمت بکنم که به این صفحه بر خوردم

http://www.8pic.ir/images/73253379997643555610.jpg

دوباره آیپ رو زدم ازم یوزر پس خواست منم نمیدونم چون قبلا سیو شده پسورد اینتر رو زدم و وارد شد نفهمیدم کدوم یکی رو سیو کرده بودم ..خلاصه ..رفتم و ریست فکتوری کردم و بعدش مودم صحیح شالم حتی بهتر از روز اولش کار افتاد

احساسا میکنم خیلی بهتر شده و سرعت نتم هم بهتر شده ...شاید اینجری احساس میکنم

یه چیزایی بهش اضافه شده که نمیدونم چیه ...

باید بقیه قسمتاش رو تست کنم ..اطلاع رسانی میکنم ... از آقا منصور هم که فریمور رو اماده کرده و بک اپ گرفتن تشکر دارم

آقا بازم تشکر .. دمتم گرم بابت پیگیری حل مشکلم ...
زنده باشی

بالا