برگزیده های پرشین تولز

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

x_man9989

Registered User
لایک‌ها
185
منظور از جی 553 است و منظور از 556 n است.
طبق اطلاعات درج شده در سایت ودافون این مودم 2 انتن داخلی 5 دسیبل دارد. با توجه به استاندارد سلامت مصرف خانگی برد این مودم محدود شده است. اما من به شخصه در دو واحد اپارتمانی در دو طبقه 115 متری در حال استفاده هستم. محل قرارگیری مودم و کانالهای مورد استفاده وای فای هم خیلی مهم است.
من 556 را تست کردم بردش نسبت به مودم خودم lynksis wag 120n نسبتا بیشتره (10 درصد)
ولی در کل ارزش عوض کردن مودم را نداره چون 10 درصد به حساب نمیاد
خواستم ببینم این مدلهایی که میگین از 5560 قویتره ؟
البته 553 ک طبیعتا ضعیفتر خواهد بود حالا ان را نمیدونم

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
من 556 را تست کردم بردش نسبت به مودم خودم lynksis wag 120n نسبتا بیشتره (10 درصد)
...
منظور از سری N همین مدل 556a است.

منم از مودم خیلی راضی ...

سرعت دانلود ربطی به خود مودم ندارد. یکی از عوامل موثرش که به خود مودم مربوط است نوع پیکربندی یا کانفیگ مودم است.من در حال حاظر اینترنت دینامیت های وب که 8 مگ است را شده که 1300 دانلود داشته باشم.البته چون اهمیتی برام نداشته دقت نکردم حداکثرش در شرایط بهینه چقدر است.شما اگر با لن متصل هستید با یک کابل هر ذو را تست کنید پورت دیگری را امتحان کنید و کانفیگ مودم را بررسی کنید تا محدودیت 1 مگ روی پورتها فعال نباشد.
سلام
بهتون پیام دادم
سلام پاسخ دادم خدمتتان

=================
قیمت اکونومیک فعال شده است.

118000 تومان به جای 138000 تومان.
مودمهای اکونومیک نو هستند ولی به دلیل حمل نادرست و کنار هم بودن مودمها ،بعضا دارای خش همانند خش گوشی های موبایل هستند

Last edited:

sajadperspolis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
منم از مودم خیلی راضی ....باتشکر

دوست عزیز مودم شما مال نیوزلند یا ایرلنده که فریمورشون فقط فرق داره.

در مورد سرعت شما برو تو قسمت Device Info >>Statistics>>ADSL مودولاسیونت ببین چیه؟

ماله من روی ADSL2+ AnnexL بود که خودم دونه دونه همرو تست کردم تا بهترینشو انتخاب کردم که برای من T1 بهترین بود

این مدول ها باعث Stable شدن خط و تغییر سرعتت میشن که باید امتحان کنی ببینی کدوم بهتره

برای تغییرش هم برو Advanced Setup >DSL

Last edited by a moderator:

shayan1103

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز مودم شما مال نیوزلند یا ایرلنده که فریمورشون فقط فرق داره.

در مورد سرعت شما برو تو قسمت Device Info >>Statistics>>ADSL مودولاسیونت ببین چیه؟

ماله من روی ADSL2+ AnnexL بود که خودم دونه دونه همرو تست کردم تا بهترینشو انتخاب کردم که برای من T1 بهترین بود

این مدول ها باعث Stable شدن خط و تغییر سرعتت میشن که باید امتحان کنی ببینی کدوم بهتره

برای تغییرش هم برو Advanced Setup >DSL

ممنون دوست عزیز
آره ایرلند بود که با بد بختی و با استفاده از روشی که یکی از دوستان توی سایت گفته بود به 083 اوومدم. در کل دستش درد نکند, مودم داشت به فنا میرفت

تفاوتی احساس نکردم یعنی روی speedtest.net تغییری حاصل نشد تک تک مودم ها رو رو هم تست می کنم

من تنظیمات مودم رو همون استاندارد که بود قرار دادم و دستکاری نکردم و با روش دفترچه فارسی کانفیگ کردم

راستی محدودیت 1 مگ کجای مودم قرار دارد؟

sajadperspolis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
ممنون دوست عزیز
آره ایرلند بود که با بد بختی و با استفاده از روشی که یکی از دوستان توی سایت گفته بود به 083 اوومدم. در کل دستش درد نکند, مودم داشت به فنا میرفت

تفاوتی احساس نکردم یعنی روی speedtest.net تغییری حاصل نشد تک تک مودم ها رو رو هم تست می کنم

من تنظیمات مودم رو همون استاندارد که بود قرار دادم و دستکاری نکردم و با روش دفترچه فارسی کانفیگ کردم

راستی محدودیت 1 مگ کجای مودم قرار دارد؟

تو تنظیمات فابریک همش تیک خورده که نمیدونم بر چه اساسی انتخاب میشه شاید خود مودم انتخاب میکنه یا ISP

شما باید با میزان نویز SNR و Rate توجه داشته باشی که چند میشه تو هر کدوم هرچی SNR بالاتر و Rate بالاتر باشه سرعت بیشتره

اون محدودیت هم تو قسمت LAN باید باشه

Last edited:

mea2002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
منم از مودم خیلی راضی ...

سلام-آنچه مشخص است شما از شاتل سرویس اینترنت دارید وبر اساس آنچه من تحقیق کردم کلیه تجهیزاتdslamشرکت شاتل در مراکزمخابراتی از نوع زایکسل هستند وسازگارترین مودم با سرویس این شرکت مودمهای زایکسل هستند.شاید دلیل افت سرعت دانلود شما پس از تعویض مودم به همین دلیل باشد.

MyView

Registered User
لایک‌ها
83
دوستان من با این مودم مشکلات ناجوری پیدا کردم!

1- در ورژن 061 که روی خود مودم ریخته شده بود از قبل و همینطور ورژنهای بعدی که شخصا آپدیت کردم نمیتونم به سرویسهای گوگل دسترسی پیدا کنم، بعضی از فرمها هم ارسال نمیشن و آپلود تقریبا غیرممکن میشه. رفتم و DNS رو هم تغییر دادم (از حالت اتوماتیک به گوگل) اما تفاوتی در این مورد نکرد.

2- اینترفیس ادمین به شدت کند میشه اکثر اوقات طوری که برای لود شدن هر گزینه باید ده ثانیه صبر کرد. نهایتا در طول روز 3-4 بار کلا مودم حالتی پیدا میکنه که همه چیز درسته اما هیچ جوابی بهت نمیده، نه از طریق IP خودش و نه به کلاینتهایی که اینترنت میخوان و چاره ای جز اینکه بدوم طبقه پایین دکمه ریستش رو بزنم نیست! این در مورد کامپیوتری که با Lan متصل شده هم صادقه. ضمنا وقتی لینک DSL میپره برای حدود 1 دقیقه کلا دستگاه باز به همین حالت میره، حتی ادمین. تنها از telnet میشه در این موقع بهش دسترسی داشت.

3- بعد از اینکه بدلیل کیفیت بد خط گاهی ارتباط pppoe قطع میشه دیگه برای اتصال مجدد سعی نمیکنه! چراغ لینک روشنه اما اینترنت نداریم. راه حل اینه که دستی مجدد DSL رو ریسینک کنید یا دکمه ی ریست... مودم قبلیم هر چند ثانیه مجددا سعی میکرد و اتصال برقرار میشد.

4- تنظیمات DNS گاه و بی گاه میپره، وقتی چک میکنم مقادیرش خالی هست، یعنی حتی 0.0.0.0 یا auto هم نیست، خالی! باید مجددا بشینم دستی ست کنم یا با آپشن auto from pvc ذخیره کنم تا دریافت کنه یا حتی ریست هم گاهی لازمه.

5- اتصال به کامپیوترهای شبکه از طریق SAMBA یا شیرینگ ویندوز قبلا از طریق تبلتم یا گوشی هام که اندرویدی هستن ممکن بود، الان با کانفیگ دقیق باز هم متصل نمیشه، تنظیمات فایروال رو چک کردم مشکلی نبود.

متاسفانه علیرغم اینکه خیلی از این مودم خوشم اومده بود با جستجو در فروم های خارجی متوجه شدم مشکلاتی رو داره که هنوز Vodafone برای رفع کردنش کاری نکرده. به فریمور نسخه 83 هم آپدیت کردم، همچنین 77 اما فرجی حاصل نشد، حتی ارتباط DSL هم دچار مشکلاتی شد و در مورد ورژن 83 بعد از هر ریست مجددا از حالت آنلاک در میومد. برای فریور کاستوم هم سرچ کردم باز برای این چیپ Broadcom سورسی جهت اتصال DSL منتشر نشده و بنابراین معجزه ای مثل openWRT با اینکه نصب میشه ولی در واقع دستگاه رو به یک روتر محدود میکنه. شاید نهایتا اگر نتیجه نگیرم هیمن فریمور رو نصب کنم و بعنوان دستگاه فایل شیرینگ یا دانلود تورنت ازش استفاده کنم.

فعلا همون مودم قبلی رو متصل کردم تا به کارام برسم،
خیلی سعی کردم اما از پس این مودم 556 بر نیومدم، شاید 553 با فریموری که براش پورت کردن بتونه عملکرد خوبی داشته باشه.
احتمال این هم هست که این مشکلات فقط بخاطر شرایط خط من یا شبکه ی من باشه بنابراین دوستان دیگه ای که تعداد کمی هم نیستن و راضی هستن اگر راهنمایی برای من داشتن لطفا دریغ نکنید.

sajadperspolis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
دوستان من با این مودم مشکلات ناجوری پیدا کردم!

1- در ورژن 061 که روی خود مودم ریخته شده بود از قبل و همینطور ورژنهای بعدی که شخصا آپدیت کردم نمیتونم به سرویسهای گوگل دسترسی پیدا کنم، بعضی از فرمها هم ارسال نمیشن و آپلود تقریبا غیرممکن میشه. رفتم و DNS رو هم تغییر دادم (از حالت اتوماتیک به گوگل) اما تفاوتی در این مورد نکرد.

2- اینترفیس ادمین به شدت کند میشه اکثر اوقات طوری که برای لود شدن هر گزینه باید ده ثانیه صبر کرد. نهایتا در طول روز 3-4 بار کلا مودم حالتی پیدا میکنه که همه چیز درسته اما هیچ جوابی بهت نمیده، نه از طریق IP خودش و نه به کلاینتهایی که اینترنت میخوان و چاره ای جز اینکه بدوم طبقه پایین دکمه ریستش رو بزنم نیست! این در مورد کامپیوتری که با Lan متصل شده هم صادقه. ضمنا وقتی لینک DSL میپره برای حدود 1 دقیقه کلا دستگاه باز به همین حالت میره، حتی ادمین. تنها از telnet میشه در این موقع بهش دسترسی داشت.

3- بعد از اینکه بدلیل کیفیت بد خط گاهی ارتباط pppoe قطع میشه دیگه برای اتصال مجدد سعی نمیکنه! چراغ لینک روشنه اما اینترنت نداریم. راه حل اینه که دستی مجدد DSL رو ریسینک کنید یا دکمه ی ریست... مودم قبلیم هر چند ثانیه مجددا سعی میکرد و اتصال برقرار میشد.

4- تنظیمات DNS گاه و بی گاه میپره، وقتی چک میکنم مقادیرش خالی هست، یعنی حتی 0.0.0.0 یا auto هم نیست، خالی! باید مجددا بشینم دستی ست کنم یا با آپشن auto from pvc ذخیره کنم تا دریافت کنه یا حتی ریست هم گاهی لازمه.

5- اتصال به کامپیوترهای شبکه از طریق SAMBA یا شیرینگ ویندوز قبلا از طریق تبلتم یا گوشی هام که اندرویدی هستن ممکن بود، الان با کانفیگ دقیق باز هم متصل نمیشه، تنظیمات فایروال رو چک کردم مشکلی نبود.

متاسفانه علیرغم اینکه خیلی از این مودم خوشم اومده بود با جستجو در فروم های خارجی متوجه شدم مشکلاتی رو داره که هنوز Vodafone برای رفع کردنش کاری نکرده. به فریمور نسخه 83 هم آپدیت کردم، همچنین 77 اما فرجی حاصل نشد، حتی ارتباط DSL هم دچار مشکلاتی شد و در مورد ورژن 83 بعد از هر ریست مجددا از حالت آنلاک در میومد. برای فریور کاستوم هم سرچ کردم باز برای این چیپ Broadcom سورسی جهت اتصال DSL منتشر نشده و بنابراین معجزه ای مثل openWRT با اینکه نصب میشه ولی در واقع دستگاه رو به یک روتر محدود میکنه. شاید نهایتا اگر نتیجه نگیرم هیمن فریمور رو نصب کنم و بعنوان دستگاه فایل شیرینگ یا دانلود تورنت ازش استفاده کنم.

فعلا همون مودم قبلی رو متصل کردم تا به کارام برسم،
خیلی سعی کردم اما از پس این مودم 556 بر نیومدم، شاید 553 با فریموری که براش پورت کردن بتونه عملکرد خوبی داشته باشه.
احتمال این هم هست که این مشکلات فقط بخاطر شرایط خط من یا شبکه ی من باشه بنابراین دوستان دیگه ای که تعداد کمی هم نیستن و راضی هستن اگر راهنمایی برای من داشتن لطفا دریغ نکنید.

مشکلات شمارو خوندم نمیدون شاید مثل ماله من باشه "مشکلت اینه که اینترنت وصله ولی نه آیپی مودم میاد بالا نه سایت باز میکنه تنها راه هم خاموش روشن کردنه!! اگه اینه از وقتی آپدیت کردم به 83 درست شده

تنطیمات DNS من از وقتی آپدیت کردم دستی دادم بش که تغییر نکرده اصلا

در مورد pppoe هم من ک مشکلی ندارم قطع که میشه خودش وصل میشه

در مورد SAMBA هم آنتی ویروس فایروال من AVAST هست و با XBOX سامبا زدم مشکلی نداره

فکر کنم کلا خلاصه کلام اینه که آپدیت کن به 83 همه اینا حل میشه

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
دوستان من با این مودم ...

سلام. به مورد زیر توجه کنید
کاربران گرامی ، با توجه به مشکلات سراسری که در اینترنت کشور به دلیل تغییر در زیرساخت‌ مخابراتی صورت گرفته است ، برای همه سرویس دهندگان اینترنت (ISP) ، مشکلات جدی از قبیل DNS Caching روی داده است. ممکن است کاربر با افت سرعت مواجه نشود اما این امر سبب می شود آنتی ویروس شما در دریافت Update با مشکل مواجه شود و نتواند بفهمد که امروز چه روزی است و باید چه Update را دریافت کند و موتور آن آسیب خواهد دید. تنها راهکار این است که با پشتیبانی اینترنت خود تماس بگیرید و از ایشان بخواهید DNS های شرکـتشان را در تنظیمات TCP/IP4 شما وارد کنند. اگر با این تنظیمات آشنایی ندارید حتماً از ایشان کمک بگیرید زیرا کاملاً در حیطه وظایفـشان است. لطفاً جدی بگیرید.Nod32 - Kaspersky - Avast - Norton - Avira | مرجع آنتی ویروس ایران
متاسفانه این dns معضلی شده برای خودش. هی راه به راه میان فیلتر میکنند یا محدودیت میگذارند و بعضا مودمهای حساس روی این موضوع دچار اختلال میشوند.
شما تلنت کردید برای همین تنظیمات تاثیری ندارد. ورژن 61 را استفاده کنید و تمام تنظیمات را دیفالت قرار بدید.کارت شبکه را ای پی اتوماتیک بگذارید.در مورد دی ان اس با شرکت پرووایدر اینترنت مشورت کنید.دستگاه جدید را که ارسال میکنم نهایتا جایگزین کنید
سایر دوستان و خود من چنین موردی را تجربه نکردیم

aryaamehr

Registered User
لایک‌ها
77
پدرام جان
شماره كارت و قيمت براي دو دستگاه سري جي كارتون دار به همراه هزينه ارسال
ممنون

MyView

Registered User
لایک‌ها
83
مشکلات شمارو خوندم نمیدون شاید مثل ماله من باشه "مشکلت اینه که اینترنت وصله ولی نه آیپی مودم میاد بالا نه سایت باز میکنه تنها راه هم خاموش روشن کردنه!! اگه اینه از وقتی آپدیت کردم به 83 درست شده

تنطیمات DNS من از وقتی آپدیت کردم دستی دادم بش که تغییر نکرده اصلا

در مورد pppoe هم من ک مشکلی ندارم قطع که میشه خودش وصل میشه

در مورد SAMBA هم آنتی ویروس فایروال من AVAST هست و با XBOX سامبا زدم مشکلی نداره

فکر کنم کلا خلاصه کلام اینه که آپدیت کن به 83 همه اینا حل میشه

خیلی ممنون از توجهتون :)
هنوز موفق نشدم ورژن 83 رو درست آنلاک کنم، نسخه ای که گفتن از قبل آنلاک شده هم همون صفحه مودم 3G رو نمایش میده.
اما متوجه شدم عملکرد MAC Filtering بخش وایرلس باگ داره و باعث این هنگ کردنهای مودم میشده چون من شبکه رو Open گذاشتم و دستگاه های خودمو اونجا allow دادم.

سلام. به مورد زیر توجه کنید

متاسفانه این dns معضلی شده برای خودش. هی راه به راه میان فیلتر میکنند یا محدودیت میگذارند و بعضا مودمهای حساس روی این موضوع دچار اختلال میشوند.
شما تلنت کردید برای همین تنظیمات تاثیری ندارد. ورژن 61 را استفاده کنید و تمام تنظیمات را دیفالت قرار بدید.کارت شبکه را ای پی اتوماتیک بگذارید.در مورد دی ان اس با شرکت پرووایدر اینترنت مشورت کنید.دستگاه جدید را که ارسال میکنم نهایتا جایگزین کنید
سایر دوستان و خود من چنین موردی را تجربه نکردیم

بعله اینجا پورتها و پروتکلها رو به بازی میگیرن!
نتیجه اش هم همین میشه که ملت از کار و زندگی میفتن...

فکر کنم بشه حل کرد مشکلات رو، احتمال زیاد اینه که هنوز در مورد کانفیگ یا بعضی قابلیتها خوب تنظیم نکرده باشم.
خیلی ممنونم :)

------------------------------- آپدیت ---------------------------------

خب خوشبختانه مشکل من بلاخره حل شد. بعد از چند روز سر و کله زدن با تنظیمات مختلف!
ورژن 83 علاج مشکل بود که دوست خوبمون گفتن اما مشکل اینجا بود که شیوه ی اصطلاحا "آنلاک" در بعضی شرایط جوابگو نبود.

با خوش شانسی موفق شدم یک فروم چینی رو پیدا کنم که در مورد همین نسخه ی 83 بحث میکردن و اونجا راه حل درست رو از سایت پشتیبانی هووای در چین دانلود کردم.
اساسا چیزی لاک نشده که آنلاکی لازم باشه. این فریمور همونطور که همه میدونن برای کشور اسپانیا هست لذا تنظیمات دیفالت هم برای کلاینت ودافون در اون کشور انجام شده - فقط لازمه تنظیمات رو در پنل تغییر داد.

در این مورد - قابلیت tr-069 client که در بخش management تنظیمات مودم وجود داره تنظیمات دیفالتی داره و فعال هم هست. این باعث میشه مودم سعی کنه به سرور متصل بشه و تنظیمات اتوماتیکی رو دریافت کنه که نهایتا چون ما کلاینت ودافون نیستیم موفق نمیشه و رفتار مختلف (و ظاهرا عجیبی) رو نشون میده. ضمن تشکر از کمکای دوستان مختلف در این تاپیک از کسانی که فریمور 83 یا 77 رو ریختن و مشکل دارن دعوت میکنم از صفحه ی زیر دیدن کنن - تنظیمات رو در بخشهای مختلف طبق تصاویر موجود در اونجا انجام بدن و هر مرحله دکمه ی save رو بزنن که ممکنه البته چندبار مجبور به تحمل زمان ریست شدن دستگاه بشن اما ارزشش رو داره چون این نسخه واقعا مشکلات قبلی رو مرتفع میکنه:

��ΪHG556A�ִ��������B083�����¹̼���������ϸ���ý�ͼ��|������̸ - ����֮��

نیازی به تلنت یا دستکاری فایلی نیست - اگر قبلا تنظیمات رو به این شکل دستکاری کردید از اول فریمور رو بریزید و دیفالت فکتوری رو اعمال کنید.
من ورژن 83 رو تست کردم و DNS رو از خود PVC دریافت میکنه بدون مشکلٰ ضمنا وایرلس و لن رو هم چک کردم مشکلی نیست - گوگل و... هم براحتی باز میشن :)

دریافت فریمور 83 و تصاویر مربوط به تنظیمات که در صفحه بالا هم موجود هست البته:

HG556aV100R001C10B083.rar-[压缩包]–华为网盘|资源共享-文件备份-免费网络硬盘

Last edited:

DomainSeller

Registered User
لایک‌ها
71
مودمهای اکونومیک چقدر خط و خش دارن؟ میشه یه عکس ازشون آپ کنی؟ مشکل دیگه ای که ندارن؟
ممنون

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
پدرام جان
شماره كارت و قيمت براي دو دستگاه سري جي كارتون دار به همراه هزينه ارسال
ممنون
سلام عزیزم چشم پ خ
سلام.به این میگن کار گروهی تک نفره :) منتظر بودم ببینم آخر کسی موفق به حل این معما میشود یا نه. تبریک میگم بزار بقیه هم تست کنند اگر راضی بودن یه جایزه پیش من دارید
مودمهای اکونومیک چقدر خط و خش دارن؟ میشه یه عکس ازشون آپ کنی؟ مشکل دیگه ای که ندارن؟
ممنون

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4
سلام. چون بدنه سفید است و من هم حساس هستم اعلام کردم وگرنه خیلی هاشون شاید به صورت عادی دیده نشن.چون خش های هر کدام متفاوته عکس فایده ای ندارد.چیز بدی نیست و به کارکرد مودم هم ارتباطی ندارد و کاملا هم نو هستند.

سلام فعلا قیمت اکونومیک را موجود داریم.میتوانید سفارش بدهید

sajadperspolis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
خیلی ممنون از توجهتون :)
هنوز موفق نشدم ورژن 83 رو درست آنلاک کنم، نسخه ای که گفتن از قبل آنلاک شده هم همون صفحه مودم 3G رو نمایش میده.
اما متوجه شدم عملکرد MAC Filtering بخش وایرلس باگ داره و باعث این هنگ کردنهای مودم میشده چون من شبکه رو Open گذاشتم و دستگاه های خودمو اونجا allow دادم.

بعله اینجا پورتها و پروتکلها رو به بازی میگیرن!
نتیجه اش هم همین میشه که ملت از کار و زندگی میفتن...

فکر کنم بشه حل کرد مشکلات رو، احتمال زیاد اینه که هنوز در مورد کانفیگ یا بعضی قابلیتها خوب تنظیم نکرده باشم.
خیلی ممنونم :)

------------------------------- آپدیت ---------------------------------

خب خوشبختانه مشکل من بلاخره حل شد. بعد از چند روز سر و کله زدن با تنظیمات مختلف!
ورژن 83 علاج مشکل بود که دوست خوبمون گفتن اما مشکل اینجا بود که شیوه ی اصطلاحا "آنلاک" در بعضی شرایط جوابگو نبود.

با خوش شانسی موفق شدم یک فروم چینی رو پیدا کنم که در مورد همین نسخه ی 83 بحث میکردن و اونجا راه حل درست رو از سایت پشتیبانی هووای در چین دانلود کردم.
اساسا چیزی لاک نشده که آنلاکی لازم باشه. این فریمور همونطور که همه میدونن برای کشور اسپانیا هست لذا تنظیمات دیفالت هم برای کلاینت ودافون در اون کشور انجام شده - فقط لازمه تنظیمات رو در پنل تغییر داد.

در این مورد - قابلیت tr-069 client که در بخش management تنظیمات مودم وجود داره تنظیمات دیفالتی داره و فعال هم هست. این باعث میشه مودم سعی کنه به سرور متصل بشه و تنظیمات اتوماتیکی رو دریافت کنه که نهایتا چون ما کلاینت ودافون نیستیم موفق نمیشه و رفتار مختلف (و ظاهرا عجیبی) رو نشون میده. ضمن تشکر از کمکای دوستان مختلف در این تاپیک از کسانی که فریمور 83 یا 77 رو ریختن و مشکل دارن دعوت میکنم از صفحه ی زیر دیدن کنن - تنظیمات رو در بخشهای مختلف طبق تصاویر موجود در اونجا انجام بدن و هر مرحله دکمه ی save رو بزنن که ممکنه البته چندبار مجبور به تحمل زمان ریست شدن دستگاه بشن اما ارزشش رو داره چون این نسخه واقعا مشکلات قبلی رو مرتفع میکنه:

��ΪHG556A�ִ��������B083�����¹̼���������ϸ���ý�ͼ��|������̸ - ����֮��

نیازی به تلنت یا دستکاری فایلی نیست - اگر قبلا تنظیمات رو به این شکل دستکاری کردید از اول فریمور رو بریزید و دیفالت فکتوری رو اعمال کنید.
من ورژن 83 رو تست کردم و DNS رو از خود PVC دریافت میکنه بدون مشکلٰ ضمنا وایرلس و لن رو هم چک کردم مشکلی نیست - گوگل و... هم براحتی باز میشن :)

دریافت فریمور 83 و تصاویر مربوط به تنظیمات که در صفحه بالا هم موجود هست البته:

HG556aV100R001C10B083.rar-[压缩包]–华为网盘|资源共享-文件备份-免费网络硬盘

با تشکر تست کردم جواب داد فقط رو مدول T1 که مورد علاقم بود جواب نداد که مهم نیست زیاد

Last edited:

saeedsfm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام آقا من یه مودم دارم اصلا تو مد تنظیمات نمیره یعنی فقط تو مد ایتالیاییش میره فقط به آدرس 192.168.1.1 میره که اونجاهم اصلا موقع ورود پسورد نمیخواد مرور گرم رو عوض کردم بازم درست نشد چند بارم ریست کردم بازم درست نشد. فقط تو صفحه زیر میره
a.jpg

mortezasajjadi

Registered User
لایک‌ها
42
داداش منم یه مودم 3G دارم بفروشمش ازتون مودم adsl میخرم

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام آقا من یه مودم دارم اصلا تو مد تنظیمات نمیره یعنی فقط تو مد ایتالیاییش میره فقط به آدرس 192.168.1.1 میره که اونجاهم اصلا موقع ورود پسورد نمیخواد مرور گرم رو عوض کردم بازم درست نشد چند بارم ریست کردم بازم درست نشد. فقط تو صفحه زیر میره

اگر ایتالیایی باشد احتمالا کالای مسافری بوده.یوزر پس که انتهای پست اول گذاشتم برای ورژن اسپانیایی است و احتمالا برای شما باید متفاوت باشد.در یکی از پستهای آموزشی یوزر پسهای کشورهای مختلف قرار داده شده.این صفحه ای که شما هستید صفحه سرویس است و صفحه کانفیگ فقط با اون یوزر پس بالا میاد.کش مرورگرهاتون را پاک کنید تا ازتون یوزر پس بپرسه
داداش منم یه مودم 3G دارم بفروشمش ازتون مودم adsl میخرم
مودم خوبیه که به این مودمهای ما هم میخورد.اگر عزیزان بخوان موذمشان را تکمیل کنند میتوانند این مودم را بخرند

بالا