• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
سلام
من یک مودم مدل 556 خریدم با کمک دوست عزیز اقای پدرام کانفیگ کردم اما رفتم بیرون اومدم دیگه کانکت نشد. ریستارت کردم حتی کارخونه ای از اول کانفیگ کردم هر چی کابل بود عوض کردم با دوتا isp امتحان کردم بازم فایده نداره.
کسی این مشکل داشته؟ راه حل چیست؟
این صفحه میاد که یکی از دوستان هم قبلا همچین مشکلی داشتن. نه اپدیت کردم نه هیچی.

http://forum.persiantools.com/t380402-page17.html#post7541710

ویرایش الان وصل شد اما کلا دنبال این مشکل هستم چون صبح دوباره باید با این مشکل سر کنم

این موضوع هم اضافه کنم که جناب آشنا برخورد خیلی خوبی دارن تا اخرین لحظه.
محصول با اینکه اکونومیک هستش فقط دارای چند خط ریز هستش . عکس ها هم بزودی از مودم خودم آپلود می کنم.

Last edited by a moderator:

1saeed1351

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اگه موجود دارید من یکی میخوام
[h=1]Vodafone HG556a[/h]اکونومیک یا آکبند

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
نمونه های اکونومیک حتما متعلقاتش رو داره فقط سوالم اینه که جعبه هم داره؟
بنده چاپگر سامسونگ 2165 و 2160 دارم. میخواستم بدونم تو لیست چاپگرهای مودم از این دوتا پیدا میشه که کامل ساپورت کنه؟ یا ۱۱۰۲ اچ پی ساپورت میشه؟
خیلی خیلی ممنون
سلام.همه چیز دارد.با همه چاپگرها یی که روی ویندوز به خوبی نصب شوند کار میکند.
سلام
من یک مودم مدل 556 خریدم با کمک دوست عزیز اقای پدرام کانفیگ کردم ...
همانطور که عرض کردم نیازی به خاموش کردن این مودمها نیست.اینها ورژن آفیس هستند و برای استفاده طولانی مدت ساخته شدن.هر وقت نیاز داشته باشند خودشان ریستارت میشوند و رفرش. تنها برای صرفه جویی میتوانید دکمه وایرلس را بزنید تا فقط وایرلس خاموش شود.چون خاموش بودن براش تعریف نشده هر وقت برقش را قطع کنید این را بعنوان مشکل در ارتباط شناسایی میکند و تمام ساختار شبکه را بررسی میکند.(مثل وقتی که ویندوز بد خاموش شود) البته میتوانید در پ خ از دوستانی که ورژن بالاتر فریم ور را نصب کردن بپرسید که این تایم حذف شده است یا خیر.

سلام اگه موجود دارید من یکی میخوام
[h=1]Vodafone HG556a[/h]اکونومیک یا آکبند
اکونومیک موجود است.سه شنبه هم ارسال داریم.اگر میخواهید با شماره اعلام شده در پست اول هماهنگ کنید

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
سلام.همه چیز دارد.با همه چاپگرها یی که روی ویندوز به خوبی نصب شوند کار میکند.

همانطور که عرض کردم نیازی به خاموش کردن این مودمها نیست.اینها ورژن آفیس هستند و برای استفاده طولانی مدت ساخته شدن.هر وقت نیاز داشته باشند خودشان ریستارت میشوند و رفرش. تنها برای صرفه جویی میتوانید دکمه وایرلس را بزنید تا فقط وایرلس خاموش شود.چون خاموش بودن براش تعریف نشده هر وقت برقش را قطع کنید این را بعنوان مشکل در ارتباط شناسایی میکند و تمام ساختار شبکه را بررسی میکند.(مثل وقتی که ویندوز بد خاموش شود) البته میتوانید در پ خ از دوستانی که ورژن بالاتر فریم ور را نصب کردن بپرسید که این تایم حذف شده است یا خیر.

یک سوال دیگه اقا پدرام یا دیگر دوستان
تو مشخصات خط و پایین می بنده مثلا بجای 6 روی 5 یا 4 می بنده اما با دی لینک حداکثر هستش. آیای تنظیم خاصی داره؟ همه مدولاسیون ها هم تیک خورده که اتومات وصل بشه
دوستانی هم که آپدیت کردن مشکل دیر لینک گرفتن و پایین اوردن down stream حل شده در ورژن های بالاتر؟
اینم اضافه کنم با نرم افزار DMT میشه خطو برد بالا اما انگار مودم خودش دوست داره خط و ببره بالا تا snr بالا باشه در صورتیکه با DMT با snr پایین هم کانکت هستش پس مودم چه اجباری داره که خط و پایین می بنده؟!

Last edited:

shayan1103

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک سوال دیگه اقا پدرام یا دیگر دوستان
تو مشخصات خط و پایین می بنده مثلا بجای 6 روی 5 یا 4 می بنده اما با دی لینک حداکثر هستش. آیای تنظیم خاصی داره؟ همه مدولاسیون ها هم تیک خورده که اتومات وصل بشه
دوستانی هم که آپدیت کردن مشکل دیر لینک گرفتن و پایین اوردن down stream حل شده در ورژن های بالاتر؟
اینم اضافه کنم با نرم افزار DMT میشه خطو برد بالا اما انگار مودم خودش دوست داره خط و ببره بالا تا snr بالا باشه در صورتیکه با DMT با snr پایین هم کانکت هستش پس مودم چه اجباری داره که خط و پایین می بنده؟!

والا این مودم با زیرساخت های سرویس من(شاتل) مشکل اساسی داره
با وصل کردن این مودم صدای نویز در تلفن ثابت میشنوم که اسپلتر به هیچ عنوان نمی تونه نویز مودم رو بگیره(با مودم دیگه هیچ مشکلی ندارم)
با کارشناسان شاتل که صحبت کردم که با وصل کردن مودم ودافون گفتن که snr خط من خیلی ناجور شده که مناسب سرعت8 مگ نیست
با یه مودم دیگه مثله زایکسل , لول وان امتحان کردم snr خطم بسیار عالی هستش که متخصص شاتل گفت 100% مودم ناسازگاری با تجهزات شاتل داره

اگه دوستی این مودم رو میخواد با قیمت خیلی خوب میفروشم
بهم P.m بدین

javad707

Registered User
لایک‌ها
170
با وصل کردن این مودم صدای نویز در تلفن ثابت میشنوم که اسپلتر به هیچ عنوان نمی تونه نویز مودم رو بگیره(با مودم دیگه هیچ مشکلی ندارم)
از اسپلیتر مرغوب استفاده کردی ؟؟ مثل D-Link Splitter DSL-30CF

shayan1103

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از شما
والا خودم یه اسپیلتر داشتم و توی جعبه هم یه اسپلیتر بود
با هر دو امتحان کردم مشکل دارم
ولی با مودم دیگه صدای خِر خِر یا نویز به هیچ عنوان ندارم

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
یک سوال دیگه ا...!
من دانش اش را ندارم ولی اگر مطلع هستید میتوانید از کانفیگ اتوماتیک خارجش کنید و تنظیمات مودم را طبق نیازتانت کاستوم کنید.
به زودی ترجمه کامل دفترچه را منتشر میکنیم

ممنون از شما
../.
نویز گیر باید بین گوشی تلفن و پریز تلفن باشد.اگر 5 تا تلفن دارید برای همه باید بگذارید

javad707

Registered User
لایک‌ها
170
ممنون از شما
والا خودم یه اسپیلتر داشتم و توی جعبه هم یه اسپلیتر بود
با هر دو امتحان کردم مشکل دارم
ولی با مودم دیگه صدای خِر خِر یا نویز به هیچ عنوان ندارم
خواهش میکنم ! اصولا اسپلیتری که به همراه مودمها عرضه میشه فقط بدرد این میخورن که در عملکرد کالر آیدی اختلال ایجاد نشه و قابلیت نویزگیری ندارن به هیچ عنوان !!! اسپلیتر مرغوب تهیه کنید شاید مشکلتون حل شد بطور کامل

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
والا این مودم با زیرساخت های سرویس من(شاتل) مشکل اساسی داره
با کارشناسان شاتل که صحبت کردم که با وصل کردن مودم ودافون گفتن که snr خط من خیلی ناجور شده که مناسب سرعت8 مگ نیست
با یه مودم دیگه مثله زایکسل , لول وان امتحان کردم snr خطم بسیار عالی هستش که متخصص شاتل گفت 100% مودم ناسازگاری با تجهزات شاتل داره

اگه دوستی این مودم رو میخواد با قیمت خیلی خوب میفروشم
بهم P.m بدین

بسیار بعیده که خود مودم با تجهیزات شبکه شاتل مشکل داشته باشه
بگردین مشکل جای دیگس

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
به دلیل مشغله امور تجاری تا اطلاع بعدی ارسال سفارشات فقط یک روز در هفته است.تا به الان سعی کردم حتی یه مودم هم همان روز ارسال شود ولی متاسفانه توقع را بالا بردم.وقتی یه جنس را به قیمت خیلی کمتر از بازار از وارد کننده خرید میکنیم باید صبور تر باشیم.هدف ارایه خدمات مطلوبه اما شرایط فروشنده را خواهشا درک کنید.
باز هم تشکر میکنم از خریداران و معذرت میخواهم از کم و کاستی های احتمالی

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
روز شنبه شما به خیر.

امروز با انرژی بیشتر در خدمت شما هستم.

دوستانی که قصد سفارش داشتند و پ خ داده بودن مجدد اعلام کنند تا جا نمانند

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
سلام
من از وقتی اپدیت کردم به 61 (فایل خود شرکت و پشتیبانی) چراغ وایرلس مرتب چشمک میزنه بدون اینکه به چیزی وصل بشه تا روشنش می کنم چشمک میزنه قبل از اپدیت اینطوری نبود. مشکل کجاست؟
ممنون.

Last edited by a moderator:

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
من از وقتی اپدیت کردم به 61 (
ممنون.

مشکلی نیست.هر وقت با دیوایس وایرلس داری ارتباط برقرار کند یا حتی کسی بخواد یوزر پس وایرلس بزند چشمک میزند
چشمک زدن یعنی در حال ارتباط است.

=================================

قابل توجه متخصصین شبکه

از ورژن اخر فریم ور چند نسخه کاستوم به دستم رسیده که تست نشده.اگر کله شما درد میکند برای دردسر پ خ بدهید تا لینکشان را بدهم
سری N

Last edited:

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
موجود دارم ولی باید ببینم متعلقاتشان کامله یا نه.فردا اطلاع میدهم.انبار را باید بررسی کنم

old wolf

Registered User
لایک‌ها
9
درود
دوست گرامی شما 2 تا قیمت متفاوت برای مودم ها گذاشتید میتونید فرق بین اونها رو توضیح بدین
قیمت تا سه عدد: 138000 تومان
قیمت اکونومیک: 118000 تومان

HusseinR

Registered User
لایک‌ها
47
درود
شاید به علت پست کم نتونستم امتیاز بازارچه بدم اما لازم دونستم اینجا از دوست عزیز بابت ارسال سریع مودم و جنس عالی تشکر و قدردانی کنم.
شاد باشید.

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
درود
دوست گرامی شما 2 تا قیمت متفاوت برای مودم ها گذاشتید میتونید فرق بین اونها رو توضیح بدین
قیمت تا سه عدد: 138000 تومان
قیمت اکونومیک: 118000 تومان
قیمت اکونومیک مودمهایی هستند که برای گارانتی وارد کردیم و متعلقات و جعبه نداشتند برای همین بعضیاشون خط و خش دارند چون سفیدن و کنار هم بودن در حد خیلی کم
الان چون بار جدید را هنوز برای فروش نگذاشتیم این مودمها را با جعبه و متعلقات به دوستان این تاپیک با قیمت ارزان میدهم.

درود
شاید به علت پست کم نتونستم امتیاز بازارچه بدم اما لازم دونستم اینجا از دوست عزیز بابت ارسال سریع مودم و جنس عالی تشکر و قدردانی کنم.
شاد باشید.

ممنون.همین حس رضایت از خرید که دارید برای من از هر چیز دیگری با ارزشتر است.

بالا