• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام.فعلا مدل اکو را موجود دارم که توضیحش را بالاتر دادم.
شرایط طبق پست اول
شماره کارت را هم در پ خ بپرسید
ممنون

آموزش تنظیم وای فای برای آیفون
مشاهده پیوست iphone.pdf

Last edited:

fariborz.s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من امروز داشتک گزارش کارکرد رو نگاه می کردم (سایت پارس آنلاین ) دیدم مصرف هام رو همه 12 13 ساعت استفاده زدن تماس گرفتم پشتیبانی و پاسخشون این بود که مائامی که مودم روشن و چراغ لینکش هم روشنه سرور ما باهاش تبادل دیتا داره و حجم هرچند کم از حساب کم می شه (منطقی هم هست) .

با توجه به اینکه سری N دکمه آف نداره توصیه در این مورد چیه ؟ ( ارتباط تلفنش رو بکشیم بهتر نیس آیا ؟)

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
معمولا دیگه کسی مودمش را خاموش نمیکند.مصرف کل ماه بیست مگ هم شاید نشود
کابل تلفن را قطع کنید مودم را درگیر میکنید تا هی مشکل در ارتباط را بررسی کند و مجدد پیکربندی کند.اما میتوانید چک کنید شاید اینگونه نشد.
---------
قابل توجه خریداران
فردا و شنبه آخرین روزهایی هستند که سفارش میگیرم. تا ده روز دیگر
لطفا در پ خ اعلام کنید ممنون

saeedsfm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام بچه ها من یه مودم وودافون دارم اصلا به هیچ عنوان کانفیگ نمیشه مدلاش HG 553 هست ولی یه خورده با بقیه فرق داره . اصلا وقتی کابل lan رو وصل میکنم یوزر و پسوورد نمیخواد مستقیم میره توی مد نتظیمات ایتالیایی، هر چی مرور گرم رو عوض کردم و مودم ریست کردم ، روی یه PC دیگه امتحان کردم بازم نشد. مودمم قیافش اینه: بدجوری به مشکل خوردم از چند نفرم سوال کردم گفتن این نمونه مدل که پورت adsl اون قرمز رنگه انحصاری فقط قابل استفاده از شرکت adsl ودافون هست .اگه تا حالا با این نمونه برخورد کردید منم کمک کنید یکی از بچه ها مجانی برام آورده حالا غیر از دکوری برام هیچ کاربردی نداره اصلا نمیشه کانفیگش کرد. اگه راهی برا کانفیگش هست راهنماییم کنید هزینه اون هم میپردازم ممنون مشاهده پیوست 466490مشاهده پیوست 466491مشاهده پیوست 466492

HusseinR

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
بنده از adsl استفاده نمیکنم و به جاش یه آنتن گیرنده وایرلس به اسم Nano5 رو پشت بام دارم که قبلا به یه اکسس پوینت وایرلس از طریق کابل تو اتاق وصل میشد. حالا میخوام از این مدل سری ان بعنوان اکسس پوینت استفاده کنم اما هرکاری کردم نتونستم! کانکت میشم به مودم اما اینترنت ندارم. لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس بسیار

daffy_duck376

Registered User
لایک‌ها
27
سلام
بنده از adsl استفاده نمیکنم و به جاش یه آنتن گیرنده وایرلس به اسم Nano5 رو پشت بام دارم که قبلا به یه اکسس پوینت وایرلس از طریق کابل تو اتاق وصل میشد. حالا میخوام از این مدل سری ان بعنوان اکسس پوینت استفاده کنم اما هرکاری کردم نتونستم! کانکت میشم به مودم اما اینترنت ندارم. لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس بسیار

اگه از DHCP مودم استفاده کنی اون موقه ghateway خودش رو تعریف میکنه و خودش هم که اینترنت نداره واسه همینه.
شما DHCP مودم رو خاموش کن و یا IP رو دستی به کارتهای شبکه بده و gateway رو به کانکشنی که اینترنت داره وصل کن

HusseinR

Registered User
لایک‌ها
47
اگه از DHCP مودم استفاده کنی اون موقه ghateway خودش رو تعریف میکنه و خودش هم که اینترنت نداره واسه همینه.
شما DHCP مودم رو خاموش کن و یا IP رو دستی به کارتهای شبکه بده و gateway رو به کانکشنی که اینترنت داره وصل کن

خیلی ممنون دوست عزیز
IP مودم رو باید دستی به کارت شبکه بدم؟ همون 192.168.0.1؟
کانکشنی که اینترنت داره همون نانو هست. IP اینو چطور باید پیدا کنم؟
مرسی

daffy_duck376

Registered User
لایک‌ها
27
خیلی ممنون دوست عزیز
IP مودم رو باید دستی به کارت شبکه بدم؟ همون 192.168.0.1؟
کانکشنی که اینترنت داره همون نانو هست. IP اینو چطور باید پیدا کنم؟
مرسی
دوست عزیر به اکسس پوینت یه ip رو شبکه تو رنج عادی بده که با نانو در ارتباط باشه . مثلا اگر شبکه شما قبلا با ip 192.168.0.1 کارمیکرد و سیستم های دیگه شما 192.168.0.2 و.... اکسس پوینت رو هم یه سیستم حساب کرده و مثلا 192.168.0.20 رو بهش بده همین

HusseinR

Registered User
لایک‌ها
47
دوست عزیر به اکسس پوینت یه ip رو شبکه تو رنج عادی بده که با نانو در ارتباط باشه . مثلا اگر شبکه شما قبلا با ip 192.168.0.1 کارمیکرد و سیستم های دیگه شما 192.168.0.2 و.... اکسس پوینت رو هم یه سیستم حساب کرده و مثلا 192.168.0.20 رو بهش بده همین

دست شما درد نکنه. همین کار رو هم انجام دادم. فقط موضوع gateway رو نگرفتم!!
مرسی

HusseinR

Registered User
لایک‌ها
47
سلام مجدد
بعد از چندین ساعت درگیر شدن با مودم تونستم با وای فای اینترنت بگیرم ولی خب باید IP رو دستی وارد کنم. وقتی رو حالت DHCP میذارم کانکت میشه ولی اینترنت نداره. راهی نداره بشه دستگاه ها خودکار IP بگیرن؟
مرسی
اگه آف تاپیک هست استارتر عزیز امر بفرمایید اینجا ادامه ندم. ببخشید!

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
شما آموزش انلاک مودم را از پست اول بگیر.اخریش را
ورژن 61 فریم ور را هم بگیر و اپدیت کن.
ممکنه علتش Dns باشه

HusseinR

Registered User
لایک‌ها
47
فریم ور رو هم آپدیت کردم اما فرقی نکرد.
اما مشکل کمی حل شده فقط یه مشکل مونده.
در حالت بریج قرار دادم و DHCP مودم هم خب خاموش. الان در حالت لن و وای فای لپتاپ خودکار IP میگیره و اینترنت داره و همه چی اوکی هست اما مابقی دستگاه ها مثه گوشی و تبلت IP نمیگیرن. رمز رو هم که آزاد بذارم و بردارمش فرقی نداره. علت چی میتونه باشه؟
خیلی ممنون
wsc فعال
Network Authentication OPEN
WEP فعال
رمز 64 بیت 10 رقمی
Bandwidth اتو
Channel اتو که الان 1 هست.

HusseinR

Registered User
لایک‌ها
47
با عرض معذرت متوجه شدم فقط با لن ip خودکار میده و اصلا رو وایرلس dhcp کار نمیکنه. در واقع dhcp نانو5 روشنه ولی برا مودم ظاهرا باید حتما خاموش باشه. اگه روشنش کنم دستگاه ها وایرلس ip میگیرن ولی خب اینترنت ندارم.
لطفا راهنمایی بفرمایید. مرسی

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
ایشون بسیار فروشنده قابل اعتمادی هستن که واقعا به خریدار تعهد دارن
من برای نصب مودم که نماینده شرکت پارس انلاین نتونست نصب کنه
چندین بار تماس تلفنی و پیامکی گرفتم تا با راهنمایی ایشون موفق به راه اندازی شدیم
بسیار از خریدی که کردم راضی هستم
انشالله همیشه موفق باشن

HusseinR

Registered User
لایک‌ها
47
شکر خدا مشکل بنده هم حل شد. تشکر دوباره دارم از پدرام عزیز. حالا دیگه متوجه میشم این مودم چه چیز لذت بخشی هست.
مرسی

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,770
با سلام!
اقا پدرام من بعد از گذشت نزدیک به دوماه هنوز موفق نشدم که رمز ورود به صفحه تنظیمات پبشرفته رو پیداکنم و مودم همینجوری بیکار مونده!:D
اگر ممکنه یه شماره تماس برام پی ام کنید که زنگ بزنم ازتون راهنمایی بخوام
ممنون

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
شماره تماسش هم در قسمت تماس با ما یه علامت + هست
اونو بزن شماره اش ظاهر میشه

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
فروش بار جدید با بسته بندی و جعبه سوپر ممتاز از سه شنبه شروع میشود.

جهت ثبت سفارش از الان اقدام کنید.

قیمت تا آخر هفته همان قیمت قبلی است.بعد از اون افزایش قیمت خواهیم داشت.

:cool: :cool: :cool:

بالا