• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
مودم منم رسید ...
مشکلتان برطرف شد؟
سلام دوست عزیز
  • سری G ودافون هنوز موجوده؟ قیمت تک چنده؟ دانگل داره؟ سیمکارتهای ایرانو میگیره؟
سلام
قیمت در پست اول(فروش زمستانه به زودی..) دانگل سیمکارت جدا باید خریداری شود بله همه سیمکارتها را پشتیبانی میکند
دوست عزیز ....
میخاست بپرسم که ...
سلام. بله کافیه مودم روشن باشد و هارد بهش وصل باشد تا بتوانید از طریق گوشی لپ تاپ و ... اطلاعات را با هارد جابجا کنید.مودم اکونومیک فعلا نداریم

سلام
دوستان من سری N دارم و...
سلام
اگر از مشتریان این تاپیک هستید با من هماهنگ کنید تا عوض کنم در غیر این صورت به فروشنده تحویل بدهید تا برایمان ارسال کنند اگر گارانتی داشته باشد تعویض میکنیم

قیمت تکی تهران؟
سلام/قیمت پست اول به روز است.تحویل با پیک در تهران(هزینه پیک به خودش پرداخت میشود توسط خریدار)

REZA4229

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نرم افزار مودم ودافون مدل HG556Aرا میخواستم

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111

n1n3a6m5b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز لطفا شرایط خرید مودم سری n را برام بفرستید...در ضمن چند روز طول میکشه تا به دستم برسه....(مازندران)

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
میخوام مودم را بروز کنم

اگر مودم به خوبی کار میکند این کار را انجام ندهید.اپدیت فقط برای افرادی است که مشکل دارند با مودم. پست اول حاوی تمام اطلاعات است

SraRobin

Registered User
لایک‌ها
30
مودم من هر 5 دقیقه یه بار اینترنتش قطع میشه و این پیغامو میده:
Su conexión ADSL no está disponible en estos momentos. Haga click en el botón "Conectar" para establecer su conexión a Internet a través de su modem HSPA.
چیکار کنم؟ سری N هستش. این چند روزه خسته ام کرده. با مودم قبلیم این مشکلو نداشتم.

aryaamehr

Registered User
لایک‌ها
77
مودم من هر 5 دقیقه یه بار اینترنتش قطع میشه و این پیغامو میده:
Su conexión ADSL no está disponible en estos momentos. Haga click en el botón "Conectar" para establecer su conexión a Internet a través de su modem HSPA.
چیکار کنم؟ سری N هستش. این چند روزه خسته ام کرده. با مودم قبلیم این مشکلو نداشتم.

مشكل از تنظيمات مودم هستش
به قسمت http://192.168.0.1/en_US/ripcfg.cmd?action=view
برو
و ppp_0_33_1 رو اكتيو كن و bro رو passive
مال من با اين تنظيم درست شد!

n1n3a6m5b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز لطفا شرایط خرید مودم سری n را برام بفرستید...در ضمن چند روز طول میکشه تا به دستم برسه....(مازندران)

bafi

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
تفاون سری n با n+ چیه؟ قیمت و شرایط خرید رو بفرمایید.

SraRobin

Registered User
لایک‌ها
30

MyView

Registered User
لایک‌ها
83

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
مودم من هر 5...
در پ خ عرض کردم

مشكل از تنظيمات مودم هستش
به قسمت http://192.168.0.1/en_US/ripcfg.cmd?action=view
برو
و ppp_0_33_1 رو اكتيو كن و bro رو passive
مال من با اين تنظيم درست شد!
ممنون از ارائه تجربیات با ارزشتان به دوستان :)

سلام
عرض شد در پ خ
سلام
تفاون سری n با n+ چیه؟ قیمت و شرایط خرید رو بفرمایید.
سلام
در پست اول توضیحات کامل موجود است.در یک کلام سری جی با این قیمت و کارایی(غیر از یک پورت کمتر برابر با سری ان است) الماس مودمها است.در تاپیک دوستان طرفدار ان هستند ولی در بازار جی پرفروشترین است و بی دردسر

در حالتی که از طریق telnet متصل شده باشید با این دستور:
هر 33 سال یکبار ستاره دنباله دار هالی از این اطراف رد میشه :)

RAR

Registered User
لایک‌ها
43
دوستان این مشکل از چی میتونه باشه ؟
مودم رو حالت ppoe خست ، بعد از چند دقیقه ( متفاوته زمانش)
از حالت ppoe خارج میشه و میره رو حالت bridge ( کانکشن مثل دیالاپ )
بعد حالت bridge هم همینطوزه
بعد از چند دقیقه یا چند ساعت از حالت bridge خارج میشه و میره رو حالت ppoe

کلافم کرده

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
چنین چیزی را تا الان شاهد نبودم
نسخه فریم ور چند است؟ به نسخه 50 ارائه شده در دراپ باکس پست اول برگردید. مشکل را با پشتیبانی اینترنت تان مطرح کنید. در نهایت اگر همچنان مشکل داشتید در پ خ هماهنگ کنید تا گارانتی تعویض کند

REZA4229

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من الان یک مودم ودافون دارم مدل hg556aبانرم افزاری که توسایت گذاشته هست برنامه دانلود حدود 10مگ هست ومودم را ابدیت نمیکنه اما من از سایت دیگه یک برنامه را دالود کردم برنامه را حدود 8مگ بود و ورزن برنامه 031بود ریختم الان میخوام برنامه را به 83تبدیل کنم وتو مودم بریزم در قسمت ابدیت میرم وفایل را انتخاب میکنم ارور میده ورزن مودم من
V100R001C08B031SP03

ز

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام من الان یک مودم ودافون دارم مدل hg556aبانرم افزاری که توسایت گذاشته هست برنامه دانلود حدود 10مگ هست ومودم را ابدیت نمیکنه اما من از سایت دیگه یک برنامه را دالود کردم برنامه را حدود 8مگ بود و ورزن برنامه 031بود ریختم الان میخوام برنامه را به 83تبدیل کنم وتو مودم بریزم در قسمت ابدیت میرم وفایل را انتخاب میکنم ارور میده ورزن مودم من
V100R001C08B031SP03
ز
پستهای اموزشی در پست اول را مطالعه کنید.اول باید از روی شماره سریال دستگاه ببینید چه ورژن نرم افزاری به مودم شما میخورد. شما 31 را که مربوط به ایرلند است نصب کردید و احتمالا کار نمیکند

بالا