• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام

به دلیل وضعیت بد اینترنت دیر به دیر جواب دوستان را میدهم ببخشید

10 روز فرصت طلایی اعلام کردم با قیمت حداقلی که تاکنون داشتیم بخاطر سال نو میلادی.پست اول قیمتها به روز است اطلاعات و قیمت بدون تخفیف هم در کادر پنهان است.

برای سه خرید اخر که در روز جمعه قبل از ساعت 2 بعد از ظهر است هم قیمت خیلی خیلی کمی در نظر گرفتم که سه واریز اخر قبل از این ساعت ملاک است.

جای شما باشم کمتر از سه چهار تا خرید نمیکردم.واقعا واقعا قیمت مفت است.این و من تضمین میکنم و هدف از این کار هم سود مالی نیست.

مزخرفت ترین مودم های تو بازار به این قیمت هستند

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام

ببخشید میشه راهنمایی بفرمایید دقیقا باید چطور رمز رو وایرلس این گذاشت

من که هر چندتا زدک اصلا جواب نگرفتم

من شماره تماس دادم حضورتان
اون طوری خیلی سریعتر و راحت تر به جواب میرسید.

خود این مودم رمز بسیار قوی دارد که برای هر مودم منحصر به فرد است.پشت مودم هم ثبت شده است.ترجیحا عوضش نکنید

abbas67

Registered User
لایک‌ها
122

MyLGcookie

Registered User
لایک‌ها
446
فکر کردم الان آلبوم " جمعه فرهاد مهراد-منفردزاده-شهیار قنبری " رو می خوای بفروشی! :blush:
خوب بفروشی دوست گلــــم.

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
پس از اتصال هارد دیسک به مودم، نحوه دسترسی به اطلاعات برای کاربران به چه صورت خواهد بود؟
تمام کاربرانی که پسوورد وایرلس را دارند و جزو شبکه هستند دسترسی خواهند داشت.مثل یک سرور هم از طریق لن و هم از طریق اف تی پی
فکر کردم الان آلبوم " جمعه فرهاد مهراد-منفردزاده-شهیار قنبری " رو می خوای بفروشی! :blush:
خوب بفروشی دوست گلــــم.
ممنون.البته تم تاپیک اهنگ ایشانه

===========
در مورد جمعه سیاه و جایزه اون سه نفر اخر باید بگم که خلوت بودن تاپیک را نشانه راحت بردن تخفیف ندانید.تا الان حداقل بیست نفری پ خ دادن و برای ثانیه اخر برنامه ریزی کردن
این دوستان یا به هیچ چیز میرسند (چون تخفیف معمولی هم راس ساعت14 تمام میشود)یا به همه چیز
ریسک بالایی دارند میکنند حیف که شرط بندی حرامه وگرنه اسامیشون را میزدم و روی نفر برنده شرط میبستیم

Mohsenx2

Registered User
لایک‌ها
139
استارنر محترم .
با توجه به نظریه یکی از خریداران مودم N+ که فرمودن سری N بهتر از + هستن و N+ فاقد voip هست .
بنده میخوام قبل از خرید مطمئن بشم کدوم مودم بهتر هست و قابلیت voip در سری N+ فعال هست یا خیر ؟
در ضمن ممنون میشم نحوه خرید + شماره تماس رو برام ارسال کنید .

BluRay20

Registered User
لایک‌ها
259
ببخشید تحویل حضوری هم دارین؟به چه شکلی هستش؟

music_m

Registered User
لایک‌ها
56
سلام
آدرس برای تحویل حضوری و شماری تلفن بفرستین لطفا
مرسی

afshin b

Registered User
لایک‌ها
46
استارنر محترم .
با توجه به نظریه یکی از خریداران مودم N+ که فرمودن سری N بهتر از + هستن و N+ فاقد voip هست .
بنده میخوام قبل از خرید مطمئن بشم کدوم مودم بهتر هست و قابلیت voip در سری N+ فعال هست یا خیر ؟

فرق این دو مدل رو اگه کامل مشخص کنی منم یکی میخوام.

MyView

Registered User
لایک‌ها
83
من بعد از مدت یکی دو ماهی که استفاده کردم از سری N خیلی راضی هستم - باید از آقای پدرام تشکر کنم. دوستان لطفا اگر این مدل رو دارید به نرم افزار جدید آپدیت کنید، همون که قبلا نحوه تنظیم کردنش رو هم عرض کردم - اینطوری مشکلات وایرلسش بای من خیلی کمتر شد + قطعی اینترنت که دیگه نیست. مزیت سری N نسبت به جدیدها فکر کنم بورد Broadcom هست که دسترسی به تنظیمات زیادی رو از طریق telnet یا نرم افزار DMT میده - مثلا دستکاری SNR بگیر تا آپشنهای سطح پایین ADSL. من در ویندوز 8.1 با وصل کردن Usb به مودم میتونم در my computer دستگاهی به اسم Vodafone Station رو ببینم و سازگاری خیلی بهتری با این مودم داره. الان از پرینت شیرینگ + فایل شرینگ + 3 پورت Lan و wifi دارم استفاده میکنم، فقط مونده یک اشتراک VoIP هم بگیرم و تلفن رو وصل کنم + مودم 3G برای مواقعی که اینترنت قطع میشه :) حس خوبی داره وقتی همه این امکانات باهم استفاده میشن و شمکلی هم پیش نمیاد :D

Mohsenx2

Registered User
لایک‌ها
139
من بعد از مدت یکی دو ماهی که استفاده کردم از سری N خیلی راضی هستم - باید از آقای پدرام تشکر کنم. دوستان لطفا اگر این مدل رو دارید به نرم افزار جدید آپدیت کنید، همون که قبلا نحوه تنظیم کردنش رو هم عرض کردم - اینطوری مشکلات وایرلسش بای من خیلی کمتر شد + قطعی اینترنت که دیگه نیست. مزیت سری N نسبت به جدیدها فکر کنم بورد Broadcom هست که دسترسی به تنظیمات زیادی رو از طریق telnet یا نرم افزار DMT میده - مثلا دستکاری SNR بگیر تا آپشنهای سطح پایین ADSL. من در ویندوز 8.1 با وصل کردن Usb به مودم میتونم در my computer دستگاهی به اسم Vodafone Station رو ببینم و سازگاری خیلی بهتری با این مودم داره. الان از پرینت شیرینگ + فایل شرینگ + 3 پورت Lan و wifi دارم استفاده میکنم، فقط مونده یک اشتراک VoIP هم بگیرم و تلفن رو وصل کنم + مودم 3G برای مواقعی که اینترنت قطع میشه :) حس خوبی داره وقتی همه این امکانات باهم استفاده میشن و شمکلی هم پیش نمیاد :D

عزیز مدل شما N هست یا N+
بعد اینکه مگه مشکلات ویرالس داره این سری که براتون کمتر شده ؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
استارنر محترم .
سلام
من شخصا برای کاربران خانگی مدل پلاس را توصیه میکنم چون هم سریعتر است و هم تنظیمات کاملتری دارد ولی برای کاربران لینوکس و حرفه ای که با خطشان مشکل نویز دارند وقصد تلنت را دارند مدل n

ببخشید تحویل حضوری هم دارین؟به چه شکلی هستش؟
تهران با پیک است.فرصت تحویل حضوری را ندارم

سلام
آدرس برای تحویل حضوری و شماری تلفن بفرستین لطفا
مرسی
سلام
طبق جواب بالا
شماره تماس هم تو پست اول است

فرق این دو مدل رو اگه کامل مشخص کنی منم یکی میخوام.
سلام
دفترچه هر دو مدل تو پست اول هست بررسی کنید.از مدل پلاس فقط 50 تا تو کشور هست که در انحصار خودمه و فقط در تاپیک میفروشم.امکان واردات هم ندارند چون ودافون تو بازار توزیع نمیکند و فقط برای کاربرای خودش است
شما جان ما را به لب رساندی.من سر پیشنهادم هستم .یک بررسی کنید همه مدلها را و نتیجه را در تاپیک اعلام کنید تا دوستان از تخصص شما استفاده کنند
مثل همیشه گره این مشکل دست خودته
عزیز مدل شما N هست یا N+
بعد اینکه مگه مشکلات ویرالس داره این سری که براتون کمتر شده ؟
مدل مودم ایشان n است
مشکل وایرلس ندارد ولی نیاز به کانفیگ و اپدیت فریم ور برای بعضی از مشترکین دارد

bi3da

Registered User
لایک‌ها
79
سلام آقای فامیلی

125000 برای مودم N+ به حسابتون واریز شد و اطلاعات ارسال براتون پیام خصوصی شد ممنون

soosan22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام،
من یه مودم N+ از شما گرفتم که پشتش مدلش رو زده ARV7510PW22-A-LF-IR RQ 1 ، اما مودم های سری N نوشته HG556 ، که در حقیقت از لحاظ سخت افزاری و بالتبع نرم افزاری با هم متفاوتند طوری که حتی بورد و چیپ ست اونا با هم فرق داره و در حقیقت نام N و N+ رو شما خودتون روش گذاشتید که هردو سفارش شرکت Vodafone هستن اما بورد N ساخت شرکت Huawei با چیپ ست Broadcom و بورد N+ ساخت شرکت Astoria با چیپ ست دیگه ایه که مشخصاتش رو تو لینک زیر میبینید:

سری های N شما با مشخصات و تصویر:

http://wiki.openwrt.org/toh/huawei/hg556a

سری های N+ شما با مشخصات و تصویر:

http://wiki.openwrt.org/toh/astoria/arv7510pw22

در ضمن ظاهرا مودم N+ فاقد VoIP هستش و درحقیقت شکل ظاهری هر دو مودم تقریبا یکیه و این طور به نظر میرسه که ودافون خودش شکل مودماشو یکپارچه طراحی میکنه اما بوردهاشو میده شرکت های مختلف براش بزنن. در حقیقت شاید به همین جهت وقتی میرید تو سایت ودافون مشخصات سخت افزاری کامل رو نمیزنه و مینویسه مثلا فقط چهارتا پورت لن و یا سه تا پورت یو اس بی داره:

http://www.vodafone.co.nz/broadband-wireless-router

این طوری که تو لینک های بالا نوشته شده ظاهرا پشت یکی از پورت های تلفن HG556 یه سخت افزار VoIP وجود داره که تو اون یکی نیست.

در هر صورت بعضی از موارد بالا رو شما نگفته بودید و گفتید که N+ نسخه ارتقا یافته N هستش. سوالی که مطرح میشه اینه که از کجا معلوم N+ بهتر از N باشه اونم با قیمت بیشتر و با فقدان VoIP که خودتون زیاد روش مانور میدادید و به خصوص تغییر در چیپست که به گفته بعضی از دوستان چیپ ست های Broadcom قابلیت های بیشتری دارن و کلا گرون تر هستن؟ البته ظاهرا ممکنه N+ در بعضی از زمینه ها سرتر از N باشه مثل پروسسور که نوشته 333MHZ و مال N نوشته 300MHZ و یا آنتن که به نظر میرسه دو آنتنه باشه، یا اینکه شما می فرمایید در عمل کارایی بهتری داره. با این وجود شاید N+ بازهم به این قیمت بیارزه ولی حداقل VoIP و چیپ ست Broadcom برای من فاکتور های مهمی در خرید بودن.

در ضمن به نظر میرسه بورد سری های N غنی تر از N+ باشه طوری که حتی تو تصویر برد N+ ، اگه به چیپ ست دقت کنید حتی اسم سازنده رو هم روش ننوشته و خیلی عجیب و در عین حال ابتدایی به نظر میرسه. عکس بورد هر سه سری تو لینکا هست که میتونید روش کلیک کنید تا بزرگتر شه.

مورد دیگه اینکه تفاوت مودم های N کارتن قدیم و N کارتن جدید رو هم بفرمایید و اینکه چه برتری هایی نسبت به هم و همینطور نسبت به N+ دارن؟ در حقیقت آیا این دو N با کارتن ها مختلف همون HG556 سری A و C هستن که تو لینک ها عکس و مشخصات هردوشو زده؟

با تشکر
استارتر محترم اگه لطف کنین و جواب پست بالایی رو بدین در تصمیم گیری دوستان خیلی کمک می کنه البته هرچه زودتر. ممنون.

music_m

Registered User
لایک‌ها
56
سلام
مطمئنین مدل n+ میتونه با usb 3g های huawei کار کنه ؟ - چون اینجوری که متوجه شدم مدل n و g ساخت huawei هست . ولی n+ رو شرکت دیگه ای درست کرده -

matin3010200

Registered User
لایک‌ها
17
طبق ساعت اتمی ساعت 13:59:52 ثانیه پولو ریختم امیدوارم برنده باشم

Last edited by a moderator:

SraRobin

Registered User
لایک‌ها
30
منم تو لحظات آخر مبلغو واریز کردم. امیدوارم که برنده باشم.

Last edited by a moderator:

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
استارتر محترم اگه لطف کنین و جواب پست بالایی رو بدین در تصمیم گیری دوستان خیلی کمک می کنه البته هرچه زودتر. ممنون.
سلام
همان موقع جواب ایشان را دادم به پست های بعدی توجه کنید
سلام
مطمئنین مدل n+ میتونه با usb 3g های huawei کار کنه ؟ - چون اینجوری که متوجه شدم مدل n و g ساخت huawei هست . ولی n+ رو شرکت دیگه ای درست کرده -
در مورد مودم 3جی باید بگم 3جی های ودافون از چیپستهای هو اوی استفاده میکنند اگر 3جی ودافون جواب میدهد پس هو اوی هم جواب خواهد داد.ربطی به چیپست مودم استیشن ندارد

طبق ساعت اتمی ساعت 13:59:52 ثانیه پولو ریختم امیدوارم برنده باشم

منم تو لحظات آخر مبلغو واریز کردم. امیدوارم که برنده باشم.
غیر از شما دوستان زیادی واریز کردن حتی یک میلیون تومان هم داشتیم .نتیجه و تصویر صورت حساب را فردا اعلام میکنم

ضمنا قیمتها به 138 و 155 تومان قبلی برگشته است

بالا