برگزیده های پرشین تولز

از ویندوز موبایل راضی هستید؟

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
شما که تو کار فروش گوشی ها ویندوز فونی هستی , من دنبال خرید ویندوز موبایل تو تاپیک ویندوز موبایل :p

نخیر دوست عزیز

جهت اطلاعت من همه گوشی ها کار میکنم :D (ویندوز ، آی او اس ، اندروید)

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
نخیر دوست عزیز

جهت اطلاعت من همه گوشی ها کار میکنم :D (ویندوز ، آی او اس ، اندروید)

ویندوز داریم تا ویندوز :D ویندوز ها pc -- ویندوز ce - ویندوز موبایل و .............. هر کدوم خودشون کلی ورژن مختلف داشتن
من خیلی گوشی ها QWERTY t دوست دارم اما متاسفانه نسل این گوشیا تموم شده اس , تنها بلک بری این سری گوشی ها هنوز تولید میکنه

دیروز رفته بودم علائدین طبقه زیر همکف , چنتا گوشی ویندوز موبایلی دیدم مثلا Sony Ericsson Aspen سفیدش بود میداد 75 هزار اما خوب وضعش اصلا خوب نبود
از چند جا که قاب خیلی از گوشیا قدیمی دارن پرسیدم گفتن نه قاب این گوشی نداریم

یا یه nokia 603 دیدم که سیستم عامل این گوشی symbian belle هست از زمانی که مایکروسافت کمپانی نوکیا خرید هنوز این symbian belle ساپورت کرده چنتا آپدیت هم داده و امکانات این سمبین هم خیلی بیشتر شده هم اکثر سرویس ها مایکروسافت روش اضافه شده و تبدیل شده به یه ویندوز موبایل تا حدودی ویندوز فون -- ولی خوب دو دل بودم بخرم یا نه

دنبال htc hd mini بودم گیرم نیومد

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
ویندوز داریم تا ویندوز :D ویندوز ها pc -- ویندوز ce - ویندوز موبایل و .............. هر کدوم خودشون کلی ورژن مختلف داشتن
من خیلی گوشی ها QWERTY t دوست دارم اما متاسفانه نسل این گوشیا تموم شده اس ...

دوست عزیز من سنم بیشتر از این حرفهاست !!

هم با ورژن های مختلف ویندوز آشنایی دارم ، هم با اکثرشون کار کردم !! اولین گوشی ویندوزی من ساژم my-s7 بود !!

تو این سری گوشی ها (کیبرد QWERTY) هم اکسپریا ایکس وان (ویندوز موبایل 6.1) بهترین گوشی بود که داشتم ، ایکس دو (ویندوز موبایل 6.5) بر خلاف ایکس وان طراحی قشنگی داشت ولی عملکردش افتضاح بود !!

در کل ، اگه از این جور گوشی ها مد نظرت شاید بتونم از همکارا برات جور کنم (کارکرده سالم)

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوست عزیز من سنم بیشتر از این حرفهاست !!

هم با ورژن های مختلف ویندوز آشنایی دارم ، هم با اکثرشون کار کردم !! اولین گوشی ویندوزی من ساژم my-s7 بود !!

تو این سری گوشی ها (کیبرد QWERTY) هم اکسپریا ایکس وان (ویندوز موبایل 6.1) بهترین گوشی بود که داشتم ، ایکس دو (ویندوز موبایل 6.5) بر خلاف ایکس وان طراحی قشنگی داشت ولی عملکردش افتضاح بود !!

در کل ، اگه از این جور گوشی ها مد نظرت شاید بتونم از همکارا برات جور کنم (کارکرده سالم)

منم بچه قنداقی نیستما :D 28 سالمه ناسلامتی :p
حالا فرقی نمیکنه چی باشه فقط ویندوز موبایلی باشه اونم 6 تا 6.5 باشه . سالم باشه . قیمتشم پایین باشه
از این تبلت ها نسل اول یا مینی نوت بوک هایی که ویندوز ce 6.0 دارن سراغ داری؟

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
منم بچه قنداقی نیستما :D 28 سالمه ناسلامتی :p
حالا فرقی نمیکنه چی باشه فقط ویندوز موبایلی باشه اونم 6 تا 6.5 باشه . سالم باشه . قیمتشم پایین باشه
از این تبلت ها نسل اول یا مینی نوت بوک هایی که ویندوز ce 6.0 دارن سراغ داری؟

من که حرفی نزدم ، شما یجوری گفتی ویندوز داریم تا ویندوز ... انگار من هم سن ویندوزفونم !!:general711:

بزا ببینم چی میتونم برات جور کنم ، خبرشو بهت میدم ;)

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
من که حرفی نزدم ، شما یجوری گفتی ویندوز داریم تا ویندوز ... انگار من هم سن ویندوزفونم !!:general711:

بزا ببینم چی میتونم برات جور کنم ، خبرشو بهت میدم ;)

ممنون :general704::general307:

AmirBaharvand

Registered User
لایک‌ها
884
در کل راضیم.ولی گاهی اوقات هم اذیت میکنه.مثلا تو نت یه دفه خارج میشه میاد تو استارت

بالا