• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

از چهره همسرم خوشم نمیاد!!! چکارکنم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
1- دیگر زشتی و یا ناموزون بودن صورت و قیافه همسرتان را بر زبان نیاورید و حتی باید به صفات ظاهری ساختگی بپردازید.
2- به تلقین و تکرار اوصاف خوب و پسندیده همسرتان بپردازید و در کنار ناموزون بودن ظاهر خصائل اخلاقی و روحی خوب او را برجسته سازید و به عنوان پاسخ ذهنی خود آنها را ارائه کنید.
3- به عنوان یک واقعیت و روشنگری ذهنی توجه داشته باشید زیبایی؛ - یک پدیده نسبی است و هر شخصی از درصدی زیبایی برخوردار است. - آنچه ارزش انسان را شکل میدهد کمال‏های معنوی است، لذا باید توجه و وجهه همت شما بیشتر به کمالات معنوی معطوف گردد و به این امور همانند ایمان، صداقت، پاکی، خوش‏اخلاقی و سیرت نیکو اهمیت دهید و در کنار این برجستگیها نقاط ضعف ظاهری را کوچک و کم‏اهمیت سازید.
4- از مقایسه کردن صفات ظاهری همسرتان با دیگران سخت بپرهیزید حتی در صفات معنوی و روحی نیز مقایسه کردن ناپسند است ولی رقابت سالم و سازنده پسندیده است و سعی کنیم سمت و سوی زندگی خود را در جهت خصائص نیک اخلاقی قرار دهید.
5- بعد از آغاز زندگی به تمام اموری که به برخورداری از زندگی پرنشاط آسیب میرساند پرهیز کنید چه این امور ظاهری و صوری باشد و چه اختلاف باطنی. شما باید به نقاط مشترک پایفشارید و به مشترکات زندگی خود توسعه دهید تا زندگی مشترکی که نتیجه آن پرورش نسل سالم و پاک است بهبود یابد.

6- ????
7- profit!!

TrollLeft.png

nanojan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هر کس که بگه به قیافه اهمیت نده به نظر من یا زن نگرفته تا حالا و مجرد هست یا اینکه داره خودش گول می زنه
من متعهل هستم و خدا رو شکر زنم از دید من بسیار هم زیباست در حدی که از آرایشگاه عروس که رفت گرفته تا عکاس مجلسمون و خیلی موارد دیگر خواهش می کردند عکسش را برای نمونه کار داشته باشند . تو فامیلمون هم برای خودش اسمی هست و همه قبول دارند که زیباست . البته خودم هم در پیت نیستم ولی بد هم نیستم و یک آدم معمولی هستم

حالا اینها رو گفتم که بدونید من هم مثل بقیه به زیبایی اهمیت می دادم و اول ازدواج زیاد به نوع فکر و اخلاق توجه نکردم و خدا رو شکر شانس آوردم و زن خوبی گرفتم ولی بعد از مدتی دیگه زیبایی ظاهری زنم برای من اهمیتی نداره . زیبایی سیرتش الان فقط جلوی چشمام هست
فکر کنم تا آخر عمر هم فقط زیبایی سیرتش برای من اهمیت داشته باشه چون زندگی خوبی برای من ساخته و راضی هستم .

توصیه من این هست که زنی بگیرید که علاوه بر زیبایی سیرت ، زیبایی ظاهری هم داشته باشه و خودتون گول نزنید در غیر اینصورت همیشه چشمتون به زنها خوشگل هست و بعدا تو زندگی مشترک مشکل دار می شوید

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
پول بده دماغشو عمل کنه.

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
گونی استفاده کن ! :دی

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
بله تا حد زيادي همينطوره مخصوصا در مورد غربيها اما تو ايران گويا براي تحمل زنشون به نوعي لازم باشه واقعا طرف قيافه اي بهتر از مردش داشته باشه. تو همين انگليس دايانا همسر چارلز تقريبا از نظر همه بسيار زيبا بود به جز شوهرش كه مدام تو ذوقش مي زد و به جاش زني كه از نظر بيشتر مردم اصلا قيافه خاصي نداشت رو خيلي دوست داشت و در واقع عاشقش هم بود! :eek:

درسته. توی ایران یکم قضیه فرق میکنه. به خاطر تفاوت فرهنگ. ایرانی ها اگر حالا بعد از این 11 ماه هم قیافه زنشون براشون عادی بشه چششون میره دنبال زن های دیگه :D

1.زشتی هم عادی میشه؟:دی

2. اگه قیافه ی طرف به نظرتون خوب باشه ولی قیافه ی یکی دیگه خیلی خوب تر باشه، چه باید کرد؟:دی

:f34r:

1- نمیدونم :( من که محقق انگلیسی نیستم :(

2- خب طبق قانونی که جدیدا مجلس تصویب کرده میتونیم هر چهره خوشگلتری که دیدیم با اونم ازدواج کنیم :wacko:

همون 11 ماه رو عشق است! :دی
همون رو اگه نداشته باشی می خوای همیشه در حسرتش بمونی! :)

موافقم. آخ جون زن خوشگل :rolleyes: یعنی میشه زن من هم خوشگل باشه؟ :(

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
1.زشتی هم عادی میشه؟:دی

2. اگه قیافه ی طرف به نظرتون خوب باشه ولی قیافه ی یکی دیگه خیلی خوب تر باشه، چه باید کرد؟:دی

:f34r:

1-دقيقا،،زيبايی شايد عادی بشه اما زشتی عادی نميشه

2-اين موضوع هم 100% اتفاق ميافته،، اگه طرف آدم خوب باشه ، باز يه دلخوشی هست که خوبه:D،،اما وای به روزی که بد باشه

در کل به نظر من بايد يه تناسبی بين ظاهر 2 نفر وجود داشته باشه

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
درسته. توی ایران یکم قضیه فرق میکنه. به خاطر تفاوت فرهنگ. ایرانی ها اگر حالا بعد از این 11 ماه هم قیافه زنشون براشون عادی بشه چششون میره دنبال زن های دیگه :D

1- نمیدونم :( من که محقق انگلیسی نیستم :(

2- خب طبق قانونی که جدیدا مجلس تصویب کرده میتونیم هر چهره خوشگلتری که دیدیم با اونم ازدواج کنیم :wacko:

موافقم. آخ جون زن خوشگل :rolleyes: یعنی میشه زن من هم خوشگل باشه؟ :(

منصور تو که قبلا میگفتی زن همین که لطافت زنونشو داشته باشه کافیه نیاز نیست زیاد خوشگل باشه
حالا چی شده که له له زن خوشگل میزنی؟:D
من همه حرفاتو یادمه!:D

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486

mahdyonline