• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

از چهره همسرم خوشم نمیاد!!! چکارکنم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
طلاق بهترین راهه

امين يرگه از تو بعيده
چرا مردم رو داري ...........

جاي دادن راه حل صورت مسئله رو پاك ميكنيد

157fs68023.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
درود

با اين نظرتون موافقم كه سيرت بايد زيبا باشه ولي در عين حال اين نظرتون كه زن خوشگل مال مردمه هميشه هم درست نيست ها! بستگي داره دختر يا زن خودش چطور باشه! مي دونيد، مثل اين مي مونه كه اونايي كه دخترهاي زيبا دارند از ترس اين كه پسرها بدزدنشون نذارن اينها اصلا تنها برن مدرسه يا خونه دوست و بشينن تو خونه تا فقط اعضاي محرم خانواده و فاميل ببينند و بشناسنشون!

جالبه نه؟ بعضي وقتها غيرت مردي كه در قسمت اول زندگي دختر وجود خارجي نداشته براي ايشون ،بعد از وارد شدن در قسمت دوم زندگي، اون حس مالكيتي نسبت به ايشون داره كه اونايي كه به وجود اوردنش، نسبت به ايشون ندارند!

به شدت تایید میشه مخصوصا اون قسمتی که bold کردم:cool:

شما اگه با زیبا ترین و خوش اندام ترین فرد روی زمین ازدواج کنید نهایتا بعد از گذشت 11ماه واستون عادی میشه. این نتیجه کارشناسی محققان انگلیسی بر روی 100 زوج مختلف می باشد.

همون 11 ماه رو عشق است! :دی
همون رو اگه نداشته باشی می خوای همیشه در حسرتش بمونی! :)

به نظر من این از خصوصیت حرص انسان سرچشمه میگیره آدمی ذاتا حریصه وقتی که صرف هوس دلیل ازدواج باشه باعث میشه این خصوصیت که فطری هم هست مبنای تصمیم گیری و انتخاب ها در آینده باشه....نتیجش میشه اینکه اگر شما زیبا ترین زن دنیا رو هم داشته باشید واستون عادی بشه یا اگر زشت ترین زن دنیا رو داشته باشید چشمتون دنبال زنای دیگه باشه ..... در صورتی که فلسفه ازدواج به نظر من یه چیز دیگست به نظر من زیبایی نسبیه و در دید افراد مختلف فرق میکنه صرف هوس نباید دلیل ازدواج باشه البته مطمئنا سهمی توی ازدواج داره.....بهترین حالت وقتی اتفاق میفته که دو طرف اینجوری باشن:cool:

پ ن:توی بفرمایید شام چند شب پیش یک قطعه شعر جالب خوندن:

زندگی را دوست دارم نه در قفس
عشق را دوست دارم نه در هوس

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
منصور تو که قبلا میگفتی زن همین که لطافت زنونشو داشته باشه کافیه نیاز نیست زیاد خوشگل باشه
حالا چی شده که له له زن خوشگل میزنی؟:D
من همه حرفاتو یادمه!:D

ای بابا تو مثه ضبط صوت همه چیو ضبط میکنی چرا :D

خوب دختری که زیبا نیست باید چی کار کنه ؟! :eek: مگه دست خودشه

زشت با زشت. متوسط با متوسط. خوشگل با خوشگل.

اینجوری دیگه این دعواها پیش نمیاد :دی

خو مثلا ببین آفریقایی ها از دید ما شاید صورت زیبایی نداشته باشن. اما بین خودشون زن و مرد عاشق چهره هم دیگه میشن

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
طلاق چي بدي اسكول
فكر كردي زن قشنگ بگيري چيزي خاصي داره
بخدا همون يكي دو روز اول برات قشنگه از اون به بعد ميشه زشت ترين

یعنی واسه خوشکل نبودن زنت میخوای بری طلاقش بدی
خجالت داره

چه جدی هم جوابشو میدید!:lol:
طرف تنگیه بابا!:lol:

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
پسرا باید قبل از ازدواج خوب خودشونو خالی کنن بعد برن زن بگیرن. که پس فردا عقده ای نشن. مواردی که من دیدم معمولا اینجور پسرا که تقریبا سنشون نزدیک 30 سال هست ازدواج میکنن توی زندگیشون خوشبخت تر هستن نسبت به اونایی که توی سن کمتر میرن ازدواج میکنن. چون خوووووووب سرد و گرم روزگار رو چشیدن با تجربه شدن. دیگه میدونن ازدواج بچه بازی نیست

natars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,116
پسرا باید قبل از ازدواج خوب خودشونو خالی کنن بعد برن زن بگیرن. که پس فردا عقده ای نشن. مواردی که من دیدم معمولا اینجور پسرا که تقریبا سنشون نزدیک 30 سال هست ازدواج میکنن توی زندگیشون خوشبخت تر هستن نسبت به اونایی که توی سن کمتر میرن ازدواج میکنن. چون خوووووووب سرد و گرم روزگار رو چشیدن با تجربه شدن. دیگه میدونن ازدواج بچه بازی نیست

تایید میشه در حد تیم ملی پینگ پنگ سوئد

مارمولک

Registered User
لایک‌ها
3

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
بچه ها من كار ندارم اين صاحب تاپيك راست گفته يا دروغ ولي توي ازدواج مهمترين چيز براي من اين شعره

آن یکی آمد در یاری بزد / گفت یارش کیستی ای معتمد / گفت من گفتش برو هنگام نیست / بر چنین خوانی مقام خام نیست / خام را جز آتش هجر و فراق / کی پزد کی وا رهاند از نفاق / رفت آن مسکین و سالی در سفر / در فراق دوست سوزید از شرر / پخته گشت آن سوخته پس باز گشت / باز گرد خانهٔ همباز گشت / حلقه زد بر در بصد ترس و ادب / تا بنجهد بی‌ادب لفظی ز لب / بانگ زد یارش که بر در کیست آن / گفت بر در هم توی ای دلستان / گفت اکنون چون منی ای من در آ / نیست گنجایی دو من را در سرا ... (مولوی)

جداي از ازدواج كلا" من و تو بايد از فرهنگ لغت برداشته بشه وقتي ازدواج ميكني
بايد بشه ما

باز هم ميگم كاري ندارم راسته يا دروغه فقط گفتم كه بلكم يكم استفاده ببريد

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
بهتره با عشق و علاقه با همسرت زندگی کنی اون وقت می بینی چقدر همسرت زیبا میشه برات

Ace...!

Registered User
لایک‌ها
3,084
بچه ها من كار ندارم اين صاحب تاپيك راست گفته يا دروغ ولي توي ازدواج مهمترين چيز براي من اين شعره

آن یکی آمد در یاری بزد / گفت یارش کیستی ای معتمد / گفت من گفتش برو هنگام نیست / بر چنین خوانی مقام خام نیست / خام را جز آتش هجر و فراق / کی پزد کی وا رهاند از نفاق / رفت آن مسکین و سالی در سفر / در فراق دوست سوزید از شرر / پخته گشت آن سوخته پس باز گشت / باز گرد خانهٔ همباز گشت / حلقه زد بر در بصد ترس و ادب / تا بنجهد بی‌ادب لفظی ز لب / بانگ زد یارش که بر در کیست آن / گفت بر در هم توی ای دلستان / گفت اکنون چون منی ای من در آ / نیست گنجایی دو من را در سرا ... (مولوی)

بايد بشه ما

این حرفارو رو لمس کردی یا صرفا" حرف ـه ؟!

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
سعی کنید از خوبی هاش لذت ببرید .. سعی کنید از هر موردی که ایشون دارن و کس دیگه ای نداره لذت ببرید .. عاشق رفتارهاش بشید .. اونوقت هم شما به زندگی با ایشون ترغیب میشید , هم ایشون در نظر شما جذاب میشن ..

نباید دل کسی رو بشکونید , اونم بخاطر قیافش ...

آرزو دارم با هم دیگه خوش باشید ..

حتی یک لحظه هم به جدایی فکر نکنید ..

شاد باشید ...

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

بايد بشه ما

من اینو قبلا خونده بودم ....منم موافقم!!!!!.....به نظر من راسته!!!!!

بهتره با عشق و علاقه با همسرت زندگی کنی اون وقت می بینی چقدر همسرت زیبا میشه برات

تایید:cool:

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889

بايد بشه ما

عالي بود!
icon5.gif
واقعا مولوي هم شاهكار نويسي بوده براي خودش! :cool:

Hamid-Net

Registered User
لایک‌ها
48
اگر همسرت زیبا باشد ولی همش چشم غریبه ها تو خیابون دنبالش باشه خوبه؟!!!
زن خوشگل مال مردمه.

در ثانی سیرت باید زیبا باشه نه صورت.
با صورت زیبا یک سال میشه زندگی کرد ولی با سیرت زیبا یک عمر.
ایول ... فکر کنم شما هنوز تو روستاتون آب و برق و اینا هم نیومده ، آره ؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا