برگزیده های پرشین تولز

از کجا هاست بخرم ؟

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
از بین اسمهایی که زیاد اومد، من با هاست دی ال موافق نیستم. تجربه خوبی نداشتم.

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
دیشب مرغ سوخاری
البته چیت دی بود ولی خب خیلی دیگه چیت کردیم
همه میخوان این کارو کنن ولی مشکل پرداخته

پرداختهای اینترنتی رو در همینجا بعضیها انجام میدهند!!! اگر مشکل مالی ندارین حتما تهیه کنید. البته نوع خریداری شده و اماده هم بعضیها با نرخ یورو و دلار میفروشند.

behnood_merani

Registered User
لایک‌ها
205

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
لطفا یک جارو معرفی کنید که امتحانشو پس داده باشه...
درود عزیز
هرگز هرگز هرگز از شرکت های ایرانی هاست نخر
نه سرویس درستی دارن نه توانایی درک تعهد پشتیبانی و مسئولیت پذیری و یه کپی از دیتا هم که برای فلان ارگان ارسال میشه!
از هاست های خوب و ارزون خارجی یکی رو انتخاب کن و با پی پل پرداخت کن
پرداخت از بچه های فروم یا میهن پرداخت etc

behnood_merani

Registered User
لایک‌ها
205
درود عزیز
هرگز هرگز هرگز از شرکت های ایرانی هاست نخر
نه سرویس درستی دارن نه توانایی درک تعهد پشتیبانی و مسئولیت پذیری و یه کپی از دیتا هم که برای فلان ارگان ارسال میشه!
از هاست های خوب و ارزون خارجی یکی رو انتخاب کن و با پی پل پرداخت کن
پرداخت از بچه های فروم یا میهن پرداخت etc
شرکت های ایرانی هم خیلیاشون کارشون درسته نت افراز میهن وب هاست پارس پک و ...

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
ممنون عزیز: حدود نوزده سال پیش که کارمو شروع کردم بسیار اوضاع بدی بود مثلا دومین مشتریان رو بهشون نمیدادن یا در قبالش عملا اخاذی میکردن، ضمن اینکه از دوستان هرازگاهی اخبار عجیب و غریبی از هاست های ایرانی به گوشم میرسه که حتی درک و هضمش سخته، الان هم جدای سرویس و ساپورت دو دلیل عمده دارم:
سورس ارزشمندتون رو ترجیحا نباید بذارین رو هاست ایرانی!
اجباری که از فلان ارگان برای ارسال اطلاعات و دیتای مشتریان بهشون میشه رو چه میکنید؟
ضمن اینکه اینا هم خودشون reseller هستن شما اگه بخوای واقعا هاست داخل ایران استفاده کنی که فاتحه سایت و ویزیتورا با هم خوندست :D

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
بذار یه مثال بزنم: کنترل تمام دامنه های دنیا در دست ICANN هست که خودش مستقیم نمیفروشه بلکه به شرکت هایی مثل Network Solutions نمایندگی فروش میده! شما باید حتما و حتما از Registrar های ICANN Accredited دومین بگیرید:
https://www.icann.org/registrar-reports/accreditation-qualified-list.html
در مورد هاست من ترجیحا از هاست هایی که دیتاسنتر متعلق (یا اجاره) به خودشون هست خرید میکنم، البته نظر من بدلیل وسواس احتمالا اشتباهه ولی چون استارتر نظر خواهی کرده بود گفتم بگم شاید کمک کرد ;)

faraseo.net

Registered User
لایک‌ها
73
بذار یه مثال بزنم: کنترل تمام دامنه های دنیا در دست ICANN هست که خودش مستقیم نمیفروشه بلکه به شرکت هایی مثل Network Solutions نمایندگی فروش میده! شما باید حتما و حتما از Registrar های ICANN Accredited دومین بگیرید:
https://www.icann.org/registrar-reports/accreditation-qualified-list.html
در مورد هاست من ترجیحا از هاست هایی که دیتاسنتر متعلق (یا اجاره) به خودشون هست خرید میکنم، البته نظر من بدلیل وسواس احتمالا اشتباهه ولی چون استارتر نظر خواهی کرده بود گفتم بگم شاید کمک کرد ;)
با سازمان ‏ICANN‏ آشنا شوید

کمپانی بزرگ ‏ICANN‏ یک سازمان بزرگ برای کنترل قوانین و مقررات مربوط به ثبت دامنه (نام ها و شماره ‏های دامین) در سراسر جهان است. این ساختار بزرگ وظیفه دارد تا بانک اطلاعاتی ای تهیه نماید که تمامی ‏دامنه های وب سایت جهت رویت عمومی و بهره برداری همگان مورد استفاده باشد.

به زبان غیرمستقیم، نام ‏دامنه شما توسط همه قابل جستجو خواهد بود و این جستجو شامل نام کامل، آدرس فیزیکی و سایر اطلاعات ‏تماس شما می باشد. با توجه به رعایت حریم شخصی،Domain.com‏ بر اساس ایجاد یک ساختار منسجم ‏حمایتی و نظارتی، پیگیر این موضوع خواهد بود که چه مخاطبانی در جستجوی اینترنتی توانایی دسترسی به ‏اطلاعات شما را خواهند داشت.

نظارت و کنترل این موضوع بسیار حائز اهمیت است. با توجه به مطالب بیان ‏شده در این قسمت، هر زمان که نام دامنه خود را خریداری نمایید، مشمول قوانین ‏ICANN‏ خواهید بود و ‏فقط نکته مهم آن است که سرویس ارائه دهنده نام دامنه وب سایت شما که خود را ملزم به رعایت حقوق ‏شخصی می نماید، کدام سرور خواهد بود؟ در نهایت بسیار مهم است که به منظور ارتقاء کسب و کار و ‏فعالیت های خود، نام ایمیل خود را متناسب با نام دامنه وب سایت خود طراحی و نامگذاری نمایید. ‏

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,325
هاست دی ال واقعا تکه ولی بعد از اون
گنجه هاست
سرور ستاپ
شتابان هاست
خوبن

شتابان هاست انقد سریع جواب میدن و مودبن که زیادی تیکت بدی خجالت میکشی ازشون ولی هاست دی ال خ8ایه نمیکنی تیکت بدی خیلی تند حرف میزنن خخخخ

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
هاست دی ال واقعا تکه ولی بعد از اون
گنجه هاست
سرور ستاپ
شتابان هاست
خوبن

شتابان هاست انقد سریع جواب میدن و مودبن که زیادی تیکت بدی خجالت میکشی ازشون ولی هاست دی ال خ8ایه نمیکنی تیکت بدی خیلی تند حرف میزنن خخخخ
منابع سخت افزاری ک هاست دی ال میده. هیچ جا با اون کیفیت و قیمت پیدا نمیکنی
البته برای سایت مجاز

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,325
منابع سخت افزاری ک هاست دی ال میده. هیچ جا با اون کیفیت و قیمت پیدا نمیکنی
البته برای سایت مجاز
اره منم که گفتم تکه ولی یکم تو بکاپ گیری ضعیفه سایتتم فیلتر بشه معمولا بکاپ نمیده
من کل هاستینگای ایرانو تست کردم تقریبا :ROFLMAO: یه هاستینگ هم هست که اسمشو نمیارم، کیفیت خیلی بالایی داره بکاپ گیری خیلی خوب ولی پشتیبانی در حد پشگل اینجوری هم به درد نمیخوره
فقط من همیشه برام یه سواله این دوتا مسئول هاست دی ال زندگی ندارن؟ تقریبا هر سایت شاخی که توی ایران هست روی هاست دی اله

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اره منم که گفتم تکه ولی یکم تو بکاپ گیری ضعیفه سایتتم فیلتر بشه معمولا بکاپ نمیده
من کل هاستینگای ایرانو تست کردم تقریبا :ROFLMAO: یه هاستینگ هم هست که اسمشو نمیارم، کیفیت خیلی بالایی داره بکاپ گیری خیلی خوب ولی پشتیبانی در حد پشگل اینجوری هم به درد نمیخوره
فقط من همیشه برام یه سواله این دوتا مسئول هاست دی ال زندگی ندارن؟ تقریبا هر سایت شاخی که توی ایران هست روی هاست دی اله
مدیر فنیش تقریبا همه کاره پشتیبانی فنی هست
اون یکی که فینگلیش مینوشت قبلا (الان فارسی مینویسه) نخودیه

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,325
مدیر فنیش تقریبا همه کاره پشتیبانی فنی هست
اون یکی که فینگلیش مینوشت قبلا (الان فارسی مینویسه) نخودیه
اتفاقا اصل کاری اونه حامد اعصامی فر ولی راست میگی کانفیگا با موسی ست :D

بالا