برگزیده های پرشین تولز

از یک "کافه" چه انتظاری دارید؟

gulmish

Registered User
لایک‌ها
4,458
دکوراسون زیبا با نور پردازی مناسب. اخلاق خوب در کنار مشتری مداری و قیمت مناسب که بعد یکی دو بار رفتن جیبمون خالی نشه.و مسئاله ای که معمولا در نظر گرفته نمیشه نظافت و تمیزی محیط و کسایی که اونجا کار میکنن هست.

Blaugrana

Registered User
لایک‌ها
794
انتظارات بالایی داریم ولی متاسفانه تو ایران قابل انجام نیست:D

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
سعی کنه مشتری هارو راضی بکنه،خوب بکنه:blush:

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
به به عمو روحی کی کافه زدی خبر دار نشدیم میگفتی مرغی خروسی قربونی میکردیم برات
snitch.gif

جدا از شوخی خوبه که ادمای باحال توش رفت و امد کنند نه خیلی خلافکار نه خیلی پاستوریزه ...

sir Hadi

Registered User
لایک‌ها
73
بیبخشیدا دیر موقع موزاحیم شودم ولی کافه ای که قلیون نده کافه نیست ...

تکبیر

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
با یکی از دوستان یه کافه زدیم.

محل قبلی "کافه پراگ" اگر قدیمی ها بشناسن و با نام "کافه نقاشی" و کادر کافه نقاشی.

از یه کافه چه انتظاری دارید؟

چی تو یه کافه دیدید که اذیتتون کرده؟

چی تو یه کافه دیدید که باهاش حال کردید؟

آدرس رو اگر بخواید: بلوار کشاورز - بین خیابان فلسطین و خیابان وصال - جنب بیمارستان پارس - مجتمع تجاری سامان - کافه نقاشی

https://www.facebook.com/pages/كافه-نقاشيCafe-Naghashi/119584621447338
اتفاقی تاپیک رو دیدم!
یه بار اومدم نقاشی و بار اول و آخرم شد...
کافه باید آروم باشه، باید.
موزیک کافه خیلی مهمه، خیلی جاها رفت که همه چیز عالی بوده اما فقط به خاطر آهنگهای بدی که میذاشتن دیگه نرفتم، برعکسش هم هست، یه سری جاهارو فقط به خاطر playlist های فوق العادشون میرم.
مشکل من با نقاشی شلوغ بدن بیش از اندازشه، صدا به صدا نمیرسه، یادمه یه فرانسه سفارش دادم، بعد از 45 دقیقه و 3 بار رفتن و اومدن آخر خودم مجبور شدم برم سر کانتر و قهومو بگیرم!
برخورد کارکنای کافه هم خیلی مهمه، که تو این مورد البته خوب بود نقاشی.
در کل کافه باید آرامش بده به آدم، من خودم جاهایی که میرم ساعت 10-11 صبح میرم و تا 6-7 عصر هستم، کتاب میخونم، سیگار میکشم، چندبار هم سفارش میدم، البته اگه شرايطی که گفتم رو داشت

Handel

Registered User
لایک‌ها
397
اعلام وقت شرعی و حوض برای وضو داشته باشد.

با تشکور.

taktaz1

Registered User
لایک‌ها
51
اتفاقی تاپیک رو دیدم!
یه بار اومدم نقاشی و بار اول و آخرم شد...
کافه باید آروم باشه، باید.
موزیک کافه خیلی مهمه، خیلی جاها رفت که همه چیز عالی بوده اما فقط به خاطر آهنگهای بدی که میذاشتن دیگه نرفتم، برعکسش هم هست، یه سری جاهارو فقط به خاطر playlist های فوق العادشون میرم.
مشکل من با نقاشی شلوغ بدن بیش از اندازشه، صدا به صدا نمیرسه، یادمه یه فرانسه سفارش دادم، بعد از 45 دقیقه و 3 بار رفتن و اومدن آخر خودم مجبور شدم برم سر کانتر و قهومو بگیرم!
برخورد کارکنای کافه هم خیلی مهمه، که تو این مورد البته خوب بود نقاشی.
در کل کافه باید آرامش بده به آدم، من خودم جاهایی که میرم ساعت 10-11 صبح میرم و تا 6-7 عصر هستم، کتاب میخونم، سیگار میکشم، چندبار هم سفارش میدم، البته اگه شرايطی که گفتم رو داشت
ببخشید شما واقعا از 10 صبح تا 7 بعد از ظهر یعنی 9 ساعت تو کافه می مونید میشه بپرسم چیکار می کنید 9 ساعت اونجا اصن کاری میمونه دیگه واسه انجام:eek:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ببخشید شما واقعا از 10 صبح تا 7 بعد از ظهر یعنی 9 ساعت تو کافه می مونید میشه بپرسم چیکار می کنید 9 ساعت اونجا اصن کاری میمونه دیگه واسه انجام:eek:
توی پست اول هم نوشتم بزرگوار، کتاب خوندم علاقه اصلیه منه و معمولاً اگه جائی که هستم مناسب باشه خیلی راحت طی شدن زمان رو فراموش میکنم! :)

taktaz1

Registered User
لایک‌ها
51
توی پست اول هم نوشتم بزرگوار، کتاب خوندم علاقه اصلیه منه و معمولاً اگه جائی که هستم مناسب باشه خیلی راحت طی شدن زمان رو فراموش میکنم! :)
حرف شما صحیح اما متاسفانه تو اکثر کافه های ایران آدم بیشتر از 1 2 ساعت بمونه همه عوامل و مدیریت همچین چپ چپ نگات می کنن انگار به زبونه بی زبونی به آدم می گن سریعتر صندلی هارو خالی کن که مشتری دیگه داریم جا نداریم انصافا اینو قبول ندارید؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
حرف شما صحیح اما متاسفانه تو اکثر کافه های ایران آدم بیشتر از 1 2 ساعت بمونه همه عوامل و مدیریت همچین چپ چپ نگات می کنن انگار به زبونه بی زبونی به آدم می گن سریعتر صندلی هارو خالی کن که مشتری دیگه داریم جا نداریم انصافا اینو قبول ندارید؟
صد در صد!
به خاطر همین خیلی وقت فقط یکی دو تا کافه خاط میرم، بعد از چند سال دیگه اونقدر آشنا میشید با صاحب کافه که مشکلی نداشته باشه و کاملاً راحت باشید. و البته تو همچین مدتی دو سه بار هم سفارش میدم که دیگه زیادی هم سوء استفاده نکرده باشم!

taktaz1

Registered User
لایک‌ها
51
صد در صد!
به خاطر همین خیلی وقت فقط یکی دو تا کافه خاط میرم، بعد از چند سال دیگه اونقدر آشنا میشید با صاحب کافه که مشکلی نداشته باشه و کاملاً راحت باشید. و البته تو همچین مدتی دو سه بار هم سفارش میدم که دیگه زیادی هم سوء استفاده نکرده باشم!
از روحیاتتون خوشم اومد یجورایی خاص هست ازونا که خیلی باهاشون حال می کنم موفق باشید;)

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
g
از روحیاتتون خوشم اومد یجورایی خاص هست ازونا که خیلی باهاشون حال می کنم موفق باشید;)
لطف دارید دوست عزیز، آره، یه مقدار تنهایی بیش از حد هم غیر عادیه...!
شما هم همینطور

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
برای شادی روح استارتر یه آهنگ متالی چیزی بذارید!

omid0018

Registered User
لایک‌ها
39
امیدجان اعضاش رو اهدا نکردن؟ :(
===
پ.ن: آرزو داشت راهپیمایی ۲۲ بهمن امسالو ببینه :(
خدا بیاموز با موتور رفته بود جاده چلوس سمت 7 برادرون لاستیک جلوی موتورش میترکه و موتورش میخوره به گاردریل و خودش هم پرت میشه تو دره!
بنده خدا چیزی واسش نموند که اهداش کنن!
روحش شاد و یادش گرامی!
دوستان برای شادی روح مرحوم علی رضا یار محمدی فاتحه صلوات!

بالا