برگزیده های پرشین تولز

استارپاپ آپ بزرگترین و مطمئن ترین سیستم کسب درآمد از پاپ آپ

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
با سلام و عرض ادب خدمت شما کاربران عزیز به منظور حمایت و جلب رضایت بیشتر شما عزیزان مجموع درآمد از هر آی پی تا 10 ریال برای کاربران ویژه سطح یک و دو افزایش یافت به این ترتیب قیمت آی پی اول 35 ریال آی پی دوم 30 ریال و آی پی سوم 28 ریال میباشد که در در مجموع کاربران عزیز میتوانند تا 93 ریال کسب درآمد نمایند استارپاپ آپ تمام توان خود سعی بر این دارد که ضمن اینکه بیشترین نرخ را بین سیستم های پاپ آپ برای شما به ارمغان بیاورید برای رعایت حقوق کاربران شما به هیچ وجه تبلیغات آزاردهنده نداشته باشد امید است بتوانیم با همکاری شما عزیزان روز به روز شاهد پیشرفت سیستم باشیم . با آرزوی موفقیت برای شما

raveh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
عضو شدم وارد پنل شدم
روز دوم دیگه وارد نمیشم بدون دریافت هیچگونه خطایی
به پنل دسترسی ندارم پس تیکت هم نمی تونم بدم
از طریق تماس با ما و ایمیل اقدام کردم
جیمیل هم که آدرس ایمیلتون رو هم خطا میده
سایتو ثبت کردم نمی تونم مجددا دوباره عضو بشم
لطفا بررسی کنید
ایمیل ثبت شده:
[email protected]

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
عضو شدم وارد پنل شدم
روز دوم دیگه وارد نمیشم بدون دریافت هیچگونه خطایی
به پنل دسترسی ندارم پس تیکت هم نمی تونم بدم
از طریق تماس با ما و ایمیل اقدام کردم
جیمیل هم که آدرس ایمیلتون رو هم خطا میده
سایتو ثبت کردم نمی تونم مجددا دوباره عضو بشم
لطفا بررسی کنید
ایمیل ثبت شده:
[email protected]
سلام و احترام
عزیز بررسی انجام شد با همچین ایمیلی اصلا ثت نام انجام نشده است و اصلا همچین بوزری وجود ندارد. با تشکر

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
با سلام و احترام خدمت تمامی کاربران عزیز
واریزی امروز صبح 5 شنبه برای تمامی کاربران به صورت کامل انجام شد . با تشکر

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
پیشنهاد میکنم دوستان سریعا بردارن کد ها رو چون این سیستم هم شروع کرده به دقل بازی بدونه اطلاع همه سایت ها رو بستن و مبحث کیفیت ای پی تکراری رو اوردن وسط

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
با سلام و احترام فکر میکنم شما دوست عزیز وبستری هستید که روزی 100 تا سایت اسپمر اضافه میکنید که نه الکسایی داره نه معلوم نیست وردی ها از کجاست ما با تمام کاربر های اینجوری تماس میگیریم ومیگیم که این اتفاق افتاده و مایل به همکاری نیستیم و حتی اگر جواب ندادند پیام ارسال میکنیم واسشون
و نکته قابل توجه اینه که فقط سایت هاشون حذف شده و موجودی پنلشون پا برجاست
همانطور که در قوانین سایت نوشته شده سایت های شبه اسمپر باید مدارک بازدید خودشون را ارائه بدهند و در غیر این صورت فعالیتی توی سایت ما نمیتونن داشته باشند و بعد از اخطار سایتشون حذف میشه
این ای پی با این کیفیت که 20 بار پاپ اپ باز بشه اونم سایت اسپمر هیچ ارزشی برای ما نداره و اینجور افراد باعث ضرر افراد درستکار سیستم و وبسمتر هایی که سالم که آی پی های خوبی دارند میشود

افتخار داریم در حال حاضر با بیش از 450 وبمستر صادق و درستکار با آی پی های کاملا سالم لدون هیچ گونه تقلب در حال فعالیت هستیم و در کمتر ار 2 ماه به جایگاههای فوق العاده ای رسیدیم .

و نکته مهم اینه که همونطور که وب مسترها از ما صداقت میخان ما هم از اونها صداقت میخاییم . به امید موفقیت بیشتر استارپاپ آپ

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
سلام و احترام واریزی تمامی دوستان صبح امروز یکشنبه به صورت کامل انجام گرفت . با تشکر

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
با سلام و احترام واریزی تمامی کاربران امروز دوشنبه به صورت کامل انجام گردید . با تشکر

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
با سلام و احترام واریزی تمامی کاربران محترم در روز سه شنبه به صورت کامل انجام شد . با تشکر

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
با سلام و احترام واریزی تمامی کاربران محترم در روز چهارشنبه به صورت کامل انجام شد . با تشکر

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
سلام و درود تو این مدت موفقیت خوبی داشتین مطمعنا کارتون درسته که اینجوری پیشرفت کردین
فقط خواستم ببینم برای ورودی اندروید به سایت هدایت اجبار تلگرام ندارن که و همپنین خودکار دانلود فایل ؟؟؟ چون واقعا این عمل ضرر بزرگی به سایت میزنه

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
برخلاف صحبت های دوستان من حرکت عجیبی از سایت شما دیدم .
پاپ آپ شما در گوشی دانلود یک نرم افزار رو در پی داشت .
در دسکتاپ هم به سایت های ویروسی خارجی انتقال داده میشد .
نمیدونم الان این شکلی شدین یا از اول هم اینطور بودید اما بهتره یه توضیحی در این مورد بدید .

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
با سلام و احترام ممنون از شما دوست عزیز که لطف دارید به ما تا به الان که داریم به هم حرف میزنیم از این قبیل تبلیغات آزار دهنده نداشتیم و سعی بر این داریم تا تا جای ممکنی تبلیغاتی که کاربران را فراری بدهد نداشته باشیم

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
با سلام و احترام
نمیدونم الان این شکلی شدین یا از اول هم اینطور بودید اما بهتره یه توضیحی در این مورد بدید .

سلام دوست عزیز ما هیچ صفحه دانلودی به صورت آیفریم و دانلود خودکار نداریم ممکن است تبلیغ دهنده ای تخلف کرده باشد و کدی قرار داده باشد که به سرعت تبلیغش حذف خواهد شد اما اینکه به صورت رسمی بخوایم این کارو انجام بدیم خیالتون راحت باشه که اینطور نیست . با تشکر

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
با سلام و احترام
سلام دوست عزیزم امیدوارم حالتون خوب باشه
در حال حاضر ما به صورت مستقیم به هیچ وجه تبلیغات اپلیکشن یا تلگرام قبول نمیکنیم اگر واستون همچین تبلیغی نمایش داده شده تخلف تبلیغ کننده بوده است که گاهی صفحه ای تبلیغ به ما میدن و بدون اجازه ما تبلیغ رو عوض میکنند که در کمتر از چند دقیقه مسدود میشن ولی اینطور نیست که ما به صورت آیفریم یا به صورت مستقیم با تبلیغ دهنده ای به این نحو کار کنیم حتی پیشنهاد های خیلی خوبی داشتیم اما ترجیح میدیم حتی نرخ کمتری رو پرداخت کنیم ولی این اتفاق نیوفته . با تشکر

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
سلام و عرض احترام خدمت تمامی همراهان استارپاپ آپ تمامی واریزی امروز صبح یکشنبه به صورت کامل برای دوستان انجام گردید . با تشکر

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
با سلام و احترام خدمت تمامی کاربران واریز تمامی دوستان در ساعت 9 صبح دوشنبه به صورت کامل انجام گردید . با تشکر

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
سلام و عرض احترام خدمت تمامی همراهان استارپاپ آپ تمامی واریزی امروز صبح سه شنبه به صورت کامل برای دوستان انجام گردید . با تشکر

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
سلام و عرض احترام خدمت تمامی همراهان استارپاپ آپ تمامی واریزی امروز صبح سه شنبه به صورت کامل برای دوستان انجام گردید . با تشکر
سلام و درود تو این مدت موفقیت خوبی داشتین مطمعنا کارتون درسته که اینجوری پیشرفت کردین
خواستم ببینم برای ورودی کاربر با اندروید به سایت هدایت اجبار تلگرام ندارین که و همپنین خودکار دانلود فایل ؟؟؟ چون واقعا این عمل ضرر بزرگی به سایت میزنه
اگر چنین نیست ما هم اضافه بشیم

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
خواستم ببینم برای ورودی کاربر با اندروید به سایت هدایت اجبار تلگرام ندارین که و همپنین خودکار دانلود فایل ؟؟؟ چون واقعا این عمل ضرر بزرگی به سایت میزنه
اگر چنین نیست ما هم اضافه بشیم
سلام سهیل عزیز اولا که نظر لطف شماست ما فقط با حمایت شما و دوستان وبمستر دیگر به این جایگاه کوچکی که داریم رسیدیم که امیدواریم هیچ وقت ارزش این اعتماد رو فراموش نکنیم در حال حاضر سیستم هیچ تبلیغات تلگرام یا تبلیغات ازار دهنده ای ندارد که یکی از فاکتور های مهمی است که کاربران سیستم ما رو انتخاب کردند امیدواریم بتونیم با هم همکاری کنیم بعد از ثبت نام میتونید در پنل کاربری پیام بدید تا در صورتی که آی پی بالایی دارید به صورت کابر ویژه در خدمتتون باشیم . موفق باشید

بالا