• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اسپم شدن سایت های ای فریم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
تبلیغ دادن بهم گذاشتم تو امضام
رقیب شما در اومد ؟ :D
دیگه ببخشید
!
اقو من چند وقته فکر میکنم عجب سایتی داری ! : ) )) )))))
نگو پس تبلیغه
میگم اخه 2 نفر دارن سایت رو مدیریت میکنن
اهوو

good_boy1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
77
خدا ببخشه ولی:

کار ما همینه و به ما ربطی نداره یک نفر چیکار میکنه

حرفتون مثل این میمونه که سایپا هر ماشینی میفروشه بره مواظبش باشه خلاف نکنه یا ....
یکی پراید میخره میره مسافرکشی یکی هم میره آدم زیر میکنه !! حالا به سایپا ربطی داره ؟

تو صفحات قبلی هم گفتم که این اسکریپت چی بوده و چی شده

یاد بگیر بدون داشتن اطلاعات و مطمعن نبودن از چیزی حرف نزنی و قضاوت نکنی

آفرین

راستی اون اسکریپتی هم که میگی دارن میفروشن اسکریپت ما نیست چون کسی قادر به فروش سیستم ما نیست و دوم اینکه اون اسکریپت از فردی به نام ابراهیم برداشته شده که اگر بگردید هستند افرادی که 150 تومن هم میفروشن

اما خب پراید کجا و bmw کجا .... :-j
شما یه استفاده خوب از این اسکریپت بگو ما هم می ریم می خریم ازش استفاده می کنیم!
مثلا اسکریپت mashrom که می فروشید دقیقا چه تغییری باید داد تا بشه استفاده مفید ازش کرد!

مثال سایپا در مورد چیزیه که عموما ازش استفاده درست میشه و اصلا برای استفاده درست ساخته شده
نه چیزی که عموما برای کاربرد منفی استفاده میشه. مثلا کسی بیاد چاقوی ضامن دار بزرگ درست کنه بعد بگه به من چه که طرف رفت باش آدم کشت! می تونست بره باش خیار پوست بکنه! یا جراحا تو اتاق عمل ازش استفاده کنن! این وسیله معمولا برای تهدید و ارعاب و زورگیری و این جور کارا استفاده میشه. پس ساختش هم مشکل داره.

ممنونم که به من گفتید آفرین. شما هم از این به بعد «مطمئن» رو درست بنویسید تا به شما بگم آفرین.
این طوری مهر و محبت تو فروم پخش می شه!

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
شوما 40 سالته اسپم میکنی ؟ شرم کن ... پول سرور پی تی رو که تو نمیدی .... :general610:

:D
کجای کاری !
:cool:
منظورم پی تی نبود منظورم اون حرفت راجب اسکریپت بود که گفتی افشین اصلشو داره با محمد :)))))

:D
شماچرا کد نمیکنی /
متنفرم از کد کردن چون تا پارسال که کد میکردم یک سیستمیرو نوشتیم نزدیک 1 سال زمان برد و نسخه اپنش رو تو فلش نگه میداشتم و همه گروه به خیال اینکه من کدهای خامش رو دارم راحت بودن ولی فلش سوخت و نسخه کد شده هم دقیقا نزدیک 5 ماه زمان برد تا دیکد بشه

از اون به بعد رفتم سمت اپن سورس بودن تا جایی که حتی ویندوز رو با لینوکس عوض کردم

در مورد اسکریپت ها هم مشتری اپن سورس میخواد برای همیناپن میدم و تا موقعی که لینک ماروحذف نکرده پشتیبانی میدم وهمه چی درسته ولی خدا نیارهاون روزو که لینکمارو حذف کنه ...

همین کاربری که میگم اسکریپت رو برده بود میفروخت و تهمت زد به ما و گفت ما ... رو 7 تا سایتش رو همین دیشب داون کردم و حذف کردم الآن به غلط کردن افتاده که بک آپ نداشتیم ...

آدم خوبی هستم و شوخ و با همه زود صمیمی میشم ولی اگر کسی بد تا کنه باهام 100 برابر بدترشو سرش میارم ...

رو سیستم هایی هم که مینویسم خیلی حساسم اونقدری که طرفو پیدا میکنم حتی شده با ماشن از روش رد میشم چون خیلی کینه ای هستم چون اون بیشعوری که میدزده و میبره میفروشه خبر نداره که منه بدبخت شب و روز میشینم از زندگیم میزنم زحمت میکشم چشمام کور میشه تا سیستم تموم بشه .... ولی فقط به فکر سود خودشه :|

خلاصه اینو تو 11 سال کار تو اینترنت فهمیدم که با هر کسی باید مثل خودش رفتار کرد ... همین

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
شما یه استفاده خوب از این اسکریپت بگو ما هم می ریم می خریم ازش استفاده می کنیم!
مثلا اسکریپت mashrom که می فروشید دقیقا چه تغییری باید داد تا بشه استفاده مفید ازش کرد!

مثال سایپا در مورد چیزیه که عموما ازش استفاده درست میشه و اصلا برای استفاده درست ساخته شده
نه چیزی که عموما برای کاربرد منفی استفاده میشه. مثلا کسی بیاد چاقوی ضامن دار بزرگ درست کنه بعد بگه به من چه که طرف رفت باش آدم کشت! می تونست بره باش خیار پوست بکنه! یا جراحا تو اتاق عمل ازش استفاده کنن! این وسیله معمولا برای تهدید و ارعاب و زورگیری و این جور کارا استفاده میشه. پس ساختش هم مشکل داره.

!

فدات شم یه زحمت میکشیدی چند صفحه قبل فک کنم صفحه 5 یا 6 بود که توضیح دادم این اسکریپت برای چی نوشته شد اصن ولی بازم میگم

4 سال پیش که هیچ کس حتی به ذهنش نمیرسید من اومدم یک موتور جستجو نوشتم که قابلیت جستجوی فایل و موزیک و انواع و اقسام مختلفی از فرمت هارو به صورت جدا داشتش و روی دامنه doone.ir بالا آوردمش که اگر archive.orgبگردی شاید هنوز آرشیو وب باشه و ببینی که اون موقع نوشته شد این سیستم که برای کار درست بود که واسه بچه های دانشگاه نوشته بودم که راحت تر تحقیق خودشونو پیدا کنن

و چیزی که هنوز هم تو ایران وجود نداره قابلیت منحصر به فردش بود که وب سایتهای فیلتر شدرو بدون فیلتر در خودش باز میکرد

در کل داداش گلم یا خواهر عزیز ، هر چیزی اگر درست استفاده بشه میتونه مفید باشه پس نمیتونی مبگیم که اون دزدی که میره با چاقو یه نفرو میکشه بگیم کاش چاقو ساخته نمیشد ...

ممنونم که به من گفتید آفرین. شما هم از این به بعد «مطمئن» رو درست بنویسید تا به شما بگم آفرین.
این طوری مهر و محبت تو فروم پخش می شه!

مطمئن عربیه و ترجیح میدم به زبون خودمون مطمعن بنویسم چون تو دانشگاه یادش بخیر یه استاد ادبیات خیلی تعصبی داشتیم که یه سری به خاطر همین چیزا باهاش بحثم شد و یه 3 هفته اخراج شدم از دانشگاه ولی تازه میفهمم اون استاد چی میگفت و حسرت میخورم که چرا اون موقع اهمیت ندادم به حرفاش .. :(

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
فدات شم یه زحمت میکشیدی چند صفحه قبل فک کنم صفحه 5 یا 6 بود که توضیح دادم این اسکریپت برای چی نوشته شد اصن ولی بازم میگم

4 سال پیش که هیچ کس حتی به ذهنش نمیرسید من اومدم یک موتور جستجو نوشتم که قابلیت جستجوی فایل و موزیک و انواع و اقسام مختلفی از فرمت هارو به صورت جدا داشتش و روی دامنه doone.ir بالا آوردمش که اگر archive.orgبگردی شاید هنوز آرشیو وب باشه و ببینی که اون موقع نوشته شد این سیستم که برای کار درست بود که واسه بچه های دانشگاه نوشته بودم که راحت تر تحقیق خودشونو پیدا کنن

و چیزی که هنوز هم تو ایران وجود نداره قابلیت منحصر به فردش بود که وب سایتهای فیلتر شدرو بدون فیلتر در خودش باز میکرد

در کل داداش گلم یا خواهر عزیز ، هر چیزی اگر درست استفاده بشه میتونه مفید باشه پس نمیتونی مبگیم که اون دزدی که میره با چاقو یه نفرو میکشه بگیم کاش چاقو ساخته نمیشد ...

مطمئن عربیه و ترجیح میدم به زبون خودمون مطمعن بنویسم چون تو دانشگاه یادش بخیر یه استاد ادبیات خیلی تعصبی داشتیم که یه سری به خاطر همین چیزا باهاش بحثم شد و یه 3 هفته اخراج شدم از دانشگاه ولی تازه میفهمم اون استاد چی میگفت و حسرت میخورم که چرا اون موقع اهمیت ندادم به حرفاش .. :(
شبا یه سر بیا گروه ببین اونجا چیا میفرستن:general707::general711::general711::general711:

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
بعضی مواقع دلم به واقع برای وقت و هزینه ای که دوستان هدر میدن برای میانبر برای رسیدن به هدف میسوره

حقیقت اینه که شاخ کل این سایت های اسپم mdir بود که دیدید بلخره از صحنه روزگار پاک شد
در جریان هستید که این بنده خدا چه هزینه سرسام آوری بابت هزینه سرور و بکلینک و.. میکرد و آخرش هم یه شب همش دود شد

این نوع سایت ها در بهترین شرایط هم بعد یکی دو سال کاملا نابود میشن
بعنوان مثال شخصا از اول وقتم رو روی مسیر درست گزاشتم و مقدار کمی هم ماهیانه هزینش کردم شکر خدا الان چند تا سایت موفق دارم که به احنمال قوی توی ذهن خیلی از دوستان بعنوان یک برند جا افتادن
باور بفرمایید هیچ سخت نیست، فقط صبر ، زحمت و کمی اطلاعات و البته صبر میخواد...
این رو بعنوان یک برادر کوچکتر به عزیزانم میگم

باز هم تاکید میکنم ... هیچ راه میانبری نیست، بلخره یه روز دستتون رو میشه ، روی چیزی وقت بزارید که بعد چند سال بفرض وقتی کپی رایتش رو روی آهنگ ضبط ماشین دوستتون میبینید یا میبینید که همه برای خبر فوت پاشایی شما رو منبع موثق میدونن خستگیتون در بره ... خودتون رو سر کار نزارید عزیزانم

دوستانی هم که از سایت های اسپم ناراضی هستن حتما کد هایی که دوستان عزیز تو همین تاپیک هم قرار داده بودن رو قرار بدن بشدت تاثیر داره خودم تست کردم ، چرا که صاحب سایت اسپم وقتی میبینه سایتش داره ریدایرکت میخوره سایت شما رو از لیستش حذف میکنه
برای مقابله با خبر خوان ها هم مدت انتشار فید رو چند ساعتی به تاخیر بندازید.
موفق باشید

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
بعضی مواقع دلم به واقع برای وقت و هزینه ای که دوستان هدر میدن برای میانبر برای رسیدن به هدف میسوره

حقیقت اینه که شاخ کل این سایت های اسپم mdir بود که دیدید بلخره از صحنه روزگار پاک شد
در جریان هستید که این بنده خدا چه هزینه سرسام آوری بابت هزینه سرور و بکلینک و.. میکرد و آخرش هم یه شب همش دود شد

این نوع سایت ها در بهترین شرایط هم بعد یکی دو سال کاملا نابود میشن
بعنوان مثال شخصا از اول وقتم رو روی مسیر درست گزاشتم و مقدار کمی هم ماهیانه هزینش کردم شکر خدا الان چند تا سایت موفق دارم که به احنمال قوی توی ذهن خیلی از دوستان بعنوان یک برند جا افتادن
باور بفرمایید هیچ سخت نیست، فقط صبر ، زحمت و کمی اطلاعات و البته صبر میخواد...
این رو بعنوان یک برادر کوچکتر به عزیزانم میگم

باز هم تاکید میکنم ... هیچ راه میانبری نیست، بلخره یه روز دستتون رو میشه ، روی چیزی وقت بزارید که بعد چند سال بفرض وقتی کپی رایتش رو روی آهنگ ضبط ماشین دوستتون میبینید یا میبینید که همه برای خبر فوت پاشایی شما رو منبع موثق میدونن خستگیتون در بره ... خودتون رو سر کار نزارید عزیزانم

دوستانی هم که از سایت های اسپم ناراضی هستن حتما کد هایی که دوستان عزیز تو همین تاپیک هم قرار داده بودن رو قرار بدن بشدت تاثیر داره خودم تست کردم ، چرا که صاحب سایت اسپم وقتی میبینه سایتش داره ریدایرکت میخوره سایت شما رو از لیستش حذف میکنه
برای مقابله با خبر خوان ها هم مدت انتشار فید رو چند ساعتی به تاخیر بندازید.
موفق باشید

دقیقا !

توی هر کاری اگر تلاش و صبر وجود داشته باشه موفقیت در اون 100%هست

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
دقیقا !

توی هر کاری اگر تلاش و صبر وجود داشته باشه موفقیت در اون 100%هست

اقا شما اسكريپت رو نوشتي كار بزرگي هست به نظر من ولي خواهشا پادزهرش رو هم بنويس بزار دوستان استفاده كنند چون اين سايت هاي كه با اسكريپت كه شما نوشتي بالا امدن پدر ما رو امدن كلي زحمت ميكشم محتوا توليد ميكنم طرف مياد از مطالب دزدي ميكنه كل زحمات ما به فنا ميره

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
چطوری خر میخونه که اس ام اس چیزدار میده به من :)))

فک کنم داره آناتومی بدن میخونه :D
وای فای نداره اون خراب شده مجبورم به یاد قدیم برم تو اس ام اسا:general507:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
اقا شما اسكريپت رو نوشتي كار بزرگي هست به نظر من ولي خواهشا پادزهرش رو هم بنويس بزار دوستان استفاده كنند چون اين سايت هاي كه با اسكريپت كه شما نوشتي بالا امدن پدر ما رو امدن كلي زحمت ميكشم محتوا توليد ميكنم طرف مياد از مطالب دزدي ميكنه كل زحمات ما به فنا ميره
مستقیم از خود گوگل میگیره کاریش نمیشه کرد مگه اینکه گوگل سورسشو تغییر بده

حتما یه چیزی دیده :D

اتفاقا با ابراهیم حرف میزدم گفتم حالا چرا انقد دقیق کپیکردی گفت یکی میخواست مجبور شدم بگم همون برای شماست

ولی خداییش آدم خوبیه دلم براش سوخت سر کاری که باهاش کردی

بنده خدا زنو بچه داره کاش نمیزدی اسکریپتشو :(

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
اسپم شدم :(
ازتون نمیگذرم :|
واقعا ؟ !

البته جای تعجب نداره اسکریپتی که شما داشتین چون از api استفاده میکرد گوگل سریعتر متوجه میشه

اومدم یاهو پی ام بده یه کدی میدم جایگزین کن تو اسکریپتتون که دیگه از api استفاده نکنه

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
واقعا ؟ !

البته جای تعجب نداره اسکریپتی که شما داشتین چون از api استفاده میکرد گوگل سریعتر متوجه میشه

اومدم یاهو پی ام بده یه کدی میدم جایگزین کن تو اسکریپتتون که دیگه از api استفاده نکنه
عظیظم اون api واسه اول کار بود :D
این دم اخر کلا از پایه اسکریپت تغییر داده شد
شوما ک خودت هنوز api تو اسکریپت هات بکار بردی، سرچ خالی زیاد میده : ))

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
مستقیم از خود گوگل میگیره کاریش نمیشه کرد مگه اینکه گوگل سورسشو تغییر بده

اتفاقا با ابراهیم حرف میزدم گفتم حالا چرا انقد دقیق کپیکردی گفت یکی میخواست مجبور شدم بگم همون برای شماست

ولی خداییش آدم خوبیه دلم براش سوخت سر کاری که باهاش کردی

بنده خدا زنو بچه داره کاش نمیزدی اسکریپتشو :(
نترس یا درامد 1 ساعت کار بیرون نتش کل پی تی رو میخره. :دی
کاری میکنی تیز کنیم رو اسکریپتای شما :general711:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا