• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اسپم شدن سایت های ای فریم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
این که خیلی نامرده :

repro.ir/news

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
اسپمر :

longfei.ir

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
99x.ir هم به فنا رفت:D

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
اینا باقی موندن :
site:tejaratgah.com
site:jostweb.ir
porsyar.com
site:lilipad.ir

nader2015

Registered User
لایک‌ها
38
اینم باقی مونده دوستان لطفا ریپورت بدن من ریپورت دادم

jarchi.ir

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
به نظر میاد گوگل فقط به یک سری دومین حساس شده و اصل اسکریپت اگر از نو راه اندازی بشه به نحوه توزیع و نمایش محتواش مسلط نشده و نتونسته تشخیص بده .
سایت های جدیدی با همون سیستم قبلی دارن میان بالا .

Takpar_R

Registered User
لایک‌ها
177
به نظر میاد گوگل فقط به یک سری دومین حساس شده و اصل اسکریپت اگر از نو راه اندازی بشه به نحوه توزیع و نمایش محتواش مسلط نشده و نتونسته تشخیص بده .
سایت های جدیدی با همون سیستم قبلی دارن میان بالا .
بله حق با شماست.
نمونه :
pop3da.ir

Hanjera

Registered User
لایک‌ها
45
سلام
جدیدشو انداختن رو سایت من!
m93.ir

Hanjera

Registered User
لایک‌ها
45
جدیدشو انداختن رو سایت من!
m93.ir

shopriz

Registered User
لایک‌ها
89
الگوریتم اسکریپت هیچ مشکلی نداره و از خود گوگل استفاده میکنه

سایت هایی هم که بسته شدن همشون ریپورتی بودن

هنوز اسکریپتش داره به فروش میره چون الگوریتم کاریش تشخیص داده نشده www.codak.ir/order

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
سلام دوستان
من فکر کردم دیگه کارشون ساخته است واقعا گوگل به این عظمت نمیتونه الگوریتم کاری این اسکریپت ها رو تشخیص بده؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
سلام دوستان
من فکر کردم دیگه کارشون ساخته است واقعا گوگل به این عظمت نمیتونه الگوریتم کاری این اسکریپت ها رو تشخیص بده؟
همین الان تشخیصش خیلی راحته . نه تنها میتونه روش تولید محتوای این سایت ها رو حدس بزنه بلکه اگر بخواد میتونه از روشی استفاده کنه که این اسکریپت ها حتی با این روش به بدترین حالت ممکن از تولید محتوا برسن . چون منبع محتوا خود گوگل هست . دیگه بیشتر توضیح بدم تابلو میشه .
ولی مساله اینه که گوگل اهمیتی قائل نیست و برنامه ای برای ساماندهی زبان فارسی نداره .

shopriz

Registered User
لایک‌ها
89
همین الان تشخیصش خیلی راحته . نه تنها میتونه روش تولید محتوای این سایت ها رو حدس بزنه بلکه اگر بخواد میتونه از روشی استفاده کنه که این اسکریپت ها حتی با این روش به بدترین حالت ممکن از تولید محتوا برسن . چون منبع محتوا خود گوگل هست . دیگه بیشتر توضیح بدم تابلو میشه .
ولی مساله اینه که گوگل اهمیتی قائل نیست و برنامه ای برای ساماندهی زبان فارسی نداره .

ببخشید من این اسکریپت رو دارم

میشه بگید گوگل چطور میتونه تشخیص بده ؟

دقیقا مشکل اینجاست که هنوز نتونسته تشخیص بده چون دقیقا کارش همون کار گوگله و به صورت api هست

چون هیچ مشکلی در اسکریپت نیست کاری نداره اگر اطلاعاتی در مورد اکانت های پرمیوم گوگل داشتید این حرف رو نمیزدید

در مورد وب فارسی هم در دبی دفتر و ساختمانی هست که 3 ایرانی مدیریت میکنن که زیر مجموعه گوگل هستند فقط برای وب پارسی :)

Last edited:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
ببخشید من این اسکریپت رو دارم

میشه بگید گوگل چطور میتونه تشخیص بده ؟

دقیقا مشکل اینجاست که هنوز نتونسته تشخیص بده چون دقیقا کارش همون کار گوگله و به صورت api هست

چون هیچ مشکلی در اسکریپت نیست کاری نداره اگر اطلاعاتی در مورد اکانت های پرمیوم گوگل داشتید این حرف رو نمیزدید

در مورد وب فارسی هم در دبی دفتر و ساختمانی هست که 3 ایرانی مدیریت میکنن که زیر مجموعه گوگل هستند فقط برای وب پارسی :)
من این اسکریپت رو ندارم و تحلیلم از نحوه نمایش نتایج , صفحه بندی و مقایسه با منابع موتورهای جستجو هست .
به طور کلی استفاده از api های و حتی scrap کردن روش های محدودی دارن که باعث میشه یا بازه های زمانی یکسان , یا منبع درخواست های یکسان و یا متد و ساختار درخواست یکسان داشته باشند .
من نمیگم در اسکریپت مشکلی هست . من میگم رسیدگی به این نوع تولید محتوا برای گوگل اگر قصد رسیدگی داشته باشه کار خاصی نیست .

درمورد دفتر و دوبی هم من تا امروز نشنیدم و اطلاعاتی ندارم .

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
یک راه برای خلاص شدن از شر این سایت ها این هست که اسکریپتش رو شیر کنید و هر کدومتون هم 5 تا سایت بیارید بالا ( اگه تا الان نیاورده باشید :D )
خلاصه اینقدر آش شور شه که به گوش گوگل هم برسه آنوقت شاید فرجی بشه و تو رقابت با bing قرار بگیره و این سایت های اسپم رو کلا حذف کند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا