• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اسپم شدن سایت های ای فریم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
این id24 که همون rssnews هست فقط دومین عوض کرده .
آمار همه رو داری :دی
ولی خودمونیم نحوه کارکرد این سایت ها خیلی ساده ،بعنی گوگل اینقدر الاغه ، اینطور که معلومه گوگل بیشتر بر اساس گزارش ها سایت ها رو مسدود میکنه.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
آمار همه رو داری :دی
ولی خودمونیم نحوه کارکرد این سایت ها خیلی ساده ،بعنی گوگل اینقدر الاغه ، اینطور که معلومه گوگل بیشتر بر اساس گزارش ها سایت ها رو مسدود میکنه.
آره :D حتی میدونم زمانی که rssnews اسپم شد آخرین کیوردی که اسکن کرده بود "یوگا" بود . که الان روی id24 هم هست .
دقیقا . من بیشتر دنبال اینم که ببینم این نتایج رو چه جوری گوگل قبول میکنه ؟ و چرا ؟
مثلا الان گوگل به صفحه ای که نتایج بینگ رو نشون بده به نسبت صفحه ای که نتایج خودش رو نشون بده علاقه بیشتری داره !!!!!

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
آره :D حتی میدونم زمانی که rssnews اسپم شد آخرین کیوردی که اسکن کرده بود "یوگا" بود . که الان روی id24 هم هست .
دقیقا . من بیشتر دنبال اینم که ببینم این نتایج رو چه جوری گوگل قبول میکنه ؟ و چرا ؟
مثلا الان گوگل به صفحه ای که نتایج بینگ رو نشون بده به نسبت صفحه ای که نتایج خودش رو نشون بده علاقه بیشتری داره !!!!!
منظورتو نفهمیدم ، شما الان داری سایت هایی مثل rssnews رو با سایت های موتور جستجوگر و رفتار گوگل با اونها مقایسه میکنی ؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
منظورتو نفهمیدم ، شما الان داری سایت هایی مثل rssnews رو با سایت های موتور جستجوگر و رفتار گوگل با اونها مقایسه میکنی ؟
کلیت کار این سایت ها اینه که با توجه به کیورد ها لیست نتایج موتورهای جستجو رو یا جداگانه یا با هم مخلوط میکنه ( صفحات رندوم ) و میده به روبات .
حالا مساله اینه که اگر شما یه سایت بزنی که نتایج بینگ رو هی scrap کنی و ذخیره کنی و بعد اون سایت رو بدی به گوگل خیلی دوسش داره !
اما اگر یه سایت بزنی و نتایج گوگل رو هی scrap کنی و ذخیره کنی و بعد اون سایت رو بدی به گوگل پارامترهای زیادی باید داشته باشی تا موفق بشی و تو گوگل رتبه بگیری .
این سایت ها ترکیبی از این دو هستند . ولی یک روش مخفی هم دارن که باعث افزایش سریع ایندکس میشه . یه نمونه اش رو من پیاده کردم که رسیدم به 8 میلیون ایندکس تو یک ماه . ولی بلک هت بود و حذف شد .

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
فقط ریپورت کنید...

kavehch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام ، متشکر از دوستان بابت اطلاع رسانی سایت های جدید ریپورت داده شد :general206:

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
کم کم داره حل میشه دیگه
بزرگترین هاشون محو شدن از گوگل ... بقیه شونم ریشه کن میشن از وب فارسی
مشکل اینجاست که ریشه کن نشدن.
فقط چند تا سایت حذف شدن که مثل خوردن مسکن میمونه.و بزودی سایت هایی به همون بزرگی باز هم میان.:general601:

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
خیر ببینه گوگل :| ولشون کنید دیگه
من از شما عذر میخوام ولی شما تنتون مثل اینکه میخاره ها
انگاری یه سودی داره ازشون بهتون میرسه که اینجوری بر طبل شادانه و حمایت میکوبید هاااااااااا

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
mashrom .ir
www. m93 .ir
www. mashine .ir
www. he3333 .com
www. 5296 .in

زده طراح قالب پیوندها
خوبه دیگه یاد و خاطره الهام پرخنده گرامی باد.

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
کلیت کار این سایت ها اینه که با توجه به کیورد ها لیست نتایج موتورهای جستجو رو یا جداگانه یا با هم مخلوط میکنه ( صفحات رندوم ) و میده به روبات .
حالا مساله اینه که اگر شما یه سایت بزنی که نتایج بینگ رو هی scrap کنی و ذخیره کنی و بعد اون سایت رو بدی به گوگل خیلی دوسش داره !
اما اگر یه سایت بزنی و نتایج گوگل رو هی scrap کنی و ذخیره کنی و بعد اون سایت رو بدی به گوگل پارامترهای زیادی باید داشته باشی تا موفق بشی و تو گوگل رتبه بگیری .
این سایت ها ترکیبی از این دو هستند . ولی یک روش مخفی هم دارن که باعث افزایش سریع ایندکس میشه . یه نمونه اش رو من پیاده کردم که رسیدم به 8 میلیون ایندکس تو یک ماه . ولی بلک هت بود و حذف شد .
سلام

شما مثِ اینکه خیلی دنبالشی بدونی:D
اینا بینگ رو هم داره

ما یه اشتباهی کردیم نمیدونستیم اینطوری میشه ....

روشش برات پ.خ شد ;)

------------

دوستان روش کاری این سایت ها خیلی سادست و هیچوقت از طریق گوگل به صورت کامل حذف شدنی نیست چون از خود گوگل استفاده میکنه

مگه اینکه گوگل نوع جستجو کردن خودش رو تغییر بده که این هرگز اتفاق نمیفته !!

تنها راه حذف کردن این سایت ها هم همون گذارش دادن از طریق وبمستر تولز به این آدرس هست :

https://www.google.com/webmasters/tools/spamreportform?hl=en

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا