• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اسپیکر و کارت صدا

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
Creative ها چطورن ؟

hossein61

Registered User
لایک‌ها
3
سلام,

آقا من یک اسپیکر پیشرفته میخوام ولی میخوام قیمتش خیلی خیلی پایین باشه! :دی
حدود 50!
ولی خوب باشه برای فیلم + موزیک

منم Altec Lansing ATP3 رو پیشنهاد می کنم.قیمتشم حدود 55-58 تومن باید باشه.فکر می کنم توی این رنج قیمت یکی از بهترین هاست.
موفق باشید

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
کریتیو من دارم عالیه. سری inspire کریتیو هم قیمتش خوبه هم کیفیتش.

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
CREATIVE - Inspire 5.1 - 5200 چطوره؟
CREATIVE - Inspire 5.1 - M5300 چی؟
بنظر اسپیکرهای قدرتمندی میان!

نظرتون چیه؟

hossein61

Registered User
لایک‌ها
3
CREATIVE - Inspire 5.1 - 5200 چطوره؟
CREATIVE - Inspire 5.1 - M5300 چی؟
بنظر اسپیکرهای قدرتمندی میان!

نظرتون چیه؟

دوست عزیز ، من خودم Creative Inspire T5400 دارم و قبلا هم Inspire 4400 داشتم.ولی برای 3-4 نفر Altec ATP3 خریدم و دلیلشم اینه که به نظرم با هیچ اسپیکر دیگه ای توی این قیمت قابل مقایسه نیست.به نظر من کیفیت صداش با T5400 قابل مقایسه(حتی شاید کیفیت سابش کمی بهتر باشه) و از 4400 کاملا بهتره.
در ضمن یه حسنی هم که داره اینه که شما می تونین به نمایندگی فروش Altec توی بازار رضا (سایت کامپیوتر) برید و صدای خیلی از مدلاشو (از جمله همین مدل) از نزدیک بشنوید(هر چند که چون از کارت صدای مناسبی استفاده نمی کنن اغلب موزیکایی که پخش می کنن نویز داره!)ولی خوب باز هم بهتر از هیچیه !
موفق باشید​

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
آخه Altec ATP3 قیافه اش بنظر خوب نمیاد!
حداقل تو عکساش که اینجور بنظر میرسه ولی حالا از نزدیک چطوره؟

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
CREATIVE - Inspire 5.1 - M5300 صدای Dolby Digital میتونه پخش کنه؟

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز ، من خودم Creative Inspire T5400 دارم و قبلا هم Inspire 4400 داشتم.ولی برای 3-4 نفر Altec ATP3 خریدم و دلیلشم اینه که به نظرم با هیچ اسپیکر دیگه ای توی این قیمت قابل مقایسه نیست.به نظر من کیفیت صداش با T5400 قابل مقایسه(حتی شاید کیفیت سابش کمی بهتر باشه) و از 4400 کاملا بهتره.

در ضمن یه حسنی هم که داره اینه که شما می تونین به نمایندگی فروش Altec توی بازار رضا (سایت کامپیوتر) برید و صدای خیلی از مدلاشو (از جمله همین مدل) از نزدیک بشنوید(هر چند که چون از کارت صدای مناسبی استفاده نمی کنن اغلب موزیکایی که پخش می کنن نویز داره!)ولی خوب باز هم بهتر از هیچیه !

موفق باشید​

T5400 که خیلی گرونه 85 تومه ولی Altec پنجاه تومن بیشتر نیست که :blink:

hossein61

Registered User
لایک‌ها
3
T5400 که خیلی گرونه 85 تومه ولی Altec پنجاه تومن بیشتر نیست که :blink:

آره دوست عزیز.البته قدرتش شاید به T5400 نرسه.ولی من از شفافیت صداش خیلی خوشم اومد و کیفیت صدای تولیدی Subwoofer اش هم خیلی خوب بود و صدای اضافی تولید نمی کرد.هر چند که قدرتشم بیشتر از انتظار من بود.در مجموع فکر می کنم ارزش بررسی بیشترو داشته باشه.
موفق باشید

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تو مدل های تقریبا برابر Altec رو با Creative مقایسه نکنید بعد از Harman/Kardon بهترینه تو دنیا البته Logitech هم عالیه اسپیکر های Altec در کیفیت و تفکیک صدا فوق العاده هستن ولی اکثرا وات خروجی و بلندی صدای خیلی بالایی (نسبت به برندهای رقیب البته ) ندارن حتی مدلهای خیلی گرونش .

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
با این تفاسیر من چی بگیرم حدود 50-60

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با این تفاسیر من چی بگیرم حدود 50-60
در انتخاب ATP3 شک نکن تو رنج خودش بهترینه . ولی با کارت صدای درست حسابی میشه به تمام توانایی این اسپیکر دست پیدا کرد .

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
دوستان 70 وات rms يعني چند وات ؟
یعنی چی!!!؟؟؟؟

اگه منظورت pmpo هست !!!! که اصلا همین چیزی وجود خارجی نداره در الکترونیک !!! تنها برای بازار فروش هست!!

حدودا 5 برابر rms می زنند!!!((( البته قانونی نداره و نباید به این واتهای نجومی 7000 وات توجهی کرد!!))

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
در انتخاب ATP3 شک نکن تو رنج خودش بهترینه . ولی با کارت صدای درست حسابی میشه به تمام توانایی این اسپیکر دست پیدا کرد .

یعنی با کارت صدای On Board یک Main Biostar جواب نمیده ؟ :blink:

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
یعنی با کارت صدای On Board یک Main Biostar جواب نمیده ؟ :blink:
من همچین چیزی نگفتم دوست عزیز من گفتم برای رسیدن به حداکثر توان این اسپیکر و بقیه اسپیکرهای مشابه و گرونتر باید از کارت صدای خوب استفاده کنی ولی حتی با کارت صدای انبوردی مثل Realtek ALC883 هم بدون شک خیلی خوب جواب میده ولی خوب خیلی انتظار غیر منطقیه که فکر کنیم کیفیت صدا روی این کارت انبرد و یا هر کارت انبرد دیگهای با کیفیت مثلا روی یه Creative X-Fi یا حتی Audigy 4 یکی باشه خوب بالاخره باید یه کارت صدا با یه کارت انبرد فرقی داشته باشه وگرنه دیوونه که نیستن کارت صدا تولید کنن در حالی که همه مینبوردها کارت صدای انبرد داره .

f14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
از دوستان اگه کسی logitech x 230 داره میخواستم بدونم آیا امکان جدا شدن پایه اون دو تا بلندگو برای نصب روی دیوار وجود داره یا نه و آیا راضی هستید از این اسپیکر؟

بالا