• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اسپیکر و کارت صدا

a3moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بچه ها اين كارت صداي من كه خراب شده بود )Audigy) از گارنتي بعد از يك ماه كه دهنم سرويس شد برگشت.الان بازم خرابه.بي پدرا فكر كنم بهش نگاه هم نكردن
فقط خروجي سبز رنگش كار ميكنه.چكار كنم:(

كسايي كه اين كارت صدا رو دارن و اسپيكر 5 تيكه يه لطفي بكنن ببينن توي قسمت تنظيمات كارت صدا...قسمت CMSS 3ِِD اين گزينه فعاله؟آخه وقتي فعال ميشه همه ي خروجي ها صدا دارن اما تا جايي كه من يادم مياد قبل از اينكه خراب بشه اين قسمت فعال نبود و باز هم همه ي خروجي ها صدا داشت.حس ميكنم اينجوري اون صداي قبلو نداره.يه لطفي بكنين كمك كنين ممنون ميشم

iranishop.com

Registered User
لایک‌ها
133
کم دنبال یه اسپیکر 5.1 یا 7.1 میگردم
کیفیت شفافیت صدای خیلی خوب داشته باشه و حتما حتما با پایه باشه چون برای تو حال و بیشتر برای دیدن فیلم میخواستمش
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
سلام،

آقا من یه اسپیکر Logitech X540 دارم ولی کارت صدام OnBoard هس و 2 تا ورودی بیشتر نداره من از Sound Manager ورودی میکروفون رو قطع کردم تا سه تا خروجی رو بزنم پشت کیس و زدم و کارت صدام هم 5.1 Channel رو ساپورت میکنه با تفاسیر من کیفیت صدای خوبی دارم ولی میخوام بدونم اگر برم یه کارت صدا بخرم کیفیتم بالاتر میره؟
چه کاری برای تنظیم بهترش میشه انجام داد؟

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
بچه ها من یه اسپیکر خوب و با کیفیت تا 50 تومن میخوام .
خواهشن سریعتر یه چیزی بهم معرفی کنید
خیلی ضروری هست . ممنون

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
اینه ؟!؟!

13796.jpg

163207.jpg

اگه اینه یه سوال !
چند تیکس ؟ 3 یا 5 ؟ چون که تو سرجی که کردم هم عکس 3 تیکه هست هم 5 تیکه . قیمت هاش متفاوته ؟
چیز جالبی به نظر میرسه ! کیفیتش چه طوره ؟
راستی قیمت Cretive sbs چنده ؟
TNX

hossein61

Registered User
لایک‌ها
3
اینه ؟!؟!

اگه اینه یه سوال !
چند تیکس ؟ 3 یا 5 ؟ چون که تو سرجی که کردم هم عکس 3 تیکه هست هم 5 تیکه . قیمت هاش متفاوته ؟
چیز جالبی به نظر میرسه ! کیفیتش چه طوره ؟
راستی قیمت Cretive sbs چنده ؟
TNX
دوست عزیز ، ATP3 همون مدل 3 تکه هست.مدل 5 نکه ATP4 هست که دیگه پیدا نمیشه.کیفیتش خیلی خوبه.من تا حالا 3 تا برای آشناها گرفتم و فکر می کنم بهترین انتخاب با این قیمت باشه.در ضمن این برند یکی از معتبرترین ، قدیمی ترین و حرفه ای ترین برندهای تولید کننده اسپیکرهایPC و تجهیزات صوتی مخصوص سالنهای کنسرت و سینماست.​

hossein61

Registered User
لایک‌ها
3
واقعا ممنون .
حالا باید برم تو کار پیدا کردنش !!
اگه تهران هستید ، توی بازار رضا ، فروشگاه سایت کامپیوتر نمایندگی Altec Lansing هست.در ضمن اینجا می تونین صدای هر کدوم از مدلای Altec رو که خواستین از نزدیک بشنوین.
توی پایتخت ، طبقه همکف هم یه نمایندگی داره.
موفق باشید​

LinuxBox

Registered User
لایک‌ها
126
بچه ها من یه اسپیکر خوب و با کیفیت تا 50 تومن میخوام .
خواهشن سریعتر یه چیزی بهم معرفی کنید
خیلی ضروری هست . ممنون

Atp3 دیروز قیمت کردم 65 هزار تومان
در اینکه یکی از بهترین اسپیکرها تو این محدوده قیمت Atp3 هست شکی نیست اما Vs4121 هم از شرکت Altec با قیمت 70 تا 75 انتخاب مناسب تری است.

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
یک سوال فوری . ممنون میشم اگه زود جواب بدید .
اسپیکر سامسونگ مدل ss-3356 ساب ووفر هم داره ؟
در کل نظرتون درموردش چیه ؟

GAME_PPC

Registered User
لایک‌ها
1
با عرض سلام و خسته نباشيد!
با وجود سوال هايي كه كردم ولي كسي جوابمو نداد ... با استفاده از اطلاعاتي كه بود و ااطلاعاتي كه خودم كسب كردم رفتم و يه لاجيتك z-5500 گرفتم.صداش كه خيلي عاليه.
من مادربوردم گيگا m55sli-s4 هستش كه هم خروجي 7.1 هم optical هم coax ميده!
الان با optical كه وصلش كردم كيفيتش خوبه.اما مي خواستم بدونم با كارت صدا بهتر ميشه؟يا اصلا لازم هست؟چقدر تاثير داره؟
البته بيشتر كارت صدا رو براي موزيك ميخوام.

hossein61

Registered User
لایک‌ها
3
با عرض سلام و خسته نباشيد!
با وجود سوال هايي كه كردم ولي كسي جوابمو نداد ... با استفاده از اطلاعاتي كه بود و ااطلاعاتي كه خودم كسب كردم رفتم و يه لاجيتك z-5500 گرفتم.صداش كه خيلي عاليه.
من مادربوردم گيگا m55sli-s4 هستش كه هم خروجي 7.1 هم optical هم coax ميده!
الان با optical كه وصلش كردم كيفيتش خوبه.اما مي خواستم بدونم با كارت صدا بهتر ميشه؟يا اصلا لازم هست؟چقدر تاثير داره؟
البته بيشتر كارت صدا رو براي موزيك ميخوام.

من به شما توصیه می کنم که با داشتن یه اسپیکر عالی مثل Z5500 یه کارت صدا مثل SB X-Fi هم تهیه کنید تا با بالاترین کیفیت صدا دست پیدا کنید.با این کارت صدا شما شفاف ترین صدای ممکن رو خواهید داشت علاوه بر اینکه از امکاناتی مثل Noise Reduction فوق العاده این کارت در موزیک و ... هم استفاده خواهید کرد.​

GAME_PPC

Registered User
لایک‌ها
1
من به شما توصیه می کنم که با داشتن یه اسپیکر عالی مثل Z5500 یه کارت صدا مثل SB X-Fi هم تهیه کنید تا با بالاترین کیفیت صدا دست پیدا کنید.با این کارت صدا شما شفاف ترین صدای ممکن رو خواهید داشت علاوه بر اینکه از امکاناتی مثل Noise Reduction فوق العاده این کارت در موزیک و ... هم استفاده خواهید کرد.​

ممنون از شما.
فقط اين كارت صدا قيمتش چقدره؟
براي پخش موزيك خيلي تاثير داره؟
خروجي opticalam داره؟
x-fi xtreme music چطوره؟

hossein61

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون از شما.
فقط اين كارت صدا قيمتش چقدره؟
براي پخش موزيك خيلي تاثير داره؟
خروجي opticalam داره؟
x-fi xtreme music چطوره؟

مدلهای مختلف X-Fi از حدود 70 تومن شروع میشه.Xtreme Music حدود 95 تومن باید باشه.کارت خیلی خوبیه.فقط خروجی Optical و Coaxial نداره.البته من توی اینترنت یه تبدیل دیدم که با اون این مشکل حل میشه.فقط نمی دونم اینجا گیر میاد یا نه؟​

GAME_PPC

Registered User
لایک‌ها
1
مدلهای مختلف X-Fi از حدود 70 تومن شروع میشه.Xtreme Music حدود 95 تومن باید باشه.کارت خیلی خوبیه.فقط خروجی Optical و Coaxial نداره.البته من توی اینترنت یه تبدیل دیدم که با اون این مشکل حل میشه.فقط نمی دونم اینجا گیر میاد یا نه؟​

خوب اگه خروجی optical یا coax نداره نمی شه باهاش فیلم به صورت دالبی دیجیتال یا DTS نگاه کرد که!?
چون الان دارم فیلم می بینم وقتی با optical یا coax کانکت می کنم رو صفحه ی sound tache ش می نویسه دالبی دیجیتال یا DTS ! اگه با کابل 3 تاییه کانکت کنم حالت دالبی با dts باز نمیشه!

hossein61

Registered User
لایک‌ها
3
کجای پس hossein61 جان!:(

ببخشید که دیر شد.در این مورد خاص فرقی نمی کنه که شما اسپیکرتونو با چه نوع کابلی به کارت صدا وصل کرده باشید.
فقط کافیه توی تنظیمات نرم افزار پخش DVD تنظیمات مربوط به تعداد Speaker رو روی SPDIF بذارید تا خود کارت صدا ، صدای Dolby/DTS رو Decode کنه.​

بالا