برگزیده های پرشین تولز

اصفهان یا تبریز ؟ کدام یک برای مسافرت خوب هستند ؟

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
بدیاش چی؟؟ همش حتما واقعیته :دی ..
دقیقا همینطوره. اگر باور نمیکنی، اخبار اقتصادی رو بخون. خبر های بد همش واقعیته ، خبرهای خوب همش دروغه :general304: ( فکر کنم تا حالا انقدر قانع نشده بودی:general404:)
یه سری خصوصیات اخلاقی ها رو که خب همه جا میگن رو به نظر من تا 97% درسته :دی حالا من شهر خودم رو میگم به هر حال به ریلکس بودن و اهل کار نبودن یه جورایی داره معروف میشه ولی خب از اون ورم شیرازی ها غریب پرست هستند یعنی با غریبه ها خیلی خوب هستند اما با خودشون زیاد.... من خودم تو ایام نوروز دنبال مسافر میگشتم که آدرس بدم بهش :دی ،

حالا تبریز متاسفانه من نرفتم اما میگن مثل فرانسوی ها عمل میکنن وقتی به فارسی ازشون سوال میپرسی به ترکی جواب میدن..

یا مثلا تهرانی ها شایعه شده ( حقیقت که نداره ) خخخخ که زبون دووم و درازی دارن یعنی جوری میپیچونتت که دیگه کم میاری میگی نوکردم من خدافز : )))))

باز نظر من اینه که یه سر به اصفهان بزن و جاهای خوبشم برو حال میکنی .. شیرازم بیای بد نیست الان هواش خوبه :دی
بگذریم ...:D
من تقریبا همه ایران رو گشتم. در اکثر شهرهای ایران، آدم های خوب و بد با درجات مختلف دیدم. اما در بعضی از شهرها، بدی هاشون انقدر زیاد و پررنگه که با تقریب خوبی میشه گفت کلا مردمش بد هستن:D. بنابر تجربه من جاهایی که اختلاط فرهنگی کمتری داشتن و نژادشون خالصه و تک قومیتی هستند، آدم های بدتری هستن

Last edited:

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
این مسافرا دیگه کین :D امدن تو پارک چادر زدن زیر باد و باران اینا یخ نمیزنن؟ دیروز پریروز اصن نمیشد بیرون بمونی :general704:
یادش بخیر یه سری قزوین خسته شدیم رفتیم پارک بخوابیم(قزوین مبدا و مقصد نبود)
دنصفه شبی پامون کردنجا به جامون کردن نامردا دیگه خوابمون نبرد

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
دقیقا همینطوره. اگر باور نمیکنی، اخبار اقتصادی رو بخون. خبر های بد همش واقعیته ، خبرهای خوب همش دروغه :general304: ( فکر کنم تا حالا انقدر قانع نشده بودی:general404:)

بگذریم ...:D
من تقریبا همه ایران رو گشتم. در اکثر شهرهای ایران، آدم های خوب و بد با درجات مختلف دیدم. اما در بعضی از شهرها، بدی هاشون انقدر زیاد و پررنگه که با تقریب خوبی میشه گفت کلا مردمش بد هستن:D. بنابر تجربه من جاهایی که اختلاط فرهنگی کمتری داشتن و نژادشون خالصه و تک قومیتی هستند، آدم های بدتری هستن
همه جای ایران و دنیا رو گشتی ؟ :D

• Like
Reactions: F-5

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,306
اگر اصفهان نصف جهان است آذربایجان کل جهان است.
نادر قاضی پور:)

دنیا رو نه... اما همه دهاتای ایران رو گشتم:D
همه ی دنیا در برابر تهران دهاتی بیش نیست!:cool:

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
تصمیمتون اخر چی شد ؟
تصمیم اخر :
اگر علاقه به خرابه و ویرانه های قدیمی بعلاوه کویر و بی ابی علاقه دارین به اصفهان برین !
اگر به یه شهر مدرن و بروز با ساختمان های مدرن و با مراکز خرید فوق العاده و اب و هوای زیبا و سالم و یجای سر سبز و یه شهر بدون گدا و یه شهر کاملا تمیز از لحاظ بهداشتی و اب و هوا
علاقه دارین به تبریز برین !
تبریز زیباترین شهر ایران طبق سازمان ملل
منبع تابناک http://www.tabnak.ir/fa/news/535807/تبریز-به-عنوان-بهترین-شهر-ایران-انتخاب-شد
..................
و اینکه چرا اینهمه مسافر به تبریز میان فقط تبلیغاته اینا رو بدون تعصب میگم اونایی که به هر دو شهر رفتن میتوننن نظرشون رو بگن !
فقط کافیه تو نت یه سرچ کوچولو درباره تبریز و یه سرچ کوچولو در مورد اصفهان بکنین
بازم نظر دوستان برامون با ارزشه منتظر نظر دوستان هستیم

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
خخخ برو تبریز خودشون یک ادرسی میدن که اخر سر از اصفهان سردربیاری . اگه فتی تبریز از هیچکس ادرس نپرس یا حداقل یک ادذس رو از 3-4 نفر بپرس . تبریز شهرش قشنگه ولی جاذبه ای چیزی نداره که ادم مثلا بخواد یک هفته اونجا بمونه . من شمال کشور رو به همه جای ایران ترجیح میدم .

sarwhost

Registered User
لایک‌ها
37
ممنون از اینکه دیار مارو انتخاب کردید اینطراف میتونیم در خدمت باشیم

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
موافقم
اصفهان فقط کویر هستش و در داخل اصفهان هم همانطور که شنیدم اصلا مهمن نواز خوبی نیستن حتی برای ادرس دادن پول میخوان یعنی تا این حد !
فقط خرابه هاش میگن دیدنیه غیر اون هیچی نداره !
ولی تبریز یه شهر مدرنیته و سبز و اباد هستش و با بازارهای فوق العاده سنتی و همچنین مراکز خرید فوق العاده مخصوصا لاله پارک که کلهم ترکیه ای هستش http://www.lalehpark.com/
بازم دوستان نظرشون رو بدن ممنون میشم

عزیزم من خودم بچه اصفهانم والا ما این چند روزه بیرونیم فقط داریم ادرس میدیم ولی پولی نمیگیریم که!!!
اصفهان جای دیدنی خیلی داره مثل
سی سه پل ,پل خواجو , جلفا کلیسا وانک , کوه صفه و ... که خیلی زیادن
من خودم یک ماه پیش برای یه کاری رفتم تبریز و تصمیم داشتم چند روز بمونم ولی کلا از هر کی ادرس میپرسیدی ترکی میگفت بعدا بهش میگفتم فارسی بگو دو تا کلمه فارسی میگفت باز کانالش عوش میشد میرفت رو زبان ترکی خخخخ
ولی بنظر من این دو تا شهر را بخوای مقایسه کنی اصفهان بهتره هم از نظر اب و هوا هم جای دیدنی و رفتار مردمانش
سوال داشتی در خدمتم

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
اخبار هم چند شب پیش گفت اصفهان مسافرانش امسال دو برابر شده
معمولا کسی بخواد بره مسافرت بیشتر شمال میره یا شهر هایی که جای دیدنی زیادی داره
تبریز که من بودم زیاد جای دیدنی نداشت
فقط میدان ساعتش قشنگ بود همین
از هر کیم میپرسیدی جا دیدنی بگو اول همون میدان ساعت میگفت
از هر کیم ادرس میپرسیدی میگفت از میدان ساعت اول بری
حالا اگه خواستی بیا اصفهان بیا خیلی مسافر اومده
اومدی اصفهان نظرتو دوست دارم بدونم راجع شهرم
فعلا

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
تصمیم اخر :
اگر علاقه به خرابه و ویرانه های قدیمی بعلاوه کویر و بی ابی علاقه دارین به اصفهان برین !
اگر به یه شهر مدرن و بروز با ساختمان های مدرن و با مراکز خرید فوق العاده و اب و هوای زیبا و سالم و یجای سر سبز و یه شهر بدون گدا و یه شهر کاملا تمیز از لحاظ بهداشتی و اب و هوا
علاقه دارین به تبریز برین !
تبریز زیباترین شهر ایران طبق سازمان ملل
منبع تابناک http://www.tabnak.ir/fa/news/535807/تبریز-به-عنوان-بهترین-شهر-ایران-انتخاب-شد
..................
و اینکه چرا اینهمه مسافر به تبریز میان فقط تبلیغاته اینا رو بدون تعصب میگم اونایی که به هر دو شهر رفتن میتوننن نظرشون رو بگن !
فقط کافیه تو نت یه سرچ کوچولو درباره تبریز و یه سرچ کوچولو در مورد اصفهان بکنین
بازم نظر دوستان برامون با ارزشه منتظر نظر دوستان هستیم
اه اه اه اه چقدر ضایع برای تبریز تبلیغ میکنی:D

manager_66

Registered User
لایک‌ها
1,573
به نظر من آدمی که بخواد 500 خرج سفر کنه بره اصفهان 3 تومن بذاره روش بره پاتایا ...

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
استارتر کارت خیلی زشت بود.. این تاپیک اصلا نظرسنجی نبود و هدف شما از اول هم مشخص بود اونم تبلیغ برای تبریز بود که البته روشش هم خیلی زشت و بد بود...

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
خخخ برو تبریز خودشون یک ادرسی میدن که اخر سر از اصفهان سردربیاری . اگه فتی تبریز از هیچکس ادرس نپرس یا حداقل یک ادذس رو از 3-4 نفر بپرس . تبریز شهرش قشنگه ولی جاذبه ای چیزی نداره که ادم مثلا بخواد یک هفته اونجا بمونه . من شمال کشور رو به همه جای ایران ترجیح میدم .
اینو تا حدودی موافقم !
عزیزم من خودم بچه اصفهانم والا ما این چند روزه بیرونیم فقط داریم ادرس میدیم ولی پولی نمیگیریم که!!!
اصفهان جای دیدنی خیلی داره مثل
سی سه پل ,پل خواجو , جلفا کلیسا وانک , کوه صفه و ... که خیلی زیادن
من خودم یک ماه پیش برای یه کاری رفتم تبریز و تصمیم داشتم چند روز بمونم ولی کلا از هر کی ادرس میپرسیدی ترکی میگفت بعدا بهش میگفتم فارسی بگو دو تا کلمه فارسی میگفت باز کانالش عوش میشد میرفت رو زبان ترکی خخخخ
ولی بنظر من این دو تا شهر را بخوای مقایسه کنی اصفهان بهتره هم از نظر اب و هوا هم جای دیدنی و رفتار مردمانش
سوال داشتی در خدمتم
دوست عزیز اینجا همه ترک هستن ! کسی که زبونش ترکی باشه خیلی سخت میتونه مثل فارس ها روون حرف بزنه و همش گیر میکنه ! مگر اینکه تحصیل کرده باشه ! چون زبون ترکی یا همین اذری که تبریزی ها حرف میزننن 180 درجه با گویش فارسی فرق داره !
اون که عادیه !
از نظر اب و هوایی که اصفهان میگن گرمه ! تبریزم سرده !
اخبار هم چند شب پیش گفت اصفهان مسافرانش امسال دو برابر شده
معمولا کسی بخواد بره مسافرت بیشتر شمال میره یا شهر هایی که جای دیدنی زیادی داره
تبریز که من بودم زیاد جای دیدنی نداشت
فقط میدان ساعتش قشنگ بود همین
از هر کیم میپرسیدی جا دیدنی بگو اول همون میدان ساعت میگفت
از هر کیم ادرس میپرسیدی میگفت از میدان ساعت اول بری
حالا اگه خواستی بیا اصفهان بیا خیلی مسافر اومده
اومدی اصفهان نظرتو دوست دارم بدونم راجع شهرم
فعلا
خوب زیاد بودن مسافر دلیل بر این نمیشه که اون شهر زیباس ! قم هم زیاد مسافر داره ولی زیباس؟
اینکه بری شمال واقعا موافقم !
مهم ترین مراکز راهی تبریز : جاده تهران -ابرسان -میدان ساعت -نصف راه و راه اهن هستش ! برای مسافرا ادرس خیابونا یا میدون هایی رو میدن که بتونه پیدا کنه ورگنه اگه خیابون فرعی بگه که در جا مسافر گم میشه !
خوب متاسفانه دلیل بر اینکه جای گردشگری زیاد نداره چون تبلیغی براش نشده ! اینم تقصیر دولت ماست ! اگه دوست داشتین میتونم همینجا مناطق گردشگری نمونه رو براتون بزارم !
اگه تو صدا و سیما 100 بار اسک اسفهان بیاد یکبار هم اسم تبریز نمیاد!
ایل گلی تبریز یکی مهم ترین منطقه گردشگری شمال غرب کشورمون هست ! شما تا بحال چند بار اسم ایل گلی رو از صدا . سیما شنیدین؟ و همچینین چند بار اسم سی و سه پل رو از صدا و سیما شنیدین؟ اینارم مقایسه کنین دوست عزیز

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
استارتر کارت خیلی زشت بود.. این تاپیک اصلا نظرسنجی نبود و هدف شما از اول هم مشخص بود اونم تبلیغ برای تبریز بود که البته روشش هم خیلی زشت و بد بود...
تایید میشه
به نظر من باید بکشیمش، جنازشو 6 ماه از سردر پی تی آویزون کنیم تا عبرت سایرین بشه...یا چند تا جوک ترکی تعریف کنیم که حرصش در بیاد:D

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
نه تبلیغ نمیکنم دوستان از اصفهان تعریف کردن منم از تبریز تعریف کردم !

بالا