برگزیده های پرشین تولز

اصول تخفیف گرفتن و چانه زنی

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
از کجا میشه فهمید ترکه یا ایرانی؟
این بی صاحاب پارچه اش نازکه ظاهراً بهش میگن کاغذی. گفت دیگه حوله ای نیست. نمیصرفه
انقدر حرص بیخودی نخور. خوب داده. من پارسال یه چیز خیلی معمولی خریدم 700 تومن. چند وقت پیش هم آرمان جونم یه جین کاملا به دردنخور برای استفاده دم دستی خرید 450 تومن. جین جنس خوب بالای 2 میلیونه

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,464
انقدر حرص بیخودی نخور. خوب داده. من پارسال یه چیز خیلی معمولی خریدم 700 تومن. چند وقت پیش هم آرمان جونم یه جین کاملا به دردنخور برای استفاده دم دستی خرید 450 تومن. جین جنس خوب بالای 2 میلیونه
جین وست که برند هست شلوار جینش رو میده ۷۰۰
شما از کجا قیمت داری دومیلیون؟
tooth.gif

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
تخفیف میخوای یا باید ماده باشی یا باید خوجگل باشی

الان افتک دلار رو زیر قیمت بازار میده به من و آرمان فکر میکنی بره چیپس؟
mouse.gif

Sadrapadra

Registered User
لایک‌ها
422
از کجا میشه فهمید ترکه یا ایرانی؟
این بی صاحاب پارچه اش نازکه ظاهراً بهش میگن کاغذی. گفت دیگه حوله ای نیست. نمیصرفه

نمیدونم ولی اینجور که شما میگید ایرانی باشه بازم میتونی ببر فروشنده دیگه نشون بده مطمئن میشی

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
نمیدونم ولی اینجور که شما میگید ایرانی باشه بازم میتونی ببر فروشنده دیگه نشون بده مطمئن میشی
گور باباش سرمو کلاه گذاشت رفت. حرومی
دیگه ازش خرید نمیکنم و محل سگ هم بهش نمیذارم. متاسفانه مملکت عملا تبدیل به جنگل شده.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
tooth.gif
این افتک روزی یه پست مسخره درمورد پول نزنه روزش شب نمیشه فکر کنم خودش بساط شلوار فروشی داره
dard.gif

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
tooth.gif
والا اینجا که ما هستیم، 700 تومن کف قیمته. پالادیوم و اونجاها از 2-3 میلیون شروع میشه قیمت هاش:(
شما از کجا میگیرید که اینقدر ارزونه:(

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
جاکش طرف سرمو کلاه گذاشته
دید عجله دارم و گیرم، دوبله کرد تو پاچه ام
الان داره به ریشم می‌خنده

الکی بچه بازی در نیار

هرچیزی تو بازار یه رنج قیمتی داره. شما بری تن ماهی هم بخری می بینی قیمتش از 20 تومن شروع میشه تا 30 تومن. پیراهن و شلوار و کلاه که دیگه نظارتی روش نیست و رنج قیمتی اش متفاوته

زیادی حساس شدی ;)

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
اصولا از دیجی میخرم
ولی وقتی میرم خرید حضوری میدونم طرف قیمت اجاره مغازه هم کشیده رو جنس واسه همین صد در صد تا 40 در صد تخفیف نگیرم خرید نمیکنم مخصوصا البسه

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
چی میگید آقا، دل دبوی رو بیخودی خالی می کنید

https://www.digikala.com/product/dk...kk3Z_vj2YrbFbajj8FBCHVK1FwPdsYfJWBhG9H0ALN2Jl

بفرمایید. این 499 تومن:(. پارچه ایرانی، دوخت افتضاح، قیافه بیریخت. @the boy بخدا اینا الکی میگن. خیلی قیمت خوبی بهت داده:D
یه اسمی خارجکی هم گذاشته مثلا این گراله خیلی هم گراله:دی

اینارو تو عبدل آباد میدوزن . حالا یه جنس 100تومنی رو گذاشته 499تومن ابتدا گفته مشتری بود بود نبود 160 هم بدیم بازم خوبه

شلوار وارداتی تو ایران زیر 2.2نیم نی جک اند جونز تو ایران یافت بشه باید هرچی داری بکشی پایین:دی

یه جین وست هم هست اول بلوار آفریقا بیچاره این تهرانی های ساده فکر میکنن نمایندگی جینز وست استرالیاست :) اونم جنسای چینی میریزه . بعد نمیدونم چرا هلدینگ آواکتان برای جین وست جنس میاره برای این نمایندگی خارمادر رسمی :) آدم یاده نمایندگی های خیلی رسمی هیوندا میفته :rolleyes:

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
دیشب یک مشکلی برام به وجود اومد که مجبور شدم خیلی سریع یک شلوار لی و تیشرت بخرم. شلوار رو از بوتیک محل که چند ساله مشتریش هستم، خریدم. تیشرت هم مجبور شدم برم از یک فروشگاه در همون محل خرید کنم. خیلی عجله داشتم طوری که اصلا قیمت رو نپرسیدم و پرو کردم و سریع حساب کردم. قیمت رو گفت 310 تومن و طبق روال همیشگی خودش تخفیف داد و 280 کشید. شلواری که در همین ماه های پیش 140 تومن بود شده اینقدر و منم گذاشتم پای تورمی که باهاش هر روز سروکار داریم.
شلوارو برداشتم و رفتم فروشگاه بعدی که تیشرت بخرم. گفت شلوارو چند خریدی؟ گفتم اینقدر. یک نیشخند زد. گفتم گرون داده؟ با لحن تحقیر آمیزی گفت حالا دیگه خریدی. هم بهم برخورد و هم خیلی ناراحت شدم، چون چند سال مشتری بوتیک هستم و حتی سلام علیک داریم با هم.

شلوار برند نیست. از همین شلوارهاست که در همه بوتیک های معمولی هست و قیمت هاشون هم همیشه در یک رنجه. الان قیمت شلوار مناسب بوده یا طرف دیده عجله دارم سرم کلاه گذاشته؟ من که شلوارو لازمش دارم و نمیخوام پسش بدم.ولی میخوام اگر واقعا سرم کلاه رفته دیگه ازش خرید نکنم و جواب سلامشم ندم.
توی دی جی کالا که قیمت ها 160 - 180 تومنه! توی دیوار بیشتر قیمت ها 180 تا 250 تومنه - فروشنده تیشرت هم یک شلوار نشونم داد 170 تومن! ولیس وقت نداشتم جنسشو چک کنم ببینم مثل شلواری هست که خریدم یا نه.
الان قیمت شلوار لی غیربرند چنده؟ اتیکت های یک بوتیک رو دیدم، همه بالای 400!
میگم نکنه این یارو هفت ماه پیش واقعا شلوارو به قیمت فروخته؟ بیخود قید بوتیکی رو که چند سال مشتریش بودم زدم!

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,016
الان قیمت شلوار لی غیربرند چنده؟ اتیکت های یک بوتیک رو دیدم، همه بالای 400!
میگم نکنه این یارو هفت ماه پیش واقعا شلوارو به قیمت فروخته؟ بیخود قید بوتیکی رو که چند سال مشتریش بودم زدم!
متوسط ۲۵۰ خوب ۳۵۰ تا ۴۵۰ خیلی خوب ۴۵۰ به بالا/قشم یک لی رنگلر که برند هست رو میداد ۶۷۰ تهران اینا ۸۰۰ به بالاس برند

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
پس این کارسسده چرا اینقدر گرون زده بود؟ بوتیکشم شخمی بود.
عجب توپاچه بازاری شده. داشتیم با بوتیک خودمون کار میکردیم که خراب کرد
تف
ببینم میشه از دیجی کالا 4 تا شلوار خرید یا نه
بلاخره یکی دو تا ازش در میاد - بقیه اشم مرجوع میکنم :oops:

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,016
پس این کارسسده چرا اینقدر گرون زده بود؟ بوتیکشم شخمی بود.
عجب توپاچه بازاری شده. داشتیم با بوتیک خودمون کار میکردیم که خراب کرد
تف
ببینم میشه از دیجی کالا 4 تا شلوار خرید یا نه
بلاخره یکی دو تا ازش در میاد - بقیه اشم مرجوع میکنم :oops:
اگر میتونی برو قشم واقعا به صرفه اس

بالا