برگزیده های پرشین تولز

اعتراض همگانی به عملکرد غیراصولی و ناشایست بلاگفا!

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
اگر شما در هاستهای مجانی خارجی هم سعی در بستن تبلیغات کنید اونها اکانتتون رو بلوکه میکنند. چه برسه به ایران؟
تازه مگه اون تبلیغ کوچیک چه آزاری میرسونه. اگر حاضر بشید سالانه مبلغی رو به بلاگفا بدید حتما حذفش میکنه.

tanzad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درست است که بلاگفا یک سایت شخصی است، اما این دلیل نمی شود که به کاربران خود بگوید از چه کدی استفاده کنند یا چه کدی را در وبلاگ قرار ندهند.
فقط می تواند در صورتی که وبلاگی اقدام به درج موارد غیراخلاقی و یا توهین به اشخاص نمود، آن وبلاگ را مسدود کند. همانطور که قبلاً هم این کار را کرده اند و حتی در مواردی زودتر از مخابرات وبلاگ را مسدود نموده اند!
خوب فرض میگیریم که شما کالایی دارین که مالکیتش به طور تام برای شماست...
آیا اختیار نحوه نگهداری و نظارت بر اون رو طوری که خودتون صلاح میدونین رو ندارین...؟!!!
هدف اصلی از زدن این پست علارغم عنوان آن، بیشتر انتقاد بود.
به تایتل صفحه و عنوان تاپیک توجه کنید...!
اگر منظورتون غیر از این بود، عنوان های متناسب تری هم قابل انتخاب بود دوست من...!
"اعتراض همگانی" هیچ ربط مستقیم و غیر مستقیمی به بحث نقد و نظر ندارد...!
واقعاً از آقای شیرازی که همیشه گفته: "ما قربانی فیل.ترینگ(به خاطر این جور نوشتن ببخشید) اشتباه هستیم" انتظار نمی رفت از همان روش های مخابراتی! استفاده کنند و اقدام به فیلتر کردن کدهای html و نام سایت ها کنند.
بحث این دو مقوله کاملا جداست...
مسدود کردن چنین وبسایت بزرگی، آن هم به طور اشتباه، بی شک شبیه قربانی کردن آن است. حتی اگر مدت کوتاهی باشد...
در حال حاظر هم معترض ها اصولا کسانی هستند که دیگر توانایی گذاشتن لینک های زرد و یا پر کردن صفحه از تبلیغات را ندارند...!!!
من از آقای شیرازی توقع داشتم حداقل در این بحث مستقیماً شرکت می کردند. درست است که به گمان ایشان این یک اعتراض است! اما همانطور که قبلاً گفتم علارغم عنوان پست، هدف اصلی من انتقاد از عملکرد بلاگفا در جهت بهبود بلاگفا است.
اگر ایشان در بحث شرکت می کردند مطمئناً پیشنهادهای سازنده ای با همفکری هم ارائه می کردیم.
-- در حال حاضر نمی دانیم هدف اصلی بلاگفا از این اقدام چیست؟ که بخواهیم پیشنهاد ارائه دهیم. و آنچه تحت عنوان "هدف بلاگفا" گفتیم فقط حدس و گمان بود.
قالبا بحث هایی در انجمن های مختلفی شکل می گیرد که امکان شرکت مستقیم در آن ها نیست...!
اگر هم پاسخی از طرف جناب شیرازی داده شود، مطمئنا آن را ذکر می کنم...!
در مورد گمان ایشان و گفته شما هم رجوع کنید به جواب چند خط بالاتر...
انتقاد بدون پیشنهاد، ایراد است...!
ایرادی که شاید هر کسی نسبت به هرچیزی می تواند آن را بیان کند، پس چندان جالب توجه نخواهد بود...
لذا اگر کسی انتقادی دارد، به همان میزان باید پیشنهاداتی جهت رفع آن چیزی که به گمان او ضعف یا نقص است، بیان کند. کاری که هر چند وقت یکبار در بعضی از وبلاگ های آی تی و یا خود کاربران مشاهده می شود و طبعا بسیار مفید واقع می شوند و صد البته قسمتی از تغییرات رو به رشد بلاگفا مدیون همین نقد های با راه حل است...
اگر مشکل بلاگفا لینک باکس های زرد است، این راهش نیست. چون شما یکی و دوتا و سه‌تا لینک باکس را فیل.تر کردی. با این فیل.تر کردن مطمئناً لینک باکس های بیشتری تولید خواهند شد. و به نظر من این مشکل صاحبان وبلاگ هاست نه مشکل خود بلاگفا. اگر وبلاگی لینک باکس زرد قرار داد، و مخابرات قصد فیل.تر را داشت، فقط آن وبلاگ را فیل.تر خواهد کرد نه کل BLOGFA.COM!
آیا شما از این مسئله خبر دارید که مدیر بلاگفا چند بار به دلیل محتویات تعدادی از وبلاگ ها به دادگاه ارجاع شده...؟!!!
همان وبلاگ هایی که به قول شما، اگر مخابرات قصد مسدود کردنشان را داشت، مسدود میکرد...
به شخصه، چند بار لینک "عکس دختران 18 ساله" را داخل لینک باکس های مختلف مربوط به سایت های مختلف دیده اید...؟!
مطمئنا کم نیست...
حالا حساب همه را بکنید...!!!
تمام این اعمال تحت دامین بلاگفا انجام میشود و لذا اگر قرار به کوچکترین سو ظنی از طرف نهاد های مربوط باشد، مطمئنا دیگر کاری به خود وبلاگ و مسئول آن ندارند و گرداننده سایت به زیر سوال خواهد رفت...!

در کل...
برای انتخاب میزبان وبلاگ، همه کاربران آزاد هستند که از سیستم محبوب خودشان استفاده کنند...
از بلاگفا گرفته تا سیستم های خارجی یا نوپا...
بنابر این میتوان گفت که اگر قصد درج لینک های زرد یا تبلیغات مختلف سیستم های تبلیغ را دارید، بلاگفا اصلا مکان خوبی نیست...!!!

larvard

Registered User
لایک‌ها
3
افشاگر يه خبر توپپپپ :

بچه ها اين محسن فراهانی ادمين AGPshop ( کلاهبردار ) يه شرکت زده تو مايه هاي پرداخت . بعد واسه ثبت شرکت بايد اسم و آدرسشو به پست مي داده :happy:
نام و نام خانوادگي : محسن فراهانی
آدرس : تهران تهرانپارس فلکه سوم(میدان پروین) نبش 131 و 196 پلاک 1 طبقه دوم
تلفن :9- 88820417

و يه نکته جالبتر اينکه اين آقا محسن يه سايت کسب درآمد ديگه هم راه انداخته به نام cdrooz

خلاصه اينکه کي اين پول هاي دزدي مي خواد تموم بشه خدا مي دونه ! آخه تبليغاتش هم توي پرشين تولز ديدم و هم توي وبگذر :wacko: لطفا به همه وبمستر ها خبر بديد تا کلاه سرشون نره. پيشگيري بهتر از درمان است.

:lol:

vorojax

Registered User
لایک‌ها
48
افشاگر يه خبر توپپپپ :

بچه ها اين محسن فراهانی ادمين AGPshop ( کلاهبردار ) يه شرکت زده تو مايه هاي پرداخت . بعد واسه ثبت شرکت بايد اسم و آدرسشو به پست مي داده
نام و نام خانوادگي : محسن فراهانی
آدرس : تهران تهرانپارس فلکه سوم(میدان پروین) نبش 131 و 196 پلاک 1 طبقه دوم
تلفن :9- 88820417

و يه نکته جالبتر اينکه اين آقا محسن يه سايت کسب درآمد ديگه هم راه انداخته به نام cdrooz

خلاصه اينکه کي اين پول هاي دزدي مي خواد تموم بشه خدا مي دونه ! آخه تبليغاتش هم توي پرشين تولز ديدم و هم توي وبگذر لطفا به همه وبمستر ها خبر بديد تا کلاه سرشون نره. پيشگيري بهتر از درمان است
این نامرد سر منم 19 هزارتومن کلاه گزاشت بعد 4 ماه تازه داشت می شد 20 تا که..............
ممنون از اطلاع رسانیت.

efshagar_iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب فرض میگیریم که شما کالایی دارین که مالکیتش به طور تام برای شماست...
آیا اختیار نحوه نگهداری و نظارت بر اون رو طوری که خودتون صلاح میدونین رو ندارین...؟!!!
پاسخ: من که نگفتم بلاگفا حق نداره در رابطه با مدیریت وبلاگ‌هایش تصمیم بگیره. ولی این اقدام بلاگفا کار پسندیده‌ای نیست. و من اولین بار است که می بینم، وبلاگی اجازه نوشتن نام بعضی سایت ها را، به کاربرانش نمی دهد!
چند روز پیش یک چیز جالب دیدم. نام یکی از وبلاگ هایی که برای "بلاگفا" قالب درست می کرد، در بلاگفا فیل.تر شده بود!!!
"اعتراض همگانی" هیچ ربط مستقیم و غیر مستقیمی به بحث نقد و نظر ندارد...!
پاسخ: من که گفتم هدف اصلی من انتقاد بود. حالا فرض رو بر این می گذاریم که اعتراض است. مدیران بلاگفا باید بیایند و پاسخ دهند. که البته آقای شیرازی لطف کردند و توضیح کاملی در این رابطه ارائه کردند.
مسدود کردن چنین وبسایت بزرگی، آن هم به طور اشتباه، بی شک شبیه قربانی کردن آن است. حتی اگر مدت کوتاهی باشد...
پاسخ: ما که نگفتیم شما قربانی نیستید، باشد شما قربانی هستید. ولی همانطور که قبلاً گفتم بلاگفا حداکثر می تواند وبلاگ هایی را که چنین کدهایی قرار داده اند، مسدود کند. توجه کنید بلاگفا خیلی از لینک باکس ها و سایت هایی که لینک هایی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ارائه می کردند را هم مسدود کرده است.
در حال حاظر هم معترض ها اصولا کسانی هستند که دیگر توانایی گذاشتن لینک های زرد و یا پر کردن صفحه از تبلیغات را ندارند...!!!
پاسخ: من که قبلاً گفتم نه وبلاگی دارم و نه لینک باکسی. فقط می خواهم اگر سرویسی ارائه می شود، به صورت کامل ارائه شود.
تمام این اعمال تحت دامین بلاگفا انجام میشود و لذا اگر قرار به کوچکترین سو ظنی از طرف نهاد های مربوط باشد، مطمئنا دیگر کاری به خود وبلاگ و مسئول آن ندارند و گرداننده سایت به زیر سوال خواهد رفت...!
پاسخ: من نمی گویم مدیران بلاگفا به دادگاه احضار نشده اند، ولی سوال من این است: چرا فقط مدیران بلاگفا به دادگاه احضار می شوند و از احضار مدیران Mihanblog.com و persianblog.ir و persiantools.com و ... به دادگاه خبری نیست؟ در حالی که می دانیم 90درصد لینک های زرد در وبلاگ های mihanblog.com هستند.

==== در پایان ====
بهتر است بحث را تمام شده فرض کنیم. مثل اینکه شما نمی خواهید راه حلی در این رابطه ارائه شود. چون برای یک بار هم شده نمی خواهید قبول کنید این اقدام بلاگفا کار غیراصولی بوده است.

ولی حداقل در صفحه اول بلاگفا و در هنگام ثبت نام به کاربران این مطلب را گوشزد کنید که:
«چنانچه از سرویس های بلاگفا استفاده کنید، امکان قرار دادن لینک باکس و کدهای تبلیغاتی را نخواهید داشت و نمی توانید از طریق وبلاگ خود به کسب درآمد بپردازید.»

تا اینکه کاربران پس از تلاش های زیاد و ارسال مطلب به وبلاگ خود، هنگامی که می خواهند به کسب درآمد از وبلاگ خود بپردازند، وقتی متوجه می شوند بلاگفا اجازه قراردادن کدهای تبلیغاتی را به آن های نمی دهد، پس نیفتند و خدایی ناکرده خونشان به گردن بلاگفا نیفتد!

بالا