• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اعتراض و آشوب از نوع وبمستریش!

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
خط اول
خط دوم
خط سوم
خط چهارم
خط پنجم
خط ششم و پایان
سلام دوستان
سایت منم فیلتر شد!
تا حالا شده به این فکر بیوفتید که جمع شیم و بریم رو بروی یه سازمانی چیزی در برابر فیلترینگ اعتراض کنیم؟
نه اینکه بگیم کلا فیلترینگ نباشه نه فقط وظیفشون رو بهتر انجام بدن و زرت و زرت بدون اینکه محتوا رو ببینن فیلتر نکنن.
همه سایت ها برابر باشن و اگه مثلا قرار باشه من تو سایتم از عنوان فیلترشکن استفاده نکنم yjc.ir از دانلود رایگان فیلترشکن پرسرعت استفاده نکنه!
پ ن: عکس رو عجله ای ویرایش کردم ناموسن نخدین :|
Russell and Barskey outside of Valley Street Jail.preview.jpg

81372437122504159179.jpg

Last edited:

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
خط اول
خط دوم
خط سوم
خط چهارم
خط پنجم
خط ششم و پایان
سلام دوستان
سایت منم فیلتر شد!
تا حالا شده به این فکر بیوفتید که جمع شیم و بریم رو بروی یه سازمانی چیزی در برابر فیلترینگ اعتراض کنیم؟
نه اینکه بگیم کلا فیلترینگ نباشه نه فقط وظیفشون رو بهتر انجام بدن و زرت و زرت بدون اینکه محتوا رو ببینن فیلتر نکنن.
همه سایت ها برابر باشن و اگه مثلا قرار باشه من تو سایتم از عنوان فیلترشکن استفاده نکنم yjc.ir از دانلود رایگان فیلترشکن پرسرعت استفاده نکنه!
پ ن: عکس رو عجله ای ویرایش کردم ناموسن نخدین :|
مشاهده پیوست 916733

ادرس سایتت چیه؟؟

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
دلیل فیلتر جی بوده.؟o_O

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
ادرس سایتت چیه؟؟
دلیل فیلتر جی بوده.؟o_O
حالا سایت من فقط به خاطر یه مطلب کلا فیلتر شد و اون مطلبش درسته خوب نبود ولی باید واسش اخطار میفرستادن بقیه مطالب موردی نداشت.
کاری ندارم نظرتون در مورد بقیه متن تاپیک چیه؟

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
حالا سایت من فقط به خاطر یه مطلب کلا فیلتر شد و اون مطلبش درسته خوب نبود ولی باید واسش اخطار میفرستادن بقیه مطالب موردی نداشت.
کاری ندارم نظرتون در مورد بقیه متن تاپیک چیه؟
من خودم مخالف فیلتر سایتا هستم البته منظورم خبرخوانا و اسپمرای گوگل نیس
و صد البته موافق فیلتر کردن تلگرام به طوری که اصلا تو ایران باز نشه

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
الان خیلی از کانالهای تلگرام شدن فقط مطالب +18 اما هیچ خبری از فیلترشدن نیست.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
الان خیلی از کانالهای تلگرام شدن فقط مطالب +18 اما هیچ خبری از فیلترشدن نیست.
والله کانالای خوبم هست خود ملت دنبال کانال +18 هستن و فقط همینا هم دیده میشن یکم چرخ بزنید یه کانالایی هست آدم فکر میکنه تو کشور مغزها داره زندگی میکنه نه چ. مغز ها :|

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
من سایتمو سال 89 تو ساماندهی ثبت کرده بودم! هر چی هم گزارش میدادن پاک می کردم ولی روز پنجشنبه 20 اسفند فیلترش کردن! رفتم تو پنلم دیدم کل برج اسفند فقط 6 تا تاپیک رو گزارش کردن برای روزهای 12 و 11 اسفند. اخطار هم چند تا داشتم که همش برای آذر بود که اونروزها روزانه حدود 300 تا تاپیک رو می گفتن پاک کن که پاک کرده بودم.
یعنی فقط برای 6 تاپیک که اونم پاک کرده بودم، سایتم با 6 سال سابقه رو کلا فیلتر کردن!!!!! هر چی فکر می کنم نمی فهمم این چه منطقی هست اینا دارن!
6f.jpeg
فیلتر کردن تلگرام فایده ای نداره چون فرداش یکی دیگه میاد. تلگرام هم تا الان خوب باهاشون همکار کرده، بخصوص سر قضیه استخدام کارمند ایرانی و بعید می دونم فیلترش کنن. بخصوص اینکه بقیه نرم افزارها مسلما همچین همکاری ای باهاشون نمی کنن.

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,721
اینجا نمیشه کاری کرد-باید یه کمپین مثل گروه تلگرام ساخت و همه وبمسترا رو جمع کرد بعد دنبال راهکار بود-تنها جایی که فیلتر نمیشه تلگرامه بهترین جا هم هست اونوقت میشه یه نامه با امضای همه جمع کرد

farhad17

Registered User
لایک‌ها
338
وب فارسی مرده !
باید وب فارسی رو فراموش کرد
مخالف اعتراض هستم

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
سایتت چی بوده ؟
برای من دانلود بوده آخه سایت دانلود دیگه چرا فیلتر میشه؟
si.jpg
خوب فیلتر کردی 2 ماهه حداقل جواب بده بدونم چیکار کنم
برای اعتراض هم ههه از این فکرا نکن ملت ما فقط زورشون تو اینترنت و فضای مجازی هست

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سایتت چی بوده ؟
برای من دانلود بوده آخه سایت دانلود دیگه چرا فیلتر میشه؟
مشاهده پیوست 916842
خوب فیلتر کردی 2 ماهه حداقل جواب بده بدونم چیکار کنم
برای اعتراض هم ههه از این فکرا نکن ملت ما فقط زورشون تو اینترنت و فضای مجازی هست
سایت بازی.
آره والله دانلودها نرم افزار مشاهده شبکه های ماهواره ای گذاشته با اینکه گزارشش کردم (خودتی) باز کاریش ندارن ، بعدش میگن شما چرا اینجوری هستین ، خب بنده خدا الگوی وبمستری ما اینان دیگه :|
آره شانس نداریم که اول به فکرم اومد با دوستای دانشگاهیم ، بعدشم بیخیال شدم چون یادم افتاد دوستام فعلا فرق ایمیل و جیمیل رو نمیدونن چیه ، برم ضایع میشم :|

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
من با جهان پی کار می کنم، فیلتر نیست...
جهان پی هم فیلتر هست، مونتها چون رو سرور ایرانه، از نت داخل صفحه فیلتر نمیاد! (از نت خارج صفحه فیلتر میاد)
+ جهان پی فعلا https زده ک سرور های خارجی در اتصال ب مشکل نخورند
همچنین صفحه اصلی خودشو بسته
با توجه ب اینکه رو سرور ایران هست، باید انتظار مسدودیت هم داشته باشیم!
مثل همین یه مدت پیش ک "درگاه پرداخت" ب مشکل خورد

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
من سایتمو سال 89 تو ساماندهی ثبت کرده بودم! هر چی هم گزارش میدادن پاک می کردم ولی روز پنجشنبه 20 اسفند فیلترش کردن! رفتم تو پنلم دیدم کل برج اسفند فقط 6 تا تاپیک رو گزارش کردن برای روزهای 12 و 11 اسفند. اخطار هم چند تا داشتم که همش برای آذر بود که اونروزها روزانه حدود 300 تا تاپیک رو می گفتن پاک کن که پاک کرده بودم.
یعنی فقط برای 6 تاپیک که اونم پاک کرده بودم، سایتم با 6 سال سابقه رو کلا فیلتر کردن!!!!! هر چی فکر می کنم نمی فهمم این چه منطقی هست اینا دارن!

فیلتر کردن تلگرام فایده ای نداره چون فرداش یکی دیگه میاد. تلگرام هم تا الان خوب باهاشون همکار کرده، بخصوص سر قضیه استخدام کارمند ایرانی و بعید می دونم فیلترش کنن. بخصوص اینکه بقیه نرم افزارها مسلما همچین همکاری ای باهاشون نمی کنن.
همین الانش برنامه مثه تلگرام زیاده ولی همشون کانال ندارن که وب ایران توش باشه

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
آقا یه چیز میگم جون مادرتون فردا باز احظاریه نیاد مارو بکشید اونجا من سایتامرو فروختم توی دوران استراحتم!!

شما اونجا هم برید مثل این میمونه که بخواید به پدر بزرگ مادر بزرگتون کار با موبایل و کامپیوتر رو یاد بدین آخر سرم 4 تا فحش میدن بهتون یه پسگردنی میخورید
من که با این قضیه کنار اومدم که سایت هایی مثل بوق شهرزادو بزارن آهنگ بزارن ککشونم نگزه ولی سایر دوستان بزارن فردا بگن خانواده این خواننده رو مگه میشناسی آهنگش رو گذاشتی دیوار ما کوتاس برادر.....

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,721
آقا یه چیز میگم جون مادرتون فردا باز احظاریه نیاد مارو بکشید اونجا من سایتامرو فروختم توی دوران استراحتم!!

شما اونجا هم برید مثل این میمونه که بخواید به پدر بزرگ مادر بزرگتون کار با موبایل و کامپیوتر رو یاد بدین آخر سرم 4 تا فحش میدن بهتون یه پسگردنی میخورید
من که با این قضیه کنار اومدم که سایت هایی مثل بوق شهرزادو بزارن آهنگ بزارن ککشونم نگزه ولی سایر دوستان بزارن فردا بگن خانواده این خواننده رو مگه میشناسی آهنگش رو گذاشتی دیوار ما کوتاس برادر.....
داداش اینی که شما گفتی اول باید بفهمیم دقیقا با چه چیزی طرفیم- بقول معروف کسی رو که خوابیده میشه بیدار کرد. ولی کسی رو که خودشو به خواب زده نه

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
داداش اینی که شما گفتی اول باید بفهمیم دقیقا با چه چیزی طرفیم- بقول معروف کسی رو که خوابیده میشه بیدار کرد. ولی کسی رو که خودشو به خواب زده نه
ضرب المثل وبمستری بزن:
کسی که آفلاینه رو میشه آنلاین کرد ولی کسی که خودشو به آفلاینی میزنه هیچ وقت آنلاین نمیشه!

بالا