• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اعتراض و آشوب از نوع وبمستریش!

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
من هر بار که تلاش کردم با یوز ساماندهی وارد اینجا بشم نشد :|
مشکل از حساب منه یا سیستم اینا مشکل داره ؟
یه بار تو ساماندهی لاگین کن، دو سه ساعت بعد تو internet.ir می‌تونی لاگین کنی. اینا اطلاعات کاربرا رو دو ساعت یه بار بین ساماندهی و internet.ir سینک می‌کنن
فییلترینگ خیلی جاها هست و به نظر من کاملا مناسبه
مطالب نامناسب اصلا برای چی میذارین که قبلش بهتون اختار بدن؟
کلی دختر و پسر تو سن 15 تا 20 ساله تو اینترنت هستن فکر کنین خوااهر و برادرای خودتونن
البته بعضی وقت ها نمیدونیم مجازه مطلب یا نه که اونا اخطار لازمه:D

ولی خب فیلترینگ بعضی وقتا ساایت های گنده رو گیر نمیدن بهشون:mad:

دوست عزیز فيلتر کردن هیچ جایی موفق نبوده و نیست! چه برسه برای شبکه ای به عظمت اینترنت!

اون کشورهای دیگه که فيلترینگ دارن بیشتر موارد نقض کپی رایت و پ****گرافی کودکان یا سیستم های اشتراک نقطه به نقطه فایل (مثل تورنت) اونم به دلیل انتشار همین دو تا مورد رو فيلتر می کنن.
تو اکثر کشورها به جای فيلترینگ، از درجه بندی سنی Age Rating و کنترل والدین Parental Control استفاده می کنن که خیلی بهتره! از همون اول زندگی به بچه ها یاد میدن که استفاده از مطالبی که برای سنشون نیست می تونه بهشون آسیب بزنه.

سیستم های مختلف درجه بندی محتوا هست و شما جتی می تونی سیستم درجه بندی سنی مخصوص خودت رو طراحی کنی! همینطور در مورد نرم افزارهای کنترل والدین که باهاشون می تونی استفاده از کامپیوتر رو کاملا تحت نظر داشته باشی، یا از صفحه نمایش هر چند وقت یه بار عکس بگیره و برات ایمیل کنه یا لیست سایتها و جستجوهای انجام شده رو برات لیست کنه و ... من یادمه از زمان ویندوز 98 برنامه اینترنت اکسپلورر سیستم کنترل محتوا داشت. حتی شاید دیده باشید شبکه های تلویزیونی درجه بندی سنی هر برنامه رو به صورت یه مربع سفید با فونت سیاه گوشه تصویر میزنن که تلویزیون به طور هوشمند متوجه میشه و اگه لازم باشه پخش برنامه رو قطع می کنه.

هزینه بومی سازی این سیستم ها شاید یه میلیارد هم نباشه ولی بنظرت چرا دارن چند صد میلیارد خرج فيلترینگ میکنن؟ سیستمی که در عمل کارایی نداره و کاملا وابسته به گزارش های مردمی هست!
خروجی این سیستم ها میشه امثال مارک زاکر برگ، خروجی فيلترینگ ایران هم میشه پسر 13 ساله تلگرامی!!! نکته جالب اینجاست که فيلترینگ از سال 81 سال تولد این پسر شروع شده!!!

از سال ۸۹ که سایتم رو راه انداختم هیچ مطلب نامناسبی نذاشتم! کاربرهای سایتم هم تو رنج ۱۱ تا ۱۵ ساله هستن. پدر مادر خیلیاشون ایمیل زدن و بابت محتوای مناسب سایت ازم تشکر کردن. هدفم از راه،اندازی اون سایت همین بود که بتونم یه محیط مناسب برای بچه های فامیل فراهم کنم. دنبال کسب درآمد نبودم که بخوام با هر جور مطلبی کاربر جمع کنم!
خیلی از تاپیک‌هایی که اینا فیلتر کردن، هیچ مشکلی نداشت! مثلا تاپیک‌های مربوط به کارتون‌های شبکه پویا رو فیلتر می‌کردن!! یا تاپیک های دانلود کارتون های قدیمی حتی با دوبله فارسی!! حالا هم که کلا فیلتر شده!
واقعا نمی فهمم منطق این فيلترینگ چیه!!

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
از سال ۸۹ که سایتم رو راه انداختم هیچ مطلب نامناسبی نذاشتم! کاربرهای سایتم هم تو رنج ۱۱ تا ۱۵ ساله هستن. پدر مادر خیلیاشون ایمیل زدن و بابت محتوای مناسب سایت ازم تشکر کردن. هدفم از راه،اندازی اون سایت همین بود که بتونم یه محیط مناسب برای بچه های فامیل فراهم کنم. دنبال کسب درآمد نبودم که بخوام با هر جور مطلبی کاربر جمع کنم!
خیلی از تاپیک‌هایی که اینا فیلتر کردن، هیچ مشکلی نداشت! مثلا تاپیک‌های مربوط به کارتون‌های شبکه پویا رو فیلتر می‌کردن!! یا تاپیک های دانلود کارتون های قدیمی حتی با دوبله فارسی!! حالا هم که کلا فیلتر شده!
اگه اشتباه نکنم سایت طرفداری هم بخاطر پخش مسابقات فوتبال فیلتر شد و بعد از رفع فیلتر
دیگه اثری از بخش مسابقات نبود داخل سایت .. شما هم فکر میکنم بخاطر پخش برنامه کودک هایی که تو تلوزیون
پخش میشه فیلتر کردن ، نه که خودشون تولید میکنن :| واسه همین گیر میدن! البته دقیق نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم :android30:

دوستان پروسه ی رفع فیلتر چند سال طول میکشه دقیقا ؟

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
اگه اشتباه نکنم سایت طرفداری هم بخاطر پخش مسابقات فوتبال فیلتر شد و بعد از رفع فیلتر
دیگه اثری از بخش مسابقات نبود داخل سایت .. شما هم فکر میکنم بخاطر پخش برنامه کودک هایی که تو تلوزیون
پخش میشه فیلتر کردن ، نه که خودشون تولید میکنن :| واسه همین گیر میدن! البته دقیق نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم :android30:

دوستان پروسه ی رفع فیلتر چند سال طول میکشه دقیقا ؟
حدود 5 روز از تاریخ ثبت طول میکشه تا بررسی کنن
بعد بررسی اگه تو سایتت مشکلی باشه بهت میگن که حذف کنی.اگه به حرفشون گوش ندی رد درخواست میزنن و میگن یه ماه دیگه درخواست بده
اگه مشکلی نباشه میگن که با درخواست شما موافقت شده و بعد طی مراحل اداری سایت رفع فیلتر میشه
الان 5 روزه من تو همین مرحله ام:D

021nima

Registered User
لایک‌ها
378
آخرش شروش چی شد کجا رو به آتیش کشیدیم؟[
یه بار تو ساماندهی لاگین کن، دو سه ساعت بعد تو internet.ir می‌تونی لاگین کنی. اینا اطلاعات کاربرا رو دو ساعت یه بار بین ساماندهی و internet.ir سینک می‌کنن

دوست عزیز فيلتر کردن هیچ جایی موفق نبوده و نیست! چه برسه برای شبکه ای به عظمت اینترنت!

اون کشورهای دیگه که فيلترینگ دارن بیشتر موارد نقض کپی رایت و پ****گرافی کودکان یا سیستم های اشتراک نقطه به نقطه فایل (مثل تورنت) اونم به دلیل انتشار همین دو تا مورد رو فيلتر می کنن.
تو اکثر کشورها به جای فيلترینگ، از درجه بندی سنی Age Rating و کنترل والدین Parental Control استفاده می کنن که خیلی بهتره! از همون اول زندگی به بچه ها یاد میدن که استفاده از مطالبی که برای سنشون نیست می تونه بهشون آسیب بزنه.

سیستم های مختلف درجه بندی محتوا هست و شما جتی می تونی سیستم درجه بندی سنی مخصوص خودت رو طراحی کنی! همینطور در مورد نرم افزارهای کنترل والدین که باهاشون می تونی استفاده از کامپیوتر رو کاملا تحت نظر داشته باشی، یا از صفحه نمایش هر چند وقت یه بار عکس بگیره و برات ایمیل کنه یا لیست سایتها و جستجوهای انجام شده رو برات لیست کنه و ... من یادمه از زمان ویندوز 98 برنامه اینترنت اکسپلورر سیستم کنترل محتوا داشت. حتی شاید دیده باشید شبکه های تلویزیونی درجه بندی سنی هر برنامه رو به صورت یه مربع سفید با فونت سیاه گوشه تصویر میزنن که تلویزیون به طور هوشمند متوجه میشه و اگه لازم باشه پخش برنامه رو قطع می کنه.

هزینه بومی سازی این سیستم ها شاید یه میلیارد هم نباشه ولی بنظرت چرا دارن چند صد میلیارد خرج فيلترینگ میکنن؟ سیستمی که در عمل کارایی نداره و کاملا وابسته به گزارش های مردمی هست!
خروجی این سیستم ها میشه امثال مارک زاکر برگ، خروجی فيلترینگ ایران هم میشه پسر 13 ساله تلگرامی!!! نکته جالب اینجاست که فيلترینگ از سال 81 سال تولد این پسر شروع شده!!!

واقعا نمی فهمم منطق این فيلترینگ چیه!!
حق با شماست البته اون کشورها نصف بزرگترین شرکتهاشون تو اینترنته نه مثل ایران که نصف دولت نمیدونن اینترنت چیه و اصلا جزو شغل حسابش نمیکن

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
:general105: روی هر سایتی کلیک میکنی..هیتلره

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
:general105: روی هر سایتی کلیک میکنی..هیتلره
چقد طول کشید از فیلتر در آی؟ (در آی :| چرا :|)
شاید باورتون نشه ولی یه سایت مذهبی که فقط عکس ***** ای رو میذاشت فیلتر شد :general404:

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
دوستان از طرف شماره 5000145 یه اس ام اس به شرح زیر برام اومده:

با توجه به محتویات غیر اخلاقی وب سایت... ، تا 3 فروردین ماه 1395 فرصت دارید تا تمامی مطالب وبگاه ذکر شده را حذف نمایید.در غیر این صورت صاحب اثر جریمه نقدی خواهد شد.

فکر کنم شماره 5000145 یه شماره عمومیه و این پیام هم از طرف رقبا باشه، درسته؟!

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
دوستان از طرف شماره 5000145 یه اس ام اس به شرح زیر برام اومده:

با توجه به محتویات غیر اخلاقی وب سایت... ، تا 3 فروردین ماه 1395 فرصت دارید تا تمامی مطالب وبگاه ذکر شده را حذف نمایید.در غیر این صورت صاحب اثر جریمه نقدی خواهد شد.

فکر کنم شماره 5000145 یه شماره عمومیه و این پیام هم از طرف رقبا باشه، درسته؟!
فیلترینگ فعلا خوابه:D این پیام کاملا مشخصه از طرف فیلترینگ نیست
واسه من ازین شماره 50009690009 پیام میاد

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
سایت Yjc که مطالب دیگر سایت رو سرقت و به اسم خودش میزنه رو باید فیلتر بکنن

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,205
:general502: آب
idgafpsycho.png

معنیشو اگه گرفتی برو فرار مغزها کن :)

یعنی خدا خفت کنه...
1 دقیقه به این پیامت خندیدم.

نرینی آب قطع :p:D:D

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
متاسفانه اصلا به فکر جامعه وبمستری نیستن .
اگر بودن یک نماینده از مدیران سایت ها میزاشتن تو کارگروه فیلترینگشون .
و فقط میخان سایت های دولتی باقی بمونه مثل تبیان

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
یه سایت موزیک میشناسم که قبلا هر هفته فیلتر میشد , ولی الان نزدیک یکسال هست که از آخرین باری که آدرس رو بخاطر فیلترینگ عوض کرد دیگه فیلتر نشد
هیچ تغییری هم در محتوا و ساختار سایت عوض نشده , خیلی برام جالبه بدونم چیکار کرده که دیگه فیلتر نمیشه

farhad17

Registered User
لایک‌ها
338
وقتی خود وبمسترها پشت همدیگه نیستن و ریپورت هم رو میدن دیگه نمیشه انتظاری از وب ایران داشت !

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
مشکل از بخش ریپورت فیلترینگ هستش نه خود سامانه ، چون دوستان تا میبینند تحط فشار هستند شروع میکنند سرچ تو سایت چندتا مطلب انتخاب میکنند و تمام ... :mad::mad::mad:

Grudge

Registered User
لایک‌ها
116
یه ssl بخرید بندازید رو هاستتون راحت بیاید بالا به جای اینکه برید سایتتون رو ثبت کنید

بالا