• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اعترافات و سوتی های وبمستری

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
اعتراف میکنم که وبمستر نیستم ولی وبمسترها رو دوست دارم باهاشون ارتباط دارم :دی

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,485
اعتراف میکنم اولین پست اولین وبلاگمو که توی نت ثبت کردم مثل خر تیتاپ خورده ذوق کردم!! باورم نمیشد توی ایتنرنت تونسته باشم چیزی بذارم!!

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اعتراف میکنم سال 83 مبلغ 500 هزار تومن تو سایت هایپ گلدن استار از دست دادم.
و تا چند روز حالم فوق العاده بد بود . چون واسه خودم برنامه ریزی کرده بودم سر سال اسا کشی کنم برم جزایر هاوایی :p

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
اعتراف میکنم اون اوایل فکر میکردم سایت رو باید برم از یه جایی تو نت بگیرم وقتی هم تو گوگل در موردش سرچ میکردم و توضیحاتی در مورد هاست و دامین و زبان های برنامه نویسی میاورد با خودم میگفتم اینا دیگه چیه من فقط یه سایت میخوام:دی

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
اعتراف میکنم اولین باری که به اینترنت متصل شدم هی اسم خودم و فامیلامون رو تو گوگل سرچ میکردم :D

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244

M@RY

Registered User
لایک‌ها
149
tux-avatar-233-png.610287

اعتراف میکنم اولین سایتم ، سایت دانلود فیلم چورنو بود

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
567
اعتراف میکنم اولین باری که vps و سرعت دانلودشو دیدم فکر کردم میتونم هرچی دلم خواست واسه خودم دانلود کنم!
پ.ن: البته اینو شاید خیلیا تجربه کرده باشن!!!

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
اعتراف میکنم چند سال پیش با یکی از دوستای دانشگام شریک شدیم و چندتا اکانت از جمله اگزتابیت و آپلود دات یو خریدیم و با استفاده از یه اسکریپت کشنده لینک به سرور٬ هر چی فایل دم دستمون بود دانلود میکردیم میریختیم اونجا
اما چرا اینکارو میکردیم؟ :general106:
واسه اینکه به ازای هر دانلود موفق بهمون یه مقدار پول میداد که با برنامه ریزی که انجام داده بودیم فکر میکردیم ماهیانه نزدیک به ۲ الی ۳ میلیونی در میاریم
خاک بر سر شدیم٬ چون فقط همون لینک اول رو محاسبه میکرد و مابقی لینک ها که حدود چند هزارتایی میشد رو محاسبه نمیکرد (به ازای آی پی بود) :D

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
آقا اعتراف می کنم سال 78 که اولین باری که در سیستم باز کردم و مودم دیال آپ (سرعت 14.4)دیدم فکر می کردم کارت ماهوارس آقا تا یه سه هفته داشتم می خواستم از دیش همسایه سیم بگیرم بزنم بش

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
اعتراف میکنم، نه اعتراف نمی کنم، صرفا جهت اطلاع میگم اولین وبلاگی که ساختم (تازه یکی برام ساخت :D) هر چند روز یکبار میرفتم مینوشتم سلام دوستان ببخشید چند روز نبودم :D:general404: . غافل از اینکه حتی ربات ها هم از وبلاگم بازدید نمیکردن :general208::D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
اولین بار که میخواستم برم اینترنت کارت اینترنت رو از پشت کیس داخلش انداختم ، بعد رفتم تو ویندوز 98 مرورگر IE باز کردم ، آدرس سایت تپش.کام رو زدم برام بیاره!

afshar44

Registered User
لایک‌ها
113
یه بار یادمه یه سیستمی بود به اسم اکسین ادز نامرد کلیکی 10یا 20 تک تومن میداد چه رویاهایی داشتم با این من روزی صد بار خودم رو بنراش کلیک میکردم

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
یه بار یادمه یه سیستمی بود به اسم اکسین ادز نامرد کلیکی 10یا 20 تک تومن میداد چه رویاهایی داشتم با این من روزی صد بار خودم رو بنراش کلیک میکردم
این سایتش باگ داشتش من تو ی روز 150 هزار تومن کار کردم و بعدش اکانتمو بستن : )))))

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,485
اعتراف میکنم، نه اعتراف نمی کنم، صرفا جهت اطلاع میگم اولین وبلاگی که ساختم (تازه یکی برام ساخت :D) هر چند روز یکبار میرفتم مینوشتم سلام دوستان ببخشید چند روز نبودم :D:general404: . غافل از اینکه حتی ربات ها هم از وبلاگم بازدید نمیکردن :general208::D
من عاشق این جمله ی وبلاگ نویسام : )))))))))))))))))))

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
منم اولین کارت اینترنتو که گرفتم روی کیس دنبال یه جا میگشتم کارت بکشم :)))))
فرهنگ سازی نشده بود ، فکر میکردیم مثل کارت تلفونه :دی
اون موقع که میخواستم برم اینترنت یادمه راهنمایی بود ، از رفیقام هیچکی نمیدونست اینترنت چی هست ! یک پسر همسایه داشتیم تو یک کامپیوتر فروشی شاگرد بود ، بعد اون بهم گفت 2000 ایم جا افتاد.

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
اعراف میکنم سکوی پرتاب همه وبمستران ایرانی دایال آپه ... فک نکنم کسی باشه با ADSL , WIMAX , RIGHTEL , ... شروع کرده باشه ...
کسی هم که با این ها شروع کرده سرد و گرم دهکده جهانی رو نچشیده پس وبمستر نیست :دی :general304:

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
567
اعراف میکنم سکوی پرتاب همه وبمستران ایرانی دایال آپه ... فک نکنم کسی باشه با ADSL , WIMAX , RIGHTEL , ... شروع کرده باشه ...
کسی هم که با این ها شروع کرده سرد و گرم دهکده جهانی رو نچشیده پس وبمستر نیست :دی :general304:
یادمه کرج که بودیم یه شماره تلفنی بود برای شرکت سپنتا کلا تلفنی کارت اینترنت میفروختن بعد زیاد که میشد خودشون یه ماشین میفرستادن دم خونه پولشو میگرفتن!!!
یه بار اومدن اما بعدش دیگه تا زمانی که کرج بودیم پولی واسه کارت اینترنت ندادم!!! :p

بالا