• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اعترافات و سوتی های وبمستری

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
منم بزارین اعتراف کنم اولین وبلاگم درمورد موسیقی کره جنوبی بود.واسه خودم تیم درست کردم با بچه ها!
تو خیلی کلمات اول بودیم تو وب فارسی. بعدش تو شب نیمه شعبان ( که از قضا مثل پریروز جمعه بود ) ساعت 11 شب پست زدم تو وبلاگ که این وبلاگ راس ساعت 00:00 حذف خواهد شد.
دوماه بود خواب وخوراک نداشتم.حذفش کردم عین اب خوردن ! اون موقع 3000 بازدید روزانه داشتم. روزانه بالغ بر 200 نظر غیراسپم تیم 7 نفره و روزی 20 پست تو اوج صعود بودیم!
یادمه تا اخرماه رمضون خواب بودم همش! سال 88 بود. یادش بخیر.

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
567
می خوام بدونم واسه نصب وردپرس بیشترین رکورد رو کی زده :دی

نبود بیشتر؟ o_O

منم یه 50 تومنی پیاده شدم واسه اولین بار
تو این یه مورد یادمه کلا پول واسش ندارم هیچ سی ام اسی رو!!!
فقط اوایل کار هاست دی ال یادمه اگه هاست میخریدی یه سی ام اس رایگان برات نصب میکرد که اون زمان نیوک هنوز رو بورس بود دادیم نصب کردن برامون!!!

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
اولین دامینی که ثبت کردم گیگادانلود بود و روش فروم تفریحی زدم :general304:
گیگا دانلود :general705:
فروم :rolleyes:
تفریحی o_O
من :general407:
تو :cool:
او :confused:
ما، شما، آنها ....
اعتراف می کنم اولین وبلاگم در مورد صیغه ازدواج موقت بود.

حتی بعد از یه چند وقتی ثبت نام صیغه هم می کردم
:general703:

تعداد کل افراد در عرض حدودا 3 ماه به 30 نفر رسید که 29 تاش مرد بودن :D اون یکی هم فک کنم سرکاری بود چون وقتی به موبایلش زنگ زدم خاموش بود.

تازه همون موقع با عبارت ازدواج موقت صفحه اول بودم.

یعنی اینقدر ذوق کرده بودم که صفحه اولم که نگو :general304:

شانس اوردی به جرم فساد اخلاقی جمعت نکردن ببرن :general707::general705::general705::general706:

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
منم بزارین اعتراف کنم اولین وبلاگم درمورد موسیقی کره جنوبی بود.واسه خودم تیم درست کردم با بچه ها!
تو خیلی کلمات اول بودیم تو وب فارسی. بعدش تو شب نیمه شعبان ( که از قضا مثل پریروز جمعه بود ) ساعت 11 شب پست زدم تو وبلاگ که این وبلاگ راس ساعت 00:00 حذف خواهد شد.
دوماه بود خواب وخوراک نداشتم.حذفش کردم عین اب خوردن ! اون موقع 3000 بازدید روزانه داشتم. روزانه بالغ بر 200 نظر غیراسپم تیم 7 نفره و روزی 20 پست تو اوج صعود بودیم!

چه تصمیم اشتباهی! براچی همچین کاری کردی داداش؟

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
567

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
چه تصمیم اشتباهی! براچی همچین کاری کردی داداش؟

خوب علاوه برخستگی اون موقع دولت بدجور گیرداد به وب های کره ای. من برام خیلی سنگین بود وبلاگم فیلتر بشه.
و میشه گفت 80 درصد دلیلش ترس از وقوع مورد پایین بود! :D
اعتراف می کنم تا حالا 2 بار پلیس فتا منو گرفته.

البته می دونم حداقل 30% بچه های اینجا رو هم گرفتن.

خودتون اعتراف کنین بکس:دی

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
درادامه صحبت بالام فقط چیزی ازکه از اون وبلاگ واسم مونده اینه
http://www.mediafire.com/download/zxmmrkyw1tl/yangpa.rar
که یکی از نویسنده هام پست هاشو سیو کرده بود! قالبش کارخودم بوده البته به جزکارگرافیکی هدرش. قالب سیلوربلاگفا بود دقیقا یادمه باهاش اینطوری کردم :D
پی نوشت :
نوشتن اسم اون دختره بالاتر از اسم خودم به خاطراین بود سنش از من بیشتر بود :general304:

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
درادامه صحبت بالام فقط چیزی ازکه از اون وبلاگ واسم مونده اینه
http://www.mediafire.com/download/zxmmrkyw1tl/yangpa.rar
که یکی از نویسنده هام پست هاشو سیو کرده بود! قالبش کارخودم بوده البته به جزکارگرافیکی هدرش. قالب سیلوربلاگفا بود دقیقا یادمه باهاش اینطوری کردم :D
پی نوشت :
نوشتن اسم اون دختره بالاتر از اسم خودم به خاطراین بود سنش از من بیشتر بود :general304:
سال 88 ، برای وبلاگ چیز خوبی بوده.

pourya74

Registered User
لایک‌ها
384
اعتراف میکنم سال 86 وبلاگی ساختم و سه تا مطلب کلا توش کپی پیست کردم . اون زمان ایران مارکت سنتر بود ( فکر کنم الانم باشه ) بنر هاشو تو سایت گذاشته بودم نزدیک ده روز هی تند تند روزی سه چهار بار رفرش میکردم ایران مارکت سنتر رو ببینم چیزی فروختم یا نه :general707: بعدش که دیدم کسی نمیخره دچار یأس فلسفی شدم :D

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
اعتراف میکنم اولین باری که به اینترنت متصل شدم هی اسم خودم و فامیلامون رو تو گوگل سرچ میکردم :D
دهنت سرویس :general304:
البته من خودمم همین الان بعضی اوقات اسم خودمو سرچ میکنم
ببینم چقدر معروف شدم :general502:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
-اعتراف میکنم اولین دامینی که ثبت کردم از ترس اینکه بازدید کننده بیاد ببینه سایتم کار نمیکنه رفتم یه هاست یه ساله خریدم و یه پیج html گذاشتم روش , نوشتم سایت در حال بروزرسانی :دی
-اعتراف میکنم اولین کد Html ای که زدم یه تکست باکس بود و وقتی پریویو گرفتم ازش کل خونوادرو صداکردم و شروع کردم توضیح دادنکه گوگلم همینجوری درست شده :general304:

hadisherafat

Registered User
لایک‌ها
128
اعتراف میکنم وقتی که با اینترنت پرسرعت(وایمکس) خریدم فک میردم به راحتی میتونم با روزی 3 ساعت 15 هزار تومن روز در بیارم ...:دی

اعتراف میکنم اولین وبلاگی که زدم همش دوست داشتم توش یه چیز بزرام که بقیه دانلود کنند بعدش هم توی نظرات بنویسند خیلی عالی بود

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
یه موقعی وقتی یه سایتی میزدی بعدش همش می رفتی دنبال موتورهای جستجو تا سایتت رو ثبت کنی

هر چند که الان دیگه لازم نیست از این کارا بکنی و موتورهای جستجو پیشرفته شدن.

اعتراف می کنم برای اوین بار که داشتم این کار رو می کردم دنبال این بودم که چجوری باید سایتم رو توی موتور الکسا ثبت کنمo_O

baxiha

Registered User
لایک‌ها
173
اعتراف میکنم اولین باری که میخواستم با دایال آپ به اینترنت وصل شم :D به جای اینکه دوشاخو بزنم تو پریز تلفن زدم تو پریز برق:general208:eek:_O:eek:!!!هیچی دیگه یهو دیدم یه چیزی منفجر شد تو کیس:general412:!!نگو مودم بوده!:confused:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
یه اعتراف دیگه .
یه مدت زده بودم تو خط دامین بازی:general406:
پارک دامینو فروش دامین تو سدو و ...
یه بار دیدم یه دامین شاید 2005.com با یه قیمت نجومی تو سدو فروش رفت
منم جو گیر شدم رفتم یه چنین دامینی بگیرم دیدم تا 2100 رو گرفتن :دی
خلاصه 7-0-0-2.com رو گرفتم
چمدونمو بستم که برم هاوایی (بعد شکستی که تو رفتن به هاوایی داشتم که تو پیج 1 تعریف کردم)
به همه اعضای خانواده هم گفتم من دیگه رفتم
بابام گفت چی شده ؟
گفتم خبر نداری یه گنج دارم.
خلاصه این گنجه انقد تو سدو موند تا تبدیل به پهن شد :general502:

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
اعتراف میکنم اولین بار یه وبلاگ زدم تو سن فک کنم 9-10 سالگی که فقط تونستم شکل قالبش رو عوض کنم :general307:
البته بعد از 8 سال دوری از نت چند سال پیش استارت زدم که الان جز تغییر قالب کارای دیگه ای هم یاد گرفتم : دی

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
اعتراف میکنم توی اینترنت اکسپلورر چیزای +18 سرچ میکردم بعدش که خواهرم اومد یه کلمه ای بنویسه اون کلمهه نمایان شد و بنده به ف.ک عظما رفتم:general509::general208::general403:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
یادش بخیر سال 84 اولین باری که به اینترنت میخواستم وصل شم ،( تا اون زمان از نت فقط تو خونه داییم استفاده کرده بودم ، نه زیاد شاید 1-2 بار که داییم خودش کانکت میشد و 1-2 تا سایت بود فقط مجاز بودم از اونا استفاده کنم و مطالبش رو بخونم که داییم هم همیشه پیشم بود :general711: )
اولین کارت اینترنتم رو هم داییم برام خرید گفت بزار بمونه میام کامل یاد میدم چجوری وصل شی :D
منم از روی کنجکاوی لاک روی یوزر ، پس کارت رو پاک کردم ، اما بازم جرات نداشتم ، البته جرات که چی بگم بلد نبودم
تا این که به داییم زنگ زدم گفت امروز نمیتونم بیام بمونه برا بعد ، منم :general710::general710::general710:
یادم نی از کجا یاد گرفته بودم که یوز پس رو کجای کانکشن میزنن اما دل رو زدم به دریا سیم تلفن رو وصل کرده و یوز پس رو وارد کردم و یه بسم الله و کلید کانکت رو زدم :general707::general707::general707::general707:
وقتی صدای دیز دیز دیییییییز مودم بلدن شد از ترسم زود قطع کردم و سیست رو خاموش کردم و اصلاً به روی خودم نیاوردم انگار که نه انگار اتفاقی افتاده ، رفتم تلفن رو برداشتم دیدم بوغ آزاد میزنه و 1 ساعت بعد با ترس سیستم رو هم روشن کردم ، دیدم مشکلی نی بالا میاد
تا روزی که داییم اومد و گفت که چجوری کانکت شم ، وقتی کانکت شد صدا مودم رو که شنیدم ، گفتم این صدای چیه ، چی شد ، گفت هیچی موقع کانکت این صدا میاد :general711::general711::general711::general711::general711:
بعد از اون خیالم از این بابت راحت شد و اولین کانکت به نت البته اگه اونی که خودم قطع کرده بودم رو حساب نکنم روی سیستمم انجام شد :general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304:

پ.ن : هر کسی دوس داشت پ.خ بده ، اگه بالای 10 تا درخواست بگیرم ادامه داستان زندگی نت ام رو میزارم :general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711:

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
اعتراف میکنم توی اینترنت اکسپلورر چیزای +18 سرچ میکردم بعدش که خواهرم اومد یه کلمه ای بنویسه اون کلمهه نمایان شد و بنده به ف.ک عظما رفتم:general509::general208::general403:
دقیقا همین قضیه برای من پیش اومد :| :eek::general208::general509:

بالا