• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اعترافات و سوتی های وبمستری

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
یادمه هر وقت میخواستم برم اینترنت، میرفتم خیلی ریلکس سیم رو از پشت تلفن میکشیدم و وصل میکردم به سیستم :| :general711::general406::general408:
بابا و ننه از اون ته خونه صداشون در میومد:general208:
فلان فلان شده، الان یکی زنگ میزنه خونه و تلفن اشغال میشه :general710::general107:

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
یادش بخیر سال 84 اولین باری که به اینترنت میخواستم وصل شم ،( تا اون زمان از نت فقط تو خونه داییم استفاده کرده بودم ، نه زیاد شاید 1-2 بار که داییم خودش کانکت میشد و 1-2 تا سایت بود فقط مجاز بودم از اونا استفاده کنم و مطالبش رو بخونم که داییم هم همیشه پیشم بود :general711: )
اولین کارت اینترنتم رو هم داییم برام خرید گفت بزار بمونه میام کامل یاد میدم چجوری وصل شی :D
منم از روی کنجکاوی لاک روی یوزر ، پس کارت رو پاک کردم ، اما بازم جرات نداشتم ، البته جرات که چی بگم بلد نبودم
تا این که به داییم زنگ زدم گفت امروز نمیتونم بیام بمونه برا بعد ، منم :general710::general710::general710:
یادم نی از کجا یاد گرفته بودم که یوز پس رو کجای کانکشن میزنن اما دل رو زدم به دریا سیم تلفن رو وصل کرده و یوز پس رو وارد کردم و یه بسم الله و کلید کانکت رو زدم :general707::general707::general707::general707:
وقتی صدای دیز دیز دیییییییز مودم بلدن شد از ترسم زود قطع کردم و سیست رو خاموش کردم و اصلاً به روی خودم نیاوردم انگار که نه انگار اتفاقی افتاده ، رفتم تلفن رو برداشتم دیدم بوغ آزاد میزنه و 1 ساعت بعد با ترس سیستم رو هم روشن کردم ، دیدم مشکلی نی بالا میاد
تا روزی که داییم اومد و گفت که چجوری کانکت شم ، وقتی کانکت شد صدا مودم رو که شنیدم ، گفتم این صدای چیه ، چی شد ، گفت هیچی موقع کانکت این صدا میاد :general711::general711::general711::general711::general711:
بعد از اون خیالم از این بابت راحت شد و اولین کانکت به نت البته اگه اونی که خودم قطع کرده بودم رو حساب نکنم روی سیستمم انجام شد :general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304:

پ.ن : هر کسی دوس داشت پ.خ بده ، اگه بالای 10 تا درخواست بگیرم ادامه داستان زندگی نت ام رو میزارم :general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711:
ادامه بده ...

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
دقیقا همین قضیه برای من پیش اومد :| :eek::general208::general509:

اما من از وقتی اومدم اینترنت به قضیه history اگاهی داشتم :| یعنی جایی رو می دیدم یا چیزی رو دانلود می کردم بعد دیدن پاک می شد :D هیچ اثری به جا نمی زاشتم

فقط یه بار :| تو یه سایت بودم که داشتم دید می زدم بعد گشنم شد رفتم سر یخچال بعد یه بنده خدا رفته بود تو اتاق :| و دیده بود و من بالاخره ماسمالیش کردم گفتم خودش رفته اینا :|

البته من همیشه از این موضوع رنج می بردم نه فقط اینا کلا تو پی سی خونه که هر کی بشینه حریم شخصی نداری :D یک لپ تاپ گرفتم سه قفله می کنمش دیگه خیالم راحته :D

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
یادمه هر وقت میخواستم برم اینترنت، میرفتم خیلی ریلکس سیم رو از پشت تلفن میکشیدم و وصل میکردم به سیستم :| :general711::general406::general408:
بابا و ننه از اون ته خونه صداشون در میومد:general208:
فلان فلان شده، الان یکی زنگ میزنه خونه و تلفن اشغال میشه :general710::general107:
منم همین کارو می کردم اما تو خونه دوتا تلفن داشتیم نمی دونم داداشم چیکار کرده بود وقتی زنگ می زد تلفن یه پیام می اومد رو سیستم اوکی می کردی خط ازاد می شد .

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
اعتراف میکنم توی اینترنت اکسپلورر چیزای +18 سرچ میکردم بعدش که خواهرم اومد یه کلمه ای بنویسه اون کلمهه نمایان شد و بنده به ف.ک عظما رفتم:general509::general208::general403:

دقیقا همین قضیه برای من پیش اومد :| :eek::general208::general509:
برای این منظور از مرورگری دیگر استفاده نمایید که فقط خودتون میدونین ;) اگه یادتون رفت تاریخچه و کوکی ها رو هم پاک کنید خیالتون راحت باشه
و یا با اجرای اصولی خاص قدرت رو در دست گرفته و سیستم اختصاصی برای شما باشه نزارین که کس دیگه ای حتی بهش نگا کنه چه برسه به دست زدن و روشن کردن و استفاده .....

چشم حتماً ادامه میدم درخواست زیاد بود گفتم بچه ها پ.خ کنن تا اینجا اسپم نشه اما خب شما دیگه چشم اسپم رو در آوردین دیگه :D
در خواست اونقدر زیاد بوده که تصمیم گرفتم برای این منظور یه سایت اختصاصی بزنم ، الان با یه برنامه نویس حرفه ای خارجی برای نوشتن سیستم چند زبانه صحبت کردم :general711::general711::general711::general711: فکر کنم رتبه و بازدیدام از گوگل هم بالاتر باشه :general705::general705::general705:

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
منم اعتراف می کنم برای اینکه پول ندم برام وردپرس نصب کنند خودم خواستم نصب کنم که زدم کل مطالب ارسالی خودم رو حذف کردم بعدش شیک تیکت زدم به پشتیبانی هاست که هاستتون مشکل داره سایت من بالا نمیاد جواب داد شما دستکاری در وردپرس داشتید؟منم گفتم بله مگه چی شده؟گفت همه مطالب خودتون رو حذف کردید اینطوری شد که خوشحالیم به یاس تبدیل شد و مطالبم به فنا رفت.البته نصب وردپرس رو دیگه یاد گرفتم.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اعتراف می کنم از شیش سالگی که امدم تو نت تا 11 سالگی همش کارت می گرفتم بعدش تصمیم گرفتم نت موفتی استفاده کنم از این سایت هایی که اکانت رایگان دایال آپ می زاشتن یکی رو ورداشتم
کانکت شدم ( اون لحظه تو ک و نم عروسی بود:D:p)
یه ماه استفاده کردم بعدش پیش خودم گفتم نکنه پول تماس بین شهری حساب کنن هفته بعد دقیق روز قبل 22 بهمن ( ده زجر) اغا قبض امد شد 530 هزار تومن:eek::eek::eek::general611::general502::general503:
بعد از این قضیه سعی کردم با شعور تر شم و الکی گول نخورم:p
و خدا رو شکر دیگه سرم کلا نرفت:)

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
بیشترین پولی که برا نت دادم 120 بوده اونم برای ایرانسل :D
نمیدونستم بسته اینا داره همینجوری میرفتم تو نت سیمکارته هم دائمی بود :general410: همه مونده بودن چجوری بدون اینکه تلفن اشغال بشه میرم نت :general304: خلاصه زمانی که مردم نمیدونستن GPRS چیه ما وصل بودیم الان همه کلاس میزارن 3G داریم اون موقع که من GPRS داشتم اصلا نمیدونستن نت چیه :general707:
پ.ن : من خوبم، میــــــــــــــــــــــدونم :general304:
والا بخدا ما داریم حیف می شیم تو این کشور:cool:
اغا ما راهنمایی(اول) بودیم یه سایت موزیک داشتیم ولی صداش رو در نمی یاوردم که یه وقت درد سر شه:D اون موقع هم بچه درس خون بودم بد جور بعدش خواستم جلو بچه ها که ادعا شون می شد کم نیارم یه وبلاگ زدم تو یه هفته رتبه الکساش رو از 27 میلیون اوردم 950 هزار:p:p من به یکی از بچه ها که رفیق فاب بودیم گفتم. اینم رفت تو کل مدرسه جار زد همه واسه این که منو ضایع کنن رفتن وبلاگ زدن می گفتن ما سایت داریم:general208::confused:. این به کنار معلم های هم رفتن وبلاگ درست کردن نمرات رو می زاشتن تو اون مدرسه هم رفت وبلاگ درست کرد:general607::general607: یعنی کل مدرسه ما یه مشت ادم عقده ایی بودن که انگار از پشت کوه امده بودن:general307::general307:
چن وقت پیش یکی ازبچه های اون دوران زنگ زده می گه اشکان چه طوری سایت بزنم می گم برو یه دامین و هاست بگیر می گه هاست چنده؟ گفتم خوبش حدود 20 تومن. گفت په ولش کن همین دامین رو تنها می گیرم:general304::general304::general307:
حالا بعد از یه ماه امده می گه من خودم قالب سایت و طراحی کردم من خودم فلان و بهمانم تو گو ه سرت نمی شه گفتم گو زو تو بلد نبودی هاست و دامین چیه حالا واسه ما طراح شدی؟:general105::general208:

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
اعتراف می کنم از شیش سالگی که امدم تو نت تا 11 سالگی همش کارت می گرفتم بعدش تصمیم گرفتم نت موفتی استفاده کنم از این سایت هایی که اکانت رایگان دایال آپ می زاشتن یکی رو ورداشتم
کانکت شدم ( اون لحظه تو ک و نم عروسی بود:D:p)
یه ماه استفاده کردم بعدش پیش خودم گفتم نکنه پول تماس بین شهری حساب کنن هفته بعد دقیق روز قبل 22 بهمن ( ده زجر) اغا قبض امد شد 530 هزار تومن:eek::eek::eek::general611::general502::general503:
بعد از این قضیه سعی کردم با شعور تر شم و الکی گول نخورم:p
و خدا رو شکر دیگه سرم کلا نرفت:)
6 سالگی اینترنت می رفتی ! من 6 ساله بودم ، آخرین تکنولوژی ای که باهاش مواجه شدم ، تلوزیون رنگی 14 اینچمون بود ، باهاش فوتبالیست ها نگاه میکردم.(یادش بخیر :( یادمه یکبار تلوزیون سیاه سفیدمون لامپ تصویرش سوخته بود ، فوتبالی رو فقط صداشو گوش میکردیم :دی)

afshar44

Registered User
لایک‌ها
113
یکی از سوتی های خوفی که دادم این بود که اون زمان فکر میکردم مایکروسافت دو تا شرکته :general304:یکیش میکروسافته که سخت افزار مینه و یکی دیگه مایکروسافته که نرم افزار تولید میکنه
جالبم این بود به همه ابنو رو با افتخار میگفتم و همه هم باور میکردن چقدر اوسگول بودم من :general406:
از من شوت تر اطرافیانم:general307:

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
بیشترین پولی که برا نت دادم 120 بوده اونم برای ایرانسل :D
نمیدونستم بسته اینا داره همینجوری میرفتم تو نت سیمکارته هم دائمی بود :general410: همه مونده بودن چجوری بدون اینکه تلفن اشغال بشه میرم نت :general304: خلاصه زمانی که مردم نمیدونستن GPRS چیه ما وصل بودیم الان همه کلاس میزارن 3G داریم اون موقع که من GPRS داشتم اصلا نمیدونستن نت چیه :general707:
پ.ن : من خوبم، میــــــــــــــــــــــدونم :general304:
یه سوال هوش:general107:
فرق 3G با GPRS چی هست؟ :eek::oops:

nice2net

Registered User
لایک‌ها
320
تو دوران وبمستریم کلا تنها سوتی که دادم استفاده از اینترنت رایگان تبیان بود که همون اینترنت رایگان 7 سال پیش برام 450 تومن قبض هدیه داد

Last edited:

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
اعتراف میکنم وقتی با وردپرس اولین سایتم رو زده بودم و ربات ها میمودن اسپم (جفنگ) ارسال میکردن من با استفاده از دیکشنری ترجمه میکردم ببینم چی میگن و نظرات شون رو تایید میکردم و تو پاسخ ازشون تشکر میکردم و فکر میکردم که سایتم از کشوری های خارجی هم بازدید کننده داره :general208::general606:

afshar44

Registered User
لایک‌ها
113
اعتراف میکنم وقتی با وردپرس اولین سایتم رو زده بودم و ربات ها میمودن اسپم (جفنگ) ارسال میکردن من با استفاده از دیکشنری ترجمه میکردم ببینم چی میگن و نظرات شون رو تایید میکردم و تو پاسخ ازشون تشکر میکردم و فکر میکردم که سایتم از کشوری های خارجی هم بازدید کننده داره :general208::general606:
این که چیزی نیست من فکر میکردم هکرن و قراره از طریق کامنتا هک بشم یادمه یه تاپیکم زدم و کلی بهم خندیدن

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
:angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8:

بالا