• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اعترافات و سوتی های وبمستری

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
آقا ما سال 89 که برای اولین بار خرید دامین و هاست رو برای راه اندازی سایت تجربه می‌کردیم، رفتیم سراغ نت افزار.
هاست و دامین رو که خریدم رفتم تو چت آنلاین گفتم خب؟؟! الان من قالب از کجا آپلود کنم؟
image.php

هیچی دیگه. پشتیبانی آنلاین نت افزار قیافه ش شبیه فامیل دور شده بود نمیدونست چی بگه (البته اون موقع فامیل دور وجود نداشت.)

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
اعتراف می کنم اولین وبلاگم رو که توی بلاگفا زدم سریع یه پست گذاشتم بعد رفتم توی گوگل عنوان همون پست رو جستجو کردم چیزی نیومد ! گفتم حنما مشکل از وبلاگه رفتم یه وبلاگ دیگه زدم و یه پست دیگه باز چیزی نیومد ! چند وقت بعد فهمیدم مطالب اول باید توی گوگل ایندکس بشن !

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
اعتراف می کنم اولین وبلاگم رو که توی بلاگفا زدم سریع یه پست گذاشتم بعد رفتم توی گوگل عنوان همون پست رو جستجو کردم چیزی نیومد ! گفتم حنما مشکل از وبلاگه رفتم یه وبلاگ دیگه زدم و یه پست دیگه باز چیزی نیومد ! چند وقت بعد فهمیدم مطالب اول باید توی گوگل ایندکس بشن !
دقیقا برای منم اتفاق افتاد چندین و چند باراینکاروکردم تا اینکه یه جاخوندم چه دورانی بود
اینم ازاعتراف بنده:
اقا تازه با سایت و هاستو اینا اشنا شده بودیم رفتیم هاست گرفتیم چی هاست دانلود:D هرچی تلاش کردیم رو ش جوملا نصب کنم نشد که نشد:general208: به پیشتیبانی تیکت فرستادم
پولمو پس بده هاستتون مشکل داره روش جوملا نصب نمیشه :general208:دیگه هی چی فک کنم یارو با دنیای مجازی وداع گفت :general304::general304::general304:

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
اعتراف می کنم اون اوایل کار اول ایمیلم www میذاشتم :p

هر چند یه سری ها هستن http:// هم میذارن :دی
ای وای اینو نگو. این www گذاشتن اول ایمیل واقعا دیگه رفته رو مخ من.
این خبرنامه ی ما تقریبا 40 درصدش اینجوری عضو شدن واسه همین پندینگ موندن و تایید نشدند. فقط تو نیستی هنوز خیلیا اینجورین.

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
ای وای اینو نگو. این www گذاشتن اول ایمیل واقعا دیگه رفته رو مخ من.
این خبرنامه ی ما تقریبا 40 درصدش اینجوری عضو شدن واسه همین پندینگ موندن و تایید نشدند. فقط تو نیستی هنوز خیلیا اینجورین.
اصلا این قزیه اش چیه؟
من از اونجایی که یادمه هیچ جا نگفته با www بزنید :|

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
اصلا این قزیه اش چیه؟
من از اونجایی که یادمه هیچ جا نگفته با www بزنید :|

چون آخرش . فلان داره !
آره چون مخاطب تازه کار اینترنت (یا کم سواد به فضای اینترنت) همیشه شنیده www دات فلان دات کام
وقتی ایمیل باز میکنه میبینه فلان اتساین فلان دات کامه میگه خب دات کام که بدون www نمیشه. یعنی یه جور نهادینه شده براش

arash_amini44

Registered User
لایک‌ها
186
اعتراق می کتم 10 سال پیش یه وبلاگمو که ماهی 500 ازش در میاوردم سر عوض کردن قالب از دست دادم.چون قالبو عوض کردم و قالب مشکل داشت و منم فکر کردم همه چی از دستم رفته
دیپرس شدم خفن
بعد دو ماه یاد گرفتم ولی دیگه اون کار خوابید

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
اعترافات مارو باش::general208:
اعتراف میکنم یه دوره ایی از نصب وردپرس انقدری میترسیدم که از مرگ نمیترسیدم :general210:
اعتراف میکنم شیرترانیکس رو تا همین 1 سال پیش میگفتم شیروترونوکس!!! :general505:
اعتراف میکنم رفته بودم اینترنت ADSL بگیرم چن سال پیش زنه منشیه میگه پهنای باند چند باشه؟ گفتم 512 باشه و این گیگی که داره 20 تا دونه کافیه!
قیافه زنهo_O
قیافه من :general709:
گفت منظورتون ترافیکه 20 گیگه؟ گفتم نه خط ترافیک نداشته باشه گیگش آزاد باشه مصرف گیگی من بالاس تو شبم Freegiga باشه!!!!!!!!!!
باز قیافه منشیه:general712:
ناگفته نمونه هنوزم از همون شرکت دارم ADSL میگیرم،آبروم خیلی وقته رفته اونجا
:general403:

Amir9891

Registered User
لایک‌ها
399
اعتراف می کنم چند سال قبل یه باگی پیدا کرده بودم توی ibsng و شرکتی که ازش ADSL داشتم از همین ibsng استفده می کرد.
با استفاده از این باگ من تو 5 ماه بدون پرداخت یک قرون پول اضافه، نزدیک 1 ترابایت چیز میز دانلود کردم... :D یعنی در این حد بود که هارد خودم جا کم آورد رفتم یه هارد دیگه هم خریدم! اون موقع یه ترابایت خیلی بود :D
بعد یه روز رئیس شرکت که یه جوون باحال و با مرام بود زنگ زد گفت "بین، هرچی ترافیک پروندی و دانلود کردی نوش جونت! فقط من بهت هارد میدم تو پرش کن؛ چون تو کف اینم که ببینم چی دانلود کردی تو این مدت!!!":D

Last edited:

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
اعترافات مارو باش::general208:
اعتراف میکنم یه دوره ایی از نصب وردپرس انقدری میترسیدم که از مرگ نمیترسیدم :general210:
اعتراف میکنم شیرترانیکس رو تا همین 1 سال پیش میگفتم شیروترونوکس!!! :general505:
اعتراف میکنم رفته بودم اینترنت ADSL بگیرم چن سال پیش زنه منشیه میگه پهنای باند چند باشه؟ گفتم 512 باشه و این گیگی که داره 20 تا دونه کافیه!
قیافه زنهo_O
قیافه من :general709:
گفت منظورتون ترافیکه 20 گیگه؟ گفتم نه خط ترافیک نداشته باشه گیگش آزاد باشه مصرف گیگی من بالاس تو شبم Freegiga باشه!!!!!!!!!!
باز قیافه منشیه:general712:
ناگفته نمونه هنوزم از همون شرکت دارم ADSL میگیرم،آبروم خیلی وقته رفته اونجا
:general403:
freegiga :D :D :D

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
12-13 سال پیش بود خط تلفن نداشتیم
یه کارت اینترنت گرفتم میخواستم به اینترنت وصل بشم فک میکردم کارت بگیری حله :دی

mehdiBC

Registered User
لایک‌ها
247
اعتراف من:
جز اولین های فامیل بودم که نت اوردم تو خونه
رفتم خونه خالم اینا واسه پسرخالم اینترنت دیال اپش را نصب کنم، مودم شروع کرد صدای بوق خوردن دیدم مادربزرگم از توی کامپیوتر داره می گه الو الو؟ بفرمایید منو می گی :eek::eek::eek::eek::eek::eek:

زود کشیدم بیرون سیم مودمو از ترس :D:D:D:D

raminramz

Registered User
لایک‌ها
20
ماه اول که سایتم رو زدم گوگل اپدیت کرد پیج رنکم شد 4 ذوق مرگ شدم فکر میکردم خیلی به درد میخوره الان فهمیدم به هیچ دردی نمیخوره

دومین اشتباه یا سوتی این بود با یه نادر نامی آشنا شدم فکر میکردم آدم حسابیه دیدم نه ...

یه بارم تحدیدم کردن به هک درجا کامپیوتر رو خاموش کردم (دومین روز نتم)

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
اعتراف میکنم:
حدود 5 سال پیش که اولین وبلاگمو راه اندازی کردم کنارش آمارگیر داشت میزد بازدید امروز 2000 یا 3000 و...
منم که ذوق مرگ میشدم:general310: فکر میکردم واقعی هستش:general405: بعد که از وبگذر استفاده کردم همه چیز اومد دستم :general507:
قبلا هم گفتم اونجا بود که اولین شکست عشقیم رو خوردم:general503:

Pink.Smok

Registered User
لایک‌ها
52
من حدود 9-10 سال قبل برای اویل بار که کامپیوتر خریدم و میخواستم به نت وصل بشم خوب باید کارت اینترنت میخریدم حتی اینترنت هوشمندم نبود ! تحت تاثیر نام جهان روی خط قرار گرفته بودم میگفتم حتما" این سرعتش از همه بیشتره ! چون همه جهان میاد رو خطمون ! :))))) :| ( البته جای خوشحالی داشت با مفهوم سرعت اینترنت آشنایی داشتم ! )

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
اعتراف من:
جز اولین های فامیل بودم که نت اوردم تو خونه
رفتم خونه خالم اینا واسه پسرخالم اینترنت دیال اپش را نصب کنم، مودم شروع کرد صدای بوق خوردن دیدم مادربزرگم از توی کامپیوتر داره می گه الو الو؟ بفرمایید منو می گی :eek::eek::eek::eek::eek::eek:

زود کشیدم بیرون سیم مودمو از ترس :D:D:D:D
منم یبار شماره شرکت کارت اینترنت رو زدم دیدم صدای طرف داره از اسپیکر پخش میشه:D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
یک دیتابیس یک گیگ رو 3 بار ریستور کردم دیدم همش صفحه سفید میومد
بعد دیدم صفحه index.html خالی که گذاشته بودم برای انتقال سایت یادم رفته بود پاکش کنم هی صفحه رو رفرش میکردم :general208:

بالا